• Maratko

    Mám možnost koupit TREK SUPERFLY 29 AL 2012 za částku 28. tis. – jít do toho, je to dost výhodné?

    0 0
    • L.u.k.a.s.4  

      Jdi do toho, vymakaná geometrie, slušná výbavička, není co dodat ;) za ty prachy bych do něj taky šel kdyby bylo za co kupovat a nebyl doma jiný 29er ;)

      0 0
    • Barberry.pha  

      Za ty penize urcite ;) za ty penize se bude prodavat ve sleve x-calibre 2012, ktery ie preci jenom o neco nize.

      Takze bych nevahal ;)

      0 0
    • Maratko  

      O.k. díky za názory, původně jsem měl nabídku za X CAL 2012, jenomže jednak moje velikost 21 není skladem a cena byla 25.500,–Kč a pak mi byl nabídnut SUPERFLY za 28 tis., takže jsem koukal na porovnání a je tam mnoho lepších věcí, vidle FOX, lepší rám, lepší brzdy, měnič. Takže jsem ho objednal v pátek 16.12.2011 bude vyzvednut a v sobotu ho hned prubnu, pokud bude tak luxusní počasí co je teď.

      0 0
      • patejl  

        je,to je trefa sám ho taky sháním ..prosim Tě kde Ti udělaly nabídku? Hned tam pojedu:-)

        0 0
        • Maratko  

          U Yogiho v Ostravě, ale bylo to přímo řešeno s majitelem, přes jeho velmi dobrého známého, takže normálně bych to nedostal a navíc to bude jisté až teď v pátek, pokud vše proběhne tak jak bylo domluveno.

          0 0
          • Maratko  

            No tak jsem to spatne pochopil s tou cenou, protoze jsem myslel, že se jedná o cenu za SUPERFLY, ale to bylo za X-CAL, takze smula, SUPERFLY mi nabídli s 5-ti procentní slevou za 35.990.

            0 0
            • Azmir  

              a máš po ptákách.

              0 0
            • Barberry.pha  

              Takze za tech 28 ti nabizeli toho x-calibre ?

              Nebo jak to bylo s tou cenou, psal si 28 a pak 25.5 tisic, a ty ceny byly za co?

              Jinak skoda.

              Ono se nejlepe kupuji kola na konci sezonu, pokud mas stesti na velikost tak se daji sehnat za slusne penize, je koupil treba letosniho Trek Paragon z puvodni ceny 46 tisic za 33 tisic a odpovida novemu modelu Superfly Al Elite ;)

              0 0
    • Honzyn  

      To je super cena,pokud jde o nove kolo!Mel bych obavu z rafku Bontrager(na vyssich modelech GF casto praskaly rafky),Foxku bych urcite menil za Rebu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.