• Martin_Transbrody

    Ahoj, zitra odpoledne vas zveme na projidku cele zavodni trasy Transbrody. Sraz je kousek za Prahou v obci Liber na fotbalovem hřišti ve 13:00 hod. Vice informaci na webu zavodu www.transbrody.cz

    Martin

    0 0
    • McBlacky  

      škoda, že letos je termín shodný s Pražskou 50 :/

      0 0
    • čipolíno  

      Poslední projížďku jsem nestíhal nevíte jestli se nějaká bude ještě pořádat

      0 0
      • Martin_Transbrody  

        tento viken v nedeli 22/8 bude jeste jedna projizdka cele trati, je mozne jet jen prvni /druhou pulku nebo si to dat cele. Sraz je v 13h v Libri resp 15h v Zahoranech – vice v clanku na www.transbrody.cz

        0 0
    • šimlos  

      Pojedu sám ze Žižkova s kolem v autě,jedno se tam ještě vejde,tak kdyby někdo z okolí chtěl,je možnost.

      0 0
    • Barberry.pha  

      Jede zitra nekdo?

      0 0
      • šimlos  

        Jedu,kdyby chtěl někdo vzít,dejte vědět.777351650.

        0 0
      • McBlacky  

        po včerejší přípravě na vinobraní a kudle na P50 to bude interesantní :)

        0 0
        • Barberry.pha  

          V tvem podani to bylo interesantni ;) to nechci videt jaky cas by byl nebyt toho vinobrani a P50, jinak jeste jednou gratulace k absolutnimu prvnimu na dlouhe ;)

          Ja jsem si tu kratkou taky uzil, oproti KPŽ minuly tyden v Jesu, to bylo pekne terenem, akorat priste si trasu najedu abych odbocil vcas a nezajel si, stalo se to vice lidem, a ztratil tak asi 2 minuty, na bednu ambice nebyly ani nahodou ale kdyz uz predtim clovek si slapne a predjede si slusnou porci zavodniku, tak to pak docela nastve, a brody luxus ;)

          Tesim se az si tu trasu nekdy projedu jenom tak.

          0 0
        • teepeex  

          tyvole:)

          smekacka vasnosto

          0 0
        • Barberry.pha  

          Sarka dojela druha v kategerii?

          0 0
    • johny9  

      Jel jsem to poprvé a musím říct, že luxusní brody.Trať luxusní – singlíky super až mi leckdy lezlo na nervy se za někým vléct.Ambice však nabednu nejsou,tak to zas tak neva.Sjezdy bezpečné a rychlé ;o)

      Jen mám výtku ke značení trati. Spolu asi s 6 bikery jsme si zajeli pěkně kopec až do osady mezi chaty a louky(v cíli mi to ukázalo o skoro 7km víc) Při návratu jsme potkali další zbloudilce,které jsme přátelsky vrátili správným směrem. Ne jako ten pič…s, kterého jsme minuli v kopci a ani nehnul brvou, že by pískl, že jedem blbě.Asi nějaký dobrák.

      Rizoto jsem bohužel dostal už bez sýru,ale bylo výborné – snědl bych toho hrnec.

      Počasí se povedlo na 1!!!

      Příští rok to dám asi znovu a do té doby bych si to rád projel po svém a v klidu ;oD

      0 0
      • šimlos  

        A kde jsi zabloudil? Mě to značení přišlo dostačující.

        0 0
        • karliner  

          Juá bych to neřešil, jsou borci, co dokážou zabloudit i ve výtahu :-))

          0 0
        • Barberry.pha  

          Kdyz se najelo na tu asfaltku smer Luka tak se asi po 50 m odbocovalo doprava a po asfaltce dolu smer Bohuliby, a za temi chatkami se odbocovalo zase lehce doprava na polni cestu, mliko neslo s cesty videt a jestli tam bylo jinaci tak mohlo byt zastineno temi auty co tam u te odbocky napravo staly, taky patrim k tem kteri to valily dal dolu nez vratily zpatky z dlouhe, takze jsem si tak nezajel ale 2 minuty tam ztratil, kdyby tam na zemi byly sipky na tu polni, bylo by lepsi.

          Neznalosta trasy neomlouva a chyba ze jsem nemel cas si ji projet ale tech co jeli rovne dolu nebylo uplne malo, pokud mel nekdo stetsi ze jel za nekym kdo to znal tak odbocil, coz jsem potom taky slysel " ze jeste stesti ze nekdo prede mnou odboocval jinak bych to prejel"

          A mozna bych posunul start kratka oproti te delsi alespon o 15 min, uz na 7 km jsem predjizdel dost lidi z dlouhe a to jsem nejel naspici, a na tech singlikach to bylo obcas spatne, ale trasa paradni ;)

          A k tomu rizotu, bylo vynikajici.

          0 0
          • karliner  

            Já bych tedy zavedl startovní vlnu rezervovanou pro borce z okolí, co jednou za rok vytáhnou kolo, narvou se co nejvíce dopředu a první stoupání je překvapí tak, že musí z kola sesednout a tlačit. A když se k tomu přidají kořeny, je vymalováno :-)

            0 0
            • Barberry.pha  

              :D :D

              Ja uprimne nemam moc zkusenosti se zavodu a tak se moc dopredu necpu, ale tady to bylo mistama docela sranda a necekal jsem ze tolikrat budu pouziva „leva“ „prava“ :D

              A to predjizdeni tech z dlouhe tak brzo me taky docela prekvapilo ;) rad si tu trasu projedu v klidu sam ;) alespon to byl pro me zavod se vsim , tyden predtim na KPŽ se to roztrhalo pri stoupani na Certaky a pak pri dalsim a uz jel clovek skoro sam. Coz tady nebylo a pro me plus ;)

              0 0
          • McBlacky  

            ono posunutí vln proti sobě je primárně udělaný tak, aby se netkalo čelo dlouhý s moc lidma z krátký. To, že se pak potkávají lidi dál v poli, tomu se zabránit nedá. My potkali pár krátkařů v jednom z prvních kopců a pak už v tom dojezdu, kde to ale nevadí

            0 0
        • johny9  

          značení povětšinou viditelné,ale tohle jsem prostě neviděl nebo lehce přehlédl. Neznám to tam,ale byla to v kopci odpočka doprava. Na křoví tam vyselo cca 15cm mlíko. Kdyby na silnici udělali velký kříž nebo přes čáru,tak by byl klid.

          Jinak občas šipka zelená na střomě moc vidět nebyla a pořadatelé mohli taky ukazovat dřív směr. Jinak ok.

          0 0
    • McBlacky  

      podle časů to vypadá, že jsme jeli se Zbyňkem spolu a v závěru jsem mu ujel.

      Realita byla ale úplně jiná – více v reportu

      http://www.mtb-blog.cz/…dy-16–9–2012

      0 0
      • Barberry.pha  

        Pekny report a prvni misto zaslouzene ;)

        0 0
      • indoorajn  

        Pekny peklo, totalni cyklistika, po P50 klobrc dolu!

        Kdyz jsme vas nekde pred tim sjezdem do Zahoran sjeli skoro na kontakt, tak jsem uvazoval to docvaknout, ted je mi jasny ze byste me hned zase odparali. Jinak moje prumerka byla 167 vcetne 8 minut opravy a 4 min. pozdniho vypnuti pri max 176, sileny.. Ale trasa pekna, skoda ze to vetsinou koliduje se Sudetama.

        0 0
        • marco  

          Pekny peklo, totalni cyklistika, po P50 klobrc dolu!

          Někdy mám dojem, že ti co jsou stále někde víkend co víkend na závodech to mají zároveň jako tréning. To se u některých lidí snad ani nedá časově zvládnout mezi závody ještě tréning. Pokud se jedná o Pražáka tak při průměrné obvyklé pracovní době v Praze tj od 08,30 – 17,00–18,00 hod. se na to kolo ani nedá po práci plnohodnotně vyjet (podzim, jaro). Jiná je když někdo přijde z práce (ze školy) kolem 14–15 hodiny a do večera nemá do čeho píchnout.

          0 0
          • McBlacky  

            samozřejmě, že závod je dobrý trénink. Ale za předpokladu, že to umíš zregenerovat.

            Párkrát v týdnu vyrážíme se Šárkou v 18,15 z Václaváku a dáme tak ty dvě hodinky. Když se brzo stmívá, návrat se světly. Po posunutí času už nejezdíme skoro vůbec. Do toho běh, když je méně času, v zimě jiné sporty atd.

            Osobně se snažím sportovat pravidelně, ale trénink bych tomu neříkal. Motivy a intenzity od oka a podle času/nálady

            0 0
            • kolda  

              nehraj to na nás, co ta silnice doma vražená v trenažeru? :))

              0 0
              • McBlacky  

                schválně jsem se podíval do chytré tabulky a od ledna jsem na tom seděl 7×. V posledních letech je to spíš bytový doplněk :)

                nějak nemůžu najít sedlo na kterým na tom vydržím :(

                0 0
        • tonik666  

          Libore, ty už jsi zase opravoval? :D

          Zkus tam hodit toho Maxxise, má zesílené stěny, tak by mohl vydržet tvoje zacházení :)

          0 0
          • tonik666  

            Jinak udávaná váha u EXO verze je 535g, doma bych měl mít fotku skutečně navážené.

            0 0
      • padlos  

        Super

        0 0
      • kolda  

        supr report jako vždy

        0 0
      • tonik666  

        Dobrej report!

        0 0
    • Martin_Transbrody  

      Ahoj, zitra, tj. v nedeli 30/9 pojedeme celou trat Transbrody 2012 jako projizdku pro ty co letos nestihli prijet nebo jim byl zavod malo a chteli by si trat v klidu projet. Sraz je ve 13hod v Libri, tedy tam kde startuje i zavod. Cil bude ve stejnem miste.

      0 0
    • Martin_Transbrody  

      Ve fotogalerii na strankach www.transbrody.cz najdete oficialni fotky zavodu Transbrody2012 a to prevazne z brodu:-) Verim, ze se tam vetsina ze zavodniku najde (jen ti co prolitli brody prilis rychle nejsou fotografem zachyceni…)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.