Projížďka trasy - Transbrody2010

16 nepřečtených
  • Martin_Transbrody

    Ahoj, kdo ma zajem, tak na srpen jsme naplanovali dve projizdky zavodni trasy, ktera se hlavne v druhe casti od lonskeho roku zmenila. Nyni jsme se dostali pres 1000 nastoupanych metru, zbavili jsme se silnicnich useku a nekterych chatarskych prujezdu. Celkove se nam snad povedlo udelat druhou cast trasy zajimavejsi a narocnejsi nez v predchozich rocnicich. Info o terminech najdete na nasem webu www.transbrody.cz

    Martin

    0 0
    • nordman  

      Tak to si to určitě v jednom z termínů projedu. Už jsem to zkoušel sám, ale vždy jsem skončil kufrem :-)Hřiště Meteoru je vidět ze silnice když jedu na Jílové? Těším se čau.

      0 0
      • Martin_Transbrody  

        ano, hriste je smerem z Libre na Psary. Pridam na stranky do pozvanky mapu, kde je presne sraz.

        dik za dotaz, M.

        0 0
    • rš2  

      Super, se švárou přijedeme z Plzně :-)…loni tam zmizel v lesích při jednom sjezdu, ale jeho chyba, ten zabloudí i doma v obýváku :-D

      0 0
    • pajan  

      Jel by někdo v jednom z termínu na místo srazu z Prahy? Kde je Libeř vím jen tak okrajově, tak nechci zbytečně kufrovat. Díky

      0 0
      • nordman  

        Na kufrování jsem tu já :-))) Jsem z šestky, tak jedem s kolegou do Libeře autem. Ale Libeř nemineš a to hřiště je vidět ze silnice směrem na Jílové a navíc slibují příjezdovou mapku na webkách.

        0 0
      • McBlacky  

        Z Prahy je tam rychlá cesta například takto:

        Zbraslav most – modrá značka směr Lhota – asfalt do Ohrobec – Zvole – cyklostezka před Zvolí do leva směr Libeň – silnice směr Psáry a před rybníkem Pytlík se dáš na Libeř /značeno/

        nebo z Libně kus asfalt a pak žlutá po trase závodu a pak bud potokem a přes kopec jak se jelo, nebo až pod Okrouhlo po žluté, a pak do Zahořan asfalt a modrá do Libře – přijedeš až ke stadionu.

        variant je milion tyhle jsou asi nejrychlejší, kromě čistýho asfaltu

        0 0
      • Martin_Transbrody  

        Ahoj, tak jsme doplnili odkaz na mapy na sraz v Libri i Zahoranech.

        M.

        0 0
    • Martin_Transbrody  

      Ahoj,

      tady je mozne detailne prohlednout trat zavodu pro letosni rocnik Transbrody. Doplnili jsme i popis trati a je tam videt profil.

      http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      M.

      0 0
    • Martin_Transbrody  

      POZOR! Vzhledem k nepříznivému počasí a neprůjezdnosti některých brodů se ruší projížďka naplánovaná na n

      0 0
      • nordman  

        Je to škoda. Ale nakonec je dobře, že jste to napsali včas na webky. Takže jsem tam v neděli ani nejel. Doufám, že příští neděli se počasí vyvede a voda na brodech opadne. Čauky

        0 0
    • Martin_Transbrody  

      Dne 22.8. bude další projížďka závodní tratě TRANSBRODY. Sraz ve 13 hod. před Zahořanskou hospodou. Předpokládaný dojezd do cíle v Libři cca. v 15hodin.

      0 0
    • pajan  

      Tak je mi to líto, ale prdim na to :-). Za prvé na Arturovi bych to nedal na nějakym rozumnym umístění a za druhý se 11.9. jede XC Řež, což je jeden z mých hlavních závodů. Tak snad příští rok ;-)

      0 0
    • RodOlsson  

      Zdravím, našel by se někdo, kdo zná trasu a byl by ochotnej to se mnou nějak během prázdnin projet? Anebo, dá se to trefit podle toho značení (oranžové šipky na stromech)?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.