• .: Elessar :.1

    Ahoj, kamoš by chtěl začít se silniční cyklistikou a pozadal me at mu poradim, ale v silnickach moc zbehly nejsem. Mohli byste hodit par tipu, co by tak bylo nejlepsi za tuto castku? Koupit seriovku nebo stavit? Kamos ma 176 cm. Diky moc vsem

    0 0
    • Smazaný účet  

      Příští jaro hodlám taky koupit nějakou silničku a brousím si zuby na tuhle: http://www.canyon.com/…es/bike.html?…

      0 0
      • .: Elessar :.1  

        To vypada velice slusne, vybava taky dobra

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jojo. Ještě se platí nějakých 17 eur za box, ve kterým ti kolo doručí. Zajímalo by mě, jak je to se clem, neví někdo?

          0 0
          • roc.ker  

            Clo se IMHO neplatí. Je to v rámci EU. Není ta doprava + balné víc? 17€ mi přijde dost málo.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Je to víc, já ten box (Bikeguard) psal jako zajímavost. Konečná cena by teda měla být 999 (kolo) + 38,4 (doprava) + 16,9 (Bikeguard) = 1054,3 eur ? 25 800 Kč.

              Za takhle osazený kolo skvělá cena.

              0 0
              • .: Elessar :.1  

                Taky se mi to libi, co se tyce pripadnych reklamaci, mate stim nekdo u canyonu zkusenosti? Jde to bez problemu?

                0 0
                • dancing dog  

                  zkušenosti nemam, ale anyway to musí bejt dobrej vopruz,to balení a posílání zpátky + komunikace s fabrikou, což by mě i přes určitě skvělej poměr cost/benefit dost odrazovalo…

                  0 0
    • siafu  

      v této ceně sériovka

      z kol dostupných v ČR Haibike Q Race SL, v bílém provedení lze i na 105 nebo navštívit Hervis – naposledy tam měli Fuji komplet na karbonu za 30 t. – zlevněno z nějakých 45 t. nebo z kolika, web mají na nic, na rakouským Hervisu mají Fuji Roubaix Ltd. na Ultegře za 900 e.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.