• Kysky

    Ahoj,

    našel jsem konečně svoje velikosti, akorát o něco dráž než jsem zamýšlel, ale radši obětuji připlacení než dalšího dlooouhýho hledání velikosti…

    Chci se zeptat, které z těchto dvou byste volili? Vyplatí se připlatit si za Spešly?

    0 0
    • Jery01  

      Někde si je vyzkoušej a uvidíš :)

      0 0
    • mrozu  

      Jestli ti sedí obojí, tak bych se rozhodoval podle ceny a vzhledu. Já osobně plánuju zkusit nějaké podobné od Shimana, už od nich mám zimní a silniční a zatím OK. Spešly Comp mám taky, sice jsou to dobré tretry, ale po 3 letech (něco přes 10000 km) jsou na odpis – tradičně děravá síťka v ohybu na špičče, vykloktané přezky a rozedrané paty uvnitř.

      Jaké ti vyšly ty velikosti?

      0 0
      • Kysky  

        Shimano opravdu 41 sedí hodně slušně.

        U Spešlu 39

        0 0
        • JakeF  

          Zajímavý, mně u Spešlu u Shimana sedí stejná velikost… A od obou značek mám dvoje.

          0 0
          • Kysky  

            Ale Shimano mi příde pořád o něco větší. I tabulky to říkají

            0 0
            • JakeF  

              Tak ono asi hlavně model od modelu, jen mě překvapil ten rozdíl dvou velikostí…

              0 0
              • mrozu  

                Já mám dokonce MTB Spešly 43,5 a Silniční Shimana 43, ten rozdíl velikosti 2 čísla, co se tu pořád bere jako norma, je dost mimo.

                0 0
        • tonik666  

          Každá bota je trochu jiná, záleží co ti sedí.

          0 0
    • Milvus888  

      Shimana jsou širší, spešly jsou užší.

      0 0
      • Jery01  

        Jak který..

        0 0
        • tonik666  

          První užší co mi sedly byly až vyšší shimana, M-182. Spešl comp a sport i levnější shimana shiroký:)

          0 0
    • Adin  

      Já mám se shimanem problém, že nedělají půlky. 47 mě po delší jízdě tlačily ty jsem prodal. 48 už jsou moc velký, takže je teď mám na jaro/pozim a dávám dvě ponožky.

      Spešl comp 2010 46,5 jsou mi akorát. Asi po 12000 km přestali lepit sucháče, ale švec tam našil nový a funguje to. Jinak zatím nikde nepraskají.

      Pocitově jsou pro mě lepší compy, hlavně podrážka je tužší, ale taky ty shimano jsou low-end SH-M087 za poloviční cenu. Je to o tom co ti sedne na nohu.

      0 0
    • Kysky  

      Ještě mám dotaz, to, že mi brněla přední část nohy u minulých Spešl Sport MTB vel č.41, nemohlo to být taky tím, že mi noha nevycházela na vytvarování vložky? když bych měl mít č. 39 . Boty jsem kolikrát i povoloval aby nohy nebrněly, resp. nebyli mravenci.

      0 0
    • Pijer  

      Poraďte, kde v Praze koupit SHIMANO MTB M162 ve velikosti 46 nebo 47.

      Teď mám dosluhující Specialized Comp 46,5 a ty stošedesátdvojky mi docela padly do oka.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.