• johny.h

    Poraďte tretry, rozhoduju se mezi: Shimano SH-M181 Shimano SH-M180 Shimano SH-M225 – teď za dobrou cenu Pearl Izumi Flow Mountain Scott Team Historii jsem procházel a spešly comp nechci, protože jsem je lovi reklamoval-roztrhl se šev u malíšku a propadla se podrážka v místě kufru.

    0 0
    • Fernetbiker  

      Johny jasne ze Shimana,ostatni zalezi jen na cene!Ale jak te znam tak to budou M-225!?

      0 0
      • johny.h  

        Nazdar bikere, ty ještě žiješ? Tak kdy vyrazíme? Jestli vydržíš, tak za 3–4hod jsem tu znova. Vyrážím do terénu. Ty boty jsou v nabídce za necelé 4000, což je moje hranice.

        0 0
        • Fernetbiker  

          ZIJU¨!!Tvoje hranice?Tet zrovna spravuju ve skautskym baraku topeni,tak jsem neodolal se napichnout…Po O. se taky pokusim jit otocit nohama.Jo a taky se poohlizim po novejch tretrach,ale moje hrana je tak 2500.To vis na to moje jezdeni to musi stacit.

          0 0
    • namelnik  

      Taky uvazuju o novejch botkach, jeste bych do toho vyberu dal SIDI Eagle za 4300 asi…

      Jinak tady z tech co tam mas asi nej vychazi ty 225. Kde je prodavaj do 4 tisic? teda jestli to neni tajemstvi:)

      0 0
    • Ruprecht  

      koukni na DMT. www.diamantdmt.com/html/dmt.asp U nás např. www.trinnity.cz/DetailPage.asp?….. Jsou úžasně lehké, tuhé a když se namočí tak jsou za chvíli suché.

      0 0
      • johny.h  

        Podle fotky na Trinity to vypadá že karbonovou podrážku? Ty je máš? Vypadaj dobře:)

        0 0
        • Ruprecht  

          Mám je – jezdim je zatím jen půl roku, ale jsou super. Karbonovou podrážku nemají, ale nemyslím že by to vadilo – tuhé jsou, lehké jsou a skvěle větrají. Mám docela úzkou nohu, takže mi nesedne každá tretra, ale tahle jak p…l na hrnec. Váhal jsem při koupi mezi spešly comp a rsx a vyhrály DMT…taky proto, že je nemá každý :-)

          0 0
      • tutite  

        Jo, jo, DMT mě taky zajímají, zejm. ty na 3 pásky s karbon. podrážkou. Vypadají opravdu slušně.

        0 0
      • ddd - andy  

        Nee DMT ne! I turisti budou za rok plakat.. Spatne usity..

        0 0
        • tutite  

          No, vím, že to není dlouho, ale 2 roky /7000 km/ jezdím DMT Ultimax či tak nějak 2 sucháče, 1 přezka, bláto, mokro, hnůj a zatím drží. Ikdyž SIDI jsem jezdil 2× tolik, ale začal mě v nich bolet palec. Ale ani jendy se nerozpadly, pokud nepočítám 2× urvanou přezku u SIDIn. Výběr je fakt náročný, SCOTTy jezdí bratr, nadšený, mě seděly jak SIDI, tak i DMT, kuci jezdí SIDI resp. SHIMANA a taky v pohodě, tak nevím.

          0 0
    • rasto  

      kdo ma sidi, (snad :-) nelituje. jsou drazsi nez konkurencni, ale na druhou stranu, jako backurky. vydrzi snad vsechno. na jednom modelu najeto 25k (nyni vozim do prace), na druhem 8k. fakt, spokojenost.

      0 0
    • lOlA  

      no ja mam ty PI FLow Mountain ale jeste jsem je nejel pac jsem si je koupil pred tremi mesici. :( jinak vypadaji skvele ale to je docela houby platny co???:o)

      0 0
      • lOlA  

        jo hlavne by me zajimalo jestli vydrzi ten Boa Lacing System-to zapinani na kolecko:) aby neruplo:)))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.