• jecnak

    Jel bych klidne uz ted v pondeli, ale lidi mi to vymlouvaj, takze kliknete do anketky co by vam vyhovovalo, nebo proste napiste…

    A o co se jedna?

    Rano vlakem z Smichace do Breznice,nasledne se presunout cca 20km po silnici do Rozmitalu pod Tremsinem a odtamtud Brdama az na Zbraslav. Pocitam, ze to hodi neco kolem 150km a prevyseni neude nejmensi. Je na to ale cely den, takze myslim, ze neni problem. Obed dame v Jincich.

    Fotky z minula: www.bajk.cz/…prejezd_BRD/

    Trocha historie: www.bike-forum.cz/…8/forum.html#…

    Anketa: Terminy

    0x
    0%
    1x
    5%
    19x
    95%
    0 0
    • cabbage  

      tak za měsíc-2 bych jel:-(

      hezky si to užíte a pozdravujte amíky;)

      0 0
    • Bulda  

      ty bys to dal pred karpaczi? no, vlastne den volna… ja jsem jednoznacne pro 15.4. po dvou kopcich, 28. jsou melnicky okruhy, 29jakz takz ok, velikonoce asi taky

      0 0
    • screamercz  

      heh, na Tremsine sem prespaval ze soboty na nedeli, moc hezka vyjizdka, az na tu klendru v noci…

      0 0
    • Twister  

      Mně je to celkem jedno, čas si udělám. Ujít bych si to nechal nerad. Jen už abych přemejšlel na kterým kole pojedu. Je to nezvyk mít dvě. :)

      0 0
    • Elwing  

      ujedu to?

      0 0
      • Hnoj  

        Pane Lorenc, je ta malta dost hustá? A teď? :-)

        0 0
        • Elwing  

          cotomeleš? :)

          0 0
          • Hnoj  

            Narážka na film „na samotě u lesa“ :-)

            0 0
            • Elwing  

              :-/ furt nechytám…

              0 0
            • Manas  

              Pane Lorenc, uvezu to? Ne! A ted?

              0 0
              • ivaneck  

                "To je pan Lorenc, nejlevnejsi zednik v kraji. Von teda cihlu nevezme do ruky… " :o)))

                0 0
        • Manas  

          Lol! To sedlo :-)

          0 0
        • zirecek  

          :-))

          0 0
      • SELMIRA  

        jééé! Kdybys jela Ty, tak já taky!!! Sice taky nevim, jestli to ujedu, ale docela mě to láká.

        0 0
        • Elwing  

          co já, ale co teprve kdybys jela Ty! To bych jela :)

          0 0
          • SELMIRA  

            tak zuper Snad nebudem muset na Ječnýho moc čekat. :o) Letos mi to sviští, jsem narvaná jak cigánská taška, hehe! Mam najeto možná už i 300 000 metrů!

            0 0
            • Elwing  

              :-D kde na ty výrazy chodíš :)

              0 0
              • SELMIRA  

                na tohle má © jeden kamarád původně to označovalo stav, když byl někdo hodně opilý

                ale jsme to pak začli používat na označení mocně natrénovaných chrtů

                0 0
          • cabbage  

            to bych se i přidal…;-D

            0 0
        • SavaH  

          Taky bych jela, když se bude čekat

          0 0
      • jecnak  

        Jak to mam vedet :-P Ujela jsi nekdy 140km?

        Jinac pro vsechny slecny a pani – tempo bude pohodove, na mrtvolky pockame. V nouzi se da jet z Jincu po silnici.

        0 0
        • Elwing  

          asi neujela :´-(

          0 0
          • SELMIRA  

            nic ty se neboj kdyžtak vlak to jistí umřít Tě nenecháme a mně doufám taky ne (mam letos fakt asi 300 km)

            0 0
    • fousek  

      No Rozmital uz je docela daleko, takze ja bych se pridal nekde po ceste a odpojil bych se taky nekde po ceste, jen bych upozornil ze zeleznicari maj rozkopanou trat minimalne Lochovice-Pribram a nevim jak dlouho jim to jeste bude trvat, ale myslim ze do 9.4. to mit hotovy nebudou

      0 0
    • homat  

      tohle se vám na cestu možná bude hodit: www.vojujezd-brdy.cz/…kumenty2.asp?…

      0 0
    • bajkr  

      hele a jede se vlakem jenom tam nebo i zpátky :oX

      0 0
    • jecnak  

      Vzhledem ke strelbam bych videl nejlepsi termin velikonocni pondeli:

      V měsíci „Dubnu 2007 “ budou střelby na zařízeních SOVZ Brdy prováděny ve dnech :

      2.4. až 6.4.2007

      10.4. až 14.4.2007

      16.4. až 21.4.2007

      23.4. až 28.4.2007.

      0 0
    • Gung-Ho  

      nechci klikat ani na jednu možnost, neb bych jel kdykoliv, (kliknout na všechny nejde) takže se mnou počítejte…jedno kdy:-))

      0 0
    • SNAIL  

      Kliknul jsem na 28, 29, ale pojedu taky kdykoli

      0 0
    • RADO77  

      No pro mě připadá v úvahu jedině toho 28.4. Pokud se pojede tento den, jdu do toho.

      0 0
      • RADO77  

        Bude to i super rozjezd na Karpacz. 29.4. nemůžu.

        0 0
      • RADO77  

        Bude to i super rozjezd na Karpacz. 29.4. nemůžu.

        0 0
    • fousek  

      No ja bych se taky priklanel k tomu 29.4. protoze jak rikam trat minimalne mezi Lochovicema a Pribrami je rozkopana a nevim jak by ste do autobusu narvali treba 6 kol, www.cd.cz/…yluky/14.gif tady je do kdy by to melo bejt hotovy. Jinak sem to vymyslel tak ze bych se pripojil v Rozmitalu a dojel s vama do Jinec a mozna jeste kousek dal.Jeste bych mel navrh na trasu okolo Jinec, obed by byl na Felbabce (v hospode u Fabiana varili docela dobre kdyz sem tam byl naposled)potom vyjezd na Ostry, z Ostreho bud na Lochovice nebo k papirne (podle toho jak to zeleznicari vyresej) pak vyjet (vytlacit) na Plesivec po cerveny (nebo objet po Zluty (cestou je jezirko) a objet Pisek (tam se muze uhnout a kouknou na radar na vrcholu) no a pak na Kuchynku a dal to neznam. Zajizdka to neni extreme velka, ale prevyseni tam nejaky je, ale to se muze resit az cestou podle sil:-)

      0 0
      • vt  

        Felbabka je porad dobra, obcas ji testuju ;-)

        0 0
      • sun7dots  

        Fousku nemas nahodou fotak pentax k100d? Vcera jsem na foru grafika nebo kde to bylo videl nejaky fotky od fouska a mel tam i nejaky kola, tak jestli si to nebyl ty:)

        0 0
        • fousek  

          jj, nakej dotaz k ty k100d?

          0 0
          • sun7dots  

            Rozhodne, planuji koupi:)) Kdyby ti to nevadilo zeptal bych se po icq, mozna toho bude vic… Moje icq je 122455581

            0 0
            • fousek  

              Klidne, ale nevim proc mi dnes ICQ stavkuje, zkus to na mail

              0 0
    • jecnak  

      Mame tu zda se i misto srazu: 29.4. Praha Smichovske nadrazi 6:15 Rychlik R 794 OTAVA ujizdi v 6:29 – jede 1 hod 38 min, 100 km, 120,– Kč (jako skupina to ale bude podstatne levnejsi) plus myslim 30Kc/kolo.

      0 0
      • McBlacky  

        jako čásek libovej :) jsem zvědavej co na to G-H :)

        0 0
      • RADO77  

        Já mám taky dilema. Prvního chci jet tu Karpacz a 140 km dva dny před tím asi nebude nejlepší rozjezd.......

        0 0
        • McBlacky  

          alespon budeš mít řádnou kompenzaci :) Jinak někteří co pojedou tak pojedou i Karpacz. Pojede se volně, takže nějaký zakyselení nehrozí a ve vytrvalosti ti to neuškodí, když se pořádně najíš :)

          0 0
        • SELMIRA  

          řešim stejnej problém, taky chci jet Karpacz

          0 0
        • Darkson  

          stejně to nejhezčí bude do oběda v Jincích, z kterých se dá jet zadarmo(pokud nefouká proti) do Prahy anebo na vlak. určitě bys nebyl jedinej;

          0 0
      • fousek  

        Hale na kolik typujes ze budete v tom Rozmitalu? kdyby tak kolem 9. bylo by to prima

        0 0
    • Frankie  

      Moc se b-f akci nezucastnuju, o to vic me mrzi, ze ani na Lost in Prague ani na Brdy nemuzu, budu tema dobama v Jesenikach .. a ted nevim jestli udelat toto :( nebo toto :)

      FV

      0 0
      • SELMIRA  

        schade zvlášť, kdybys jel na tom „biku“, na kterém sedíš na fotce v profilu :o) tak příště!

        0 0
        • Frankie  

          To byl ten rok nejvyssi model, co byl k mani… lepsi full nenajdes, pruchodnost terenem temer 100% :)

          FV

          0 0
          • SELMIRA  

            :o) jo, jo. Taky máme 2 takový. Výhoda je, že nemusíš šlapat, ale zas je těžší přinutit to, by to jelo kam a jak chceš. A navíc ta údržba je poněkud náročnější. :o)

            0 0
            • zirecek  

              Můžeš si s tímto dokonalým fullem i lépe popovídat, :-).

              0 0
              • SELMIRA  

                na bika můžu taky mluvit :o) Akorát eště gut je, že Frankieho model je taky vyhřívanej. Se hodí na zimu. :o)

                0 0
                • zirecek  

                  Titan mimo svých vynikajících mechanických vlastností umí i komunikovat? To je pro mne novinka, :-)).

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    nó, to nevim já nejsem titanová ale mluvim a on se tváří kovově :o)

                    0 0
                    • Frankie  

                      Samozrejmne to nebyl muj stroj, jen zapujceny :) Byl jsem rad, ze zral tu travu a nikam se mnou moc necestoval :) Pak se rozesel a vypadalo to, ze se mnou projde zavrenyma vratama od statku :) Ja nej cehy, hot a on furt rovne… pak si to rozmyslel :)

                      Ale myslim, ze tech 140km bych na nem mozna i dal :) Jaky je nejlepsi sedlo na tento stroj – Selle nebo Fyzik?? :)

                      FV

                      0 0
                      • fousac  

                        myslim, ze 140km bys nedal ani ty ani on.. ;)

                        0 0
    • Pido  

      Když to vyjde tak bych se připojil v Březnici a pak se odpojil někde po cestě.Byla by to moje první vyjíždka s bf.(aspoň bych se vodpanil)

      0 0
      • vt  

        no je fakt, ze tolik policajtu jako vcera v Brdech sem uz dlouho pohromade nevidel :-/ … snad polevjeji

        0 0
    • HastySnail  

      a co 5/6. kvetna? je tam pak taky den volna… nebo snad jedete na velocamp? :) 5.5/6.5 bych jel urcite taky… v dubnu nemuzu :-/

      0 0
      • SNAIL  

        No nevím, nevím, dneska píšeš že Halouny asi nedáš – a to je sranda a tohle bys chtěl jet? Tak tahle vyjížďka bude určitě daleko náročnější :-)

        0 0
        • HastySnail  

          jo to je pravda… já bych měl ale Halouny těch 75km + ještě dalších 30 do Prahy a pak zas 30 z Prahy domu… za měsíc toho můžu dost natrénovat a taky natrénuju, páč mam dovolenou a v tom termínu co vy chcete jet Brdy, já už mam jinou cykloakci (4 denní) na Moravě…

          0 0
    • jecnak  

      Tak aby byli vsichni v obraze tak 10 duvodu proc nejet

      • rano se vstava brzo
      • rano bude urcite zima
      • je to ve strasnym terenu
      • pokud nemate najeto vic nez 1000km, tak to neuvisite
      • hrozi to, ze dostanem pokutu, protoze ve vojenskym prostoru nemame co delat
      • cestou nebude krome obeda nikde moznost koupit neco k jidlu
      • urcite bude bahno
      • jedou samy chrti
      • je to strasna dalka – 140km
      • budu se muset jecnaka ptat, jestli se muzu vycurat
      0 0
      • lempl  

        jesnasku muzu se jit vcuat?? ??? ja musiiim! prosiiim prosiim! jak az na kopci:X ps s timhle negramotou nikam nejezdete.....

        0 0
      • cabbage  

        ty km jsou za poslesdní rok, nebo čtvrtletí?;)

        0 0
      • bajkr  

        a já hledal důvod proč nejet a super tady jich mám :o)

        0 0
        • lempl  

          uz sem ti to psal … vis co nas?

          0 0
      • fousek  

        Ty nechces aby jelo moc lidi co? 3. bod – neni to tak hrozny 5. bod to sem jeste nezazil 7. bod pokud bude pocasi jako doted tak minimalne 9. bod minimalne v jincich se da nasednout na vlak 10. bod no to snad ne?:-) jeste pridam jeden minus

        • vzdy kdyz sem jel do brd tak nekteri zabloudili, teda vsichni, ale kazda skupinka rikala ze oni jeli spravne
        0 0
    • jecnak  

      Uz se nam to blizi. Snad akorat vyjde pocasi.

      0 0
    • jecnak  

      Timhle jedeme

      0 0
      • JMT  

        hele vy srabaci, proc nejedete az do susice ?

        0 0
        • jecnak  

          Branit ti nebudem, pockame na tebe v Jincich v hospode.

          0 0
          • JMT  

            Ja sem uz prihlasenej na norkokomepu, skoda jel bych rad

            0 0
      • vt  

        Nadrazi v Pb je ted neprujezdny, meneji tam vyhybky a kusy koleji – si radsi over, jetli to Romove do vikendu staceji polozit.

        0 0
        • jecnak  

          Ok, dik za info, prinejhorsim bysme jeli do Rokycan a na biku odtamtud.

          0 0
      • Bulda  

        jedu z hlavaku …doufam, ze i zbytek kralupske sekce …jestli to teda nedam i tam po ose …aha karpacz …tak vlka .))

        0 0
        • Bulda  

          kurna …vlak!! :))

          0 0
          • Bulda  

            aha, hromadna jizdenka, tak beru vse zpet a nebudu komplikovat .....tak se pridavam na tu hromadu :))

            0 0
    • Phoebe  

      Sice jsem napsal, že pojedu, ale bohužel to nejde. Jelikož mám dvě krásné „bouličky“ na klenbě chodidla (zánět šlachy, mikrotrhlinky), tak si nejspíš půjdu lehnou do špitálu na výřez :o((( Dokonce už mám napsané doporučení…

      0 0
    • fousek  

      Jeste ze sem nehlasoval, s nejvetsi pravdepodobnosti totiz pojedu na ten Norco Hamr camp, takze si to tam uzijte a snad nekdy priste

      0 0
    • Twister  

      Takže platí neděle 29.4. Smíchovské nádraží 6:15?

      0 0
      • jecnak  

        Plati, byl jsem na informacich CD ujisten, ze rychlik R794 Otava jede i pres stavebni prace na Pribramskem nadrazi.

        0 0
        • Bulda  

          a vejde se do nej 15bikeru vcetne kol?

          0 0
          • jecnak  

            Je to s uschovou, takze urcite jo. Stejne myslim, ze nas nepojede vic jak 10.

            0 0
      • Daf  

        Ja snad pojedu taky, ale ten cas je brutalni :)

        0 0
        • heretik  

          To mi povídej, v půl šestý ráno jsem na kole snad v životě nejel, natož v neděli. Ještě uvidím, jestli vstanu.

          0 0
        • Bulda  

          tak to bude odjezd od vas tak ve ctyri, co? preci nepojedem vlakem do praglu :)) svetlo a blikacky s sebou :))

          0 0
          • Daf  

            Ja rozhodne jedu vlakem, nebudu rano mrznout ;)

            0 0
          • Bulda  

            no, pul paty bude bohate stacit

            0 0
            • Daf  

              Ja to vidim asi tak na 4:47 z Kralup.

              0 0
              • Bulda  

                nemaš světla, měkoto :))?? …stejně budou potřeba zpatky :))

                0 0
                • Daf  

                  No ale ja stejne asi nepojedu ;) To vstavani je brutalni :( Musel bych vstat ve 4 a to se mi vubec nechce…

                  0 0
      • karliner  

        vzhledem k tomu, že jsem původně měl čekat v Březnici, tak jsem si nepřečetl místo srazu a v 6:15 stepoval s houmlesama na hlavním… *****!

        0 0
    • karliner  

      Mohl bych se připojit v Březnici? Budu na chalupě u Bechyně a nechce se mi jet na sraz do Prahy :-)

      0 0
      • jecnak  

        Jasne – viz. prijezd vlaku do Breznice. Sraz navrhuju na nadrazi.

        0 0
        • karliner  

          No, ještě konzultuju s Buldou, jestli moje účast má smysl, abych nezdržoval…

          0 0
    • karf  

      přistoupím v Berouně a v Jincích bych se odpojila na S, snad to nějak uvisím…

      0 0
      • Hurka  

        já bych také jel z Berouna a odpojil se s tebou směr Loděnice – ale myslím, že ten objem km by mne zabil. My kancelářské krysy ujdeme jenom desítky, ne stovky… Takže asi budu dál trénovat a u ostřílených b-f dálkových jezdců si šplhnu někdy jindy… pojedu jenom na Křivoklát svoji oblíbenou trasou…

        0 0
        • karf  

          tam to mas ojezdeni, tohle je vyzva :-) pojed, at aspon do Lodenice mam spolecnost :)

          0 0
      • jecnak  

        Slecen pojede asi vic a rozhodne to nejsou zadny zavody. Minule jsme se celkem flakali a v pohode jsme to stihli pred osmou do Prahy.

        0 0
      • Martinaa  

        teď to nějak nepobírám, jedeš teda s nima na kole nebo jen kousek vlakem a pak volíš svou trasu? Já právě zvažuju, zda do toho jít nebo ne…

        0 0
        • karf  

          jedu s nima na kole z Breznice do obeda v Jincich, pak to stacim na sever, domu

          0 0
          • SELMIRA  

            a že se tak ptám kterej je to den??? bych eventuelně taky přiskočila v Berouně

            0 0
            • Medunka  

              Tuhle nedeli

              0 0
              • SELMIRA  

                spasíba jedeš???

                0 0
                • Medunka  

                  kdyz bude zastavka v cukrarne, tak jo, co ty?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    cukrárna ve vojenském prostoru? vy žertujete slečno :) ale jo něco najdem…

                    0 0
                    • Darkson  

                      tak to jsem zvědavej, jakou cukrárnu najdeš. mě bude stačit felbabka v jincích:-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        v Jincích je cukroška :)

                        0 0
                        • Bulda  

                          netřeba …bude mít zas v báglu vlastní cukrárnu (nutelu :))

                          0 0
      • lukynek  

        Jel bych z Berouna s tebou.Jestli ale pojedu budu vědět v pátek.

        0 0
    • vt  

      nepojede nekdo do Breznice kolmo z Dobrise, Pb, Rozmiku atd ?

      0 0
      • cobra  

        Ja o tom uvazuju, jsem z Dobrise, takze by asi bylo nejlepsi se presunout po asfaltu do Rozmitalu, protoze jestli jsem to spravne pochopil, tak hlavni skupina z Prahy tam stejne jede taky po asfaltu z Breznice. Jeste ale nevim jestli to chci jet, asi pred 2 tydny jsem si projizdel trasu extreme bike brdy a mel jsem docela dost …

        0 0
      • Pido  

        Já jestli pojedu tak bych buď přistupoval v Příbrami a nebo přejel do Březnice nebo Rožmíku.

        0 0
      • vt  

        tak kdybyste jeli kolmo, muzem nekde okolo Pb domluvit sraz

        0 0
      • orgoj.chorchoj  

        muze byt – v kolik tak pocitas byt v PB? Vlak v Breznici ma byt v 8hod.

        0 0
    • Mamut  

      Pridam sa tiez, ten cas je zarukou, ze ak vychcipam, tak sa do tmy dostanem aspon do Prahy :-)

      0 0
      • McBlacky  

        vem si spacák jestli jsi měkkejš tak i károšku

        0 0
        • Mamut  

          Negative, v pondelok 10:00 musim byt v praci :-)

          Az tak hrozne to nebude, pred 3 tyzdnami som dal 100km vacsinou terenom, prevysenie asi 1800–2000 a to cele na 150g musli tyciek, takze 140 za cely den musi ist.

          Jedine co nesplnam je 1000km najazdenych, mam tak max. polovicu. Ale zato 4 dni slapania po Tatrach a 4 dni po Alpach nad 2000m, takze to uhram na hemoglobin.

          (Nejak to EPO musim okecat :-)

          0 0
    • Gorgov  

      byl bych i jel, ale vstavat nekdy pred sestou je pro me neprekonatelnej problem. Takze vam radsi pojedu naproti po ose. kdyby se vyrazelo tak v 9, bylo by to prijemnejsi.

      0 0
      • jecnak  

        Vyrazet v 9 by urcite prijemnejsi bylo, ovsem tempo pro dojezd do tmy by uz tak prijemne nebylo…

        0 0
        • McBlacky  

          TT Jince-Praha po červený :)

          0 0
        • McBlacky  

          BTW Fousek mi říkal a super sjezdu z kopce Radar (Jince) směr Hostomice, mrknu na mapu a zkusíme zařadit když to půjde. Prej docela metal

          0 0
          • fousek  

            Hostomice nee, Cenkov:-), do Hostomic se z radaru nedostanete, ale jinak je to pekny

            0 0
        • Gorgov  

          to by asi zalezelo na tom, kdo by jel. jinak 140 km po brdech normal tempem je tak 8 hodin jizdy kdyz pripoctu zastavky na jidlo, do 8 by to nebyl problem, ale chapu ze kdyz pojedou holky tak to bude pomalejsi.

          0 0
          • McBlacky  

            no… hodinka přes oběd… něco vlak… nestíháš ani kdybys jel 8h

            0 0
    • Meduza  

      Diky za super vejlet… Neda to nekdo zitra jeste jednou???? :o)

      0 0
    • Twister  

      Fajn vejlet. První půlka úplně výletová, druhá protipólem, docela palba. Spokojen, unaven, jdu dělat fotky. :)

      0 0
    • SNAIL  

      Bezva vyjížďka. Sešlo se i neočekávaně spoustu účastníků. Závěr kdy se skupina rozdělila na dvě byl drobet rychlejší, ale super. Poklona všem bikerkám, které to s námi daly. Nějaké fotky jsou zde: snail.xf.cz/vy­jizdka%202007–04–29/vyjizdka.html

      0 0
      • Twister  

        Medůza tam vypadá, jako když se chystá tu slečnu na Toku sníst nebo zbít. :)

        0 0
    • Medunka  

      bylo to pekny, ale musim rici, ze pro me presedlat ze silnicky na bika bylo peklo ;-( Diky organizatorovi za peknou trasu a za zabavné a rychle singliky po rozdeleni ;-)

      0 0
      • ev  

        díky všem organizátorům a účastníkům za vydařenou akci (škoda jen, že jsem ty „zábavné a rychlé“ singlíky v závěru musela vyměnit za docela nezábavný sprintík po silnici v protivětru;­.(skoro jsem to na tu šestou stihla;o) každopádně první půlky s vámi byla moc fajn eva

        0 0
        • Medunka  

          Diky Tobe spadnul spouste chlapum hrebinek! Si ukazala jak se jezdi – fakt super, taky bych tak chtela umet davat teren

          0 0
          • jecnak  

            Presne tak, dlouho jsem nevidel slecnu, co ma kolo takhle v ruce a jeste ji to jezdi.

            0 0
          • JIRA  

            Teď už nám to bude jedno, ale když jezdila na „velkým pevným“ tak jsem se někdy fakt divil. Holt šikovná holka. :)

            velointest.mo­drej.info/2006–09–16/images/IMG_4919­.JPG

            0 0
            • ev  

              teda díky za komplimenty, se úplně červenám;o) ale jsou poněkud přehnaný, byste mě měli vidět mě na Točný, nebo na takový povltavský.....při náznaku terénu kolo vedu;o) na týhle fotce jsem taky slezla hned ja cvakla spošť;o)

              0 0
              • heretik  

                Přidávám se ke komplimentům a rád se někdy pojedu podívat, jak ti to jezdí na Točný ;-)

                Klidně nějaký odpolední poježdění, mám to tam z práce 10 minut…

                0 0
              • SNAIL  

                Nemusíš být tak skromná, když jsem jel za tebou, tal jsem moc dobře viděl co všechno jsi dávala :-)

                0 0
              • JIRA  

                Na povltavský jsem Tě „zahlédl“ včera a nezbývá než říct, že „lhát se nemá!“ ;)

                0 0
                • blue  

                  když sme se snažili zjistit, kde sebrala tu fyzičku, tak tvrdila, že jen jezdila na nějakym tesco bajku do delvity :-) obrázek si snad každej udělá sám :-)

                  0 0
                  • JIRA  

                    Možná jezdila do Delvity v Budějovicích. :)

                    0 0
                    • ev  

                      jo a občas to taky brala přes Kárlštejn ;-) samozžejmě jen po cyklostezce…že se dá jezdit i po jiným povrchu jsem okoukala až od Blua ;-)) 2 Jíra: z tý povltavský se vzpamatovávám ještě teď; závěrečnej výjezd z Davle byl pro mě už čistě boj o přežítí…(jinak jsem si teda nechala záležet… když jsem jela před tebou;o) to JirkaD: TB nepojedu, páč nejsem v Praze tou dobou,naštěstí…ji­nak bych asi jela a se byla nucená dočista uštvat, abych si tu nepokazila reputaci…;-)))

                      0 0
    • jecnak  

      Jednim slovem parada. Vsechno vyslo jak melo, snad jen mohlo byt o neco tepleji. Jsme rad, ze vscihni co meli zajem se pridali a uzili si to. Tentokrat nenastalo ani nejake bloudeni v Prostoru. Prohlidka Jordanskeho bunkru stala rozhodne za to. Skoda jen karambolu Selmiry (doufam, ze to odnesl jen ten loket). Dvojity obed na namesti v Jincich byl opravdu solidni nasup, takze stoupak nahoru na hreben nebyl nejsnadnejsi. Kazdopadne jsem moc rad, ze jsem pak jel s holkama a slabsi grupou, protoze jsme se mohli protahnout vic nez 10km singliku v bucinach. Zaverecny kolacek v pekarne, no proste parada. Tak zas nekdy.

      Velka poklona patri obema slecnam co zvladly celou trasu – Medunka a Sava.

      0 0
      • SELMIRA  

        Díky panu vedoucímu i všem spolucestujícím za vejlet! Byl pěknej, i když málo terénní. Mě to po tom asfaltu zoufale moc nešlo. :o) Jsem teď vpravdě praštěná bikem, páč Kamzík mi přistál rovnou na hlavě. Naštěstí to odnesla jen přilba. Jinak pohmožděný zápěstí, a rozflákaný a sedřený koleno, loket, bok a stehno. Pálí to jak čert, ale už jsem vykoupila lékárnu a pěkně se hojim. Tož jsem včera zase krapet jezdila, i když lokti se to ještě moc nelíbilo. Ale bude dobry. :o)

        0 0
        • JirkaD  

          Co se ti vlastně přihodilo? Kamzíkovi se nelíbilo se prohánět v písku, či co?

          PS: s těmi ořeninami to na halenku s krátkými rukávy a minisukni moc asi néjni :-)

          0 0
          • SELMIRA  

            Kamzíkovi se spíš nelíbilo jezdit po asfaltu /ale už má nový pláštíky a už sviští!/ afšak v neděli to bylo žhavení lebky zvané budík, jak to nejelo tož jsem byla už krapet hotowson a jsem se řítila za Karf a nějak už jsem měla unavený reakce tak se mi povedlo najet do takovýho rygolu, kde se mi smeklo přední kolo

            Nejradši bych právě byla v minisukni a krátkých rukávech, páč oblečení celkem vadí na ty sedřený místa, ale je zima. Zajímavý ale je, že na bundičce od Sensoru neni ani stopa po odření a loket mam přitom sedřenej dost. To mě celkem potěšilo, že bundě se nic nestalo. :o))) Kamzíkovi taky ne. Akorát měl krapet hejblý řidítka. Takže :o)

            0 0
            • JirkaD  

              Takže bilance je vlastně celkem příznivá: materiál OK a tělo se zahojí samo :-) S těmi plášti to je docela zajímavý, nebyl problém třeba v jejich nahuštění? Snail je používá taky a nestěžuje si. Je fakt, že pocit z jízdy na asphaltu a v terénu je jiný.

              0 0
              • SELMIRA  

                Ja, ja. Das ist wahr. :o) Nafouklý jsem je měla málo, uznávám. Už jen ten defekt to potvrzuje. :o) Ale pak jsme je přifoukli a stejně to byla dřina. V pondělí jsme přezuli na Noby Nicky /a řádně je nafučeli/ a jsem se nestíhala divit. To jelo jak po másle. No… :o)

                0 0
                • JirkaD  

                  Když máš takový bezprostřední srovnání tak na tom něco bude a už mlčím.

                  0 0
                • SNAIL  

                  Mě ty pláště přijdou super. V terénu bezvadně podrží a na asfaltu mě připadá že i docela jedou. Klidně bych je po ojetí koupil znovu, ale obávám se, že sehnat je bude problém. Ještě uvidím kolik vydrží. Zatím na nich mám 1100 km a na zadním plášti už je to trochu znát.

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    hm vim o jedný pani, která by jedny zánovní (po 200 km) mohla postrádat akorát se ještě musí optat bahňáka, jestli by mu neslušely

                    0 0
                    • SNAIL  

                      :-) v bahně jsem s nimi ještě nejel, ale počítám že i tam nebudou špatné (alespoň podle vzorku). Ale kdyby ta slečna na ně přece jenom zanevřela, měl bych zájem :-)

                      0 0
    • McBlacky  

      parádní akce. Všem slečnám poklona – přeci jen už to byl delší výlet.

      0 0
      • Medunka  

        To nebyl delsi vylet, myslim, ze Bulduv Kokorin je tezsi a delsi (kdyz se nejede vlakem)

        0 0
        • Twister  

          A kdy se jelo/pojede na Kokořín? :) …když to srovnám s výletem na Kokořín, tam byly skály, lesy, stánek s občerstvením a co je tady? Prd. :)

          0 0
          • Medunka  

            a hlavne tam je cukrarna! Udajne se jede v nedeli po TB

            0 0
            • petebike  

              naposledy tam byli dve cukrarny a jedno TESCO – zadny normalni obed , z ph a zpatky cca 150 km, hodne bohuzel po silnici…

              0 0
          • Bulda  

            Jaký prd? …Brd!!!

            0 0
            • Twister  

              To jsem se pokusil citovat Cimrmany. Dobytí severního pólu. :)

              0 0
        • SNAIL  

          Delší je, ale těžší určitě ne. Ale je taky parádní a doufám že ho zase brzy zopakujeme.

          0 0
    • Martinaa  

      tak když koukám na ty fotky, tak jste si užívali, chtěla jsem jet taky, ale díky tomu, že jste to tu pak zamkli, tak jsem si to rozmyslela a jela na Křivoklát…Doufám, že to někdy zopakujete a to i s mou účastí (jo a ne až příští rok!) :)

      0 0
    • jecnak  

      K dotazum proc jsem thread zamknul. Vse podstatne bylo receno, kdo chtel mohl se pridat. Dalsi prispevky by nic neresily.

      0 0
    • karf  

      moc pekny, za to rani vstavani to urcite stalo ! tak bunkr prohlizim aspon na fotkach :) pak na silnici z Jincu to opravdu foukalo, ale vic me trapila kombinace kola – katuv sleh v zaludku :)

      0 0
    • Twister  

      A co ňáký Ječňákovy fotky? Budou? :)

      0 0
    • SavaH  

      Díky! Bylo to supr! Projížďka krásnou pro mě neznámou přírodou fakt stála za to. Ani nelituju, že jsem jela ke konci s Medunkou a Ječňákem a vynechala tak Kuchyňku. Cesta do Prahy ze všenor proti větru nic moc.

      PS: Evo, fakt jezdíš dobře. Taky bych chtěla mít kolo pod kontrolou jako ty…

      0 0
      • SELMIRA  

        :o)

        0 0
      • SNAIL  

        Kluci nasadili takové tempo, že jsme kuchyňku přelétli ani nevím jak. Ani bys nezaregistrovala, že jsi přes ní jela :-)

        0 0
        • McBlacky  

          kluci jóó … jedinej kdo jel kudlu byl nějakej biker na spešlu, v tý kudle jsem ani nepoznal kterej z vás dvou to byl :)

          0 0
          • SNAIL  

            Já chtěl být jen rychle na tom nepříjemném kopci, ale vy jste nějak chytli tempo a pak to frčelo :-)

            0 0
            • JirkaD  

              haha, od Stožce jsme chytli tempo – ale dobře víš čí! A neříkej, že za to nemůžeš, že Spešl jel úplně sám a ty ses jenom pevně držel :-) Mě se moc líbil příjezd k Halounům a odbočení doprava do sjezdu k potoku – když se tam najede trochu rychleji tak je to moc pěknej pocit. Horší je potom dobrzdit do následující levé zatáčky pod kopcem.

              0 0
              • Darkson  

                ty se koukej pochlubit, jak šlape novej bajk a dát si ho do profilu:-)

                0 0
                • JirkaD  

                  nojo, to bych měl… Odpoledne se ta to podívám, fotku od Snaila mám připravenou dost dlouho. Epic jezdí skvěle, při šlapání se zadek ani nehne. Na nerovnostech naopak funguje jak má. V porovnání se Stumpjumprem není až tak pohodlný, je třeba překonat určitý odpor aby pružení začlo pracovat. Subjektivně zcela ustoupily bolesti zad – určitý podíl na tom má i vzpřímenější posez. Kilo a půl navíc proti HT není ani znát. Po zamknutí vidle má i slušnou akceleraci. První závodní prověrkou bude Malevil, už se těším.

                  0 0
              • McBlacky  

                tak ve 30% případů ji nedotočim a skoro zastavim už mimo optimální stopu. Hrozně to svádí

                0 0
      • Mamut  

        Cez Kuchynku som siel tiez a nijak mi nevadila. To boj o zivot v haku sa Jecnakom bolo nieco ovela horsie. Ale vedel som, ze musim uvisiet, pretoze v tom protivetre by som sa do Prahy dostal neviem kedy. Takze velmi drasticky, ale zato velmi rychly odvoz do Prahy.

        0 0
    • Medunka  

      Tak pomalu by bylo na case udelat Prejezd Brd rocnik 2008

      0 0
      • jecnak  

        Ja jsem pro. Nadhod nejaky termin.

        0 0
      • Twister  

        Chjo, další akce která mi unikne. :(

        0 0
      • SNAIL  

        Co takhle v první půlce dubna?

        0 0
    • jecnak  

      Letos (2008): www.bike-forum.cz/…0/forum.html

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce