• jecnak

    Tak at v tom neni gulash v minulorocnim threadu (zamknuto). 20.4.2008 jedeme pres Brdy.

    A o co se jedna?

    Rano vlakem z Smichace do Breznice,nasledne se presunout cca 20km po silnici do Rozmitalu pod Tremsinem, predtim jeste snidane a odtamtud Brdama (singly, sotolina a nejaky asfalt) az na Zbraslav. Pocitam, ze to hodi neco kolem 150km a prevyseni nebude nejmensi. Je na to ale cely den, takze myslim, ze neni problem. Obed dame v Jincich.

    Fotky z minula: snail.xf.cz/vy­jizdka%202007–04–29/vyjizdka.html Fotky z predminula: www.bajk.cz/…prejezd_BRD/

    Trocha historie: www.bike-forum.cz/…2/forum.html#… www.bike-forum.cz/…8/forum.html#…

    Anketa: Jedu

    Ne
    2x
    6%
    Ano
    15x
    48%
    14x
    45%
    0 0
    • Bajker16  

      Vypadá to strašně lákavě. V sobotu 19.4 sice jedu Mělnický okruhy,ale snad to zvládnu…předběžně se hlásím :o).

      0 0
    • petebike  

      kdyz uz budu mit toho polo-fulla tak podle pocasi se uvidi :-)

      0 0
      • Darkson  

        pojeď, u tebe snad ještě nehrozí předčasnej porod:-)

        0 0
        • jardas92  

          tam se muze bez povolenky?Ja jsem myslel ze je to Vojensky Prostor.

          0 0
        • petebike  

          nj ty budes mit vlasne namale :-)

          0 0
      • McBlacky  

        tak bacha at ho nezlomíš :) :) :)

        0 0
        • petebike  

          na to jsou tu jini experti :-) ja lamu ramy a komponenty az po 60 tisici km :-)

          0 0
    • fousek  

      Z Breznice do Rozmitalu 20km? mapy.cz ukazujou 10km. No ja bych se napojil az v tom Rozmitalu a odpojil se cestou podle toho jak na tom budu. Jardas92: Nesmi, Jecnak zapomel dodat ze je to spojeno s bojovou hrou s nazvem Kdo ujede vyhraje a nebude zastrelen:-) Ted vazne, pokud se nejezdi kdyz jsou strelby nebo po hlavnich tazich tak se vetsinou na kontroliy ani nenarazis a pokud ano tak dalo by se rict ze cyklisty a pesaky toleruji, neslysel sem o tom ze by nakej cyklista platil pokutu, prinejhorsim reknem ze jsme zabloudili a pozadame kontrolu aby nam rekli kudy pryc.

      0 0
      • jecnak  

        Ty km jsou bajvoko, prece jsem nemohl napsat, ze to je cele z kopce a s vetrem v zadech…

        0 0
      • Martyss  

        Při střelbách žádné „kontroly“ nejsou. Dříve rozváželi záklaďáky. Teď dají na závory cedulky a nic víc. Možná před střeblou zahoukají. Spíš je problém, když si jde někdo zalovit. To by se pak někdo z nás mohl vyjímat v lovecké sbírce......btw­.....tempo bude jaké?

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Vypadá to na perfektní akci. Ráda pojedu – rozhodne počasí, zdravotní stav můj i Drajdy. PS: V kalendáři mám na duben zakroužkovány tři cyklistický akce v okolí Prahy. Nemám se k vám rovnou přestěhovat? :-)

      0 0
      • Maroška  

        Šutříku klidně, ubytko máš rezervované u nás :-)

        0 0
      • SNAIL  

        Určitě pojeď, pokaždé je to super

        0 0
    • crom  

      pokud se mi podari do te doby sestavit kolo a bude obstojne pocasi,tez se rad pridam

      0 0
    • Meduza  

      Myslim, ze uz se dost tesim :) Hlavne aby to pocasi klaplo!

      0 0
    • Frankie  

      Stejne jako loni ohledne L.i.P. i Brd i letos hati ucast jine akce (skoro toho sameho vyznamu :), takze snad v 2009 :)

      0 0
    • McBlacky  

      jedu ještě nevim na čem… mám tam vroubek – ty dva schody od rozhledny na Třemšíně a taky to kamenné pole o kus dál.

      PS: co slečna na krosu u studánky ? bude :) ?

      0 0
      • fousek  

        To tam jsou nejaky trialovy pasaze ci co? Sem na tremsine byl jen jednou a niceho sem si tam nevsim

        0 0
        • McBlacky  

          ty dva schody jsou po žlutý od rozhledny směr Kobylí hlava. ono je na ně blbej nájezd, předchází tomu prudší kořenová pasáž a máš na váběr bud to hodně natvtdo pustit, nebo ještě vytočit na druhou stranu a pak skoro z nulový rychlosti to poslat. ta druhá věc je o kus dál, velký šutry asi jako hlava a větší a mezi nima v hodně prudkým sjezd se zatáčkou víc než 90 stupnů.

          na bighitu asi bez problémů. na XC to je trochu řešení

          0 0
          • dafe  

            tam jsem to myslim skoro neslez ani pesky :-) trochu ti zavidim…ba ne, nezavidim, ja ziju rad :-)

            0 0
          • fousek  

            Zacinam se tesit:-)

            0 0
          • Darkson  

            to nezní zle:-)

            0 0
          • Twister  

            Jojo, to bylo vloni zajímavý, jak jsi tam balancoval na předním kole a všichni už mysleli, že to zapíchneš v tom kamennym poli. :)

            0 0
    • Martinaa  

      fotky jsou moc pěkný, vlastně jsem chtěla jet už loni, ale nějak to nevyšlo, tak letos bych se ráda polepšila :) Takže když bude hezky a nic do toho nevlítne, tak se asi taky přidám

      0 0
    • Peslezedirou  

      Pokud nepojede moc lidí tak jedu…

      0 0
      • jecnak  

        Tomu rikam dilema, kdyz pojedes jeste ty, tak nas bude moc, bez tebe malo :-P

        0 0
    • fousek  

      Kdyby nahodou se jelo do Jinec pres Velci nebo nejak okolo tak vim o takovym Enduro bonusu

      0 0
      • SNAIL  

        Já znám ty tvoje bonusy, kdy po tvém ujištění, že se to dá sjet „normálně“ dáváš hned sedlo dolů :-)))

        0 0
        • fousek  

          No vetsina veci se da sjet i s vytazenym sedlem, ale neuzijes si to:-)

          A to co mam na mysli ted je par metru a vsechno se da objet, navic je to docela vyzva vyslapnout to nahoru, takze podle me by si tam moh najit kazdej neco

          0 0
      • McBlacky  

        zkus screenshot z mapy.CZ /turistická/ a zakresli to a pošli. Mrknul bych na to. dík

        0 0
        • fousek  

          No tak v tech turistickejch sem nakej zmatenej, les je tam kde neni atd, takze na fotografickym podkladu je to presnejs, cerny cary jsou cesty normalni, cervene je ten bonus, neni to nijak dlouhy, jet do jinec jen kvuli tomu asi nema cenu

          0 0
          • McBlacky  

            díky to je super podle toho to jde trefit dobře, až tam někdy zabloudim tak to dám.

            příští týden snad dostavim fullíka tak začnu zaše vraždit nějaký prasárny :)

            0 0
            • Manas  

              Tak to jsem zvedavej kolik ten tvuj novej prezije. Ja zacinam pomalu setrit na novyho :-) Znacka je uz jasna :-)

              0 0
              • McBlacky  

                do září záruka a pak půjde klasicky pryč. Tak doufám, že září vydrží :)

                Noreček?

                0 0
    • karf  

      zatim neni na cem, no v nejhorsim to odnese nakupni special (damsky treking s rachtajicim nosicem), vloni vyslo pocasi supr, tak doufam, ze poradatele ZAJISTI ZASE NECO USER FRENDLY :-)

      0 0
      • Medunka  

        Ty ses touto dobou vecne bez kola ;-(

        0 0
        • karf  

          no jo, vloni touhle dobou meli dost narvano v servisu a letos jsem cekala, az mi Bulda uvolni jeho ram, ale, ehm, ehm, to bylo v lednu :-)))) a co ty – nechystas se na nejaky upgrade ? treba vidle :-)))

          0 0
          • Medunka  

            Ted mas doma servisaka, nac platit servis. Vyresi to vecere

            Pells? to zavidim! Chtela sem psat Buldovi, co s nim proved, ale bylo mi jasne, ze ho asi budes jezdit ty.

            U nas probehla prestavba. Z puvodni Meridy zustala jen prehazka, snad se to do kvetna posklada

            0 0
    • achilles  

      já vám tak zááávidím. škoda, že je to tak daleko, jsem z Krkonoš.

      0 0
    • Meduza  

      Jsem jenom chtel varovat! V te restauraci Eška co jsme byli vloni, byl predminuly vikend nejakej novej kuchar a byl to velikej pruser.. Na sedm jidel (skoro nikdo jinej tam v ty hospode nebyl), jsme cekali pres hodinu… Mozna by stalo za uvahu vymyslet jeste nejake alternace…

      0 0
      • fousek  

        No jeste jsou moznosti Felbabka-U fabiana (varili docela dobre, ale trvalo to taky dost dlouho, hotovky myslim nemaj) Pak je na Felbabce jeste jedna hospoda, ale v ty sem v zivote nebyl

        Pak U pstruha na Ohrazenici, ale tam myslim ze hotovky taky nejsou

        Jinak je jeste v Cenkove hospoda U vody, ale tam netusim jestli varej

        V Jincich me napada Sauna (v podstate naproti Esce), nevim jak je to tam ted ale varili. Pak jeste hotel Kratochvil, tam je teoreticky restaurace, ale info nemam zadny

        Kdyby nahodou padnul los na Felbabku tak je docela peknej sjezdik z Ostreho, pak singlik podel Litavky s jednou technickou pasazi a napoji se to na trasu ExBB nahoru na Plesivec

        0 0
        • McBlacky  

          no ono se vyjede vlastně téměř u Kratochvíla, tak to můžem zkusit tam.

          ještě mě napadá Lhota tam jsou dvě hospody, ale to předpokládá před obědem ještě Plešivec, a to asi neklapne.

          problém je s časem, těžko říct v kolik budeme v Jincích, ale před 14,00 to těžko, takže hotovky jsou tak jako tak mrtvý.

          0 0
          • Barak  

            Potvrzuju Meduzova slova, nestihli jsme hotovky a čekali jsme na 7 minutek hodinu a půl. Ale je fakt, že když jsme odjížděli, kuchař se venku na cigárku bavil s nějakejma známejma, že už je 3. den v lihu, takže to snad ve vašem termínu bude lepší.

            0 0
        • Meduza  

          No jestli tam ma Fousek nekde nejaky znamy, tak by stalo za uvahu udelat rezervaci na priblizny cas pro priblizny pocet lidi… A mohli bychom se usnest na nejakem jednotnem jednoduchem jidle.. Treba gulasi…

          0 0
          • fousek  

            No znamy tam fakt nemam, mozna v Saune, ale to je takovej znamej ze by sme to meli 2× draz nez vsichni ostatni.

            Ale pokusit se to domluvit bych moh

            0 0
            • Meduza  

              Ono jde hlavne o to co na to ostatni..

              Zatim to s nim treba zkus nakousnout a nahodit sem nabidku.. Traba nejaky menicko.. Polifka + goulage + moucnicek.. Cena kolem kilka a myslim ze by vsichni mohli bejt spokojeny.. Myslim ze nas urcite minimalne 30 bude…

              Ale je to fakt hlavne na ostanich.. Tak opatrne, at neprijdes o „kamarada“ :o)

              0 0
              • fousek  

                Tak nejak sem mel minulej tejden jiny starosti takze na obchazeni obcerstvoven nebyl cas.

                Takze mam se o to pokusit jeste  nekdy v tomto tydnu? Chtelo by to specifikovat nejak presnejs, ono se jim nebuse chtit rezervovat 20–30 mist mezi 13 a 15. hod. s tim jidlem nevim, vzdycky kdyz se takhle urcilo jedno jidlo tak vznikly potom naky neshody.

                Jo jinak Eska a Sauna maj zahradku, Kratak v podstate taky, ale nevim jestli by dovolili vynaset jidlo ven

                0 0
                • Meduza  

                  No kdyby jsi to proklepl, tak nic nezkazis.. Ale na zaverecny slovo si kazdopadne nech az tak na patek odpoledne, kdy uz bude trosku videt na pocasi..

                  0 0
                  • fousek  

                    hmmm, tak ani ted to nevypada nic moc, dneska se k tomu uz nedostanu, snad zitra to vypada ze bych se moh dostat domu za svetla, takze se poptam v Krataku, Esce a Saune, jeste se muzu poptat na Ohrazce U Pstruha, u Pstruha je taky moznost bejt venku u kol.

                    Zejtra vecer dam vedet co mi rekli, budu se ptat na 25 lidi.

                    0 0
                    • Meduza  

                      Spis uz to ted res s Blackym, on ma neco za lubem :o) Ja si akorat nevzpominam na jmeno ty hospody co mi rikal.

                      0 0
      • wert_1  

        Měl jsi si dát předkrm a nadlábnul by jsi se báječně :-) Bramboráčky super, ovšem už to nechce objednávat hlavní chod :-)

        0 0
    • petebike  

      ted koukam na datum , to je nedele…nemuzu…sorry za hlasovani, v sobotu to neni problem…

      0 0
    • Pebe  

      já bych to teda s váma zkusil, v případě že budu hodně zdržovat, tak see někde odpojim na vlak ;-)

      0 0
    • JMT  

      JEZIS? NA TY FOTCE SEM JA :-D ty jo sakra to je vyzva, bojim se, vyzral sem se a uz jezdim jenom z kopce a vy ste vsichni desne zrychlili…

      0 0
    • SNAIL  

      V kolik hodin bude sraz na Smíchovském nádraží?

      0 0
      • jecnak  

        Jedu nekam jinam, takze to neresim.

        0 0
    • jecnak  

      Vzhledem k tomu, ze se mi nechce travit nedeli s lidma, ktery nemusim, tak nejedu. Verim, ze najde nekdo jiny, ktery to doorganizuje do konce.

      0 0
      • Smazaný účet  

        nebuď labuť! jsem se chystal jet mimo jiné i kvůli tvé společnosti!

        0 0
        • Bulda  

          ještě bys měl dát odkaz na ten ještěd, at to ti co na tebe spoléhali a za nic nemůžou aspon chápou …stejně je to vůči nim docela podpásovka a ničeho pozitivního tim nesáhneš …aspon nejakou tu nemoc kdyby sis vymyslel :)))

          P.S. já jet nechtěl, takže by to mohlo být i objektivní :))

          0 0
          • Bulda  

            to bylo 4jecnak

            0 0
          • jecnak  

            Ja vim, ale zas to ber tak, ze nikomu nebranim jet to sam, trasu jsem tu naznacil a cast tech co se „prihlasili“ ze jedou vi kudy. Nechci si kazit nedeli. Jak by rekla Medunka: „Snad se dokazete bez Jecnaka vycurat.“

            0 0
            • Darkson  

              jako sorry Tome, ale Medunkovatíš!!!

                
              0 0
              • jecnak  

                Asi jo, ale rozhodne si nechci kazit nedeli, kdyz si ji muzu uzit.

                0 0
      • wert_1  

        Kruci, ten co ho jak říkáš nemusíš Ti ale musel pěkně dupnout na tretru…

        0 0
      • cabbage  

        voe, dyť já nejedu..

        0 0
    • MartinX  

      Uff, ťuk sem omylem by jsem se podíval kdo pojede a… nemůžu! :(

      0 0
    • McBlacky  

      sraz 6:45 na Smícháči. Pojedeme tentokrát pro změnu z Rokycan. Vlak odjíždí 7,16 – 8,33 jsme tam. Přímý spoj. Kdo nedorazí do 6,50 pojede na svůj ticket, jinak budeme kupovat hromadnou.

      pár detailů – možná budu vypadat jako *******, ale:

      • kdo letos ještě neujel 80km za den at ani nepřemýšlí, že by jel. Celková trasa bude hodně přes 100km. Z Jinců se dá jet sice vlakem, ale aby ostatní stihli celou trasu není možný být v Jincích později než v 14,30. V prostoru se nebudeme dělit, dost velké riziko zabloudění.
      • vemte si sebou jídlo :) :)  pití se dá doplnit na Toku.
      • kolo v bezchybném stavu – nerad bych se zdržoval štelováním řazení, brzd,…

      číslo na mě 602 507 813 pro případné dotazy, nebo ztrátu/defekt při samotném výletu.

      0 0
      • jecnak  

        Dik. Urcite to vemte pres ten Zdar, vyjezd a hlavne sjezd dolu se ti bude libit.

        0 0
      • Gung-Ho  

        SUPER!!! Dokážem se vyčůrat bez Jecnáka:-))

        Vstávání bude teda po sobotních ILL NINO strašnej terror, ale naštěstí to mám na Smícháč jen z kopečka. Už se moc těšim:-))

        0 0
      • Martyss  

        Nadhoď trasu.....bydlím kousek od VVP, připojil bych se cestou…

        0 0
        • McBlacky  

          ješte sám nevím na 100%jisté je Rokycany červená, žlutá /Dobřív/, modrá, žlutá – Strašice. cca 15km

          a tady pak varianta I – Padrt, Brdce, Tok, Houpák    -delší nejméně 45km prostorem

          vairanta II – Houpák, Tok, Obecnice, Brda, Baština  -kratší nejméně 30 km prostorem

          Fousek´s Bonus z Vystkova zařadím taky.

          Z Jinců domů to je tak 65–75 podle trasy

          0 0
          • Martyss  

            Oki…trase do prostoru je hezká, sám tohle mám projeté. Jenom bych doporučil nejet do Dobříva po žluté, ale vzít to normálně po silnici. Mám obavu, že to tam teď zarostlé. Jestli víš, že trasa povede na 100% přes Dobřív, tak dáme sraz tam.

            0 0
            • Meduza  

              Zkus mi pomoci mereni vzdalenosti na mapy.cz nacvakat tve doporucene zajimave useky… Priklad zde. Ja to pak nacpu po dohode s Blackym do GPS..

              0 0
              • Martyss  

                Tady neručím, jestl to není rozježděné. Tenhle rok jsem jí ještě nejel… http://www.mapy.cz/#…

                0 0
                • Meduza  

                  A co ten Zdar, jak doporucoval Jecnak…?

                  0 0
                  • Martyss  

                    Když vyjedeš z Rokycan po červené na vrchol, tak to je výjezd, který myslel ječňák. Dolů se dá několika způsoby, ale rozhodně né po červené na straně k Hůrkám. Je tam po kotníky bahna. Na tuhle stranou mnou vyznačenou trasou. Pokud chceš do dobříva, jak myslel Blacky, tak je to dobré tudy http://www.mapy.cz/#… …bohužel mapa moc nepřeje..:-(

                    0 0
                  • vt  

                    Cervena pres Zdar je to pekna trasa, ale casto se musi slejzat … pro vetsi skupinu a chrti styl  asi nevhodne. Navic se da predpokladat mokro a tam tech kamenech to nejni idealni.

                    0 0
                    • Martyss  

                      Ze strany Rokycan není problém. Stran Hůrek je taková, jaká popisuješ…

                      0 0
              • Martyss  

                http://www.mapy.cz/#…

                0 0
              • Martyss  

                http://www.mapy.cz/#…

                0 0
              • Martyss  

                http://www.mapy.cz/#…

                0 0
              • Martyss  

                http://www.mapy.cz/#…  v místě 0.387 povododeň trošku poničila lávku, ale dá se s trochou snahy přejít.

                0 0
              • Martyss  

                http://www.mapy.cz/#…  ufff a už dost:-) Jinak jak zmínil blacky. Zajímavých lokalit je dost. Lovecký zámeček. Za návštěvu by stál i meteorologic­ký radar.

                0 0
                • Meduza  

                  Mozna to posilej me nebo jeste radeji Blackymu na ICQ, at to tu nezasirame..

                  0 0
                  • Pijer  

                    Bude někdo mít s sebou GPSku? Mohl by případně poskytnout záznam trasy?

                    0 0
                    • Meduza  

                      Jasne, ja urcite. Log pak asi dam na www.gps-tour.info nebo zajemcum poslu emailem.

                      0 0
                      • Pijer  

                        Tak to by bylo super, díky

                        0 0
                        • Pebe  

                          to uvidíš ty rychlosti :-D

                          0 0
                      • Ada.13  

                        Parada, dej prosim vedet az bude trase nekde k dispozici. Diky!

                        0 0
              • MlokCZ  

                Záznam také uvítám, vojenský prostor nemám projetý téměř vůbec a chystáme udělat nějaké trasy Plzeň → Hořovice (nebo opačně, to už je jedno), tak pro inspiraci bude záznam dobrý.

                0 0
            • McBlacky  

              přes Dobřív na 100% tak dáme sraz v 9,30 na hrázi rybníka v Dobřívi – ok?

              0 0
      • Smazaný účet  

        tak na 80% se mnou počítejte, to vstávání je teda zvěř, ale pro jednou to přežiju…snad :-)

        uvidíme, jak se budu cítit po pátečním běhání a sobotní silnici…

        0 0
      • Meduza  

        Budu se tesit!

        Jenom si rikam, jestli by ten deadline na koupi hromadnyho listku nestacil na 7:00.. Kazda minuta spanku jiste prijde k duhu.. :o) A za 15 minut se ty lupeny snad koupi v pohode…

        0 0
        • Martyss  

          V 7:16 je odjezd z hlavního. Ze smícháče jede rychlík až cca 24…

          0 0
      • cobra  

        Pokud nebude hnusne (predpoved zatim vypada dobre), tak bych k vam rad pristoupil do vlaku v Horovicich. Jsem z Dobrise, takze takhle je to pro me asi nejjednodussi, minulej rok jsem do Rozmitalu dojel po silnici na kole, ale ted je to do Rokycan precejenom uz moc daleko, tak to udelam asi takhle.

        0 0
    • McBlacky  

      Takže sraz se posouvá na 7,00. Místo i vlak platí.

      thx to Martyss za upozormění

      0 0
      • fousek  

        A me povez kdy planujes ze budete v Rozmitalu, jestli pojedete rovnou z Breznice po hlavni tak bych na vas , nebo vy chvilku na me pockal na kruhaci v rozmitalu

        0 0
        • McBlacky  

          nikdy :) pojedeme z Rokycan přes vrch Ždár do vesnice Dobřív a Strašice, kde najedeme do prostoru

          0 0
    • Martinaa  

      Nechce se mi číst všechno, tak se rovnou zeptám? Kolik jede ženskejch?

      0 0
      • SNAIL  

        Vypadá to že karf, možná kámen úrazu (doufám že přijede) a určitě Eva tak koukej taky dorazit :-)

        0 0
        • Eva  

          Co co co?Nic nevim,nikam nejedu :-)))

          Chapu,jina Eva :-)))

          0 0
          • SNAIL  

            Je to opravdu jiná Eva, omlouvám se tvému nicku :-)

            0 0
            • Bulda  

              tahle je taky jina :))))

              0 0
        • kámen úrazu1  

          Nepřijedu. Podle sestavy se bude moc chrtit. Navíc nemám plně funkční kolo – přesmyk je na vyhození, vidlice je na repasu a zadek kola podezřele plave – prasklinu jsem ani nehledala a rovnou koupila nový rám, co kdyby tam nebyla ;-).

          0 0
          • Phoebe  

            Nevím jak ostatní „chrti“, ale já to budu jistit z povzdálí. Metrákový chrt asi neexistuje :-)

            0 0
            • Pebe  

              pokud nemá dva metry jako ty ;-)

              0 0
          • SNAIL  

            Co se týká jízdy, tak z toho strach mít nemusíš, ale pokud nemáš funkční kolo, tak s tím je to horší, škoda

            0 0
      • Maroška  

        Marti jedu taky, jestli ti to pomůže?

        0 0
        • Martinaa  

          no tak ja to ještě zvážim a když bude zítra hezky, tak asi dorazim

          0 0
    • SNAIL  

      Tak doufám, že se zítra sejdeme na nádraží v hojném počtu, předpoVěď počasí nám zatím přeje

      0 0
      • Thapsus  

        Hlavně abychom se do vlasku vešli :-). Vy co jste to jeli minule, nebo to znáte, je trasa hodně bahnivá ? Na blatník (y) ?

        0 0
        • SNAIL  

          Něktará místa asi bahnivá budou, právě rozmýšlím, že asi blatník nasadím

          0 0
        • Meduza  

          Po te, co dneska skoro cely den vice ci mene proprselo si myslim ze blatniky urcite jo..... Takze po nocnich Brdech ani nebudu sundavat.. Ani to pulkilo bahna, co jsem si privezl domu z nocnich Brd domu… Doufam ze se mi kolo ajznbonaci nevylouci z prepravy…

          Jinak trasa trasa z Rokycan do Jincu je ready v GPS, dle Blackyho podkladu. K nahlednuti zde

          0 0
        • McBlacky  

          no minimálně Plešivec je na malej blatníček, mrkni na fotky do Threadu o Plešivecký držce.

          já beru oba :) možná to vezmen dolů jinudy, uvidíme ještě

          0 0
      • cobra  

        Ja se k vam pripojim v Horovicich na nadrazi, snad tam stihnu rano z Dobrise vcas dojet. Ten dnesni dest me taky trochu stve, bahno moc nemusim, ale snad bude hezky aspon zitra.

        0 0
    • heretik  

      Tak bohužel nejedu, víkend trávím v posteli s chřipkou :(

      Hezkou cestu.

      0 0
      • SNAIL  

        Tak se z toho rychle vylež a příště

        0 0
      • Thapsus  

        První ztráty :-(.  A to jsme ještě ani nevyjeli…

        0 0
    • Thapsus  

      Tak mi nakonec taky odepište do ztrát :-(. Klukovi není dobře, byl by tu  celý den sám, to neriskuju, stejně bych si to neužil. Tak přeju fajn výlet všem !

      0 0
      • Darkson  

        já se taky hlásím jako odpadlík, zaspal jsem jako dřevo:-(

        0 0
        • fousek  

          ja to taky vzdal rano sem vyrazil, po 500m sem zjistill ze mam zadni desticky na plech, v prostoru mlha, mrholeni a 5° nad nulou a z prvniho kkopce sem odbrzil i predni desticky na plech, takze sem se vratil domu.

          0 0
        • petebike  

          myslim ze dneska nemusis litovat, dobre jsme si sahli na lejtka :-)

          0 0
          • Beeda  

            pri prujezdu Halouna jsme mirne pribrzdili, ale pak za to zase vzali, tak to ma byt:-D

            0 0
    • Gung-Ho  

      Velmi stručně, ale výstižně:

      PARÁDNÍ AKCIČKA !!!

      Díky Blacky za jeji realizaci:-))

      0 0
    • SNAIL  

      Bylo to super, sice po mém pádu nemohu stoupnout na nohu, ale i tak to stálo za to :-) Terén byl teda pěkný -hlavně pěkně mokrý a bahnitý :-)  Tady je pár fotek z akce – zde

      0 0
      • Martinaa  

        Ahoj, tak máš pochvalu za fotečky :) A co noha – už chladíš? Měl si říct dřív, abych tě tlačila, když si tak trpěl :)

        Jinak výlet byl supr, moc jsem si to užila a nakonec i to bahno bylo zpestření. Aspoň si to budem pamatovat a to dlouho :D Problém byly ty klouzavý kořeny, ale to se nakonec taky nějak zvládlo.

          
        0 0
        • SNAIL  

          Těch 60 km šlapání jednou nohou bylo docela náročných, ale JirkaD mě do toho posledního kopce vytlačil :-) Díky mu za to. Jinak nohu leduju, jen doufám, že tam nebude nic zlomeného :-)

          0 0
      • RK  

        Močály a bažiny jak z Krále Šumavy  kousek od Prahy :-) Dalo mi to 130km, letošní rekord.

        0 0
      • kankrlicek  

        Ty fotky z lesa mě přenesly do mého mládí :) Takovéhle lesy si pamatuju, když jsem velmi nerad, z donucení chodil s rodiči na výlety.

        0 0
    • McBlacky  

      no pěkný. Celou trasu jsem nakonec dojel jen s Meduzou a Pendolínem. Ted jsem dorazil.

      řetez vypadá na měrce ok, zadní destičky -včera nový- jsou k.o. uplně, přední skoro :/  takže to vypadá na dva páry desek za víkend :) slušný… Ani nelituju že jsem jel na „zimáku“

      0 0
      • cobra  

        Tak to jste si jeste docela dali za tmy, me ke konci uplne doslo, podepsal se na tom asi ten vyjezd na Plesivec kdy jsem musel jet na krev abych se tam v tom bahne vubec vyskrabal. Uz jsem vam to chtel rict na Hradci, ze to poslu domu po silnici, ale vy jste se hned rozjeli kdyz jsem dojel:), tak jsem se zkusil jeste doplazit na Stozec, ale zjistil jsem, ze do kopce uz mi to vubec netahne, bylo by to jenom trapeni, takze jsem to otocil a jel po silnici na Dobris. Diky za super vylet, me to nakonec hodilo 127 km a 2527m prevyseni (i s jizdou Dobris-Horovice).

        0 0
    • McBlacky  

      jen rychle jedna dokumentární účastnická samospouští

      až bude někde zbytek napíšu

      0 0
    • Meduza  

      Diky za pohodovou spolecnost.

      Zaznam trasy zde (pro pochybovace, co tvrdily, ze se tocime v kruzich :o) )

      0 0
      • RADO77  

        Tak gratulace k výkonu a bledá závist. Doufám, že mi to příští rok vyjde jet s vámi. Mám prosbu. Za dva týdny mi kámoš doveze z US GPSku. Mohl bych si pak někdy stáhnout date téhleté vyjížďky? Díky moc.

        0 0
      • Ada.13  

        Ahoj, nemohl bys mi prosim poslat/nekam umistit original .gpx soubor (pokud tomu rozumim spravne, tak z uTracku ho nedostanu)? Diky

        0 0
      • Pijer  

        za .gpx bych se také přimlouval :-) Díky

        0 0
      • Meduza  

        Jojo, byla to ma prvni trasa co jsem tam umistoval, takze mi to trosku trvalo. No ale vysledek se dostavil :o)

        Urcite jsem tam letos nebyl naposledy…

        0 0
        • wert_1  

          A že jsi se nezeptal jak??? když to já počítačový analfabet taky svedu, tak Tebe bych jen ťuknul a bylo by :-)

          0 0
      • l-e-t-o  

        Týý jo. rychle jak ty bych chtěl jezdit :D Skoro rychlost zvuku těch 1025.5 km/h :) To už se ti musely trhat pláště, ne? nebo jsi už jenom jenom po ráfku?? :)

        0 0
    • Phoebe  

      Super akce, jel jsem to poprvé. Vojenský prostor je nádherný, nikde nikdo, ticho, žádné odpadky, které člověk stálé potkává při cestě krajinou. Sice zpět po silnici, ale 119km tam bylo.

      0 0
    • dejvv.  

      Neplánujete letos ještě nějakou podobnou výjížku přes vojenský prostor? Dost mě to zaujalo, jel bych hned.

      0 0
      • Meduza  

        Az bude teplejc.. Nejdriv tak za mesic… Ja to sem kdyztak napisu, az se na neco takovyho budu chystat.. Treba bychom mohli zdolat kotu 718 nez nam na ni postavi ten radar…

        0 0
        • Martyss  

          Možno spojit se zdoláním kóty gril Míšov…:-)

          0 0
          • Meduza  

            Ta je hned vedle, ze jo…

            Kdepak jsi byl v nedeli…? Jsme te hledali u rybnika…

            0 0
            • Martyss  

              Trošku na tom má podíl viny já. Nechal jsem mobil doma. Čekal jsem do cca 9:55, pak jsem dal kus sám.

              0 0
        • dejvv.  

          Super, už se těším. Jenom doufám, že ten thread neprošvihnu.

          0 0
    • McBlacky  

      U Snaila na http://snail.xf.cz/…yjizdka.html jsou ted přidány i moje fotky.

      0 0
      • SNAIL  

        Ještě to nechodí, dával jsem to tam v půl jedné ráno a už jsem neměl sílu se dívat, proč to nejde, dnes večer se na to juknu. Zatím se ukazují jen náhledy

        0 0
    • SNAIL  

      Takže už jsem dal galerii dohromady a přidal fotky od Blackyho (už funkční), takže ještě jednou ten odkaz

      0 0
    • Martyss  

      Nu a co tenhle rok?  Přidávám několik dokumentačních fo­to.

       
      0 0
    • Cubex  

      Cau

      Casove to nezvladam, ale fotky vypadaji skvele, nemeli byste mapku nebo alespon orientacni body. Nekdy bych to chtel prozkoumat. Ten kraj neznam.

      diky

      0 0
      • Meduza  

        Trasu jsem znovu uploadoval sem

        Kdyby jsi mel nejake dalsi dotazy, jsem na ICQ

        0 0
    • McBlacky  

      Brdy edition 2009

      sraz: 6:55 Smícháč - doufám, že se zase nenajde nějakej ******* v hikláku jako loni :) a odjedeme se všemi koly. Prosím napište se sem všichni a zkusím jim tam pak zavolat kolik kol budeme nakládat. Odjezd 7:19 R960, píšou, že kola bere bez rezervace tak snad ok.

      Trasa: jako loni přes Ždár. cca 130–140km.

      opět poprosím účastníky o kolo v perfektním stavu, sváču sebou a kritické zhodnocení zda-li na to mají.

      na mě tel: 602507813 a mail v profilu

       
      0 0
      • McBlacky  

        a ještě platí 2/5 sobota

        0 0
      • fousek  

        A odkud ze jedete? Kolo ceskejm draham nesverim, to za vama radsi dojedu po ose (no radsi bych kdyby vydrzelo cely kolo) a nekde behem cesty odpadnu.

        0 0
        • jecnak  

          Vyrazime s Rokycan.

          0 0
          • fousek  

            Tak ja se asi pripojim ve Strasicich, nebo je ten Zdar nakej hodne peknej?

            0 0
            • McBlacky  

              Zdar je the best. Záčátek sjezdu je dost srdcařina po skalkách. To bys neměl vynechat

              0 0
              • jecnak  

                A i pak ten singlik kolem potoka. Btw neudelame novy thread?

                0 0
            • blue  

              i ten výjezd je pěknej :-)

              0 0
      • Pebe  

        a nechcete to udělat na pátek, když je to volno? V sobotu je UAC

        0 0
        • McBlacky  

          v pátek je MTB Posázavím, si nevybereš.

          0 0
          • Pebe  

            tak to se letos zase nedostanu :-(

            0 0
    • jecnak  

      Z duvodu prehlednosti jsem udelal nove vlakno Prejezd Brd 2009. Diky za pochopeni.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce