Pražské bajkové vyjížďky - Léto 2014

202 nepřečtených
  • cabbage

    S mírným zpožděním zakládám letní vyjížďky.

    V neděli 6.7. jedu do Haloun, sraz v 10:00 pod Baranďákem v Braníku.

    Trasa skoro tradiční, s výjimkou „zkratky“ přes Hvíždinec a Kamennou. Z Haloun pak přes Pišťák a Babku.

    0 0
    • Peslezedirou  

      Neslibuju, uvidím, jak budu ready po sobotě, ale rád bych zase viděl starý tváře a starou trasu :-)

      0 0
    • MichaelSimek  

      Zitra, severni praha, predbezne 16.00 dejvice nekde ale to necham deomokracii. Sarka/Stateni­ce/Tichac/Uho­licky. Nejaky teren bude.

      0 0
      • rasken  

        ahoj bych se pridal pisnu ti na fb

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Ha! Možná se přidám. Budu sledovat průběžné info :-)

        0 0
      • lucierut  

        Napis sem pak, kdy kde bude sraz. Jeste nevim, jestli mi to zitra vyjde. Jinak jsem si byla zajezdit dneska (Tichac, Housle, sv. Matej u Baby, Sarkou nahoru, Juliana, Statenice, Unetice) a s nejakymi peknymi pesinami v okoli se rada seznamim. Znam hlavne turisticke znacky.

        0 0
        • MichaelSimek  

          pokud nenastane nejaka velka zmena tak 16:00 tady http://mapy.cz/s/aGBV (popr se pripojit jinde)

          0 0
          • lucierut  

            Kam pak pojedete? Abych vedela, jestli si mam dat 10 km po asfaltu na sraz nebo se mi vyplati vas odlovit jinde.

            0 0
            • MichaelSimek  

              vyjedeme na babu a pak po trajlikach do sarky, trajliky v sarce a pak dal

              0 0
          • dareios  

            Ahoj, taky bych se možná připojil, pokud mě vezmete, koukal jsem na mapu a tech míst pro připojení je nějak moc:) v těch 16 hod budete mít sraz kde?

            0 0
        • hawrda  

          V Úněticích je třeba zastavit na jedno v pivaru:).

          0 0
          • McBlacky  

            mě moc neoslovily :( slabší nepiju většinou a jejich dvanáctka mi vadí, mám po napití pocit žízně dost brzo, až nepříjemně

            0 0
          • lucierut  

            Byla jsem darovat krev a pry mam doplnovat tekutiny. Ale nemam delat nic fyzicky narocneho, tak jestli dojedu az tam. :-)

            0 0
      • lucierut  

        Jeste jednou dik, snad budu priste mene zdrzovat, ale jsem nadsena z novych trailovych obzoru. :-)

        0 0
    • X-Slim  

      Ahoj, berete i nové tváře?

      Pokud jo tak jsem se ještě chtěl zeptat jak moc náročná je tahle trasa, ještě jsem toho letos bohužel moc nenajel :(

      0 0
      • rasken  

        jo niceho se neboj MichaelSimek je super pruvodce pesinkama a nikomu se neujizdi

        0 0
        • X-Slim  

          Díky za odpověď jen jsem teda reagoval na tu neděli. Zítra mi to bohužel časově nevychází.

          0 0
      • cabbage  

        Předpokládám někde mezi 60–70km, tempo spíš klidnější, terén moc náročný nebude, ale bude to pár kopců navíc.

        A nové tváře jsou vítány;)

        0 0
        • X-Slim  

          No tak to bych snad mohl i zvládnout, Při nejhoršim nedojedu do konce a padnu někde do trávy.

          A můžu poprosit o odkaz na mapy kde je sraz.

          Díky

          0 0
    • Smazaný účet  

      jestli v sobotu přežiju Ještěd, tak bych možná jel…ale do kopců to budu tlačit! a z kopce se bojím… :-D

      0 0
    • crom  

      taky asi dorazim,budu uzavirat skupinu.musim ale opatrne takze mi stejne frnknete:)

      0 0
      • JirkaD  

        Uzavírání si s dovolením vyhrazuju já :-)

        0 0
    • allrose  

      ahoj

      mohl bych se také přidat?sice nejsem zastánce dlouhých tras,ale odpadnout můžu kdykoli,mějte kdyžtak trochu trpělivosti,musím poskládat kolo z auta,už nejsem pražák

      tel604920164

      dík

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak když už teď víš, že ti bude nějakou dobu trvat než najdeš místo k zaparkování a nějakou dobu složení kola, tak si to určitě naplánuješ tak, abys tam byl s dostatečným předstihem a na místě srazu tedy včas, ne?

        0 0
        • allrose  

          Jiste,plan je jedna vec a neodzkousena praxe vec druha..a dochvilny byvam

          0 0
      • cabbage  

        Možná budeš mít lepší když zastavíš tady:

        http://mapy.cz/s/aIJA

        1. budeš mít 20 minut k dobru oproti srazu.
        2. budeš parkovat přímo nám na trase, takže se nemůžem minout
        3. odpustíš si při návratu nudnou cyklostezku k autu…
        0 0
        • Smazaný účet  

          jak „nudnou cyklostezku“? to je vždycky ten největší adrenalin z vyjížďky! :-)

          0 0
          • JirkaD  

            No jo, ty holčičí zadečky :-) Jen abys z tý záplavy adrenalinu nedostal infarkt :-

            0 0
        • allrose  

          Super,budu u mostu zavodu miru v 10.20 , cerny canyon…masakr na cyklostezce si rad odpustim dik

          0 0
    • Peslezedirou  

      Tak to nakonec dalo 74km, ale mám pocit, že jsem ujel dvakrát víc :-) Díky Martinovi za super trasu a všem ostatním za skvělou společnost!

      0 0
      • crom  

        dik vsem.byla sranda,singli­ky,pivo,jidlo i unava:)

        0 0
    • _Honza_8  

      Trasa většiny bez Babky. Díky za super neděli.

      0 0
    • cabbage  

      Díky všem za účast, ikdyž na Zbraslavi nás jelo 11 a na Babku už jen 2;)

      A na příště zbývá pár úkolů:

      • prozkoumat singl z rokle před bažinou na TB
      • Pišťák
      • Vykoumat trasu z Kamenné, aby se nemuselo jet zbytečně dlouho pohřebenové šotolině…
      0 0
      • McBlacky  

        jestli myslíš singl co myslím já tak to vede k trampský chajdě a pak se blbě dá dolů chvíli bez cesty, pak takový uvoz a vyjedeš u studánky na ceste na babku.

        Ale třeba myslím jinou bažinu :) :)

        0 0
      • cabbage  

        Zjistil jsem, proč jsem jel v neděli jako mrtvola – Od pondělí teploty ke 39 a nafasoval jsem atb na zánět ledvin:-/

        Vyjížďky teď tedy budou nějakou dobu beze mne.. Snad vydrží to hnusné počasí:-D

        0 0
        • McBlacky  

          tenhle ne, ale příští týden to klidně vezmu za tebe (jsem optimista), tempo na jednu nohu…

          0 0
          • Smazaný účet  

            to bych i mohl stíhat…když nebudeš moc dupat :-)

            0 0
          • StrejdaS  

            Tak co zitra? :D

            0 0
            • crom  

              a co nedele?:)

              0 0
              • StrejdaS  

                My si asi pojedem projet trasu Van Gillernu (Kamenice).

                0 0
            • Smazaný účet  

              a co neděle? :-)

              0 0
            • McBlacky  

              no tak jsem byl akorát optimista, včera výsledky magnetický resonance a je to totál v piči, další měsíc bez pohybu uplně a pak se uvidí. Kromě navikulárky tam byly i jiný zlomeniny co se nehojí ani po 9 týdech :( bohužel to z RTG videt není ani když jsi odborník a máš pořádný elektronický rtg.

              Kdybych si tu resonanci nezařídil, tak jsem mohl začít už cvičit a být v prdeli na pořád :(

              nasranej fest…

              0 0
              • StrejdaS  

                To je napikacu. Ale aspon, ze se na to prislo, nez si to doprasit uplne. Tak koukej srustat.

                0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                Je to na h.. ale lepší vědět jak se věci mají – tak držím palce ať se to hojí.

                0 0
              • cabbage  

                Cve.. právě sem chtěl začít plánovat nové vyjížďky „mrzáků a marodů“.

                Dej se do kupy. každopádně sme se idvil že bys byl takhle ryhcle ok, mně nedovolili to 2 měsíce zatěžovat, natož chodit..

                0 0
                • McBlacky  

                  no kdybych měl jen tu navikulárku tak ok na rozcvičování a lehký ježdění, běh samozřejmě mimo, závody, kopce atd.

                  jinak teda 9 týdnů není moc rychle ok :) i když…

                  0 0
                  • cabbage  

                    Aha, já měl pocit, že se ti to stalo před měsícem, to to letí..

                    Hlavně to vydrž a neuspěchej to.

                    0 0
              • crom  

                :(bud co nejdriv cajk

                0 0
              • Smazaný účet  

                chudák Sharka! :-P

                0 0
        • Smazaný účet  

          zánět ledvin = zanedbaný chlastání ;-) dej se do cajku aspoň na střelnici ;-)

          0 0
          • cabbage  

            Tak u koutskýho jsem trochu sušil hubu, protože přechmelený kouty mi nejedou…

            0 0
        • crom  

          co?ja myslel kam tak zenes a ty uz jsi mel horecku asi v nedeli ze si to nepamatujes:)mrtvo­la jede jinak

          dej se do kupy

          blackyho jedna noha zni furt nebezpecne:)

          0 0
      • cabbage  

        Pravda, musim nějak na ten Pišťák.

        0 0
    • Smazaný účet  

      super akce…co dodat…snad jen (kdybyste to náhodou zapomněli):

      Rybana jede na koni a šátkem zamává pá pá páá

      Vinotou ji dohání a dopis předává ná ná náá

      Rybano mám tě rád a pusu ti chci dat mlask

      Rybana říká né ne ne

      můj táta řídí BMW a my jsme vrahové

      Rybana jede na koni a bílým šátkem zamává pá pá pááá

      Vinetou ji dohání a dopis předává ná ná nááá

      V dopise je napsáno miluji tě Rybano srdicko a pusu ti chci dát mlask

      Rybana říká ne ne neee

      Můj táta řídí BMW a my jsme vrahové

      0 0
      • lucierut  

        Ja myslela, ze jste jezdili na kole, ne hulili. :-)

        0 0
      • cabbage  

        Sem si musel pouštět metal až od jedný ráno abych to z hlavy dostal..:-D

        0 0
    • Smazaný účet  

      stručný reportík a moje fotky najdete na mém blogísku zde

      0 0
    • allrose  

      super ,díky za příjemnou společnost,vodiči za trasu..letos jsem toho víc nenatlačil…a někdy příště

      0 0
    • JirkaD  

      Pěkné to bylo, jen trochu moc horko a málo tekutin. Ráno jsem rozhodoval mezi bidonem a Camelbagem. Zvolil jsem to první a za nedlouho zjistil, že blbě. Tomu chlapci, co jsem ho poslal zkratkou nad Zbraslaví a od té doby jsme ho neviděli, se omlouvám, snad našel cestu zpět do civilizace.

      Jinak trasu Cabbage vymyslel dobře, na spoustě míst jsem byl poprvé. Závěr u Koutských byl taky fajn, pivo 10 st. sice podle Fanyho stálo za prd, ale zase jsme se dozvěděli spoustu věcí ze Seržova hodinového monologu :-)Čus Jirka

      0 0
      • Smazaný účet  

        :-) dík za pivo!

        0 0
      • allrose  

        je fakt,že vždy máte spoustu fotek z hospody,tak jsem bral malou flašku a bylo to na knop..brdy byly suché,jinak doping jahod z hrobu…povedená taškařice

        0 0
    • crom  

      nekdo v nedeli na koleso?pomaleji nez mrtvola

      0 0
      • StrejdaS  

        Zitra si asi zajedu do Haloun, ale jedu az ve 3 z prace, takze spis na veceri nez na obed. Kdyztak Jita bude asi vyrazet driv, kdyby se chtel nekdo pridat.

        0 0
        • crom  

          dik vam.Halouny takhle casto jsou pro me objemy jak krava:)

          0 0
          • StrejdaS  

            No objemnejch 60 km to bylo. :D Mozna ve stredu na vecer nejaka tocna, tak s tim pocitej.

            0 0
            • Smazaný účet  

              zmokli jste? ja teda jo :-(

              0 0
              • StrejdaS  

                Vcera ne, dneska trochu. :D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  mě chytil brutal slejvák ve Zdicích dneska :-( asi třičtvrtě hodiny jsem se schovával v autobusový zastávce a do Prahy jsem dojížděl s mokrým zadkem :-(

                  0 0
                  • StrejdaS  

                    My jsme to preckavali v altanu s deravou strechou, ramena mokry, ale prdel v suchu. :-)

                    0 0
    • tonik666  

      Dnes v 18:00 u Krabcycles nebo 18:10 dětské hřiště na branické straně Baranďáku. Směr Točná, pomalu.

      0 0
      • smash_mouth  

        Covece Tondo kde je " 18:10 dětské hřiště na branické straně Baranďáku" ? to je tam u podchodu – vedle ul na mlejnku?

        0 0
        • tonik666  

          Jasně, na té křižovatce cyklostezek u podchodu, kde se sjíždí z mostu nebo vjíždí do podchodu. Ale to bylo včera :)

          0 0
      • crom  

        priste nepis co neni pravda,myslim tim posledni slovo:)

        0 0
        • StrejdaS  

          Ale kusuj ty babo s nusi, byl to zewl nejvyssiho kalibru. :D

          0 0
    • dareios  

      Ahoj, neplánujete někdo zítra 18.7. vyjížďku? Mohl bych kolem čtvrté, že bych se k někomu přidal.

      0 0
      • ronin  

        Kolem čtvrté plánuji jet od Zbraslavskýho nádraží na pivko do Haloun (klasika po hřebeni),zpět ale potřebuji naplánovat cestu na Davli.

        0 0
        • dareios  

          tak jám mám nakonec jiný program :( snad jindy

          0 0
    • cabbage  

      Up,

      V sobotu bych dal pomalou kratší vyjížďku ve stylu „mrzáků a marodů“ s dostatečným počtem zastávek v osvěžovnách (mám od doktorky nakázán pitný režim).

      Takže: 10:00 pod baranďákem v Bráníku a pokusil bych se dojet až na kytínský řízek.

      0 0
      • Galibier  

        …zdar, popřemýšlej o posunutí na neděli, v sobotu hlídáme celý den „koloproživotkářům“ u nás v Třebotově…, v neděli bych se rád přidal, já jeden z „mrzáků“…

        0 0
        • cabbage  

          Klidně, sobotu jsem zvolil více méně náhodně.

          0 0
          • Tiky  

            Neděle by šla,takže v NE v 10:00 pod mostem?

            0 0
            • cabbage  

              ok.

              0 0
              • Galibier  

                …prosím máš na sebe kontakt?? na závod je zase přihlášena miliarda lidí a když nestihnem uklidit v sobotu tak bude brigoška asi v neděli, tak bych dal vědět jestli se přidám, připojil bych se asi na Zbraslavi, tedy otázka jak pojedete

                0 0
                • cabbage  

                  Prostě v 10:20 budeš na Zbraslavi u nádraží nebo nebudeš. Jinak se potáhneme šouravým tempem po červený, takže nebude problém nás dojet.

                  0 0
              • allrose  

                ahoj mohl bych se také přidat?u zbras­lavského mostu v 10.20,jestli tamtudy jedete?

                0 0
          • cabbage  

            Tak změna, v tom dusnu mi neni zrovna nejlíp, takže v neděli bezemne.

            Omlouvám se, ale radši se budu šetřit, užijte si Brdy.

            0 0
    • becis  

      Ahoj,

      dnes (25.7.2014) v 15:00 vyrážíme z náplavky u Vyšehradu (50°3.95225N, 14°24.90515E) směrem na Zbraslav a Točnou (Rozřazovák, malá skála, lávky, jagermaister, hálek atd.). Tempo bude spíš pomalejší nikam nespěcháme. Cestou je pár technických věcí, ale rozhodně ne takové katagorie jako se tu normálně jezdí případně se dají snadno objet.

      dejte vědět kdo by jste se přidal rádi vás uvidíme! :)

      0 0
      • Galibier  

        rád bych se přidal, ale budu vyjíždět z práce, ze Smíchova až v 17:00, to asi nepočkáte…

        0 0
        • becis  

          bohužel večer už něco mám tak musím vyrazit takhle brzy, ale určitě pojedu i v sobotu tak kdybys měl zájem se přidat dej vědět. Poslal jsem ti do mejlu tel. číslo

          0 0
          • becis  

            Tak drobná změna plánu, vyrazíme až v 17:00. Místo srazu platí

            0 0
      • Jitkola  

        V tom co si tu vypsal jsem nic nenormálního nenašla :)

        0 0
        • becis  

          Však jsem taky nikde nepsal že jsou nenormální :)

          0 0
    • becis  

      Dneska jižní Praha, předběžně kolem 15:00–16:00 sraz na náplavce, případně jinde. Točná/Zbraslav, přidá se někdo?

      0 0
      • AleZ80  

        Něco terénního ? Návrat ještě za světla ?

        0 0
        • becis  

          Terénní to bude a návrat za světla taky splňujem :). Co dát sraz v 15:00 na Zbraslavi u stánku? (v mailu máš můj tel. tak když tak volej ať se domluvíme)

          0 0
          • AleZ80  

            Pěkný to tam je, díky za svezení!

            0 0
      • ronin  

        V 15:00 stíhám z práce u stánku. Točnou už jsem dlouho nekroužil :-)) Pro poznání beru šmoulu z profilu.

        0 0
        • becis  

          Paráda takže ve tři sraz tam pro jistotu posílám GPS souřadnice (49.9736733°N, 14.3992900°E) Já beru mýho růžovýho Canyona viz. profil

          0 0
    • crom  

      o vikendu pojedu jeden den na pivko do Haloun.tempo-za nikym se nehonim.singliky lehke nebo technicke je mi to nak jedno

      0 0
      • tonik666  

        hmmmmmmm

        0 0
      • vanice  

        hmmmmmmmmm

        0 0
      • StrejdaS  

        Hmmmmmmmmmmm

        0 0
        • crom  

          hmmm,co to je za spiknuti:)

          0 0
          • vanice  

            ale jen takovej pokus o propustku. nevyšlo, vyhrál pán. už víte, jestli sobota nebo neděle?

            0 0
          • StrejdaS  

            My jsme o vikendu na silnicce.

            0 0
      • l-e-t-o  

        nejet do Rychleb, tak to zní lákavě. Konečně by to byl výlet, kde bych asi nebyl hlavním aktérem hry Smrt poslednímu :)

        0 0
      • Gabbo  

        Kdyz po mne nebudes chtit nejake technicke hardcory nebo mi das cas a sanci je objet, tak se klidne pridam..

        0 0
    • AleZ80  

      Nepojedete někdo znalý tamních trailů o víkendu na Točnou ?

      0 0
      • Gabbo  

        Zatim nemam na vikend plan, ale neni problem se pripadne domluvit.. Mam to prakticky za barakem.

        0 0
        • becis  

          Já pojedu určitě v neděli, ale až tak kolem čtvrtý odpoledne.

          0 0
          • cabbage  

            To bych se možná zkusil přidat, řekněme ve 4 u přehrady v Modřanský?

            0 0
            • Smazaný účet  

              neděle odpoledne = heavy rain

              co neděle dopoledne heavy rifle?

              0 0
              • karliner  

                stejně to nakonec skončí heavy metalem v threadu o rusy sestřeleném letadle :-)

                0 0
              • cabbage  

                Ne, heavy fire bude v sobotu přes den a v neděli dopoledne. Nepojedu z Táborské střelnice do Mělníka:-D

                0 0
        • AleZ80  

          Dnes mě čeká oslava narozenin.

          Kdyžtak mi pošli mail s tel. číslem a kdybych se zítra do ranních 10 hodin neozval, tak byla oslava moc vehementní a místo vyjížďky spím.

          0 0
        • AleZ80  

          Hlásili na odpoledne déšť, tak jsem místo toho vlétl jen dopoledne tady do Šárky.

          Na zítra je předpověď ještě pesimističtější, tak uvidíme.

          0 0
      • ALEXUSS  

        Já bych se případně rád přidal, pokud se o víkendu pojede Točná a bude mi vyhovovat čas.

        0 0
        • tonik666  

          Jedu na Točnou, vyrážím do půl hodiny, budu tam po desáté, okolo letiště. Tras znalých jsem, pokud se chcete přidat, pošlete mail s telefonem, přečtu si i na mobilu. Pojedu Točnou a Závist.

          0 0
    • cabbage  

      Tak co dáme v sobotu?

      Viděl bych to na 10:00 pod Baranďákem a pak pohodovým tempem směr Posázaví. A mírně četnější návštěvy občerstvovacích zařízení.

      0 0
    • Sipal  

      Naprosto výjimečně mám v Praze bajka, mimo asfalt to tu neznám, a nevím, jestli je tahle červená normálně sjízdná? Případně nějaké tipy kudy jet, když chci najet na hřeben Brd a sjíždět někde u Hostomic? Díky

      0 0
      • McBlacky  

        je to do kopce ale dá se. lepší je ale jet tudy: http://www.mapy.cz/s/csP9

        a pak jako ty

        0 0
        • Sipal  

          OK, zkusím trefit, dík.

          0 0
          • McBlacky  

            jsou to jasný cestičky, nejde se tam uplne ztratit. Pokud bych nechtěl trefovat ten začátek, tak konec zkus určitě, je to poctivý výšlap, nejdřív podle louky a pak singlík nizkým lesíkem, záver je stojka ve vyšším lese, krátká, ale dává. Vynecháš ten začátek od Baní zastávky to je jen široká šotka o ničem.

            0 0
        • hawrda  

          Hm,ta stojka na hraně lomu,raději ji jezdím směrem opačným:).

          Malý typ na sobotu pro vaší skupinu viz odkaz.Jedná se o malou a klidnou akci.Tedy doposud to tak bylo.Tak se stavte na jedno:).

          http://www.bistrovoznice.cz/

          0 0
          • McBlacky  

            v sobotu je i něco v MMX. Já teda (nesmát) nevím jestli do Voznice aktuálně dojedu. Dneska první den po 3,5 měsíci bez berlí. Kolo plánuju o víkendu, ale tipuju minimální dojezd :/

            0 0
            • cabbage  

              Kdybys náhodou chtěl na bajka a ne na silničku, tak mi dej vědět. Taky sem teď moc nejezdil..

              0 0
              • McBlacky  

                to uvidím v kterých botech to bude lepší :) zjistím do víkendu…

                0 0
                • hawrda  

                  Tak já to do Voznice zvládnu.Jen nevím jak bude vypadat zpáteční jízda:).Naštěstí to beru nazpět přes chajdu na Kocábě u Štěchovic,což je příjemnější než návrat do Prahy.A bezpeč­nější:).

                  0 0
    • crom  

      nekdo zitra na kolo?singliky,pivo a pomalu

      0 0
      • StrejdaS  

        Jsem za, vymyslis trasu nebo mam ja? :D

        0 0
        • crom  

          je to na tobe,ja se jen povezu:)hlavne ne pred 10

          0 0
    • dareios  

      Ahoj, někdo v sobotu 6.9.na vyjížďku? Případně bych se rád k někomu připojil. Počasí by mohlo vyjít. Okolí Prahy, jinak mi jedno kam.upřednostňuji rychlejší terén.

      0 0
      • cabbage  

        Viděl bych to na Brdy – v lesích na Točný je kupa bahna.

        Takže předběžně v 10:00 u dětského hřiště u baranďáku?

        0 0
        • dareios  

          tak ja to musim zítra odpiskat, vcera vecer me skolil nejakej virus, myslel jsem že to nějak rozchodim, ale nejde to možná v neděli. Sakra, zrovna když je konečně hezky. To jsem se na to tak těšil

          0 0
        • lucierut  

          Jede nekdo? Jestli mam rano vstavat a hnat se na druhy konec Prahy nabo si prispat a dat neco solo na severu, abych neshnila, kdyz mi kamaradi odpiskali Rychlebky.

          0 0
          • cabbage  

            Já jedu Na

            0 0
            • rasken  

              ZDAR A SILU jste oba na fb v bajkovani domluva tam? ja zejtra makam

              0 0
              • lucierut  

                Na fb nikdo nic o sobote nepsal, tak jsem reagovala tady. Jen ted nevim, co znamena „Ja jedu Na“ :-)

                0 0
                • rasken  

                  jj to bude nejaka zahada :))) ale kibic je lesu pan takovej hajnej :)) zna cesticky :)

                  0 0
                • cabbage  

                  Psal sem to z mobilu za jízdy na dálnici, takže si tam mobil něco sám doplnil..

                  Pochopitelně zítra jedu.

                  0 0
                  • lucierut  

                    Mela bych zvladnout se tam dovalit. U detskyho hriste myslis za Barandakem ven z mesta za podjezdem silnice?

                    0 0
                    • cabbage  

                      tady: http://mapy.cz/s/cHq3

                      0 0
                      • _Honza_8  

                        Dnešní trasa . Zkrácena z důvodu potenciálního bláta :)

                        0 0
                        • crom  

                          vynechat na zeleny ten spodek,no to je hrich!

                          0 0
                          • lucierut  

                            Sorry, zhresili jsme. Cabbage se bal bahna a my jsme se jim nechali slepe vest. :-) Musim si nechat neobjevene nejake cesty jeste na priste.

                            0 0
                            • crom  

                              ten sycak,takhle vas okrast o kluzke kaminky:)

                              0 0
                          • cabbage  

                            Ani ne, bylo tam hodně mokro a kluzko a hlavně jsme jeli na Babku;)

                            0 0
                            • Peslezedirou  

                              Ty s tou Babkou nedáš pokoj :-)

                              0 0
                              • lucierut  

                                Dobrovolne se priznavam, na Babku jsem chtela ja, protoze jsem tam byla jen jednou pred 4 lety na trekovem kole.

                                0 0
                              • cabbage  

                                Babka řeší 3 zásadní nevýhody ostatních tras – bahno, šotolinu a asfalt do kopce;)

                                0 0
                        • lucierut  

                          Dik obema zbylym zucastnenym za peknou vyjizdku.

                          0 0
                        • cabbage  

                          Prej potenciálního, mě spodek sjezdu z Babky přešel kluzký ažaž:-D

                          Jinak mám pár restů v téhle části Brd, takže příště bych zas dal menší průzkum.

                          Jinak bylo fajn vyjet v menší skupince, která toleruje moje výstřelky (průzkumy, zastávky, vyhlídky, pomalé tempo, vyhýbání bahnu, atd..) díky.

                          0 0
    • cabbage  

      V neděli má být teplo a hezky, takže pokud se předpověď vyplní, vyrazil bych zase na Brdy.

      Sraz v 10:00 u hřiště u Baranďáku. Cíl: Zkusil bych projet kus trasy trans brd s pozdním obědem v Helounech.

      p.s. je už podzim nebo ještě léto?

      0 0
      • Smazaný účet  

        podzim :-)

        0 0
      • Gabbo  

        mozna se pridam

        0 0
      • Twister  

        Dorazím. Hřiště je to u parkoviště skrz podchod od řeky?

        0 0
      • bajkr  

        Možná se taky ukážu :o)

        (Přidají se i mé ovečky Kolda s Thapsusem? ;o))

        0 0
        • Thapsus  

          Ovečky? Chceš říct velcí učitelé, ne? Já možná dorazím. Masíruj svaly.:-)

          0 0
          • Gabbo  

            Jdu rovnat patku, doufam ze se operace podari a pojedu..

            0 0
          • Twister  

            Paráda! Vás už jsem neviděl…:)

            0 0
      • Thapsus  

        Pánové a dámo, obzvláště pak pane vedoucí vyjížďky, děkuji za skvělou nedělní společnost. V kostele na svatováclavské mši by mi tedy s Vámi bylo zajisté lépe a nekulhal bych nyní na obě od trní orvané nohy, ale líbilo se moc i tak. Těším se zase na brzké příště:-) Fotky jsou tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…ade_in_Kibic

        0 0
        • Darkson  

          co to s váma jelo za hubeňoura na Corratecu??? :)))

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Bajkr ??? Já zírám 8-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              koukám, že se vždycky někam zanoří, rok a víc o něm není slyšet, pak se ukáže, urve bikery na pár vyjížďkách a zase zmizí :-)

              0 0
              • bajkr  

                To víte léta dřiny a odříkání :o) misto deseti knedlíků uz dávám jen devět :o)

                0 0
                • McBlacky  

                  podle fotek koukám změn víc :)

                  doufám, že se na podzim na nějakým švihu potkáme.

                  0 0
                  • bajkr  

                    Jj vyměnil jsem stáj ;o) (garmin lip plati :o)) vzhledem k tomu ze uz podzim je tak by to nemuselo ani dlouho trvat ;o) az budete neco plánovat dej vedet rádi se přidáme.

                    0 0
                  • cabbage  

                    Už je podzim;)

                    A co kotník? O víkendu má být hezky, co kdybys vyjel na jednu flákací?

                    0 0
                    • karliner  

                      Nemůže. Bude mi dělat domestika. Nebo spíš sportovního ředitele

                      0 0
                      • Greyhound  

                        A bere to vážně – co já vím na základě kusých informací tak najímá domestiky a připravuje batoh plnej sypání dávkovaného na předem pečlivě vybraných v mapě zakřížkovaných místech mimo dohled traťových komisařů ;-)

                        0 0
                    • McBlacky  

                      kotník nic moc, ale na kole to už jde. Chození hodně málo a běh vůbec

                      0 0
                • crom  

                  cece zacni zas vytahovat tycinky z batohu spolujezdcu:)tohle neni starej bajkr

                  0 0
        • AleZ80  

          To video je odkud ? Díky.

          0 0
          • cabbage  

            Z Kamenné.

            0 0
            • AleZ80  

              Můžeš hodit odkaz z mapy ? Tohle jsem asi ještě nejel. Díky.

              0 0
      • cabbage  

        Ci boha co to zas bylo.. vždycky když jsme jeli cestu kterou znali, tak udělali frnk a zmizeli mi v dáli. Proto jsem to taky tahal kudy jen to šlo aby mi nezdrhali a čekali na průvodce;)

        Díky za společnost, ale asi budu muset dost potrénovat.

        0 0
      • bajkr  

        I my děkujeme za příjemnou vyjížďku.

        Těšíme se na příště.

        M&M

        0 0
    • turista+1  

      Ahoj! Zítra v 7h vyrážím od Vysočanské směr někam k Vrchlabí provětrat kolo v Krkonoších. V neděli navečer zpět. V autě mám jedno volný místo. V případě zájmu tu nechte vzkaz. Ještě se sem podívám.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce