Pražské bajkové vyjížďky - Jaro 2015

35 nepřečtených
  • cabbage

    Nějak nemohu najít thread jarních vyjížděk, tak jeden zakládám.

    Nadcházející sobota slibuje až nečekaně pěkné počasí, takže bych se podíval třeba na řízek do Kytína;)

    Dost možná chcípnu někde po cestě, takže MMX to jístí;)

    Sraz vidím na 10:00 v sobotu v Braníku u hřiště(vedle baranďáku).

    0 0
    • Booker  

      Jj, pojedu

      0 0
      • cabbage  

        Ups.. promiň, večer v pátek jsem kontroloval net naposledy.

        0 0
        • karliner  

          :-DDD

          0 0
        • Booker  

          Trochu pozdější odpověď, ale přece…:) Čekal jsem 10 min a pak jsem se přidal k jiné skupince…:)

          0 0
          • cabbage  

            nj, já si říkal nikdo nejede, tak jsem to vzal na Točnou napřímo..

            Baranďák mám trochu zajížďku.

            0 0
    • Jery01  

      Někdo zítra odpo? Nejlépe okolí Smíchova, abych nemusel moc metrem.. :) žádná časovka, žádnej masakr jako třeba 2m dropy. Ale něco na zlepšení techniky být může (menší skalky, sjezd), počítám tak 50km?

      0 0
    • cabbage  

      Takový menší lastminute:

      10:00 na hrázi v Modřanské rokli. Směr přes Točnou na jih k Záhořanskému potoku.

      0 0
    • Gronholm  

      OT: kus červené turistické mezi Solopisky a Vonoklasy. WTF?

      http://www.mapy.cz/s/ic1m

      0 0
      • Smazaný účet  

        konečně pořádný xc! :-)

        0 0
      • l-e-t-o  

        Za chvíli se to ujezdí a ušlape a bude to zase ok.

        BTW nejlepší tam je jet po dešti, kdy se na tom poli vytvoří k*rva mazlavé blátíčko :-D

        0 0
        • Breakpain  

          A s tim kolem delas pak co :)? Tu mazlavou svini nesnasim … prevody … retez … to je coud :-). Umyslne se tomu vyhybam, to priznavam :D

          0 0
          • l-e-t-o  

            uschne a opadá :-D

            samozřejmě, že se takovému blátíčku taky vyhýbám, ale když zř člověk nemůže jinak, tak je to sranda v tom jet.

            0 0
      • McBlacky  

        pěkný teda :( asi je sralo jak se tam jezdilo na kole

        0 0
        • Gronholm  

          Jel jsem tam i včera a na poli je už vyšlapaná/ uježděná pěšinka. Jestli chtěl zemedělec :) zoráním cesty dosáhnout toho, aby tam nikdo nechodil, tak se mu to opravdu povedlo.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Moc nechápu koho tam co sralo, každopádně ničeho nedosáhnul, spíš naopak :/

          0 0
      • horolezec  

        Třeba to má na svědomí úchyl z Vonoklas a zpomaluje tím běžkyně ve výběhu:)

        0 0
      • Galibier  

        :-)) tak tenhle úsek se mění neustále, tam se to opakuje dost často, dá se to objet zleva po louce :-) to bude zemědělce štvát asi ještě více .-)

        0 0
    • Tiky  

      Tak to tady nějak stagnuje…

      Kdyby se chtěl někdo přidat, tak v neděli jedeme pohodovou vyjížďku. Trasa cca Karlštejn Tour http://www.mapy.cz/s/i31n

      Sraz bude v 10:00 pod Barranďákem na Smíchovské straně.

      0 0
      • Smazaný účet  

        vedu to v patrnosti, ale uvidíme, podle toho, jak budu chcíplej po ŠUTRu :-)

        0 0
        • Tiky  

          čau eržo, jestli pojedeš tak sem ještě napiš, ať vim, jestli na tebe máme čekat. Ještě sem mrknu ráno.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no nic, byl jsem totálně KO…ještě teď mám problém chodit ze schodů…takže na vyjížďku nedošlo

            0 0
            • karliner  

              Se to tady pomalu zvrtává na vlákno „kam by se mohlo jet“ a „proč nemůžu“ :-)

              0 0
              • crom  

                :)presne tak,skoda tohodle vlakna

                dnes se vsichni dohadujou pres tel,mail,FB

                0 0
                • Tiky  

                  Fany, na tom něco bude. Na druhou strnu, když už nějakej výlet pořádám, tak mně nic moc neudělá to hodit i sem.

                  0 0
    • Tiky  

      V neděli si jedeme projet trasu ČEZ Bike Prague. (jen tak na pohodu, žádný chrti) Kdyby se chtěl někdo připojit, bude vítán (zvlášť s trasou v GPSce na řídítkách :-), já ji mám jen v mobilu). Sraz NE v 10:00 u Galerie Butovice.

      0 0
    • McBlacky  

      hola hola :)

      neděle 14.6. 9:30 pod Barrandákem Bránická strana.

      buď Cukrák-Měchenice-Bojovský potok-Líšnice-Mníšek-Jezírko-Halouny

      nebo

      po Hřebenech na Kuchyňku otočka přes starý Trans na Studeňák a pak Halouny.

      cestou zpět volitelně pivo pivo pivo kdekoli

      tempo normál – dneska jedeme Bike Prague

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.