Pražské bajkové vyjížďky - jaro 2013

538 nepřečtených
  • teepeex

    jarní teploty vyhánějí poslední ospalé jezevce z nor, kutlochů a doupat;)

    ti odhodlanější nevzdat se do posledních chvil svých vyhřátých pelíšků jsou vítáni na zítřejší kratší výrazně singlíkové vyjížďcě na jedno malé a kafčo do pivovaru v Letech,

    sraz pod Barranďákem na Smíchovské straně v 11:00

    návrat za světla

    trasa libová, žádný závody:)

    pokud někdo překvapí a dorazí, budu rád:)

    čusbus

    0 0
    • teepeex  

      pojedu cca taklec

      0 0
      • rasken  

        brrr mrzne ne?))

        0 0
      • rasken  

        nevim a bude bahno ne?:)) nemam to pak kde umejt a tedka voni po samponu))))))))

        0 0
      • teepeex  

        dik za doprovod, bylo to luxusni a celkem tezky zakhle zjara:)

        tech 1300m prevyseni nebylo gratis

        skoda ze nepijes pivo, musim hooodne pochvalit desitku z pivovaru MMX, je to pecka!

        jinak cesta z Radotina po stezce do Prahy je v tomhle skucicim protivetru hnusnej voser, jinak to nelze nazvat

        0 0
        • teepeex  

          nejaka ta fotka

          neupravoval jsem to, nejni cas;)

          0 0
        • teepeex  

          trasa

          a jeste par fotek kdyz uz jsem v tom mrazu trapil platynko zaverky;)

          0 0
          • laversa  

            Ty jo, to vypadá dobře, váhal jsem, zda se k vám přidat a teď lituju..

            0 0
          • 33biker33  

            Sucha trava, suchy listi, z toho sala slusny vedro;-). Je fajn, ze jsi zalozil dalsi ctvrtrocni etapu, uz se tesim az se zase uvidime v hojnem poctu na nejaky vyjizdce…

            0 0
            • teepeex  

              jj, tesim se taky:)

              doufam ale, ze moc netrenujes;)

              0 0
              • tonik666  

                Moc pěkný fotky, bezva inspirace, už jsem stáhnul tvůj gps log, že si to taky budu muset projet.

                0 0
                • karliner  

                  Ty ještě jezdíš na kole? ;-)

                  0 0
                  • tonik666  

                    Já jsem si myslel, že jsi toho nechal ty :) Minimálně na bajku jsem tě viděl naposled někdy loni, a to tak jednou :)

                    0 0
                    • karliner  

                      Doprčic. Já se vsadil, že mi to vrátíš do cca čtvrt hodiny. Pivo v háji :-(

                      0 0
                • McBlacky  

                  to někdy můžeme prosvištět spolu, mám tam pár míst, kde jsme určite nebyl.

                  Ale hlasuju teda pro teploty alespon nad 5 stupnů :)

                  0 0
                • 33biker33  

                  Az to pojedes, dej vedet, rad se pridam.

                  0 0
    • tonik666  

      V neděli 31.3. plánuji brigádku s vyjížďkou v tomto vlákně, sraz 10:00 na singlu u Libušské skály.

      0 0
      • teepeex  

        Pa + Ne v praci od nevidim do nevidim,

        ale v sobotu bych se jel provetrat:)

        0 0
    • tulda  

      něco tenhle víkend?

      0 0
      • cabbage  

        První letošní Halouny v sobotu?

        cca 10:00 pod mostem.

        0 0
        • tonik666  

          Taky něco planujem na sobotu i neděli, ale Halouny to myslím nebudou, tam bude hroznej marast. Jeden den bych to viděl na nějakou Točnou směrem k Jarovské skále, druhý buď směr Karlštejn, nebo Posázaví. Ale rozhodně co nejdál od míst kde jezdí auta a řádí lesáci.

          0 0
          • karliner  

            Ty už budeš trénovat na Lost in Prague, to já poznám :-)))

            0 0
          • cabbage  

            Prozejdit Točnou proč ne, ale aby to nebylo jako posledně…

            0 0
          • McBlacky  

            překvapivě v lesích moc marast není. V pondělí jsem třeba jel Černíky-Hawai podle potoka a v uterý červenou z Radotína + famous radotínský udolí (mám novej sjezd ke Kalinovy mlýnu) a přišlo mi to překvapivě v pohodě. Na podzim bývá výrazně hůř.

            jasně že to není suchý, ale dá se to

            0 0
            • Elwing  

              Aha, takže si píšu, kde budou kontroly na LOST…

              0 0
              • McBlacky  

                těžko říct, já psal o usecích které jsem jel a kde bývá bahno.

                Prakticky si udělej okruh o poloměru 25km od koutskýho stánku a nemůžeš minout :)

                0 0
                • Elwing  

                  No podle mě bys tam dobrovolně nejel ;) No dobře, už tě nebudu škádlit a půjdu si projet ten 25km okruh a jestli umím dobře počítat, tak to bude celkem 50 km, to zvládnu zítra po práci ;)

                  0 0
            • Smazaný účet  

              použít v současnosti slovní spojení sucho-Kalinův mlýn mi přijde jako přinejmenším dost nadnesené :-)

              0 0
            • tonik666  

              Jeli jsme necelé 2 týdny zpátky v neděli červenou Hostivař – Psáry do Dalve po žlutý a bylo to naprostý peklo, z velký části pěší výlet, protože moc bahna.

              Na jihozápad to chci právě zkusit.

              0 0
            • Gronholm  

              V období bahna je to nejlepší střihnout od Maškova Mlýna přes lávku nahoru na Kosoř.

              0 0
              • McBlacky  

                dá se to jet takto

                http://mapy.cz/…

                akorát se tam musí kus vynést, nějak nemám čas a energii to poladit lopatou+motykou aby to šlo vyjet

                ty myslíš asi tím uvozem za maškovým mlýnem až nahoru ne? Co myslím já uhýbá vpravo na starou vrstevnici

                0 0
                • cabbage  

                  http://mapy.cz/…

                  Znáš tohle?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jasný, na kraji lesa se to dokonce dělí. vpravo to je víc zarostlý a končí lysinkou kde to je prudší, vlevo to je mezi stromy. Vyjedeš u silnice, jsou tam šutry na zátaras. Právě nato by šlo navázat tím co jsem dával výš a bylo by to ideální

                    0 0
                    • tonik666  

                      Na posledním Lostu jsme tamtudy tahli nahoru při hledání stromů z proužky – největší zakufrování vůbec. No aspoŇ jsme si dali sjezdík po červené 2×.

                      0 0
                • Gronholm  

                  Jo, to je jedna z X variant, jak se dá jet, viz mapa

                  Vrstevnici jsem už dlouho nejel, ale znám ji. V zimě jsem ji křížil, když jsem tam našel nějakou prudkou nepoužívanou pěšinku až k potoku. Vyšel jsem dole u jezu, kousek od rozcestí Za Cikánkou. Jednou mi to stačilo, never more :)

                  0 0
            • Bumerangista  

              V neděli, stoupání TransBrdy, před Řevničákem a sjezd u Jezírka. Bláto bylo, ale občas i led.

              0 0
            • Galibier  

              Blacky má pravdu, v lesích a na singlicích je sucho, paráda,…pokud na to tedy nevjedou „ounři“ s koňma, spousty pěkných lesních cest je totálně dojebaných od koňských kopyt!…

              …ikdyž po nočním chcavci to asi úplně pravda nebude…

              0 0
              • tonik666  

                Taky jsem si všiml, že na Točný koňáci začali jezdit víc a některé stezky které dřív byly hladké jsou teď rozdupané.

                Na lesáky se ale zdaleka furt nechytají.

                0 0
                • McBlacky  

                  nj hodně stezek je domrdanejch zle. Bohužel málo se s tím dá dělat :(

                  0 0
                • Peslezedirou  

                  Když rozdupou cestu zleva, začnou jezdit z prava, pak středem, cesta ve výsledku ko :-/

                  0 0
          • 33biker33  

            Pridal bych se, nejspis asi jen v nedeli. Az bude jasny, v kolik a odkud vyrazite, dej vedet. Rovnez preferuji nejaky bezbazinaty teren;-).

            0 0
          • 33biker33  

            Pridal bych se, nejspis asi jen v nedeli. Az bude jasny, v kolik a odkud vyrazite, dej vedet. Rovnez preferuji nejaky bezbazinaty teren;-).

            0 0
          • 33biker33  

            Pridal bych se, nejspis asi jen v nedeli. Az bude jasny, v kolik a odkud vyrazite, dej vedet. Rovnez preferuji nejaky bezbazinaty teren;-).

            0 0
          • tonik666  

            Sobota – 10:30 z Budějovický, Krčák, Modřanská rokle, Točná, směr Jarov, do pozdního odpoledne dle chuti. Tempo volné, zastávky u výzev.

            0 0
    • Adel  

      Nechce jet někdo v neděli Točná/Karlštej­n/cokoli, co nebude tolik podmáčený?:)

      0 0
      • Galibier  

        Ahoj, menší skupinka se v těchto místech bude vyskytovat oba dva dny, sraz máme v Chýnici v sobotu v 11:30 a v neděli asi trochu dříve, v sobotu asi pojedem trochu pojezdit na Děd a v neděli to asi natáhnem směr Brdy…,tempo pohodové…, jedem si to užít

        0 0
        • tonik666  

          My nejspíš pojedem Karlštejn nebo Sázavu, kus z Prahy vlakem, a pak po svých, odjezd okolo 9 z hl.n.

          0 0
        • Adel  

          Já bych radši jela s někym už z Prahy…Nebo ideálně sraz někde v Praze..Každopádně Brdy v neděli taky nezní špatně, odkud by se vyjíždělo?

          0 0
        • cabbage  

          Co v Chýnici proboha? Co dát sraz kulturně v neděli v 10 pod baranďákem na cykostezce?

          0 0
    • Lasky  

      Kdyby se chtěl někdo zítra přidat – pohodovka na Okoř a do Kralup:

      http://www.facebook.com/…31291876809/

      0 0
    • cabbage  

      Tak co se tedy jede v neděli?

      Osobně bych to viděl na 10:00 pod baranďákem na smíchovské straně.

      Vyjet nahoru na barrandovské skály, dojet nad Staňkovku, Karlík, přejet Berounku a vystoupat na Hřebeny, sjet od Jezírka do Haloun.

      Moc se mi nechce jezdit někam vlakem.

      0 0
      • fousac  

        dej mi chvilku, budu o tom uvazovat… nevypada to spatne tak na rozkoukani se po zime..

        jdu se podivat, jestli mam jeste kolo..

        0 0
      • Adel  

        Taky se mi nechce jezdit vlakem…přidala bych se :)

        0 0
        • cabbage  

          Tak se přidej;)

          0 0
          • Adel  

            A kde přesně tam teda? Budu přijíždět z druhý strany, od Pobřežní cesty

            0 0
          • rasken  

            ahoj pokud se neozve kamos taky bych se pridal ale bojim se v terenu!!)) ty halouny jsem jel posledne od jezirka po ceste:)

            0 0
            • cabbage  

              Jedu já, drsný terén nehrozí;)

              0 0
            • Adel  

              Kdo se bojí, nesmí do lesa!:))

              0 0
              • rasken  

                Ja zacal trandit na stara kolena:)) minulej rok prvni kolo) se to furt ucim a bojim bojim:))

                0 0
                • Adel  

                  :) to je dobře, ale pokud se budeš bát, tak se to nikdy nenaučíš! :)))

                  0 0
                  • cabbage  

                    Píšeš jako drsná bajkerka. Sem zvědavej zejtra;o)

                    0 0
                  • Breakpain  

                    Já se nebál a mám přetrhané vazy v kotníku na jedné noze a v koleni na druhé, operovanou hlavu, špatně srostlé prsty na rukou … a tak bych mohl pokračovat ;o). Já myslím, že mít strach není špatné ;) … O:-)

                    0 0
                    • Lenka.05  

                      Všechno nejlepší k svátku :)

                      0 0
                    • Adel  

                      Ja treba strach nemam, ale v drsnym terenu mam respekt a snazim se jet opatrne.;) Taky uz jsem se samozrejme parkrat vysekala:)

                      0 0
                • Breakpain  

                  Stáří je relativní pojem a v tvých letech, si nemyslím, že jsi starý, jen to je už asi věk, který není vhodný nato, abys myslel na bednu v závodech, to je tak celé asi.

                  0 0
                  • rasken  

                    hehe dik:)) spis jsem osvc malir pokoju a mozna psychika strach ze si neco udelam je tam trosku bariera) jak jsem psal prvni kolo minulej rok porizene:)) ucim se poznavam mam rad prirodu les atd:))

                    0 0
                    • Breakpain  

                      Tak to je jasný … to asi bude vždy trošku … to se nedivím. Ale tak nemusí být každý závodník, aby si to užil ;) … Jezdit prostě tak, aby to člověka bavilo ;) a časem to půjde samo.

                      0 0
                    • jarda850  

                      hele já se zase bojím na štaflích… :-))

                      0 0
                  • cabbage  

                    Že sem píšeš chápu jako že zítra jedeš.:-P

                    0 0
                    • rasken  

                      hehe cim vic tim lepe?:)) jinak nase amaterska skupinka zalozila pokud mate na fb ucet http://www.facebook.com/…69844132024/ ale tedka maj herni sraz myslim ze lotra v brne:)) ja jel pres zimu gw2 ale radeji jdu po praci na kolo nez sedet u pc

                      0 0
                    • rasken  

                      ne pokud to je kdo si myslim tak bude koukat na formule?:))) jardo pojed tempo bude prej klidne:))

                      0 0
                      • rasken  

                        pojede doufam jeste nekdo? at jim tam nedelam krovi jako))

                        mam SF a nemluvim heh aspon se nebudete divit:)) ze mlcim

                        0 0
                      • jarda850  

                        jestli se dostanu zítra na kolo, tak asi až odopoledne.

                        0 0
                      • Breakpain  

                        My se odněkud známe? :) Jestli máš na mysli iRacing, tak to už padlo, se sportem jsem to nestíhal a sport je prostě No. 1

                        0 0
                    • Adel  

                      Já jedu určitě!:)

                      0 0
                    • Breakpain  

                      Mno, chalani, ještě jsem s vámi nebyl ;) … a jel bych rád, ale dobral jsem antibiotika, takže doufám, že na příští jízdě už budu :) … ale teď jdu ještě trapně „kašlat“ do polštáře ;)

                      0 0
                      • rasken  

                        no akce paradni dik za zazitek zas poznane new trasy

                        log z akce http://www.my-travel-log.com/…FBo3X7ji.htm

                        0 0
                        • SNAIL  

                          Nemáš tu trasu ve formátu GPX?

                          0 0
                          • rasken  

                            me nebere stale win 7– 64bit ten pc manager :(( kouknu zdaly to umi HOLUX ezTour Plus ale jsem lopata:)) tonik666 to mapoval z dakoty taky rikal ze to sem hodi

                            0 0
                        • Breakpain  

                          Ještě, že jsem nejel, tam bych hebnul s váma na takové štrece po zimě ;o)

                          0 0
                          • cabbage  

                            Tempo bylo velice poklidné, všichni účastníci dosvědčí;)

                            p.s. neznáte někdo tuhle cestu? http://mapy.cz/…

                            0 0
                            • Las  

                              Zas tak poklidné nebylo, ale šlo to. Chtěl bych mít někdy kondici a dát po tomhle squash:). Jinak pěkné:). Díky

                              Jako bonus sobotní kouslej řetěz.

                              0 0
                            • McBlacky  

                              tu zelenou turistickou? Nahoru ani hovno, dolů i na HT, závěr je celkem prudký, na slicku z toho vyletíš, ale je kam. Když padá listí je to celkem legrace. Není to žádný brutál, jel tam i závod Genesis pro 1000 lidí, ze kterých to tak 700 ale tlačilo dolů :)

                              Pro toho co už byl někdy v terénu je to hezká cesta. Srovnal bych to ze závěrem staňkovky, kdy se ještě jezdila.

                              0 0
                              • cabbage  

                                http://mapy.cz/…

                                Si říkám jestli by Vonoklasy nešly objíždět tudy, vim že sme to jednou s teepexem jeli k tomu rybníčku.

                                0 0
                              • tonik666  

                                Jo, ta zelená je pekelná, spodek fakt prudký, zbytek jen prudký, dolů v pohodě.

                                0 0
                                • Galibier  

                                  přesně jak říká Blacky a Tonda, sranda to jet dolů, dal jsem na HT do zadu Huricane a šlo to, ale listí tam nebylo, takže štěstí :-)

                                  0 0
                                • McBlacky  

                                  když napíšeš ty, že to je pekelný to pak vypadá, že to je největší vyndavačka v okrese :)

                                  0 0
                                  • tonik666  

                                    Myslel jsem pekelný to vyjet nahoru :) Dolů to bude snadný.

                                    Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem to šel nahoru vždycky pěšky, a ni jsem se nepokoušel jet :)

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      tááák :)

                                      dal jsem tomu pár pokusů, ale ta poslední řekněme třetina/čtvrtina to se fakt vyjet nedá

                                      0 0
                                      • tonik666  

                                        Někdy požádáme Darksona, aby nám to převedl :)

                                        0 0
                                        • karliner  

                                          Darkson nemá na bike čas, včera jsem ho vylapal v Točníku na žiletce :-)))

                                          0 0
                                          • Darkson  

                                            jaká byla ta hospoda?:-)

                                            já šel ještě odpoledne běhat s dětma na kolech a večer jsem padnul…

                                            jinak tu zelenou mne v životě nenapadlo zkoušet nahoru!! musim se tam podívat:-)

                                            0 0
                                            • karliner  

                                              Jídlo dobré, ale seděli tam tři místní alkáči asi už od pátku, čili mírně zahuleno a do toho jejich úvahy o síle asi 10 decibelů.. Majitelé výborní, několikrát se ptali jak chutná, jestli je všeho dost, jestli nechceme přidat :-). V létě bude i posezení venku, čímž odpadne riziko zahulenosti. Pivo Pardál a točená kofola. Pro doplnění – kontrola Blackym a Teepeexem doporučené hospody v Trokavci.

                                              0 0
                          • Adel  

                            Já taky málem hebla…byl to můj první vejlet od listopadu..:)

                            0 0
                            • Breakpain  

                              Tady krásně slyším, jak to bylo na pohodu ;o) … jojo … zlatý voči

                              0 0
                              • McBlacky  

                                počkej, první kolo za 4 měsíce a ujela to? to mi přijde, že to bylo na pohodu.

                                Na pohodu by to nebylo, kdyby měla najeto dva litry za zimu a odpadla by :)

                                0 0
                                • vanice  

                                  však ano, bylo to na pohodu. vedl to kibic, ujeli jsme něco kolem 70km za skoro 8 hodin, hospoda a cukrárna included:) žádná tvoje pověstná chrťárna

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    tak to prr, od chrťárny jsou tady jiní organizátoři. Kdybys se mnou někdy jela v poslední době, tak bys to věděla :)

                                    0 0
                                    • vanice  

                                      ještě si pár stovek kilásků natočím, než se odvážím někam s tebou. pověst tě předchází:)

                                      0 0
                                    • R-A-D-I-U-S  

                                      Vanice má pravdu, minulosti neutečeš :-)

                                      0 0
                                    • cabbage  

                                      A co se někdy s nějakou vyjížďkou pochlubit na b-f?

                                      p.s. icq ještě používáš?

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        ten protokol je heroinem internetu…ZAKÁZAT! :-)

                                        0 0
                                      • McBlacky  

                                        icq sem tam. Aktuálně teda mám víkendy nabitý. Ale pokud budu 4–5/5 v Praze, tak bych to viděl na nějaký vlakový enduro- mám vymyšlenej pěknej švih z Kutný Hory :)

                                        pak se ozvu, asi mailem než BF

                                        0 0
                              • Adel  

                                Ale jo, na pohodu to bylo, já jen byla po zimě trošku tuhá :D

                                0 0
                                • Breakpain  

                                  A kdo po zime neni? :-P

                                  0 0
                                  • Adel  

                                    Pravda, pravda :P No, proto musim začít jezdit :D

                                    0 0
                                  • Adel  

                                    Neřikej, že už máš naježděno! :p

                                    0 0
                                    • Breakpain  

                                      Nemam. Mam jen litr kombinovan s antibiotiky… opakovane bohuzel :-(

                                      To jsem se neposmival ;-)

                                      0 0
                                      • Adel  

                                        :( uhh, ty nemoci :/ a teď už antibiotika nemáš? ;)

                                        0 0
                                        • Breakpain  

                                          v sobotu dobráno … ale ještě to opravdu nebudu pokoušet ;o), už mám docela strach, letos troje :-//

                                          0 0
                                          • Adel  

                                            Troje antibiotika? :/ uhhh, na co?

                                            0 0
                                            • Breakpain  

                                              1 – zánět hlasivky

                                              2 – zánět nosohltan

                                              3 – angína

                                              Ono je to spojené s diabetem (menší odolnost a letos to bylo pro „nás“ tvrdší, když jsem byl na kontrole, tak se mi svěřila doktorka … pech)

                                              Jinak jsem antibiotika neměl už několik let :-/, takže jsem trošku naštván …

                                              0 0
                                      • cabbage  

                                        To máš 2×-3× víc než já..

                                        0 0
                                        • Breakpain  

                                          předtím jsem 8–9 let nejezdil ;o), takže tam mám velké okno :D

                                          0 0
                                • cabbage  

                                  Kam si se pak vlastně ztratila? A dojela si na Karlštejn?

                                  0 0
      • SNAIL  

        Hezký to bylo, domů už jsem dojel ve stoje, takže jsem se vrátil ve srávnou chvíli :-)

        0 0
        • rasken  

          melo by to bejt ok gpx posilam ti mail to zkontroluj plz)

          0 0
          • SNAIL  

            Díky moc, nejdříve mi to MapSource nechtěl načíst, ale po konverzi v TCX Converteru zase do GPX už je to OK

            0 0
        • vanice  

          pekny to bylo! kibicovi dik za vyber trasy a jitakovi za rukavice:)

          0 0
          • rasken  

            doslo pivo:())( tak jeste jednou dik moc du natahnout rozvrzanou kostru

            0 0
        • Jitkola  

          Já také dojela jen taktak.

          Bylo to moc fajn a zas bylo spousty cestiček co jsem neznala.

          Díky,byl to prima den :o)

          0 0
        • tonik666  

          Taky dík, bylo top moc pěkné, Kibic se několikrát blýsknul trasou :)

          0 0
          • McBlacky  

            z trasy jsem cítil silnou Teepexovinu :)

            0 0
            • Galibier  

              máš recht, ale pokud nenesli kola alespoň minimálně 3 km křovím nebo těžko přístupným terenem na zádech, tak to ještě nebylo to pravé ořechové :-))

              0 0
              • Las  

                Dal bych něco st-čt…nechce se někdo přidat. Třeba lehčí výzvy v Prokopáku.

                0 0
                • cabbage  

                  čt..

                  0 0
                  • Las  

                    ok čt pod Barandákem na smíchovské? Na kolikátou to vidíš? Můžu klidně i dřív.

                    0 0
                • vanice  

                  kdyby náhodou někdo chtěl, tak my razíme dneska v 5 směr šárka.

                  0 0
                  • rasken  

                    ja to dneska prubnul na ostro pro zasvecene z nedele:)) a nechapu jak jsem mohl bez toho zit:))))))

                    0 0
                    • vanice  

                      :D

                      tak nakonec dobře, že jsme to probrali pěkně u oběda:)

                      0 0
                  • Jetson  

                    Dneska bych rád v Šárce našel nějakou pohodovou cestu mezi Kopaninou a Hanspaulkou, pro průjezdy do práce a z. Co nejpohodovější hlavně směrem na Hanspaulku.

                    0 0
    • MichaelSimek  

      nechce dneska dat nekdo nejakou sarku ci bohnice-rez ci neco takoveho?

      0 0
    • Masl  

      Zítra ma být celkem pěkně a tady není jediná zmínka o nějaké vyjížďce, smutné. Kdyby chtěl někdo někam zítra vyrazit, nejlépe na celý den, budu rád za společnost.

      0 0
    • Adel  

      Někdo na bike pá (od 17:00)/so/ne (celej den)?

      0 0
    • karliner  

      Já to šoupnu sem.

      Včera jsem se po hooodně dlouhé době stavil v koutském stánku na konci peklostezky. To co jsem viděl mne opět utvrdilo v pokračování boycottu. Grill s klobásami hořel asi 30ti centimetrovým plamenem, obsluhu to však nijak nevyvádělo z míry, pivo čepované stylem „roztočím jich 8 a pak je sleju do tří“ a k tomu obvyklý pach chcanek. Humus, děs a běs.

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak je jasný, že obvyklé úrovně tebou navštěvovaných osmihvězdičkových hotelů a speciálních klubů pro lordy a gentlemany to nedosahuje…ale pro nás, běžné bikery, je to v poho…

        Klobásu si tam stejně nedávám, tak ať hoří :-)

        0 0
        • karliner  

          Podívej – jak říkávaly naše babičky „proti gustu žádnej dišputát…“

          0 0
      • šimlos  

        Hle,začal jsi,přidám se..Já jel kolem minulý víkend z Posázaví a chtěl jsem se na pivko stavit.Klobása neplála,pivo jsem slejvat neviděl ale co mi nakonec přinutilo si pivo nedat a dopít radši bidon, byl bordel všude okolo a ten smrad.Sedět vedle starýho zmuchlanýho kabátu pohozenýho vedle lavice a použitejch trenýrek fakt nebudu.Zlatý osmihvězdičkový hotely a kluby pro gentlemany,které s Karlinerem ostatně běžně na vyjížďách navštěvujeme.

        0 0
        • tonik666  

          U Koutskejch jsme seděli asi dva víkendy zpátky dva víkendy po sobě a bylo to naprosto v pohodě. Jediná výtka že druhý víkend jak bylo hezky neměli horkou čokoládu.

          Pivo ani klobásu jsem neměl, ale Strejďák si na pivo nijak nestěžoval.

          0 0
          • McBlacky  

            dlužno říct, že loni po palačince Med i Šári nebyly uplně ok. Palačinku už never, ve vedru tam to těsto nechávají zkazit.

            Pivo se tam dá dát, vždycky mi ho natočila naráz.

            0 0
            • Smazaný účet  

              mě na dvakrát…ale to bude tím, že si dávám řezaný :-)

              0 0
            • cabbage  

              Můžem vyzkoušet „U Kleta“ co je vedle.. akorát to zavání staropramenem…

              0 0
              • Las  

                jedna jarní historka – hlad, kosa, nikde nikdo slečna za pultem mi sdělila, že k jídlu nic nemají, tak jsem ji upozornil, že za ní je plný regál baget…odpověď mi docela zaskočila – ty nejsou na prodej:).

                0 0
              • McBlacky  

                u posledního kelta nebo jak se to jmenuje. G nebo S tam točej, myslím to G. NFW

                0 0
                • cabbage  

                  Točej staropramen: nealko, nefiltrovanej a 12°

                  Dnes testováno.

                  0 0
                  • Las  

                    bylo to pěkný, zase spousta nových cest a stánek taky ok:).

                    0 0
      • Elwing  

        To pivo je blbý, mně se to teda zatím nestalo. A jíst klobásy a vůbec pokrmy u stánku – no comment.

        0 0
    • Tiky  

      Zítra mám volno, bude pěkně – nepojede někdo na bajk? Třeba Halouny (letos moje první, tak pohodové tempo), jinejm návrhům se nebráním. Musím být zpět u Barranďáku nejpozdějc v 18:00. Vyrážel bych kolem 10h, nebo dle dohody, pokud se někdo přidá.

      0 0
      • cabbage  

        Možná bych večer vytočil nohy, ale celej den bohužel nemám.

        0 0
        • Tiky  

          To je na mě moc pozdě, protože večer už musim být zpátky.

          0 0
        • cabbage  

          Kecám, nikam nejedu, sem mrtvej z toho vedra..

          0 0
          • Smazaný účet  

            vono je vedro? vím prd, celej den pod klimou :-)

            0 0
          • Jitkola  

            Co? … konečně je krásně po tak dlouhý zimě!

            Závidím všem co mohou teď jezdit, my s Fouskem jsme od rána do večera zalezlý v praci :o((. Fouska ve snech straší srágory značky Olpran a mě splašený zákazníci pro který bylo včera a předevčírem pozdě.

            0 0
    • fousac  

      co takhle zejtra (v patek) neco po 15h ze zbraslavi?

      zadny vylomeniny (cti:moc do kopce a/nebo rychle) ani extra dlouhy, ale na dve tri hodky bych lehce vyrazil..

      0 0
      • rasken  

        ahoj rad bych se pridal ale zejtra zas az kolem te 17:00:((

        0 0
      • Galibier  

        zdáár, čiveče to bych mohl stihnout a kde na Zbraslavi?? Viděl bych to tak 15 až 15:30, dříve než v 15:00 se ze Smíchova nedostanu…

        0 0
      • Galibier  

        a nebo našel by se někdo kdo by mě trochu ukazázal Točnou, sem tam jsem v minulosti projel, ale jen na silničce,… tady se pořád mluví o Točné, našel by se nějaký průvodce od 15ti tak na 2 hoďky?? předem diky

        0 0
        • fousac  

          hm… na to ze mam tocnou za barakem, tak to tam znam taky docela malo…

          ale na nejakej zaklad bych si vzpomenout moh, pokud se to tam za posledni leta moc nezmenilo..

          0 0
          • Galibier  

            potřebuji být nutně v 17:00 v Třebotově tak asi vyrazím směr domov, ale nevím jestli trefím v Hlubočepích ten singl nahoru na Barrandov, poradí někdo prosím??

            0 0
    • teepeex  

      zejtra jedem s Fanym mrknout na trans(vestity na )brdy

      mame predbezne scuka v deset na palacaku,

      takze zbraslav cca 10:30 a lety cca 11:15–11:30

      zadny litani:)

      0 0
    • cabbage  

      Neni ve středu volno?

      Co takhle dojet na palačinku do Haloun?

      0 0
      • bajkr  

        Já bych se asi taky po x letech přidal :o)

        Ale už ani nevím jestli bych tam trefil ;o)

        0 0
      • Pi†el  

        To je asi silnicni vylet,coz?

        Neplanujete nekdo neco bikoveho?

        0 0
      • Heike  

        Cau, muzu s vama? Jak je to dlouhy?

        0 0
      • Galibier  

        …pokud nebude vadit taky bych se přidal, kdybych zdržoval hned se někde odpojím, teprve si zvykám pár dní na kolo po delší nemoci… (v 10.20 pod mostem na Zbraslavi jako Thapsus )

        0 0
    • Thapsus  

      Klucí dík, bylo to fajn. Nějaký fotky jsou tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…_zase_vratil

      0 0
      • Pi†el  

        To byl fofr.. Diky. : )

        0 0
      • bajkr  

        Jj pekné to bylo :-) děkuji. Kudy si jel já mám bez dvaceti kilaku 100 km :-D

        Tak zase příště!

        0 0
        • Pi†el  

          Malo. Ja mam dnes 99 – krasne to cislo.

          0 0
          • RK  

            Tak ja jen 70. Vracel jsem se se Snailem a Mirčou. Ale někde jsem zašantročil klíč k zámku :-( Nemáte jej někdo??

            0 0
            • Heike  

              Je to ten nas puceny zamek? Myslim, ze po opetovnym rozpojeni kvuli namotani sem ho nechal v zamku. Jinakja asi teda nekde do 90, bylo to skvely- dik, rad bych to nekdy jeste trefil..

              0 0
          • 33biker33  

            Pitel v Praze ;-o, vyhnali te z Krkonos? To je dlouhodobe?

            0 0
            • Pi†el  

              Snad ne! :D

              Budu se tu ted tak na pul vyskytovat do konce kvetna..

              0 0
      • Galibier  

        Diky Petře za fotky, Galibier se však neztratil, vidina ládování se palačinkou mě nenaplňovala, tak jsem dál jel po své ose po trase Transbrd, s kterou noční deštík udělal své, tak jsem dorazil domů jako jedno bahnové cosi…

        0 0
        • karliner  

          Nechci se vám do toho nijak montovat kluci, ale trochu mi přijde divný, že si svoje plány neřeknete na vyjížďce, nikdo nikomu nechybí ani v hospodě a sháňka začne až večer na BF :-)))

          0 0
        • Thapsus  

          Jo jasný, asi jsem to blbě napsal, myslel jsem ztratili – jako „že jsme přišli o …“ , nikoliv že jste zmizeli. I Plukovník ostatně pouze ohlášeně ustoupil do předem připravených pozic v pekárně v Mokropsích :-).

          0 0
    • StrejdaS  

      V nedeli v 10:00 pod barrandakem na branicke strane. Lavky, Hocimin, Halek, serpentyny, Blackyho vyzva, Trestibok, Kamenak, Posazavska…

      Zatim Ja, Jita, Fany. Tempo zewl.

      0 0
    • 33biker33  

      Neplanuje se neco na stredu 8. 5. na celej den?

      0 0
      • cabbage  

        Právě jsem se chtěl poptat.

        kdyby nelilo, tak bych něco vymyslel, popravdě řečeno rád byhc udělal menší průzkum, takže by se hodila menší účast;)

        0 0
        • Las  

          Moc sucho asi nebude, ale jel bych taky…tak v 10h Baranďák:).

          0 0
          • cabbage  

            Co s sebou vzít nějaký nůžky pilky atd.?

            Bych dokončil průzkum Dalejskýho, hlavně tam na konci.

            0 0
          • cabbage  

            V 10 na smíchovský.

            0 0
            • 33biker33  

              Jedu nakonec na silnici, tak na me necekejte.

              0 0
            • Las  

              ok.

              0 0
            • cabbage  

              Myslím že objevitelská činnost se vydařila.

              p.s. Ráno, když jsem vyjížděl, bych věřil, že zmoknu, ale že se spálim…

              0 0
              • Las  

                No jo, mrknul jsem do zrcadla a taky rudý gentleman:). Pojezd absolute spitzenlasse, nastoupáno 1200. Díky. Pokračování zítra…

                0 0
                • Jitkola  

                  Koukám, že jste si to užili. My také a také mám červený nos a rudé ruce jak Inčučuna :o)

                  0 0
                  • crom  

                    vypadate na ten nedelni Plesivec?jako bych docela jel,kdyz me budete setrit

                    0 0
                    • cabbage  

                      Nějaká utajená vyjížďka?

                      0 0
                    • Jitkola  

                      Jseš první kdo se ptá … Tomáš řekl že jedu.

                      Doufám že počasí vyhezkne, když jo zkusím to. Případně dojedu dom vlakem.

                      V každém případě už nechci dojíždět sanitkou!

                      0 0
                      • crom  

                        hehe,odmlouvat nema cenu:)Plesivec je povinnost.budem dve lemry neboj;)zase si rikam ted nebo nikdy.byl jsem parkrat na vyjizdce nad 50km,je jedinecna sance realizace.vlete dal nez Halouny jezdit nebudu a ani nechci:)

                        0 0
                        • Jitkola  

                          Tak jo budem lemřit ale Tomovi se z toho zívání pak určitě odklopí hlava :o))

                          0 0
                        • cabbage  

                          Když nebude moc hnusně, tak se taky přidám..

                          0 0
                          • crom  

                            fajn,pojed.ty jses ted rozjezdenej,tak zadny divoceni:)

                            0 0
                          • cabbage  

                            Myslím že tuhle bahení lázeň si nechám ujít.

                            0 0
                            • StrejdaS  

                              S fanym jsme si rikali: Cabbage ten se na to urcite vysere a vono jo. :D

                              0 0
                • cabbage  

                  1200m v jednom městskym parku je docela slušná hodnota:-)

                  0 0
    • StrejdaS  

      Predbezne 9:00 nedele na Branicke strane pod barrandakem. Na Plesivec!!!

      0 0
      • capo  

        Něco bližšího o trase, ideálně gpx, by nebylo?

        0 0
        • cabbage  

          Každej kopec 2× a tempo 30 avg – znáš strejďáka;)

          0 0
        • StrejdaS  

          Asi takhle.

          0 0
          • Galibier  

            …tak to je pořádná nálož,…+ teď ty srágory co jsou po deštích v Brdech…(hlavně na trati TransBrd)…

            0 0
          • capo  

            Dík. Uvidím podle počasí a průběhu a následků soboty. :)

            0 0
          • heretik  

            Moc pěkný. To já mám na neděli naplánováno jen lehce přes 42 km.

            0 0
          • crom  

            malina zadarmo:)to bude dobry!poradne se znicit a ******:)tak to pak potvrd at se kdyztak stavim pro raketu

            0 0
          • fousek  

            Kdyz uz pojedete okolo Komorska, tak bych jel spis cervenou na druhou stranu do Cenkova a pak podel Litavky, ne po acku a nebo kdyz uz, tak nejet zelenou az k vode, ale ve Vinici z ni uhnout a jet vrstevnici ala ExBB.

            Plesivec mas celej uplne spatne, zelena jak nahoru, tak dolu je nuda sed a nahoru jeste zbytecna drina, z vrcholu zasadne cervenou, potom kousek vyjet po modry a pak zlutou do Bezdedicek, pak se muzes vratit na acko na Klinek a pokracovat v silnicni vlozce smer Pisky, ale vetsinou se jezdi zluta pres Bestin na Babu, je to teda hnusnej kopec, ale zas modra z Baby je dobra, a z ty se da cestickama dojet na Studenej vrch. Uhnout pred Babou na Acko, to uz chce bejt silnicar telem i dusi.

            Jinak na Plesivec dojede kazdej prazak, co to kapku upgradovat na Ostry a potom teprve Plesivec?

            Dobre se bavte:-)

            Mozna se na vas prijedu podivat

            0 0
            • StrejdaS  

              To je naklikany asi 3 roky zpatky, tady je to jen pro predstavu. V podstate jedem po ExBB, na plesivec zelena, z plesivce jak pises, po zluty na babu, podle moralky tymu uvidim, jestli studenak nebo okolo…

              0 0
            • crom  

              ty vole ja byt nadupanej jak ty,tak to dam nejdriv na Tok:)

              0 0
              • fousek  

                No pres Tok by to taky nebylo spatny, takova obracena povltavska do Pribrami, z Pribrami treba pres Tremosnou na Totk, z Toku do Chaloupek pres Jindrichovku a z Horovic pres Ostry a Plesivec po hrebeni do Prahy. Pro me trojdenni vylet, ale verim tomu, ze se najde nekdo, kdo se toho chytne a do 24hod. to da:-)

                0 0
      • teepeex  

        uzivejte a dobre dojedte:)

        jsem telem v praci a dusi s vami

        0 0
      • capo  

        Tak jak? Předběžně v 9, nebo 100% v 9? :)

        0 0
        • StrejdaS  

          9:00 urcite na branicke strane pod barrandakem.

          0 0
          • libertas  

            zdar, boli ste? kolki? ako bolo?

            0 0
          • StrejdaS  

            Plesivec, nasledne i Baba a Studenak zdolan! Fajn to bylo a s tim bahnem to vubec nebylo tak horky, pocasi supr. :) Diky za vyjizdku.

            0 0
            • StrejdaS  

              Jeste doplnuju trasu

              0 0
              • McBlacky  

                postupový pivko na Skalce tipuju :)

                červená do Čenkova je super, ta mě baví moc

                0 0
              • capo  

                Kdybych věděl, jak se pak budu nahánět s partnerkou která jela autem, tak jsem se nemusel odpojovat už v Jincích, ale dát ještě ten Plešivec a odpojit se až Běštíně.

                Příště musím time management trochu upravit :)

                Každopádně díky za pěknou vyjížďku, trasu ukládám do oblíbených!

                0 0
            • bam  

              dik za peknou vyjizku. na priste si ale asi dam dohromady celopero :)

              0 0
              • McBlacky  

                zajímavý, že tohle říká dost lidí co jezdí na full-size BF švihy :)

                0 0
                • bam  

                  tak ona kolem prahy pevna vidle staci. krome brd :)

                  do kopce to jde, ale jinak je to dost otrava. zvlast ty rovinky s korenama. dlouho jsem na plesivci nebyl a zapomel jsem to :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    pod to se podepíšu, houpací vidli tady potřebuješ fakt jen na pár úsecích na Brdech…

                    Pokud se teda člověk neodhodlá jezdit nějaký šílenosti po skalách :-D

                    0 0
                    • McBlacky  

                      Využiješ ji dostatečně i na jiných místech. Ale celý to je o tom jak pohodlně a jak rychle chceš jet.

                      0 0
                      • karliner  

                        Tak… Jezdil jsem v terénu na favoritu, celopevňáku, HT s odpruženou vidlicí a teď na fullu a už nic by mne nedonutilo downgradovat. Ani pozing :-)

                        0 0
                      • bam  

                        to jo, na celopevnaku je to v terenu vetsinou (znacne) namahavejsi.

                        hlavni ale je, ze je na tom kole min veci o ktery se clovek musi starat nebo ktery se muzou rozbit. zvlast kdyz se jezdi v desti, blate,.. jednoduchost je taky vyhoda na cestovani

                        0 0
                    • Jitkola  

                      ???

                      … i s vidlicí mě večer boleli fest ruce asi jsem tam jela po skalách :o)

                      0 0
                    • cabbage  

                      Dneska sem děkoval za 140/140 fula na polňačce – zaschlé bahení oraniště po koních.

                      p.s. co ty víš o ježdění v terénu?;o)

                      0 0
                      • Las  

                        Dík za pojezd. Vzal jsem to ještě přes tu skalku na konci Prokopáku doleva – tak máš zase co dohánět:-). A ještě lepší je singlík napravo:-).

                        0 0
                        • cabbage  

                          http://cabbage.rajce.idnes.cz/15.05.2013…

                          Taky díky. Kudy kde co? Já v terénu nejezdim;)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            nechci prudit, ale zrovna v téhle lokalitě na vyfocené skále rostou chráněné druhy rostlin. – Jestli to je na konci dalejáku v Řeporyjích.

                            Možná bych zvážil se na to ježdění tam ******. Zas taková pecka to není, hladká skála ve sklonu…

                            0 0
                            • cabbage  

                              Jo, rostou, ale ne v tom vychozeném/vy­ježděném pruhu.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                jak píšu, zvaž to.

                                Sám víš, že když se to začne jezdit tak to někdo nahulí i přes ty kytky atd.

                                Skoro bych se teda vsadil, že na popud majitele toho baráku to nakonec i oplotí.

                                Já to před x lety -asi jako vy- vytlačil nahoru a koukal co by se z toho dalo vytěžit, ale nic extra, možná snad jen ten poslední schod na silnici. Dojet se tam dá z tý šikoký cesty co odbočuje z Koterovský a pak se promotat nějakou stezkou. Přímo cestičtu jsem tenkrát ale nenašel.

                                0 0
                                • cabbage  

                                  My to netlačili nahoru, ale přijeli (a tlačili) zezhora od téhle skály:

                                  http://cabbage.rajce.idnes.cz/15.05.2013/…

                                  Průjezdu brání spadlá borovice.

                                  0 0
                                  • tonik666  

                                    Taky jsem to párkrát jel – z konce hřebínku vede stezička zpět, která končí na tom plochém šutru, na kterém rostou mimo jiné pěkné netřesky. Vyšlapaný pruh tam je a opatrnou jízdou to lze projet bez úhony, moc výzda to ale není.

                                    Vzhledem k tomu, že cestička z hřebínku na plochou skálu je dost neznatelná i v období útlumu zeleně, teď když všechno roste o 106 to musí být lahůdka se tam prodírat.

                                    Jinak doufám, že sklála je veřejná a nikdo si ji neoplotí, protože to by skončilo nějakou terasou, krbem a netřesky by šly ho háje všechny a najednou.

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      já myslel oplocení na popud majitele, ale z prostředků městské části. Ne privátně.

                                      0 0
                          • Las  

                            Pěkný fotky:). Tu skalku dáš v pohodě, ale nesmíš se na to dívat zespoda:-). Vyjede se nad zatáčkou ul. K Nové Vsi, jak je ten rozestavěnej barák…

                            0 0
                      • Smazaný účet  

                        že to drncá skoro stejně, jako na našich silnicích? :-)

                        0 0
                  • McBlacky  

                    podle mě jakákoli trasa kde víc než 50km je terénem už je jasný argument pro fula. Ne, že by to nešlo na HT nebo pevnáku, ale už to je dost voser.

                    0 0
                    • Galibier  

                      to teda!! sice na něj pořád nadávám, ale jsem rád, že ho mám!! Co jezdím trochu jiný teren než jsem byl zvyklý, tak diky bohu, že jsem jej pořídil…

                      0 0
          • crom  

            nechci te videt pekne dlouho:)i tak ti dik a vsem co jeli.byla to drina,ale fajn

            0 0
          • Jitkola  

            Děkuji bylo to fajn.

            Super kořeny, louže, bahno, kameny, bahno, louže, stoupání, močál, klesání, louže, déšť ale přežila jsem :o)

            S vratkou po silnici z Hostomic +/- 120km. Dosud jsem neměla najeto … tak teď už mám :o)

            0 0
            • cabbage  

              :-D

              Já jsem si říkal jak dlouho fany musel vybírat takhle suchý demo-fotky;)

              0 0
              • Las  

                ok. Středa 13h Baranďák, smíchovská strana.

                0 0
    • mikedusty  

      Zítra v 11h jedu z Pankráce přes Prokopák, Řeporyje, Třebotov, lomy Amerika a Karštejn do Řevnic. Tam zůstávám a vracím se večer. Trasa se může upravit. Někdo, kdo má zítra podobný plán na výlet?

      0 0
      • mikedusty  

        Samozřejmě Karlštejn a zapomněl jsem dodat, že tempo je pohodové, žádný závodění.

        0 0
    • fousac  

      zdar..

      zejtra mam v planu si project dlouhou trasu Houstecaku ( mapa ), takova lazo plazo kopcuprosta turistika necokolemkila, zadna honicka…

      start v 10:00h z metra Rajska zahrada…

      kdyby ste se nekdo chtel pridat, rad vas uvidim..

      0 0
    • Twister  

      Kam zejtra v 10 od Barranďáku z Branický strany? Navrhuju první půlku Kontroly řek, nebo do Haloun, ale kolem Měchenice a přes Skalku, myslím, že je tam jeden zajímavej trail.

      0 0
    • karliner  

      Hm, tak dneska v podvečer jsem viděl nějakého bikera, jak odbočuje na červenou z Radotínského údolí ke Kalinovu mlýnu. Nevšiml jsem si, že by vezl i raft…

      0 0
    • cabbage  

      UP

      Co takhle v sobotu uspořádat menší popovodňovou turistiku na Točný?

      0 0
    • Jitkola  

      Doufám že v neděli 9.6. nebude moc pršet a plánuju tradiční Mikešovu cestu (směr Ondřejov) cca 100km.

      Sraz na Libuši u meterologické věže v 9.30.

      0 0
    • cabbage  

      Tak co v sobotu?

      Ještě jsem nebyl letos v Halounech. V případě, že budou opravdu třicítky, tak bych trasu operativně zmenil na Záhořany/Bojov;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        bude furt bahno, jen bude teplý…

        0 0
      • Las  

        V Halounech jsem dlouho nebyl a do víkendu to ještě vyschne:).

        Spíš se bojím toho vedra. Když budeš mít chuť, tak bych dal něco i dnes, nebo čt.

        0 0
        • cabbage  

          Dneska nejsem v Praze, ve čt by se něco dát mohlo.

          0 0
          • Las  

            Ok. Přibližně v jednu. V Prokopáku je docela sucho, ale klidně i jinam.

            0 0
            • cabbage  

              Prokopáku bylo letos už dost, rád bych viděl údolí táty kony a Homoli.

              Takže sraz někde v Braníku?

              0 0
              • Pijer  

                Se sjízdností Táty Kony raději nepočítej, bude tam hodně nošení přes potok a popadané stromy :-(

                0 0
              • Jitkola  

                Teda ty si vybíráš, Záhořany, Bojov, Kona abys pak nefrflal že máš zacákané pozadí…

                Tady je pár Bojovských fotek ze soboty před Mikešem.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  kde to prosímtě je? Dík L.

                  0 0
                  • Jitkola  

                    Bojovský potůček mezi Bojovem a Měchenicema.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      super díky

                      0 0
                      • tonik666  

                        Haha, to bych nedal, nesnáším mokré tretry. No aspoň vím, že nikam k potokům nelézt, případně si vzít ručník a crocsy.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          no já tuhle cestu jel asi 3×, vždycky v období sucha, tohle je masakr

                          0 0
                          • McBlacky  

                            v dubnu jsem to šel v noci a bylo vody možná i víc. Sranda na hodinu, ale co bych neudělal pro Lost in Prague tvorbu trasy :)

                            0 0
                • karliner  

                  Poslouchej, na těch vašich vyjížďkách i na kolech jezdíte nebo je jen nosíte a myjete? :-P

                  0 0
                  • Jitkola  

                    Poslouchej… a ty jen píšeš do všech vlákem a kolo Ti stojí v smutně čistě zaprášené předsíni :o)?

                    0 0
                    • karliner  

                      Kdepak, se šimlosem křižujeme na žiletkách osmihvězdičkové kluby pro lordy (© serža). Bike stojí netknutý od LiP :-)))

                      0 0
                • pustipav  

                  Nepotkali jsme se před chvilkou v Prokopáku nahoře na vyhlídce? (myslím červenej dres).

                  0 0
    • notobi  

      hodim to sem Zkoušel někdo projet od Hostivaře do Průhonic po červený a dál do Psár? je to po povodni vůbec sjízdný?

      0 0
      • cabbage  

        Ptal sem se v threadu pražských cyklostezek a prý to sjízdné je.

        0 0
        • Las  

          Pěkný:), ale Fanyho trail a Záhořanský potok docela brutus.

          0 0
          • notobi  

            ty kráso ta Lada Niva to je mazec to koryto asi vypadá, skoro typuju, že z těch několika brodů co tam bylo asi moc nezbylo

            0 0
          • cabbage  

            safra, tam to vypadá..

            0 0
          • McBlacky  

            před 2002 to tam byla krásná hladká cesta. Pak se to zase dalo jakž takž do kupy, ale už nikdy do stavu před a ted to vypadá už na totálku té komunikace podle potoka :)

            0 0
    • libertas  

      zdar, prida sa niekto dnes na bike? … vlakom z praha-branik do mala hrastice … odtial cez voznice na stozec, kuchynka, plesivec a spat po hrebeni, cervenej do prahy, je mozne trasu poupravit podla dohody

      0 0
    • tonik666  

      Link na nové vlákno – Pražské bajkové Léto 2013

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.