• DeeDee71

    Ahoj,

    mám Polar M200 a v návodu se píše že při plavání neměří GPS. Přesto jsem to zkusil a opravdu log byl strašně nepřesný. Plavu prsa, takže jsou ruce jen kousek pod vodou. To je voda takový problém???

    0 0
    • Kaire  

      Ano.

      Je potřeba plavat styl kdy ruce vytáhnes občas z vody (takže vše až na prsa). taky to chce plavat rovně a ne do kola v malém poloměru nebo furt měnit směr apod. Nevím jak Polar ale Garmin má aktivitu plavání v bazénu kde GPS logicky vůbec nejde zapnout a pak plavání ve volné vodě, tam to jde.

      Pokud to tvoje hodinky ani podle návodu neumí, tak bych se nedivil kdyby výsledek byl tragický. Garmin to podporuje a žádná sláva to není, resp. rovné úseky jsou OK ostatní takové… bleh.

      Něco málo o tom TADY

      TADY máš odkaz na moji aktivitu s Fenix5. Směr od břehu jsem začal opravdu z vody a ze začátku jsem plaval pod vodou, zpět jsem plaval normálně. Je tam dobře vidět jak hodinky vypadnou pod vodou a chytnou se jen na místech kde jsem se vynořil při plavání od břehu. Nutno říct že software 2.xx. byl celkem nepřesnej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.