• B.P1

    Zdravim,kdo ma zkusenost uz s timhle bikem at pisne,chystam se ho v lete kupovat,info se hodi,diky mej te se pekne

    0 0
    • slavekRM  

      Píšeš asi moc brzo, teď ho moc lidí mít nebude. Já ho mám teprve 4 dny, nechci dělat předčasné závěry, ale jsem nadšený. Teda krom jediné věci… Na pravé vnitřní noze se mi objevuje olej :-(

      Co jinak potřebuješ vědět?

      0 0
      • B.P1  

        Ahoj,jasny no mi pripada ze kazdej vyckava,az budou slevy,no aby byli kola pak.Tak ten olej muze bejt prkotina,zalezi jak ti to smontovali taky,spis shanim celkove info o tom kole,zajimalo by me jak ti chodi ta vidle a co 120mm zdvih to bude asi dostacujici co,vic se mi zda uz moc,pokud to neni nejake extremni jezdeni v horach.

        0 0
        • slavekRM  

          Snad by jsi mohl napsat za jakým cílem jsi kolo kupoval. Myslím tím na jak dlouhé trasy v jakém terému atd. Já ho kupoval především na ježdění po Beskydech. Zatím jen můžu říct, že jsem byl překvapen snadnou ovladatelností a chodem tlumení. V terénu je to kolo opravdu fajn. Více ti napíšu tak za 14 dní.

          0 0
          • B.P1  

            No ja jsem to kolo jeste nekupoval teprve budu,me vyhovuje ze je univerzalni,jak do terenu,tak i na delsi trate a to by mi vyhovovalo,nechci vylozene sjezdove kolo,jezdim ruzne tezkej teren ale i delsi trate na pohodu,proto tech 120mm mi pripada idelani.Tak mi teda pak napis,budu rad a samozrejme ti preju at se dobre jezdi,dik

            0 0
            • slavekRM  

              Jo, promiň, chtěl jsem napsat: „budeš kupovat“… Nějak mi z těch Velikonoc hrabe, píšu dnes samé nesmysly nebo překlepy.

              0 0
      • jara111  

        budou fotky? Jo a dostal jsi ke kolu pumpu na vidlicu?

        0 0
        • slavekRM  

          Fotky budou. Zatím si užívám ježdění a na fotky nebyl čas :-). Pumpu jsem nedostal, ani nevím, že bych měl dostat…

          0 0
          • jara111  

            no taky chcu kupovat tak se ptám co mám dostat…podle mě Fox dává standartně k vidlicím/tlumičům pumpu, tak si myslím že by to mělo být stejně i s kolem. Je to sice nějakých 500kč ale aj tak.

            0 0
            • kubad  

              u kola to nemusí platit, ale je to otázka jak u které značky.

              0 0
            • Smazaný účet  

              kupoval jsem 2 kola a 2 vidlice se vzduchem a k nicemu jsem pumpicku nedostal :(

              Ale ke Giantu známej dostal.

              0 0
          • jara111  

            jo můžu tě kontaktovat (email, ICQ) ?

            0 0
    • Charlie_R  

      jezdim lonskou 5700, ram by mel byt stejny, i kdyz letos prehodili tlumic dolu. Je to opravdu univerzalni kolo, dobre stoupa, pri zamknuti i silnicni useky jako na ht. V terenu to nema chybu, hravy kolo, v singlech si to opravdu uzivam. 120 zdvih je tak akorat. Delsi trasy bez problemu. Pumpu k Foxce jsem taky nedostal, zrejme ji k oem dilum nedodavaji

      0 0
    • gejba  

      Ahoj, mám amr 5700 (2010), asi tři týdny. Je to stejnej rám, jen trochu jiná výbava. Kolo jezdí pěkně, jsou dobré jízdní vlastnosti, pěkně jde za pedálem a s razantním sjezdem si taky poradí slušně. Akorát mám problém s tím, že rám dělá jakýsi zvuky (takové skřípání) jakoby to šlo od hlavového složení. Na garančce to nespravili tak tam v pondělí jdu znovu. Dělá mi to i na asfaltu. Kdyby jste měli někdo tip, čím by to mohlo být, tak to prosím napiště. Dík moc!! Petr

      0 0
      • B.P1  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • B.P1  

        Co nejake foto AMRka,kdyztak neco poslete:)))

        0 0
      • faramanek  

        co zkusit utažení šroubů řídítek na představci…taky mě to jakoby skřípalo a bylo to v tomhle..ale může to být i v něčem jiném(třeba v tom hlavovém složení, jak jsi psal)..tohle je jen můj tip a zkušenost;)

        0 0
        • gejba  

          Tak to je nášup, dal jsem to do servisu a byly tam úplně suchý ložiska (!!!!!) odpružení rámu. Ten picmoch co to kolo skládal se na to úplně vybodl! (najel jsem pouze 150km) Servisák říkal, že to u ghostu není poprvé. Hlavně že je to handmade in Germany :-!. tak si na to dejte bacha.

          0 0
          • daymaker  

            Ložiska by měly být namázlé z výroby, ne? Se skládáním to nemá moc společného…? Kde si ho kupoval, skládal a servisoval?

            0 0
          • faramanek  

            to gejba: před týdnem jsem pořídil rovněž ghosta amr 5700…včera mě začalo ne skřípat, ale jakoby „lupkat“ v hlavovém složení(ale rovněž jsi nejsem jistý, jestli je to zrovna v hlavovém složení, páč to „lupká“ jen když jedu v terénu nebo přes nějakou nerovnost na asfaltu,ale když stojím na místě a zkouším se opřít do řídítek, abych zjistil, jestli je to v tom hlavovém složení, tak to nic nedělá).utáhl..měl jsi tyhle stejné příznaky na tvém kole? asi to bude opravdu v tom rámu…každopádně to dám na garančku a upozorním je na to, ať to vše překontrolují! Jinak kolo šlape jako hodinky a je to radost jezdit v terénu…

            0 0
    • lazza  

      Zdar,

      Netušíte, jaký středový složení AMR přesně má? Zjistil jsem jen pressfit a nic víc (model 2012). Dík

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.