• BikerM

    Zdar bikeři. O prázdninách chceme jet s kámošem do alp na týden zabikovat a nevíme do jaké oblasti.Poradili by ste nám nějaké bikové lokality které jste už navštívili?Přihoďtě kdyžtak nějakej link nebo fotky.Díky

    0 0
    • JIRA  

      www.bike-forum.cz/…2/forum.html#…

      Láká mne tohle www.cyclingnews.com/mtb.php?… tak kdyby jste se někdo chtěl zúčastnit – dejte vědět. Ideální je aby jsme byli 4 (zatím jsme 2) aby měl kdo „přesouvat“ auto. Asi začátkem července.

      V srpnu jedeme znova zkusit www.bike-explorer.ch/…/default.htm www.flickr.com/…594236463856 jelikož loni nás to tam „trochu“ zasněžilo a skončili jsme v Ticinu ......což ale bylo nakonec super.

      modrej.info/swis­s06/index.html

      Znovu doporučuju TMB www.cryzyy.net/…dumontblanc/ www.robik.net/…e2/index.htm

      0 0
      • BikerM  

        My přemýšlíme tedy hlavě o Rakousku, max. Itálii.A chtěli bychom to taky dát, tak v těch 4 lidech a najet toho co nejvíce v terénu..Hodně do kopce a pak hodně z kopce.. :) O trase toho zatim moc nevíme, a tak bychom potřebovali poradit od zkušenějších.Garda by taky nebyla špatná, ale chtěli bychom se spíše přesouvat z místa na místo a nezůstávat v jedné lokalitě.Možná by taky nebylo od zahození pro počátek zkusit něco organizovaného o nějaké spešl cestovky..nevíte o něčem takovém?

        0 0
      • mosquito  

        jako uzasny fota :) fakt dobry lakadlo ;-)

        0 0
      • RUMcajs  

        hele, plati jeste ta moznost vymeny mapovejch pruvodcu? Ja toho pruvodce Walisem asi poridim.

        P.S. Letos cekam na pulku cervence, v tom snehu se fakt blbe hledala cesta :-)

        0 0
        • JIRA  

          Jasně, ale pro Wallis mám jen tohle www.bike-explorer.ch/…va/index.htm a pak ještě nějaký prospekty a vytištěný věci z webu. Ty už jsi tam ale byl ne? :)

          www.robik.net/…s/index.html

          0 0
          • RUMcajs  

            JJ, byl a je to strasne navykovy :-)

            Minule jsem zapomel vetsinu podkladu pro cestu doma, takze jsem kazdy den objevoval spoustu mist, ktere jsem ani v planu nemel.

            Zatim googlim, kratim si dlouhou chvili v zamestnani ctenim clanku atd. Kdyz nebudu s vysledkem spokojenej, tak si toho pruvodce poridim.

            Fotky z minula: rumcajs.ulfre­e.net/Webgale­rie/2006_Svycar­sko/

            Vychazim z tohodle clanku: www.transalp.cz/…_2_2005_.pdf

            0 0
          • RUMcajs  

            JJ, byl jsem tam a je to navykove. Snazil jsem se o podobnou trasu, jako je v tomhle clanku:

            www.transalp.cz/…_2_2005_.pdf

            ale vetsinu podkladu jsem zapomel doma, takze jsem kazdej den objevoval spoustu mist, jaky jsem ani v planu nemel :-)

            No a taky uz nebudu sjizdet nazdarbuch pod kopce s myslenkou, ze se kdyz tak vratim, kdyby to bylo spatne. Prece jen 15km je 15km :-)))

            Letosek je ve stadiu planovani, takze googlim, prohlizim fotky z googlearth atd. Je toho tam videt dost.

            0 0
            • RUMcajs  

              ejhle, on se prece jen prvni prispevek vlozil

              0 0
            • JIRA  

              Po téhle trase koukám od té doby co se objevila v české verzi informační brožury o Švýcarsku – tuším strana 17. :)

              0 0
      • blue  

        kdo je ten druhej? ;-)

        0 0
        • JIRA  

          Steve Fox .......ale je to jen teorie. www.cryzyy.net/…/photo24.jpg Byly mi doručeny mapy okolí Livigna a fakt to vypadá zajímavě. Chceš být třetí? ;)

          0 0
          • blue  

            pristi rok klidne, tri akce letos nedam

            0 0
            • JIRA  

              Cortina není na týden a tohle po domluvě taky může být kratší než 9 dnů. Se uvidí… :)

              0 0
              • blue  

                od utery do nedele je skoro tejden… nech si taky neco na pristi rok, ne? co budes vymejslet pak, kdyz vsechno projedes za letosek? :-)

                0 0
                • JIRA  

                  Je toho moc co bych chtěl projet a vždycky je lepší plánovat a mít „zálohu“. Alespoň se má člověk na co těšit …i kdyby rok. :)

                  0 0
    • RUMcajs  

      Muzu doporucit Svycarsko, da se tam dostat pohodlne vlakem asi za 2tis zpatecni.

      0 0
    • BikerM  

      A co okolí Dachsteinu?Byl ste tam někdo?

      0 0
      • JIRA  

        bike.planai.at/

        to je celkem blízko

        0 0
      • JMT  

        jezdit z kopce ve schladmingu je super, ale je to pure dh, na xc nic moc-lepsi popojet k saalfeldenu

        0 0
        • JIRA  

          Vždyť nemusí jezdit lanovkou nahoru – cesta tam vede. :)

          0 0
          • JMT  

            na to sjeti je potreba takovy kolo, ktery nahoru vlastni silou nevytahne :-)

            0 0
            • JIRA  

              Je fakt, že já jsem jel celou jen tu „baby“ trať a z tý „dospělácký“ jsem měl cyklokros. Kluci to jeli první den po dešti a vrátili jak kdyby vyfárali z bahenního dolu. :) Upřímně řečeno – terén se tam hledá špatně …ostatně jako všude v Rakousku kde jsem zatím byl.

              0 0
    • MaRtYs  

      Moc pěkný web a ještě hezčí a lákavější fotečky :o)) www.gurustudio.cz/mtb/gallery.php?…

      0 0
    • JMT  

      tady je to bomba www.silvretta.com/ ale uz je to skoro ve svycarsku…

      0 0
    • climber  

      Doporučuju okolí Grindenwaldu (Wengen, Lauterbrunnen). Informace o trailech dostaneš v místním turist info. Ale podle mě to chce s něčím zkombinovat, tak po cca 3–4 dnech bikování přejezd někam jinam (my jsme přejeli do Zermattu).

      0 0
    • tom xtr  

      Hezký je to kolem Seefeldu. Jedu tam letos podruhý. Info viz www.seefeld.at/…inbiken.html?&L=1.. na bike hezký, dají se vybrat lehčí i těžší tratě. Nádherná příroda. Tratě docela dobře označený, pohybuješ se většinou mezi 1000 až 2000 m n.n.

      0 0
      • tom xtr  

        V dosahu Seefeldu je např. i oblast kolem Ga-Pa. Tam jsem byl jen na skok a chci to pojet pořádně letos.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.