• climber

    Tak jako každoročně se chystáme do Alp, abychom na svých aluminiových ořích vzlínali k nebesům po úbočích alpských velikánů. Začínáme někde u Bormia. Chystáte se taky někam?

    0 0
    • blue  

      na konci cervna do Cortiny

      0 0
    • enjoy  

      to je zase copy a paste z vela?:-))

      0 0
      • climber  

        Jako co je copy paste?

        0 0
        • enjoy  

          neco jako zkopirovat a vlozit. jenom si mi pripomnel par vet z novyho vela,nic vic:-)

          0 0
          • climber  

            Tak to mám tedy talent, když používám stejné formulace jako chlapci z Vela. Mohl bych vydávat Velo II.

            0 0
            • enjoy  

              vono jestli je ten talent uplatnovanej na spravnym miste:-). ale to je tady jedno.k tematu.ne nikam nejedu a stve me to:-)

              0 0
    • JJ  

      Ja asi za tejden.. Ale lezt a bez kola:)

      0 0
      • climber  

        Kam jedeš lízt. Mě se kdysi poštěstilo pouze Tre Cime di Lavaredo, ale to tedy stálo za to. Po všech výjezdech do Tater, když jsem přišel na nástup a uviděl tu zeď tak jsem byl zralej na infarkt.

        0 0
        • JJ  

          Na Glockner. Snehu a ledu je dost, tak sem zvedav

          0 0
    • Glum  

      Letos nee, na svém CrMo oři budu s alumíniovým synem vzlínat ve španělských Pyrenejích. A na podzim budu se svou alumíniovou ženou vzlínat v pohoří Atlas.

      0 0
      • cabbage  

        „vzlínat“? ty ses kapalnej?:))

        0 0
        • Glum  

          Climber v úvodní otázce uzil slovo „vzlínat“. Líbilo se mi to, kdyz zrovna do kopce nespechám, tak nejspis vzlinam.

          0 0
    • Lister  

      Bohužel ne, budu házet držky za barákem :-)

      0 0
    • pcejka  

      A vis ze jo, teda podruhy na to samy misto – Bad Goisern v Salzkammergut, asi na tejden s opetnou ucasti v bikemaratonu Salzkammergut Trophy (var. 101km), pred zavodem probikovat, vylezt a prokoupat resty z min. roku…

      0 0
      • climber  

        Tak závodní ambice nemám, teda ne že bych neměl ambice, ale dostatečná fyzička se nedostavila.

        0 0
    • grafik  

      Sem mel naplanovany Saalbach ale na posledni chvili ‚zajezd na biku‘ rusim :/ Pristi rok to ale uz urcite vyjde …

      0 0
    • speedy gonzales  

      jo jedu…boulder, colorado jen nevim jestli sou to jeste alpy

      0 0
      • McBlacky  

        no to už moc ne :) taky se tam výhledově chystám za kámošem, ale bez bika

        0 0
        • speedy gonzales  

          no ja si sebou beru asi akorat tretry.. ale co sem videl fotky tak rocky mouintains sou uzasne

          0 0
          • jfk  

            nezbyva nez zavidet, ja trochu pojezdil v rocky mountains pred par lety a bylo to uzasny, akorat malo kysliku, kdyz clovek startuje z 2900 m.n.m.:-)

            0 0
      • climber  

        Je to těsně vedle sebe asi jako Jizerky a Kerkonoše

        0 0
    • Lance  

      Ne,ale v patek jsem se vratil z Chorvatska,ale vzal jsem si jachtu:))

      0 0
    • RomanH  

      Pravdepodobne Cortina, ale az tak v zari.

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Červen Hinterglemm a v září Paznauntal – Galtur/Sivretta. Pokud máte s bikováním v Paznauntal zkušenosti a tipy, velmi ocením. Pls ozvěte se na můj e-mail.

      0 0
    • LukasX  

      jop jedu jiz poctvrte v rade, po rakouskych, italskych a nemeckych alpach jsou na rade svycarsky. Oblast kolem Lenzerheide, St. Moritz. Alpy jsou moje laska, sluncem ozarene stity a nekonecna stoupani!

      0 0
      • JIRA  

        Pokud jste tam tenkrát jeli .......tak kde jste bydleli? A co termín a počasí?

        0 0
    • Dijck  

      Do alp nie, mame tatry (nizke a vysoke) kde je ovela menej cyklistov a ovela menej servisu :) A sem tam a sa da stretnut medved, rys alebo vlk:) Je sic pravda, ze vo vysokych toho vela povoleneho nieje, ale…;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        taky chci do tater nizkych :)) nejake info ? :))))))))

        0 0
        • climber  

          V nizkejch prý hrozně prudí ochranáři. Já mám zkušenosti jenom z Malý Fatry (část Martinské Hole z hlediska ochranářů naprosto pohoda), Velká Fatra (riziko, že ochranáři vyprudí), Súlovské vrchy, Javorníky, Oravské a Kysucké Beskydy a Považský Inovec. Všechno je to super. Jak už jsem psal na b-f považuji dokonce bikování na Slovensku lepší než bikování v Alpách.

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo, prave o tatrach a ochranarich sem taky slysel a myslim i nekdo tady to rikal :))) mozna ty ;-) tak prave se ptam :))) a dekuju, m-v fatra rikash :))) tos to proskoumam :-) na alpy nemam prachy a slovensko mam rad, maminka je ze slovenska, pribuzni atd. :)) pohoda :)

            0 0
            • kungpao  

              Len pekne príď, už sa tu na teba tešíme. Kecy o ochranároch si nevšímaj, pokiaľ nie si vyložene prasa čo okolo seba vyhadzuje PET fľaše a obaly z Carbosnackov, resp. netrháš tých pár chránených rastliniek a nechodíš po chodníkoch ktoré sú uzavreté aj pre peších tak sa na teba nikto ani len škaredo nepozrie. No a k téme – na jeseň by som chcel ís? na Gardu, ale neviem ako to budem ma? v robote…

              0 0
            • Kotěnočkin  

              Jak prachy? Jezdíme už několik let do Rakouska právě proto, že je to za dobré peníze. Nic proti Tatrám ani Slovensku, ale pokud se tedy nestravuješ zrovna denně v restauraci, tak týden pořídíš za stejné nebo i nižší peníze než Tatry (vlastní několikanásobná zkušenost). A o terénech, dalším vyžití, značení a kvalitě MTB tras ani nemluvím…

              0 0
              • kungpao  

                Prachy sú trochu problém len vo Vysokých Tatrách. Stejne sa tam na biku moc jazdi? nedá… Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra sú na bike ako stvorené. Vačšinou sú to chudobnejšie časti Slovenska, takže ceny za služby nie sú nijako závratné. Ale ak je pre teba pollitrová kofola za 10, veľké pivo za 15 a horalky za 6 slovenských korún veľa, tak ti nepomožejem. Ovšem služby ako v Rakúsku tam nečakaj, predsa len turistický ruch je tam skor v takej teoretickej rovine. Ale nebojte, cigánske getá sú až na východe… :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Slajfuj. Vychod nie su len ciganske geta. Zopar veci mozes pozriet na www.tronkosice.sk postupne pridavame dalsie. K teme: Ideme s Kudrnom Zell am See 19.6. Ak mate k tomu niekto tipy budem rad.

                  0 0
              • kungpao  

                Prachy sú trochu problém len vo Vysokých Tatrách. Stejne sa tam na biku moc jazdi? nedá… Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra sú na bike ako stvorené. Vačšinou sú to chudobnejšie časti Slovenska, takže ceny za služby nie sú nijako závratné. Ale ak je pre teba pollitrová kofola za 10, veľké pivo za 15 a horalky za 6 slovenských korún veľa, tak ti nepomožejem. Ovšem služby ako v Rakúsku tam nečakaj, predsa len turistický ruch je tam skor v takej teoretickej rovine. Ale nebojte, cigánske getá sú až na východe… :-)

                0 0
                • kungpao  

                  To čo je boha, však som to tam dal iba raz… :(((

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  no, me uz neni 20cet aby se mi chtelo bydlet ve stanu nekde f kempu na garde ;)) a plechofky se mi taky nechce jist :)))) tak radsi pojedu nekam kde je levnejc a dostanu tam celkem dobrej konfort za normalni penize :)) slovensko rulz :))))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    kua, pro kotenockina…, je patek no ;))))

                    0 0
                    • Kotěnočkin  

                      Nerozumím, pátek…Jen poznámka, jsem ještě o pár let starší = pohodlnější:-) My jezdíme do Rakouska bikovat a je pro nás důležitá kvalita ubytování, doprovodné služby (bazén, sauna), kvalita, kvantita a značení tras, možnost přepravy kol lanovkou atd. Ano pivo stojí 3 EUR, (tatranky nekupujeme:-), jídlo 8–10 EUR, ale nakonec celkové náklady jsou stejné nebo nižší a poměr náklady/zážitky také někde jinde. Jednou zkus, srovnej a pak přidej názor. Znovu opakuji, to není nic proti Tatrám, třeba se to za pár let naučí a budeme jezdit tam…

                      0 0
          • HoralFanda  

            Jo, kdyby chtěl někdo čistě náhodou jet na týden na malou Fatru, Martinské hole, tak tam máme pronajatou chatu a dvě místa by se ještě našly volný. Víc info kdyžtak na mailu.

            0 0
    • Silas  

      Mozna se tam letos potkame. Planujeme Livigno a Santa Marii, coz je vesnice o kousek dal. Na tuto lokaci je slyset jenom sama chvala, tak uvidime… Jinak jedeme do Saalbachu a na Gardu, to uz patri ke kazdorocnimu folkloru.

      0 0
    • DyEm  

      do Bormia hned na začátku června, doufám, že nezmrznu

      0 0
    • kralovek  

      Na jih francie se nechystate nikdo?

      0 0
      • zwwak  

        Od 1/2 července Port Grimaud – karavan. Už potřetí. Předtím letos Adelboden Svýcarsko a potom okolo Triglavu – Slovinsko.

        0 0
        • kralovek  

          To je u St. Tropez, ne? To mam bohuzel z ruky :o( … Bydlim v Nice Jinak bych se rad pridal na nakou vikendovou vyjizdku

          0 0
    • Andrzej  

      no, to bormio, livigno apod. mne laka, ale mam strach z pocasi, podobne jako ve vorarlbersku, kde mne to taky tahne… Tak to letos vidim spis na jizni okraj alp, kde asi trochu min prsi. Pokud budou penize. Jinak urcite martinske hole, nejake beskydy v polsku…

      0 0
    • tulda  

      Lago di garda, těšim se jak nevim co :)

      0 0
    • Honzas  

      chystam, prelom srpna a zari, ted jeste vyresit kam.

      0 0
      • blue  

        nekam do Alp? :-)

        0 0
      • climber  

        Doporučuju Grindenwald

        0 0
        • climber  

          Teda Grindenwald, Lauterbrunnen a Wengen (jsou to sousední údolí).

          0 0
          • Honzas  

            díky. já se vsadil s přítelkou, a kdo vyhraje, může vybírat dovolenou. ona chce zopakovat Gardu a já bych zkusil něco nového. ale vymejšlet to budu až vyhraju;-)

            0 0
        • zwwak  

          Já taky. Jako první si vyjeď po asfaltce na Mannlichen ( není to silnice, je jen pro pastevce ). Jako druhý na Kleine Scheideck a tam pak dál.

          0 0
    • Spawncz  

      Jasne ze si alpy nenecham ujit jedu tam hned 3×

      1, AlpenTour 21.6.2005 – 26.6.2005 2, LAGO DI GARDA A OKOLÍ 2.7.2005 – 9.7.2005 3, QUEYRAS 19.8.2005 – 28.8.2005

      Vse z cestovkou Kudrna. Nejedete nahodu nekdo na tyhle zajezdy z touhle cestovkou a v tomhle terminu taky?? Jedu tam totiz sam a tak nejaka zpriznena duse by se hodila :-)

      0 0
      • tulda  

        S Kudrnou jedu, ale Gardu sme přeložili na přelom července a srpna. 2.7. je drásal a 9.7. krkonošský maraton – to je důvod

        0 0
        • Spawncz  

          No ja taky zvazoval jestli drasal nebo Alpy a protoze v tom dalsim terminu byl odjezd myslim z Prahy a navic bych nedostal dovolenou tak jsem byl nucen ozelet Drasala :-(

          Ale pristi rok si drasala urcite zajedu, letos si ho projedu jen cvicne :-)

          0 0
      • miche  

        S tvym bikem by stalo za to se tam prestehovat :-))))

        0 0
        • miche  

          To platilo pro spawna :-)))

          0 0
        • Spawncz  

          Chi, uvazoval jsem o tom ale....., ne delam si srandu ale nejaky vetsi kopecky by jsme tady u nas na Hane potrebovali jako sul.

          A te dovolene se uz nemuzu dockat jak se tam poradne vyblbnu bude to doufam naprosta parada.

          0 0
          • grafik  

            s kudrnou jsem chtel taky puvodne jet ale … /pokracovani: viz muj oprispevek nekde nahore/

            0 0
    • jecnak  

      Neco v cervenci a pak jeste v srpnu. Cykloturistika a pak jeste nejaky bikovani po Salzamergutu.

      0 0
    • madcat  

      jo, v půlce června jedeme do leogangu a saalbach – hinterglemmu, spíme ve viehhofenu, to je tak akorát mezi :)

      0 0
      • madcat  

        kdyby tamtéž v tomtéž termínu jel někdo taky, taxe přihlaste, můžeme se tam na trailsech zabít společně :))

        0 0
        • Kotěnočkin  

          No já tam budu od 20. do 23.6., ale s rodinou:-( Tak nevím jak s dětskou sedačkou za zády…Nevím jestli by se to dceři líbilo:-)Ale možná se potkáme, na jeden den jsem dostal povolenku, tak pojedu přes Asitzkopf po hřebeni do Leogangu.

          0 0
          • madcat  

            no my sme tam 11. – 18., takže se tak leda někde srazíme na silnici autama :))

            0 0
        • Silas  

          Tak uz nam tam rezervuj misto, nejlepe hned vedle. Jedeme tam na Slopestyle, ale budem tam spise uz par dni pred touto session. Spat budeme taky v tom mini campu v dobytcaku, teda ve Viehhofenu.

          0 0
          • madcat  

            ve Viehhofenu spíme taky, ale ne v dobytčáku, ale máme tam rezervovanej apartmán – appartementhaus Erika, adresu někde mám… bylo to celkem za lacáka a mám to pro 4 lidi, ale sme jenom tři, tak kdybyste se tam nemohli vejit, tak máme jedno místo… to že 17. června začíná v Saalbachu slopestyle sem se dověděl až včera, tak super!! bude aspoň nějaká akce!!! :)))

            0 0
            • madcat  

              takže už nejsme tři nýbrž čtyři, takže vám i vám ostatním asi nezbyde než chrupkat v tom dobytčáku, ale jak se to blíží, taxu čímdál víc nervóznější a těším se jak malý děcko na vánoce!!!! :)))

              0 0
    • čechy  

      Jako uz tradicne prvni vikend v cervnu zavod na Gross Glockner, pak v srpnu Alpen Challenge ve Svycarsku a mozna taky Garda.

      0 0
    • rock  

      S Kudrnou 10–15.7. Saalbach-Hinterglemm

      0 0
    • Andrea  

      Jojo, do francouzskych v srpnu s Kudrnou a na Gardu na vlastni pest.

      0 0
    • MaRtYs  

      Nemáte náhodou někdo svůj web nebo nějaký portál kde byste měli fotky z Alp ? Hlavně Tyroslko nebo i Švýcarsko :o) Rád bych moc kouknul, tam mě to hodně láká .o)

      0 0
    • coolboy  

      Já bych s kámošema do Pensionu Tyrol v Maria Alm u Zell am see…pokud se teda mezi sebou dohodneme a domluvíme :-D

      0 0
      • JIRA  

        Je to tam fajn. Terén člověk hledá jen obtížně. :(

        www.selasport.cz/…owGalery.php?…

        0 0
        • kankrlicek  

          Ale jo, terén se taky najde, jen se nebát zmizet ze šotolinek :) Jednu vyjížďku jsem jel 1,5 h do kopce šotolinou, pak další hodinu pěšky s kolem na zádech a pak 45 min. dolů, nejdříve takový triálek. Stačilo se kochnout :) a už jsem se válel, pak jsem držel pozornost jen na jízdu, zbytek byla nádherná pěšinka po loukách a v lese. Končilo to suprovou šotolinou, kde chvilinka bez brzd znamenalo 60 km/h :). Vyřádil jsem se dobře a určitě podobných věcí je tam víc. Problém je, že jsem si myslel, že jedu na Hundstein, ve výsledku jsem byl asi 10 km od něj :)

          0 0
          • JIRA  

            Loni v červnu bylo všude ještě dost sněhu. Zrovna výjezd na Hundstein byla docela nuda. Zkušenost podobná – nejlepší terén byl, když jsme zabloudili a taky když jsme jeli tam, kam nám pán u lanovky jet nedoporučil …až zakázal. :)

            0 0
    • Blackbiker  

      no chystáme se do Dolomit-zrovna vybírám fulla-destinace se ještě řeší

      0 0
    • vlkouš  

      Určitě alespoň 2×. Na jaře A Zell am See s bajkem. Pak na podzim s bajkem i silničkou CH Bernské Alpy s možností průjezdu tunelem Lotschberg do Wallisu. No a v létě Wallis a Jura, ale to bude bez kola s pohorama a s lanem. Už se těším. V.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.