Brno, streda 10.3. Wilsonak a Holedna

330 nepřečtených
  • Paja

    Dal jsem to hned do nadpisu, abych nalakal pepka a spol.;D

    kdyz se nam tady tak rozmaha ten citysinglscouting;) byla by skoda nevyuzit novych poznatku soudruhu pruzkumniku;)

    Sraz: 16:30 konecna 4 na Kravi hore

    Cil: v zime nas jednou jonys lakal na nejaky zebra U Sulaka, tak co to zkusit misto Vesla?

    p.s. anketa je „zprasena“ schvalne;D

    0 0
    • Jaroslávek  

      Ty už taky ? Já snad pudu pěšky .-((

      0 0
    • Jaroslávek  

      P.S. Žebra U Šuldy, jo ? V kožených sedačkách, jo ?

      0 0
      • Paja  

        Ja tam snad v zivote nebyl, ale predpokladal jsem, ze kdyz tam jezdi jonys, tak ze to bude k cyklistum pratelska hospoda.

        p.s. nezapomen si vybrat v ankete;D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Kdoví jestli byl v nynější opravené.

          Ad. vybrat si v anketě : v očekávané záplavě reakci jé, hurá, vyhrnem si rukávy a jedeme na to, zakládám hnutí vzdoru.

          0 0
          • Paja  

            Lakal nas tam nekdy v lednu nebo unoru, takze pokud to od te doby jeste nejak neopravili, tak asi byl.

            ad hnuti: vy dva jste s pepkem jeden horsi nez druhej, jednomu je ziminka, druhymu uz taky, jeden nechce na Holednou, druhej nechce nikam jinam, vas tahat na kolo je fuckt za trest;P

            0 0
    • pepek  

      Chybí mi tam: „Holedná-neholedná, mně se už do té zimy nechce“ :-(A to myslím upřímně)

      0 0
      • Paja  

        nedelej kravu josefe;) clovek mu vymysli vyjizdku sitou na telo a on takhle…

        0 0
        • pepek  

          Nedělám, dokud nebude na kraťasy, tak už na kolo nepudu. Párkrát přes zimu, na sněhu, je to dobrý, ale totok, to už je opruz. Jiri má pravdu.

          0 0
          • Paja  

            ;D tak posli aspon psa, beztak ty cesticky zna nazpamet

            0 0
            • pepek  

              Pes to nezná, pošlu mapu.

              0 0
              • Polka  

                Pche, mel by si vzit priklad z Oldricha :-D

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Měli by je páničkové naučit se postarat o ty bobky, stačí, když člověk kličkuje mezi roštím.-)

                  0 0
                • Paja  

                  ;D

                  0 0
                • scoty  

                  no, Oldřich má teď z wilsoňáku mírné trauma, neboť byl zde nedávno sexuálně „překvapen“ rotvailerkou Nellynkou…, a vyvázl z toho jen tak tak.. s uchem obráceným naruby..:-)

                  0 0
    • mastihuba  

      dávám do blokovaných. Todle teda ne. :D

      0 0
      • Jaroslávek  

        Prosím tě, pan Laďa na základně na dotaz co Franta, opáčil: kterej Franta, myslíte toho snowborďáka ?

        0 0
        • mastihuba  

          bodejť by si něco pamatoval, bo když vodjíždíme, tak von už sedí v limbu za stolem. :D

          0 0
    • obda  

      Jako obvykle chybí odpověď „středa je špatně“.

      0 0
    • frederick  

      No jsem z te trasy celej zmatenej, ale zrejme se pridam:)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Rozhodně se nesmí vynechat dole ten závod se šalinou, dneska půjdu potrenovat, na Oldřicha si dám bacha.

      0 0
      • scoty  

        Hlavně bacha na led. Ráno jsem si s Oldem natáhl tříslo jaxviňa…:-)

        I když to Stelvio je tam asi jediné bez ledu.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Aha, Oldřich je na rozdíl od ledu hodnej.

          0 0
        • Paja  

          pepek uz se tady pred tydnem chlubil, ze na holedne jsou zbytky snehu a ledu jen misty na asfaltu, na pesinkach je prej sucho jak v pokojicku;)

          0 0
          • pepek  

            Šak on se natáhl ve Wilsoňáku-tam je to nebezpečný, zvlášť ten sjezd kolem sjezdofky a některé useky na těch cestách. Holedná je OK, pouze na tom dlouhém sjezdu k lávce, který jste už minule nechtěli jet, je místy led, přikrytý listím, ale nic vážnýho.

            0 0
            • Paja  

              Ve Wilsonaku jsem mel v planu ten trailik, kterej se probiral v minuym vlakne (viz. priloha) a na holedne spolehal na tebe;)

              0 0
            • Paja  

              priloha, ze

              0 0
              • Polka  

                Dle Josefa velice kopcovite. Ja to cely jeste nejel, nevim zda do stredy budu mit slozeny kolo.

                0 0
                • Paja  

                  co mas rozlozeny?

                  0 0
                  • Polka  

                    29, posledni zmeny komponentu + hlavni je prestrikat ram, ale to asi ted jeste nedam.

                    0 0
                    • Paja  

                      bila uz neni in?

                      0 0
                      • mastihuba  

                        sem chtěl zrovna začit ladit do bílé a nějak jsem to teda prošvihnul :D

                        0 0
                      • Polka  

                        Bila byla jen docasna, ja jsem prece nacionalista :)

                        0 0
                      • Polka  

                        Cca takto…akorat kliky nebudou Gebhardt, ale Styla ve 180, misto Ralphu WTB Prowler, jinej kosik. Vidla pak urco pevna bila tzn. hlinik, takze asi pellska ve stovce, kdyz bude za fajn cenu.

                        0 0
                        • Paja  

                          aha, ale zimak rozlozenej nemas, ze ne?-)

                          0 0
                          • Polka  

                            :-D To nak slozim. Se zimakem me na Holednou nedostanes.

                            0 0
                            • JSt  

                              je to bajkersky svatek, ze. vyrazit na holednou :-))

                              0 0
                              • Polka  

                                Bikersky svatek je spis potkat nove odvazne soudruhy…ocekavam zas nekoho s krosem a blatnikama jak tehda, kdyz sme bloudili na tom Pepkove trailu z Obran do Bilovic :-D

                                0 0
                                • Paja  

                                  no, toho jsme asi dost vydesili…

                                  0 0
                                • mastihuba  

                                  za to mohl paja :D

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    nahodou, byl to hrdina, mel tam i brasny, ale narozdil od nekoho hrdinne pokracoval i na dalsi veverkatrail smer adamov;P

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      dezerter…a to jsem pockal az nasedne;p

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        to jsou kecy, sem musel spěchat domu, dobře viš že když mám čas tak mám času hodně. za tu čekačku na nasednutí děkuju, to je první fotka do kopce na ktere nejdu pěšky :D

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          neni zac, ja mel pocit, zes spechal na buk…

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            ja už si to moc nepamatuju, sem měl večer někam řídit a pak mi možná volal bratr že to nebude nutný, ale původní úmysl dyž sem vás vopouštěl byl dobrej. :D

                                            0 0
                        • pepek  

                          No aspoň tam máš všechny pilky, né jak posledně o jednu míň.

                          0 0
                          • Paja  

                            to je urcite jen instruktazni foto pred demontazi;D

                            0 0
                            • pepek  

                              A co to je zase za fantasmagorii: AL-PEVNÁ vidla? To se zase bude na mých trailíkách vymlouvat, že to tam moc drncá? Tady někteří soudruzi ignorují technický pokrok za posledních 100 let: jeden jezdí bez brzd a bez kvaltů po cestě, jiný zase hliníkovou vidlu. Pak nemá být krize.

                              0 0
                              • Paja  

                                tomu se rika vitezstvi designu nad (pseudo)pohodlim, karbonova by nemela spravnou barvu;)

                                0 0
                                • pepek  

                                  To už je moc totok. Tady Mlok napsal už několik románů o nutnosti té nejvíce největší citlivosti a tento soudruh nedbá dobrých rad a prdne tam hliníkovou. Brzy založí dred: „Stále mě brní prsty, co s tím?“

                                  0 0
                                • Polka  

                                  Jezis to sou zase kecy :)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    nechces tvrdit, ale alu beres kvuli tomu, ze je funkcne lepsi nez karbon?

                                    0 0
                                    • Polka  

                                      To samozrejme neni, zvitezi design + predevsim vyska vidle, pac mrx karbon ma pouze 445mm a to nechci, musim jit po vyssi. Se zamcenou RST jsem jezdil skoro porad pres zimu , tak sem si uz zvykl…mno a hlavne musim usetrit co nejvic vahy, ze :) To az si precte brtnik, tak me zabije :-D

                                      0 0
                                    • pepek  

                                      To je strašný co se tady děje: Siafu sebrala Polkovi nick.

                                      0 0
                              • Polka  

                                Toz pevna moze byt aj karbon, ze. Ale na tym by asi bila barva moc dlouho nevydrzela, ze?

                                0 0
                          • Polka  

                            Tak kdyz nebudou drahy Gebhardty, tak budou vsechny pilky, ale kdyz sezenu vhodnou stredni placku, tak klidne bude zas demontaz :)

                            0 0
                        • Piiiiitrs  

                          dopredu cervenej plast, dozadu bilej plast a na sebe modrej dres

                          0 0
                  • JSt  

                    dyt to pise. kolo ;-).

                    0 0
              • frederick  

                vypadá to zajímave:) už se těším:)

                0 0
              • frederick  

                vypadá to zajímave:) už se těším:)

                0 0
              • Karkulka  

                vypadá to zajímavě, mám odpolední :-DDD

                0 0
          • Piiiiitrs  

            no jenze se nam to tu nejak kazi no… 8 10 11 ma byt snih… 8 zatim nevyslo (doted) tady siroko daleko ale kdyz kouknes vedle jak mizi snih v cr, tak uz si stezuji, ze zas pada sice jinde, ale prece.

            0 0
    • Excel  

      středa cha cha chááá, nééééééé :-)

      0 0
    • Lada,s  

      Hodím ráno kolo do auta, a když se rozumně vymotám z práce tak bych se připojil :-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Mno, tak jsem ten Kaisertrail pojezdil, místama spíše pochodil, bo na ledě už to nikdá umět nebudu, na Stelviu nedávám ty točky na pravou stranu, ale ty serpentýnky jsme tady řešili s Peprlem tak 2 roky z5 cca. Motal jsem se tam zhruba hoďku, když řekne Pepek, že je to kopcovitý tak si pište že je to ***** kopcovitý, nic pro širokou veřejnost.

      0 0
      • pepek  
        1. Jak ses cítil v kolejišti, soudruhu?
        2. Kolik jsi namotal hovínek?

        Pokud odpověď na otázku č:2. je menší než 3, tak jsi byl někde jinde

        0 0
        • Jaroslávek  
          1. Ocitl jsem se zcela mimo kolejiště.
          2. Zmrzlý bobky Tioga automaticky odstraňuje.
          0 0
          • scoty  
            1. Šak sem říkal, že je tam dost místa.
            2. Ty „bobky“ jsou od těch nechutně rozmazlených psů s rodokmenem,

            které Olda nemá rád.

            1. Jels to správným směrem?
            0 0
            • Jaroslávek  

              Od Zeleného. U sjezdofky je těch cestiček moc a nejvíce ledu, tam jsem, přiznám se, improvizoval. A pak ještě při sjezdu ke hřišti.

              0 0
      • Lada,s  

        Hm nic pro širokou veřejnost? Tak teď váhám jestli jet abych nebyl brzda :-D

        0 0
    • Splinter  

      Myslite ze bych se k Vam mohl taky pripojit?

      0 0
      • scoty  

        No nevím..

        Nesnáším, když na Kaisertrailu musím na někoho čekat…:-DD

        0 0
        • Jaroslávek  

          Škoda, na mě se čeká vždy a všude.

          0 0
          • pepek  

            Nedělej si alibi :-)

            0 0
            • scoty  

              :)

              ..jestli tam soudruzi začnou závodit, tak nám za chvílu začnou militantní důchodci ze Žabin skákat pod kola ověnčeni výbušninou..:-)

              0 0
              • JSt  

                a usetri nam na danich ]:-)

                0 0
              • Jaroslávek  

                A dole u šaliny budou stopovat příslušníci. Je pravda, že šalináři zatím nezvoní, zřejmě si myslí, že mají vlčí mlhu.

                0 0
                • scoty  

                  Mám pocit, že jeden tam na nás jako zazvonit chtěl, ale letmý pohled vzhůru na Polkovy stromy připravené k sesuvu ho přiměl k bleskové akceleraci směr Bystrc…:-)

                  0 0
      • Polka  
        • byls na treningu?
        • mas psa?
        • a co Jan Tleskac?
        0 0
        • scoty  

          Jan Tleskač? To jako myslíš polety na kole do křoví?

          No nic, křoví je ve Wilsoňáku dost a můstek postavíme cobydup..:-)

          0 0
          • Polka  

            Brutus by bylo udelat dopad naproti za salinou nekde u vodarny a pustit nakyho sjezdaka z Wilsonu naprimo na nakej odraz pres salinu a tu dvouproudovku :-D To by byly fotecky.

            0 0
          • JSt  

            ten borys ma potencial bendera :-))

            0 0
        • Jaroslávek  

          Taky jsem chtěl napsat: bez nějakýho Oldřicha ani ťuk. Sašu s náma asi létati nenaučí …

          0 0
      • Paja  

        toz ale nemusis mi vykat, synku;D

        0 0
        • pepek  

          No podle ankety to zatím vypadá, že ti opravdu vyká.

          0 0
          • Paja  

            podle ankety to zatim vypada, ze Sv. Holedna neni tak atraktivni, jak by se mohlo zdat;D

            0 0
      • frederick  

        tož pojeď…taky se budu placat vzadu:D

        0 0
        • Paja  

          je videt, ze ho jeste neznas;D

          0 0
          • mastihuba  

            tady je to dneska samá legrace :)

            0 0
          • Polka  

            :-D Ja to asi nedam, notubes jsem nainstalil, ale kvuli malo Rubena tmelu (60ml na kazdy kolo) to zlehoucka uchazelo, tak budu asi muset jeste dokupovat kua. Uvidim zejtra. Ram budu dostrikavat zejtra a to tezko stihnu pak aj slozit, tak mozna…ten zimacek…asi to bude jistit no.

            0 0
            • Splinter  

              Rubena tmel? Co to zas mas za experiment? :) Ja sem dneska dolil 1odmerku notubes do kazdyho kola a vypada to ze do drzi dal.. Uvidim zitra…

              0 0
              • pepek  

                On je patriot, víš? Co je český, to je hezký. . . Trikolora, apache a tak, no.

                0 0
              • Polka  

                To byl tajny tip jisteho Josefa :-D Kolik ma ta tva odmerka ml? Tady bylo dohromady 120ml na 2 kola, akorat ja to pouzil na 29. Ale ted to vypada, ze to drzi, tak pak stejne budu muset sehnat tmel na dolivani, tak uvidim.

                0 0
                • pepek  

                  Kecáš. Totok propagoval Roman. Já mám už druhej den na poště Notubes.

                  0 0
                  • Polka  

                    Ty ses…v tom pripade te definitivne ZABIJU!

                    0 0
                    • RomanH  

                      A abych Te nasral jeste vice, jede v tom NoTubes se mnou na pul :-) Ja budu ted obednavat tu Rubenu, NoTubes tmel budu mit do foroty.

                      Jen pro zajimavost, nedaval jsi ty pasky na vahu ?

                      0 0
                      • Polka  

                        To je fuck. Ten soudruh u me skoncil. Pasky jsem na vahu nedaval, ale hruby odhad tipuju tak 70g jedna.

                        0 0
                      • JSt  

                        ja toho mam taky dil. at si galdy cvachtaji ;-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          koukám že jste s ním dobře vyjebali :)

                          to mohli pro Brno natočit do 5l kanystru a dat slevu. :D

                          0 0
                          • obda  

                            Kurna, to uz budu jedinej s dusema?

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Já jsem staromilec, já se duší jen tak nevzdám, neboj.

                              0 0
                              • Paja  

                                kazdy sveho stesti strojvudce;)

                                0 0
                                • Splinter  

                                  Hm, hadam ze se ted najednou zacnou vsecky kola s notubesama srat :D

                                  0 0
                                • obda  

                                  Hehe. Ja jsem to puvodne zavrhl kvuli potrebe kompresoru. UST rafky nemam. A NoTubes mozna pujde nafoukat pumpou, ale jestli ne, tak budu nasranej :(

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Zadnej kompresor nepotrebujes.

                                    0 0
                                    • obda  

                                      Zkusenosti nekterych soudruhu mluvi jinak …

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Ja vim, ale asi to neumeli poradne nandat :)

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          zalezi jakej plast na jakej rafek, s gumovou paskou to asi tesni lip, nez tak jak jsem to mel loni – zalepenou 717 – ale kdyz jsem obouval na podzim dusovy plaste na UST rafky, jeden jsem dal pumpou, s druhym jsem nakonec musel k benzince, ted pri doplnovani jsem si sice s pumpou makl, ale diky tomu, ze uz to bylo zatesneny sly oba pumpou.

                                          Stejne nechapu co furt vsichni maji s tim kompresorem a sadama na dusovy rafky, predni plast obouvas jednou za rok, zadni tak 2×, s cimz klidne k ty benzince, kdyby to neslo pumpou, zajedu. Pokud bych nechtel behem roku tmel doplnovat, tak ho tam dam o trochu vic a budu jezdit, dokud nebudu mit defekt, kterej to nezalepi (event. nezalepi, protoze uz zadnej tmel nebude), nahodim dusu a zas si k tomu komperesoru dojedu, kde je problem;)

                                          0 0
                                          • Polka  

                                            Jo, sak sem tam dal smajl. Ja v tom problem nehledam, jen jsem si od zacatku rikal, ze kompresor je blbost, ze to pujde pumpou…no a shodou okolnosti v ty rubena sade je ta gumova paska s ventilkem, ktera to tesni fest, takze to jde nafoukat uplne na pohodu. Problem je jen to mnozstvi tmelu :)

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Aby to zas nevypadalo tak snadna, tak myslim, ze ne kazda kombinace rafek duse pujde pumpou i s gumovou paskou. Treba Mavic rafky jsou v prumeru o par mm mensi nez ostatni rafky, co jsem mel (remerx, ritchey, mach), takze se na ne lip nasazuje plast, ale pro zatesneni je to nevyhoda, jak uz jsem ale psal, ani nutnost zajet k benzince parkrat za rok mi nepripada jako duvod to nepouzivat…

                                              0 0
                                          • JSt  

                                            na to prijdes treba sam, kde je problem :-)). ne ze bych ti to pral…

                                            0 0
                            • Karkulka  

                              to samé jsem si říkala i já :-D

                              0 0
                              • mastihuba  

                                nevěřim že to pod tlakem okolí dlouho vydržíš :D

                                0 0
                                • obda  

                                  :D Ja uz jsem nahlodanej dlouho, ale dokud pichali hlavne ostatni soudruzi, tak jsem to odlozil. (Ostatne, zatim jsem vzdycky pichl jen kdyz jsem jel sam :)) Ale takhle se zacinam viklat ;)

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    já mám zatim duše taky, ale systém no flat nebo jak se to menuje mi leží doma v šufleti a nový kola budou určitě bez duše.

                                    0 0
                                • Karkulka  

                                  no,pokud by přechod na no tubes znamenal nové ráfky s nábama, tak proč ne koneckonců ;-) co Splinťo? :-DDD

                                  0 0
                • Paja  

                  60ml na 29 kola je malo, chtelo by to nechat si ten orig. tmel treba do jednoho kola a do druhyho vrazit notubes.

                  Pokud to jen lehce uchazelo, tak to bez chvili projet, zatesni se to dokonaleji…

                  0 0
                  • Polka  

                    Vcera sem to prave projel…pres noc zadni ok, predni blby…budu tam muset doplnit no. Pokud by tam do toho setu nedavali 120ml ale treba 250ml, tak by to byla idealka, protoze jinak to vsechno krasne sedlo.

                    0 0
                • Paja  

                  Jeho odmerka ma 2 oz., tj. necelejch 60ml http://www.notubes.com/…detailed.php

                  0 0
              • Paja  

                Tento prispevek me tak motivoval, ze jsem se vcera rozhodl, ze se pokusim privolat jaro, dolil jsem tmel a nasadil letni kola…druhej impuls byl ten, ze jsem zmeril retez, kterej jsem nechal na dojeti pres zimu a mel 133,2mm;)

                Zaroven musim konstatovat zklamani z vydrze tolik opevovane XT kazety, loni jsem na ni najel necelych 6000 km a novej sram na 2 nejpouzivanejsich pastorcich si v zaberu semtam streli (pozn. ten pretazenej retez nebyl na teto kazete).

                0 0
                • Splinter  

                  Hm a rano –7, tak to zkus vymenit ram a vidlu..

                  0 0
                  • Paja  

                    to neni hned, ja to ted privolam, pak si pojedu na tyden zalyzovat;P a jak se vratim, jaro je tady;D

                    0 0
                    • RomanH  

                      Kdy pojedes ? Jsi tady jeste v sobotu ? Planuji neco na silnicce, kdyz tak se domluvte dnes s Manaskem.

                      0 0
                    • Splinter  

                      Za mesic dovolena, no esi bude takle tak pojedu na zimakovi…

                      0 0
          • frederick  

            no čučel jsem na jeho kolo a říkal jsem si, že nekde bude chyba…ovsem kolo nevi vzdy vsechno ze?! ale tak zrejme mu to pujde…:)

            0 0
            • Splinter  

              Nevim jestli mi to kdy slo, ale ted uz se jenom plahocim…

              0 0
              • frederick  

                no uvidime zítra, čemu říkas plahočení! Já jsem byl minule pomalejsi nez uzovka:D

                0 0
              • Paja  

                …a tohle rika, co ho znam;D clovek za nim sotva funi a on jeste brla, ze „dneska to zas nejak nejede…“ a divi se, ze si s nim nechces povidat;Ð

                0 0
    • scoty  

      1–3 kolem sjezdofky jsou cesty krásně „urolbované“

      4–5 ani se nedivím, že Maňas včera zvolil bezpečnější trasu po DH trati se 4metrovými polety…

      0 0
    • Karaya  

      Skoda, jedu na sluzebku a vcas se urcite nevratim..

      Zkontrolujte si duse, lepeni, pripadne dostatek tmelu, na Holedne nikdy nevis :-)

      Snad mne znaly soudruh jeste nekdy vezme sebou a taky se na ten spektakl podivam .-)

      0 0
    • Splinter  

      Dneska sem nasel todle a jsem smutny

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já být téže smutný. Kam se jen odstěhovat ?-)) Včera jsem projížděl hřebenovku od Kameňáku k Myslivně, zpočátku všude led. Přesto v oblasti Čeřínku, nebo jak se to jmenuje jsem potkal nějakýho sjezdaře anžto zrovna tlačil stroj do kopce se spokojeným výrazem, jak se se zase pěkně sveze dolů. Od Myslivny se povrch zlepšil. Po dvou hoďkách jsem byl nějaký vymrzlý a tak jsem točil směr dom. Závěr: na Holedné je kosa větší než obvykle !

        0 0
        • pepek  

          Dyť sem to říkal, že je moc zima na kolo. Ten teploměr asi není objektivní měřidlo, v lednu při :-10 mi nebyla taková zima, jak teď.

          0 0
      • Paja  

        nebrec, bud rad ze to neni jak v 96;)

        0 0
        • Splinter  

          No vzhledem k tomu ze to je prumer za 24h tak bych rek ze to bude stejny, jestli ne horsi…

          0 0
        • scoty  

          Buďme trochu pozitivní, soudruzi.

          Já jsem se třeba včera večer šel podívat do sklepa kde mám kolo…a je tam…

          0 0
      • RomanH  

        Pred vedrem neuteces, pred zimou se muzes oblict. Lepsi lehky mrazik s jasnou oblohou nez 35 v dusnem vlhkem lete ;-)

        0 0
    • Splinter  

      Esteze sem nejel na Malorku najizdet…

      http://www.cas.sk/…nezenie.html

      0 0
    • Splinter  

      Tak su doma, dobre to bylo. Sv. Holedna neni k zahozeni… Akorat navrat do Jundrova byl uzasnej… Mit bob, tak su ve vyhode, ledova draha jak na MS…

      0 0
      • Lada,s  

        Mě se to taky líbilo :-) Zima nakonec nebyla tak hrozná, kromě toho že jsem měl totálně zmrzlé palce na nohách :-)) No, rád jsem vás všecky poznal, a příště se opět rád připojím

        0 0
      • pepek  

        Do Jundrova je pěknej, technickej sjezdík. Jeli jste vůbec ty chuťofky až k OBI lávce, nebo jste to zase pokrátili, jak minule?

        0 0
        • frederick  

          Frčel jsi prej kolem nás…jen jsme te zahlidli jak si to svistis lesem:)ale nevim kudy me to vedli…jel jsem za svetlem:D

          0 0
          • pepek  

            Seděl jsem doma, ale soudruzi to asi zase pěkně ojebali – když jste byli tak brzo doma :-)

            0 0
            • Splinter  

              Ale poznaceny to mas hezky, pentlicky, patniky… Dekujeme Pepku…

              0 0
            • Jaroslávek  

              Konečně rozumný návrat. Včera jsi ale doma sedět neměl důvod. Zima nebyla, sucho bylo, nebo tam vyjedeš dneska ?

              0 0
              • pepek  

                Teplo je až dnes, ale ten sníh už by měl přestat padat.

                0 0
                • Paja  

                  Teplo bylo uz vcera, ve Wilsonaku +5, pozdeji na Sv. Holedne +3, na 0 to kleslo, az kdyz jsme jeli od Vesla.

                  0 0
                • scoty  

                  Fakt bylo teplo..přestalo totiž fučet.

                  Kaisertrail jsme zkrátili o 1/3, ale freeride Wilson vše vynahradil..ikdyž místo poletů byly spíš „poledy“.

                  Adrenalin získaný u šaliny byl použit při odstranění posledního megastromu na stezce.

                  Po výjezdu Stelvia se dojetím zalesklo oko nejednoho soudruha.:-)

                  0 0
                  • obda  

                    Kurňa, to mi nedělejte. Sem byl v hokně a spal na dnešek čtyři hodiny :( Brbly, brbly … Jediná kladná věc je, že se mi alespoň stihne doléčit to rozbité zápěstí. Teda snad, bolí to furt.

                    0 0
            • Paja  

              Neldo, kdo sedi doma za peci, kdyz je venku krasne a na pomery teplo, misto toho, aby kamaradu ukazoval krasy Holydne, nema na takovou kritiku narok;P

              jeste, ze tam mas ty traily vyznaceny faborkama a reflexnima patnikama…;D

              Vzdycky tam mam pocit, ze kdyz si to libovolne namiris nekam do lesa, tak nejpozdeji do 20m narazis ne nejakou cesticku, ta Holydna je proste takovy mysi rejdiste;)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Jj, včera rejdiště dobrý.

                0 0
              • pepek  

                Poslal jsem mapku a stejně jste se na ni vy…li.

                To jste asi k Veslu dojeli zase po asfaltu, bo jinak byste museli áchát nadšením z toho nekonečně dlooohýho sjezdíku k OBI láfce.

                0 0
                • Paja  

                  sorry, ta tvoje mapka je sice pekna (i jsem si ji s sebou vytiskl), ale tech cest je tam asi tak 10× tolik, takze orientace podle ní a jeste potme je mirne receno kure*sky obtizna;) mozna s vyjimkou jejiho autora

                  k lavce u OBI jsme dojeli, a to po peknym sjezdiku, kterej konci dole u reky a pak se jede jeste kousek podel reky, na sjezdik nas navedl Polka, prej tama jezdiva.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ta bejvala zluta, jak se misty prenasi a konci to brankou u potoka ?

                    0 0
                  • scoty  

                    Pepek asi myslí totok, což asi v nějaké podobě proběhlo…

                    0 0
                    • pepek  

                      Jo, to bude ono.

                      0 0
                      • scoty  

                        Nejlepší sjezd po singlu ve vnitřním Brně a přilehlém okolí..:-)

                        0 0
                    • Paja  

                      to by mohlo byt ono

                      0 0
                    • obda  

                      Nesložíme se pepkovi na GPS? I když to možná přesně je, tak trefit to nebude v té spleti cestiček asi úplně triviální. Nebo se pletu?

                      0 0
                      • Splinter  

                        Rek bych ze nic nebude mit dostatecnou rozlisovaci schopnost…

                        0 0
                        • Splinter  

                          Ale dalo by se tomu pomoct pridavnou antenou…

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Nvarhoval bych pořídit mu rovnou celý todle kolo, má to moc pěkný úložný prostor pro toho jeho mopa.

                            0 0
                            • pepek  

                              Má to moc široký pedály, bych drncal do těch svahů a padal dolů na dlouhou nohu.

                              0 0
                      • Paja  

                        jeste to tak, pepek bude provozovat doma gaucink a bude nas ridit pres gps;D zadny takovy, misto valeni se doma, pojede s nama;P

                        0 0
                      • pepek  

                        No myslím, že nejen já, soudruzi, vidím tento nápad jako uplně nejvíc nejlepší myšlenku dnešního BF.

                        0 0
                      • RomanH  

                        GPSku nam, putovni, Pepkovi bude stacit DataLogger :-D

                        0 0
                        • obda  

                          Máš samozřejmě pravdu :D Já GPS i držák na rodla mám, tak proto. Ten singl po Obřanským hradištěm jsem našel i podle popisu, ale na Holedné je jistě cestiček tuny. Jak člověk z nějakého důvodu (například „středa“) vynechá vyjížďku s průvodcem, tak už to může být problém ;)

                          0 0
                    • Jaroslávek  

                      Myslím, že jsme sjeli z mýho pohledu více vlevo, takový kus okolo řeky jsme nejeli.

                      0 0
                  • mastihuba  

                    jj trenujte s mapou, na B. se plánuje na 19.6. závod MTBO.

                    0 0
              • pepek  

                No rejdiště – už jsem to chtěl napsat kdysi Blackovi K. Že nemusí nic kopat, stačí najít dvě sídliště na kopci, mezi nima 200 let starou oboru a 1000 zahrádek k tomu – a je to. To nevykope za 100 let ani Čemba-motyčkou.

                0 0
                • Paja  

                  jojo, vcera jsme si rikali, ze ty stezicky by stacilo jen trochu vylepsit a hned mame x km singlu (jak z pohadky o Daffydovi;) jinde to hrabou a projektuji z gruntu, tady uz je to skoro hotovy;D

                  0 0
      • RomanH  

        19:09 ? Splinta bez zeber ?! Svet se zblaznil :-)

        0 0
        • Splinter  

          Su tlustej, hubnu ;-)

          0 0
          • mastihuba  

            vítej do klubu :D zrovna si dávám k snídani voňavej špek s hořticí a křenexem. Tomu se nedá odolat. :D

            0 0
            • Paja  

              …a proc ja tady ku*va zeru to musli?-), je na tom napsany „mysli“, takze se mam asi zamyslet a jit nekam sehnat spek;D

              0 0
        • Paja  

          zebra nebyla, dle Maňase je to U Sulaka moc nobl, tak jsme nakonec byli na Svijanech U vesla.

          0 0
          • RomanH  

            Tak ja byl na Svijanech v kotelne (potesilo me, ze je u nas maji lahvove) a k veceri byla panenka na pepri s chlebem ;-)

            0 0
          • Jaroslávek  

            No a není ? Můžeš si tam i za mrzkých pár kaček zdřímnout.

            0 0
            • RomanH  

              Teda, to vypada, ze jsi tam prozil romanticky vecer ;D

              A jinak s Tebou souhlas, pripadal bych si tam na biku nepatricne.

              0 0
            • Paja  

              ty fotky jsem videl, bily zidle maji jenom u baru, u stolu jsou modry, takze by nebylo videt, kdybychom to trochu umazali;D a ta cast se stolama, zas tak nobl nevypada…

              0 0
    • scoty  

      Večer slezu z kola, namažu si záda

      ráno soudruh volá :„Kua, už zas padá!“

      0 0
    • Paja  

      Wilsonak…jedu jedu po ledu

      0 0
    • Splinter  

      Sem slysel ze prej na jizni moravu doletela prvni vlastovka.. Ta musi byt nasrana..

      0 0
    • Jaroslávek  

      Příště bude ještě tepleji a tak bych navrhoval vyjížďky pomalu prodlužovat. Přece jen 2o km není nic moc.

      0 0
      • Paja  

        23km, ale skoro 500m prevyseni, s cestou od vesla skoro 40km

        0 0
      • RomanH  

        Neboj, priste je Smelc ;-)

        0 0
        • Howgh  

          o vékendu se pokusím hodit voko (nikoliv tlamu) na cestu z Bitýšky. Minulou sobotu byly ledy i na obkratce od Hvozdca na Javůrek (jen dvě místa o několika 10 metrů – podobně jako v údolí oddechu)…od té doby to nemělo šanci roztát..

          0 0
          • Jaroslávek  

            Nuže ?

            0 0
            • Howgh  

              zrovna jsem se šťastně a vesele vrátil…v pohodě sjízdné. Led prakticky žádnej, jen občas rozměklé zbytky…sem tak griml na cestě , co se skutálí ze stráně. Doporučuju blatníky. Jel jsem ze Šm. do Maršova – cesta tam je přímo suchá.

              0 0
    • scoty  

      Musíme tu Holednou k tomu Wilsoňáku nějak připojit…:-)

      černá tečka – klasika (trochu nuda)

      modrá TZ – ulic Výšina (asfaltovej krpál)v lese pak super serpentýna

      červená – včera jsme to načali, určitě tam je :-)

      Co si o tom myslíte?

      0 0
      • Polka  

        No, je videt, ze tve premysleni o singlech a cestach je zhola jine (v pozitivnim smyslu) nez Pepkovo, pac ten to od zacatku drti naprimo do toho nejvetsiho krpalu mezi zahradkama a este nas tady buzerovat, ze nejezdime dalsi jeho krpaly. Diky za mapku, nekdy si to zase sam bez Pepka omrknu, vypada to pekne ;-)

        0 0
        • scoty  

          Pepek je jistě zdatným vyhledávačem trailů, a v těch mapách to musí trochu kamuflovat, aby soudruhy předčasně nevyplašil…:-)

          A nemysli to, co jsem nakreslil bude určitě taky do kopce, ale mohlo by to být zábavnější. Když nic jiného, tak by se z toho místa dal vytěžit pěkný sjezdík. Pokud by ses tam chtěl mrknout, až se sníží sračkovitost, tak dej vědět.

          0 0
          • scoty  

            Snad ještě trochu podrobnější mapka.

            tmavá zelená – dno rokle

            červená tečkovaná – to je tam dost určitě (spíš vhodné prosjezd)

            červená plná – to by se mi líbilo (nastoupat kus za budovou VUT a pak doleva do mírnějšího kopce směr modrá TZ)

            Jenže je to tam dost zarostlý, zbytky základů starých budov atd.

            0 0
      • pepek  

        Tak něco sem tam rekognoskoval, ale výsledek nijaký. Mezi zahrádkama jsem jel (kolem křížku), ale je to furt nějaká prudká šotolina, pak se to muselo vynést do krátkých schůdků a skončil jsem krátkým sjezdem na foto č.2 na mém trailu, v místech, kde jsme minule se soudruhy odstranili ty padlé stromy.

        Podél té cesty od brány do obory na modré jsem se jednou vracel, nezahnul doleva na ten prudký sjezd, ale po pár stech metrech jsem stejně skončil nad svahem na foto č:1.

        Dá se jet aji podle foto č:3, ale je to eště větší krpál.

        Jinak pro upřesnění, na foto č:4 je ten dlouhej sjezd (tady opačně) k lávce. Ten má eště variantu HC, kdy se „jede“ zhruba od toho kola na foto č:5 doleva, po hraně svahu.

        0 0
      • pepek  

        Eště trochu romantiky z modrého a (bývalého) žlutého sjezdu.

        0 0
        • scoty  

          Ta žlutá je opravdu fotogenická. Škoda, že ten sklon je tak brutální.

          0 0
    • Lada,s  

      Tak jsem dnes nahodil nové hydry, a ještě zbývá počkat na pošťáka s druhým balíkem se zapletenýma kolama a vidlou :-) jupí :-) akorát ta zima by už mohla táhnout do prd*ele :-(

      0 0
    • pepek  

      . . . .čtvrtek?, zítra by to šlo!. . . .

      0 0
      • scoty  

        …asi jo…již od 15.00 se má na Sv.kopečku začít prášit…

        a srážky má medard až od 18.00…:)

        0 0
        • pepek  

          Hmm tak to startovací okno není moc široký :-( Uvidíme záftra, třeba se to zlepší.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.