• Paja

    Sraz v 16hod. Klajdovka (nebo kdekoliv jinde podle domluvy) Cil na tradicnim miste:o) Tempo tentokrat opravdu velmi pohodove Jenom nevim, jestli uplne po silnici nebo prip. nejaky sotoliny, bo v lese bude po dnesnim desti asi dost blato…

    0 0
    • Jaroslávek  

      Taky ještě nemáš letos „desítku“ ?-) Zejtra sice plánuju na kole do práce, ale po dnešku to bude „DIU Jevíčko“.-) Na druhou stranu mám půjčeny lepší světlo, teda na moje „potměbludičkovské poměry“.

      0 0
    • JSt  

      ve ctyri na klajde? jestli nebude moc skarede, budu tam. zitra jeste upresnim.

      0 0
    • Splinter  

      Tak středa nebo 23.10. ?? :-)

      0 0
    • pepek  

      A nechcete to nechat na pátek? Možná už nebude blatisko :-)

      0 0
      • Paja  

        gulas, co?-))) vsak streda se s patkem nevylucuje…

        0 0
        • pepek  

          Co furt máte s tím gulášem?

          0 0
          • slou  

            oni? ;)

            0 0
            • pepek  

              NO není to pouze tady soudruh, ale i jiní soudruzi, že? Furt prudí. A Prcek mě dokonce počítal minule palačinky, že prý jsem sežral 4 kusy a já myslel, že pouze 3. (A fakt, vzpomněl jsem si pak, že byly 4)

              0 0
              • Polka  

                Sak musis kontrolovat figuru soudruhu, abys na sebe v lete mohl konecne hodit nakej ten dres, ze… :-P

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Vlající bavlněný tričko je in.-)

                  0 0
                  • Honza729  

                    NO !!! Konecne to nekdo napsal !!! :-)))))) Taky vsem okolo radsi rikam, ze upnuty dresy se uz nenosej, ze in je ted, po vzoru motorkaru z motokrosu, volny dres..... :-) A zatim mi to vsichni zerou… :-)))

                    0 0
              • Jaroslávek  

                Ovládej se trochu. Vždyť ty nevíš ani co a kolik toho ž…š.-)

                0 0
          • Paja  

            :-D

            0 0
    • Polka  

      Ogari, toz ja su taky nachystane v hokne…blatose i svetlo mam, ted jen na odpoledne a buk cekam :)

      Sraz je teda porad 16:00 Klajda?

      Btw. vcera sem tama jel a naky to blaticko bude, ale po asfaltu bych to teda nehrotil, co?

      0 0
    • Excel  

      tentokrát nemožu chlapci

      0 0
    • Polka  

      Toz dobre to bolo. Bahynka moc nebylo, zima taky ne, ale srandy kopec byl :-) Kazdopadne ucast, soudruzi…tu ucast musite zlepsit! Cesta dom z Ochoza podel silnice na plny kule byla bomba…aspon sem zas umytyho zimaka zasral.

      btw. kua to pivo na buku je stejne nejlepci ;-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Opravdu pjekné posezení s přáteli.-))

        0 0
        • Jaroslávek  

          P.S. Manžulka mě uvítala: Co to je ? (V jejich očích je zasviněný kolo horší než v poruše).

          0 0
          • Polka  

            Ja mam nastesti zimaka v kocarkarne, jinak by me prerazili. To na Kamenaku…tam jsou tolerantnejsi – tam mam na bike dokonce „garaz“ :)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Teda, kde vlastně všude tě opečovávají?

              0 0
              • Polka  

                Pouze Lisen a Kamenak. Myslis, ze bych mel rozsirit sve pole pusobnosti? :)

                btw. na tom presouvani z vychodu na zapad Brna je krasne videt, jak je to mesto maly. Za pul hodky je covek na druhe strane. To by v Praglu asi neslo.

                0 0
    • pepek  

      Nepojede něgdo zítra na Buk?.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.