• Paja

    Nema nekdo zajem o rozjizdeci vyjizdku pred Meridou? Sraz „nekde“ mezi 15–16hod.

    0 0
    • rock  

      Předběžně se hlásím. Teď nemám v práci net, tak ještě potvrdím zítra večer, až přijdu domů (nebo na mobil).

      0 0
    • RomanH  

      Sice Meridu nejedu, ale na vyjizdku se predbezne hlasim. V 15 hod. to urcite nestiham, ale v tech 16 bych mozna mohl. Jeste uvidim, jak to bude v praci.

      0 0
      • Paja  

        Mozna bysme se uz mohli domlouvat konkretneji, nejspis budu rad, pokud budu moct vypadnout v 16hod., ted uz jenom kde sraz, ja muzu byt cca 16:30 stara lisen-mor. kras nebo cca 17:00 mustek u OBI – prigl.

        0 0
        • rock  

          No, protože se stmívá čím dál, tím dřív, preferuji 16:30 – a tedy Starou Líšeň. A pak třeba někam ve směru Hádek – Babice – Adamov – Útěchov – Bílovice. I na takovém kousku budeme rádi, když to stihneme za světla (tedy pokud nehodláte závodit už zítra) …

          0 0
          • mastihuba  

            taky hlasuju pro líšeň a směr hádek. Kolo je nachystaný z práce se uvolním o hoďku dřív abych to stíhal a můžem frčet.

            0 0
            • slou  

              No pokud mi to vyjde tak bych se přidal. Kde přesně v Líšni?

              0 0
              • Paja  

                16:30 ve stare lisni na konecne 45 na zahradce, ktera je hned u konecne, ceka se min. do 16:45, ja budu min sedy dres s cervenym a bilym pruhem, modrou helmu.

                0 0
                • RomanH  

                  Zatim to vypada, ze nebudu moci. Pokud mi to ale vyjde, budu tam.

                  0 0
                  • Paja  

                    Kdybys nestihal, tak mi brnkni, bud si dame sraz nekde dal, nebo na Tebe jeste pockame.

                    0 0
                  • mastihuba  

                    Ja pojedu před půl čtvrtou. Mám tě prozvonit?

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ja se Ti ozvu. Nejdrive musim mluvit se zenou. Svagrovou odvezli do spitalu, tak nevim, jestli nebudu muset hlidat.

                      Ta konecna je v Marianskem udoli ?

                      0 0
                • slou  

                  OK pokud mne nesmete dajaky sileny ridic tak tam snad budu. Cerveno stribrna KONA.

                  0 0
              • mastihuba  

                Ja dojedu na Bernardýnovi :))

                0 0
    • mastihuba  

      pojede se po trati? :) bych si čas udělal

      0 0
    • MartinXC  

      Jel bych, ale ve středu (ani ve čtvrtek) nemůžu. Ani na Meridu mi to nevyjde… :-(

      0 0
    • rock  

      Takže se omlouvám; zápasím s nachlazením a náběhem na chřipku a mám docela strach, že dnešní vyjížďka by mne před víkendem sestřelila definitivně …

      0 0
    • mastihuba  

      se pochlubte kdo dojel za světla :)))

      0 0
      • RomanH  

        Asi nikdo, stihli jsme jeste jedno pivo v Bilovicich :)

        Doma jsem byl v 20:00 a mel jsem natoceno 65km, AVS 20km/h

        0 0
        • mastihuba  

          hmmm se musim polepšit. sem dojel domů až po 24 hodině. Musim koupit čersvý baterky motat se po lese s bludičkou nebylo nic moc :)))

          0 0
          • Paja  

            Jezis, po 24hod. a tos jel kudy?

            0 0
            • mastihuba  

              No jelikož momentálně jezdím na sucho bez vaku i bidonu, tak určitě pochopíš že jsem měl žízeň a poněvač v devět je uplně stejná tma jako ve dvanác tak nebylo kam spěchat. Jinak z Bukovinky jsem sjel po modré TZ na Malou říčku, odtud na kalečník, odtud do Šumic, tam sem se zakecal u Bernarda a bylo to. :)))

              0 0
              • Paja  

                ;o) aha chapu, zizen jsme meli i s flaskama a vakama, takze jak uz psal Roman meli jsme taky obcerstvovacku v Bilovicich.

                0 0
      • Paja  

        Ja – za sera, co jsme s Romanem zapinali blikacky, byl jsem doma za 5 min., co dela palec?

        0 0
      • slou  

        Noo už dolů ze Soběšek jsem to v lese musel rožnout, ale moc rychle se jet nedalo. Některé větve sem chytal na poslední chvíli :) Ale jinak fajn, celkově to hodilo 60km.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.