Brnó - buken 2017 (opravdu jen o kolech:)

809 nepřečtených
  • p@X

Na přání Emanuela…

• Jaroslávek  

Když něco založím a není už to aktuální tak to zamknu. Jenže to se nejmenovaný soudruh neobtěžuje a pak vzniká chaos.

• p@X  

Já jen, aby to nezapadlo a nevznikl náhodou duplex…

…hledám parťačku(ka) na víkendy :)

• Paja  

Kdyz jen o kolech, tak kdo pojede ve ctvrtek?

• p@X  

Ve čt bude víc kolistů a automobilistů než obvykle, pokud busový odbory nevyměknou…

• JSt  

mam pocit, ze i ti buzeranti blokujici dopravu na kolech maji ve ctvrtek ve statlu dostavenicko… :-)

• obda  

Pokud se nic zvláštního nestane, tak já.

• les  

V kolik a odkud ? Jestli by byl sraz v Marihuánským, tak bych jel taky.

• Paja  

Klidne tam, ale ja nedam driv jak 16.15.

• les  

Může být. Klidně i později.

• obda  

Takže jak? Za mne 16:15 v Marihuánským je dost nereálný. Tam to mám skoro stejně daleko, jak na Buk. Než bych se tam přes Klajdu vyškrábal …

• les  

Já jedu z domu, tak je mi to jedno v kolik. Tož se domluvte dle možností posledního.

• mastihuba  

16:15 už budu dávno doma ze švihu, tydle časy jsou fakt nahovno :)

• Paja  

Tak 16.15 na Klajde?

• obda  

ok

• pepek  

Máte tam trochu větrno, soudruzi

• Motyll  

Včera taky foukalo, ale v lese dobrý.

• Jaroslávek  

Že s námi včera ne, beru. Ale že ani s Pájou dnes ne ??? To už je nad práh mého chápání.

• Jaroslávek  

P.S. Obzvlášť když víkendy trávíš pod záminkou sběru býlí na biku.

• pepek  

Kašílek a rýmička dosud trvá, zvládnu jen mírné bicyklování podpořené automobilismem. Husté tempo, kteří někteří soudruzi na vyjížďce nasazují nemohu akceptovat.

• Jaroslávek  

Tvá rýmečka je horší než můj památný zápal plic.

• pepek  

Už třetí týden mě drtí, ale už je to lepší.

Včera jsem měl závěrečnou prohlídku v Bohunicích a p. dochtor mě prohlásil za zdravého. Byl tam nějaký začínající kolega, tak mu četl ta moje zranění z lékařské zprávy. Když skončil, tak se sestra zeptala, zda mluví pořád o tom stejném člověku.

• les  

Tak se mám na Klajdu vyškrabat taky, nebo pak spadnete do Marihuánskýho ? Případně jakej kurz je v plánu ?

• Paja  

Ja bych se jel mrknout na traily, ten propojovak od dvojky, co otevreli na podzim jsem jeste nejel.

• p@X  

Tři lidi se domluví na marihuánský a už je zas všechno jinak… Vidím to tradičně na vlastní osu…

• les  

Pro mě je to taky trochu pravou rukou pod levým stehnem. Ty budeš v lese v kolik a kde ?

• p@X  

Nevím, kol čtvrté v Pozořicích, pokud mě to nesfoukne.

• Paja  

Tak nejdriv frflas, ze uz je domluveny Marihuansky a ted najednou Pozorice @:-)

• p@X  

Jedu teda do marjánovskýho (na houpačce, asfaltem mezi poli)

• Paja  

A plati tech 16.15?

• p@X  

Zeptej se bratra vichra, 15:00 vyjíždím :)

• les  

Dneska to chce jezdit údolíčka. Fičák fest. Budu vyrážet před čtvrtou ze Šumic. Tož třeba Tě v polách natrefím. Teda kolem 16:15h na točně nazhle chlapci.

• obda  

Pokud chcete Marihuánský, tak klidně jeďte beze mne. Budˇse připojím cestou, nebo až v cíli.

• Paja  

Tak my si muzem dat 16.15 v Marihu­anskym a a tebou treba pod Hadkem…

• obda  

Ok, vyrazím sólo a někde cestou k Hádku brnknu.

• babicak  

No to je domluva, jako rozprávka, jet s vámi dnes, tak pořádně nevím kam, Klajda, Marihuánský, Pozořice a kdoví co ještě.

• obda  

Sekce A v počtu 3 ks vyrazila v daném čase z Marihuánského, sekce B již dříve a jinudy (přes Klajdu) a srazili jsme se u Hádku asi s minutovým rozdílem :) Kde je problém? :D

• p@X  

No lesní bob nám to na celopevňáku (po nemoci) ukázal. Jsem fyzicky a hlavně psychicky zdrcen. Minule ses mi smál, jak jsem oblečenej, no tak teď jsem zkosl už cestou tam a ještě mi prochcal vak. Letos je to u mě trága nahoru i dolů, holt 10 kg navrch a navíc mi chybí tréning z převodovky :)

• Paja  

Bob po nemoci = trenink intenzit,

Bob normalne = gumicuk :-D

• Excel  

Já taky jednou s Bobem jel, modrou z Buku nad Olšany, byl to omyl, do teď jsem se z toho zoufalství nevyhrabal. Navíc mě vod tý doby ta cesta navrch neskutečně sere!

Normální hajzl to je! ;-)

• obda  

Špatně se na to díváš ;) Měl jsi mít radost z toho, jak jsi mne urval :D

• Paja  

Jak kdybys nevedel, jakej mel puvodne nick :-)

• mastihuba  

jak kdybyste nevedeli ze kdyz jede vic jak jeden tak uz je to zavod :)

• pepek  

to mě teď taky odrazuje, místo kochačky furt makačka. Nejlepší je jezdit s nějakým zkušeným amatérem, který nehrotí tempo.

• Polka  

Tak proto si beres sebou na vyjizdky toho malyho smetaka…

• obda  

Nevím, jestli jsem zkušený, ale role amatéra mi jde :D

• Krutor  

Až budeš zase vyjíždět do mýho kraje, ozvi se. Jsem přesně TVUJ TYP :-)

• Paja  

:-D

• pepek  

Potřebuju opravdu zkušeného amatéra, ty jseš ještě furt moc rychlý.

Nevím co se stalo, vždyť Jarda už dlouho nic nevyhrál, ale bikerů je všude jako much. Nepamatuju, že bych dříve někdy ve všední den potkal víc jak dva bikery, teď tě předjede klidně 20 chrtů na 29" se zarputilým výrazem ve xichtu a k tomu ještě 15 kusů enduro-specific vystajlovaných hustých enduristů :-(

Jediná pomoc je odvézt to autem kósek za město (ale zase ten signál není všude, že)

• Jaroslávek  

Už tě zase poznávám, jsi zcela zdráv.

• Jaroslávek  

P.S. Nevím co budeš říkat až budeš senior 60+. Na tom si každy jouda chce smlsnout i kdyby měl za rohem padnout:-(

• obda  

Mne zase včera dostal borec tak kolem 70, s rybářským batohem, na prygltrailu :-O V jednom mírně techničtějším místě u Skelek jsem ho dojel a předjel, nicméně u výjezdu na Junáckou louku ze za mnou vynořil a po chvíli byl přede mnou. Té baterky jsem si nejdřív ani nevšiml :D Nicméně na Zouvalce jsem šel zpátky do vedení a pak už jsem ho neviděl :)

• Jaroslávek  

Baterky bych střílel.

• babicak  

Souhlas, je to demoralizující, valíš do kopca a kolem tebe frnk vysmátej důchodce :-)

• Paja  

Motorky vas taky demoralizujou?

• p@X  

Ono od určitýho sklonu už to s 1 × 11 moc o valení nebude ;)

• pepek  

nešlap mu po písečku, kamarád mu přece dobře poradil :-)

• p@X  

Průser, začínám být zmasírován, jenže i ten zas*anej Eagle X01 stojí bez klik snad víc než Kona Unit :)

• Paja  

• RomanH  

Chvilku jsem o 1×11 uvazoval (az budu stavet mladymu kolo, ze bych mu tam dal svoje 3×9 a ja si koupil nove razeni), ale cim vice jsem cetl o zkusenostech, tak jsem pochopil, ze snad krome Eaglu to pro me nema smysl. Osobne bych asi volil 2×11, pila 26×40, a kazeta 11 – 40.

• Motyll  

Mladýmu dej 1×11.

• RomanH  

Taky moznost. Ale on uz 3*9 vozi dva roky, tak to pro nej neni zadna neznama.

• p@X  

To nepobere smyk…

• RomanH  

14 zubu by mel dat

• Polka  

Pobere, vozil jsem to tak namisto 40/28.

• pepek  

S trojplackou shodíš v kopcu na pile dolů – A je to tam!

S tímhle to shodíš a pak ještě vergluješ 3× vzadu, aby ses trefil do kvaltu.

• Polka  

Presne a proto 1×neco a nemusis nic shazovat! :-P

• RomanH  

Cece, marne vzpominam, kdy jsem naposledy daval z velke pily rovnou malou.

A aby bylo jasno, ja proti trem plackam vubec nic nemam, jen jsem si rikal, ze pokud budu mladymu kolo skladat a jedna / dve placky mi nabidnou stejny rozsah, tak proc davat tri.

• pepek  

?? neříkám malou: na trojplacce shodíš o jednu pilu dolů a máš tam hned správný kvalt, nebo co nechápeš?

• p@X  

Každý správný BFkář má zbastlenou 1×11 (už mám orlího červíka: ), na silnici vozí poloprázdný gumy 28 mm (mám objednané:), maže …

• Krutor  

Pepíno, tos mě dostal – :-))))

„… ty jseš ještě furt moc rychlý.“

To už mě nikdo dlouho neřekl (kromě manželky :-)))) )

• RomanH  

Uplne Ti rozumim. Dnes rano si celkem svizne jedu, rozjimam, a naraz me borec predjede rozdilem tridy. O nejake tri kilomtery dale nekdo jiny – totez v bledemodrem. Ze jsem mel proti nim v nohach o 30km vice (snad) je jen slaba utecha. Alespon ze me nepredjela ta holka s nosicem a brasnou :-(

• Jaroslávek  

Ty lidi si to vůbec neužívají. Fčera po cestě z práce mě dostal nějaký ferina na otřískané, rezavé silničce v keckách, prostě totální lůzr. Kua, kde to jsme, co je to za kultura !?

• Paja  

Ja teda po meste jezdim na pohodu abych zbytecne nedychal ty smrady z aut a stihaci, kteri se kolem me proriti 30+ me nechavaji klidnym.

• p@X  

Ber to jako psychologický test, až se budeš chvilku dívat na jejich řitě na Zubštejně a pod. Taky mě ráno dnes jeden oprasil. Doufám, že ještě dost dlouho to bez aku na kole vydržím, včetně té k řazení.

• obda  

Ne nutně – akorát tady Bob po dojezdu prohlásil „je to hezká trasa, ale chce to jet alespoň 30, aby sis to užil“ :D

• mastihuba  

říkáte ve čtvrtek jo? :)

• Polka  

O te poledni pauze jsi na to slunko radsi chodit nemel ;-)

• Excel  

buken bukkake

• pepek  

Chtěl bych upozornit, že první RX právě probíhá na novasport

• p@X  

Nejlepčejší je stejně ten Rapid v českým šampionátu :)

• pepek  

Nejlepčejší byl Scheider, první RXzávod v životě a hned druhej, začíná to být čím dál víc našlapaný.

• mastihuba  

nasrat, dycky se drbalo o všem krom ježdění na kole. :-)

• les  

Nemáte někdo plonkovní 26" kola na Véčka. 8 sp. ? Potřebuji pro kamaráda.

• pepek  

Když to má být výhradně o kolech, tak ve 12.30 je tam Chris Hoy

• pepek  

nikdo mi ten odkaz nepochválí a přitom je to tak vynikající :-(

• Jaroslávek  

Kometáááááááá!!!!!!!!!

• babicak  

+11111111

• RomanH  

Ale jako se ke konci moc nesnazili…

• obda  

No jo, na Buku jsme si všimli ;)

• pepek  

Abája!! ??!!??. . . . . ?

• Polka  

Hoši, to sou nervy…

• Jaroslávek  

To teda byly.

• p@X  

Štyby byl taky napínavý, to ale na cyklistickým fóru málokoho zajímá.

• Polka  

Na to se člověk musí přijet podívat live ;-) Viděl jsem jen last 25, ale za mě zase QS taktický fail, měli ho zavčas pustit z řetězu a srat na Boonena. Čo chýbalo…ale prej GVA si to celkem zasloužil, že makal celej závod.

• pepek  

Já tomu teda nerozumím, ale nakonec šel kolem štybyho jak vlak, přestože posledních 10km tahal sám. Předtím musel makat taky jak bulhar.

• Polka  

Však to už při tom Štybyho pokusu o nástup pár km to go. GVA má fazonku, těžko něco vymýšlet mimo pavéčka a vůbec…

• JSt  

co bys tam chtel kde vymyslet? jakoze by to stybar sam urval a dojel prvni bez spurtu? :-) nevim, co by mohl chtit vic nez dojet ve trech na velas se 40s naskokem.

4km pred koncem si avermaeta proveril, ze mu neujede a toho se zas utvrdil v tom, ze kdyz styby nastoupi, avermaet ho v poklidu skoci. stybar to nevydrzel s nervama a rozjel to jako prvni…

teda takhle to vidim ja. a druhej flek na takovym zavode je podle me dost slusny vykon po vsech strankach.

• Paja  

Ja myslim, ze Styby ten spurt udelal nejlip jak mohl, GVA tam trochu zavrel o Moscona a udelal si tak 3m diru, ale ani to nestacilo. Pockat az o par metru dal nastoupi GVA, a pak ho skocit z druhyho fleku by bylo uplne bez sance.

• JSt  

abys vyhral spurt, ktery sam rozjedes, musi ten druhy bud zaspat nebo byt o tridu horsi. a tady nebyla splnena ani jedna podminka. stybar podle me neustal, ze se skupinka do spurtu rozrostla o dva rozjety a zkusil to moc brzo. avermaet si byl sebou jisty a promenil to.

• mastihuba  

zrovna vcera nam to tady stana vysvetloval ;)

• Paja  

Kdyby pockal, az vypali GVA z prvniho, tak se na nej bude divat jen zezadu, takhle si tam aspon udelal celkem sikovne tu diru. Avermaet ten sprint moc dobre nerozjel, ale vcera byl proste nekde jinde.

• JSt  

spurt se vyhrava na pasce a zezadu, ne sikovnou dirou z prvniho. coz jsme ostatne vsichni opet videli. ;-)

• Paja  

A jak by to podle tebe dopadlo na pasce a zezadu?

Jak pises, ze druhej musi zaspat, tak neda se rict, ze by GVA zaspal, ale to jak ho Styby zavrel, melo podobnej efekt, GVA musel na chvili prestat jet, a tak nesel do spurtu Stybarovi uplne z haku.

• JSt  

nemyslim si, ze by to pro stybara dopadlo hur nez jak to dopadlo.

• Karaya  

Polka to říká dobře. Pokud spurtuješ z těsného háku, musíš být taky o třídu lepší. Když si nechaš odlep, tak při vyjetí z háku máš větší rychlost a toho na čele skočíš. Můžeme to nekdy na silnici nasimulovat, co říkáš? :-) Kdyby Štyby vydržel, tak to mohlo být jeho. A kdyby nedělal 2/3 závodu domestika Tommekemu, tak možná taky. Na druhou stranu, takhle byly karty rozdaný. Těžko nechat Boonena na poslední závodě kariéry bez podpory.

• p@X  

Silniční cyklistika je sport úplně na pi*u. dívat se na to dá, jen když jedou mimo asfalt, 200 km většinou jedou v balíku a nic moc se neděje, o výsledku rozhodují dopingoví komisaři, domestici, pády, defekty, taktika, … Nechtěl bych být profík ani za nic :)

• Polka  

Vzdyt pisu „těžko něco vymýšlet mimo pavecka“. Pokud chtel vyhrat, tak to mel urvat (zkusit urvat) uz driv na pave treba v nejake vhodnejsi chvili. Privest si GVA na velodrom je smrt, navic je dojeli ti dva, takze do toho holt sel, taky mohl skoncit klidne vic vzadu kdyby nic neudelal, v tomto souhlas s Pajou. A ja nepsal nic o spatnym vykonu Stybyho.

• JSt  

a co bys chtel vymyslet na kostkach? sagan tam zkousel neco vymyslet jak dopadl. :-) tam snad jde jen o to nedefektit a nesmotat se. avermaeta zastavil smotek nekolikrat. mne v tom zaveru prislo, ze si avermaet dovezl na velodrom stybyra nez naopak. sak ho taky zjebal, ze nechtel jet. ;-)

podle me stybar i avermaet z toho zavodu vytezili maximum, ceho byli v danou chvili schopni.

• Paja  

Jestli mel Sagic podobne specializovany gumy jak Kulhec se Sauserem na Cape Epic, tak se divim, ze mel ty defekty jen dva :-)

• Polka  

Uzavrel bych to asi takto – jaky jednani ti prijde lepsi (kdyz odhledneme od vysledku P-R)? Zkusit sam vyhrat za svy (jak blbec tvymi slovy) nebo byt mene aktivni (neaktivni) a nechat se k vitezstvi vyvezt? Jako v podstate nemam rad na silnici spurty a uz vubec ne to taktizovani na velodromu, to at si zkousi na draze, buzeranti :-) Ten pocit, zes zbytek urval a dojizdis sam skoro v komatu je prece k nezaplaceni.

• Jaroslávek  

Naprostý souhlas.

• JSt  

v zavode se hraje na vitezstvi, ne na komat. a kdyz dojedes v komatu druhej, jsi akorat nasrany k nezaplaceni. ;-) ten „tvuj“ pristup muze fungovat u xc mtb nebo cyklokrosu, kde toho prostoru pro taktizovani moc neni. ale silnice neni o nicem jinym nez vyhakovat a ospurtovat. kdo tohle neumi, nevyhrava. ;-)

• JSt  

zacit spurt jako prvni umi kazdej. zakoncit ho jako prvni uz neni pro kazdyho. ;-)

• Polka  

Pekne se vyvezt taky dokaze kazdej :-P

• JSt  

muze byt, akorat na to potrebujes toho „blbecka“, ktery zacne. ;-)

• babicak  

Teď tedy k dalšímu titulu, ten poslední, jestli se nepletu byl v 66. roce minulého století. Tak ať ten Liberec pěkně roznesou!

• Polka  

Uz ses myslim nekdy ptal a ja rikal ze asi mam. Ted jsem se dival a jo, akorat je tam kazeta 6spd, ale nevim zda tam jde dat nejaka jina, to je na me moc predpotopni. Klidne daruji za hlt piva :-)

• mastihuba  

tak kvuliva tobe bych vyzul grand rock ze hrebiku at to mizi z baraku. no spis daruju i s tema hrebikama.

• les  

Dojedeš ve štvrtek hore ?

• mastihuba  

nejsem si jistej jestli su na to psychycky zralej, ale zcela to nevylučuju. :) když už sme splnili povinnost psát jen vo vyjížďkách, tak bych měl jednu technickou poznámku. Nevim z čeho se obecně vaří škopek krom sladu a chmele, ale ten váš chutná jak pryskyřica z nejmenované kytky, ze které si důchodci dělají mastičky na lupenku. :D

• p@X  

Od zítřka má být medový, úplně jsem dostal slinu na takové to Romanem oblíbené „kalisko“ :)

• p@X  

Což je mimochodem na trávicí soustavu a reflux to nejhorší :)

• RomanH  

V Senticich uz budes mit za chvili novej pivovar

• p@X  

Se divím, že se tak rozrůstaj, kdykoliv se zmíním v Brně o Kvasaru, tak snad všem naskočí Čínská (Černá) Hora.

• Jaroslávek  

Co se ti do tvýho vlákna nasralo za šulína, ten dole ?

• p@X  

Začíná to blokování být drsný: v gravel vláknu jsem jednu sériovku okomentoval, že je jak od Čuliho, potrefená husa všechny označí za piče a admin zablokuje mě, jeho ne. Jako kde jsme?

• babicak  

Přímo od pramene. Chuť spíše sladší, ale dá se. 12°.

• p@X  

Ekologické okénko: http://www.ceskatelevize.cz/…-v-regionech?… :)

• Excel  

Už to tu bylo, ale pořád je to stejně smutný, když se někde něco rozmrdává tankem a jinde tě oflastrujou když tam na kole páchneš.

• RomanH  

Ne jinde, ale prakticky na stejnych mistech (viz. Podyji, Sumava i Jeseniky). Ale tak Mozzek zase pomohl sve rodine, toz co uz :-)

• fabiars1965  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
    • p@X  

Nechcete někdo něco na Koloshopu za cca 600,–? Kvůli bezpoštovnýmu…

• Motyll  

Vím, že je to zbytečně brzy… Ale jede zítra někdo?

• p@X  

Abych rozvířil trošku debatu, tak jsem se zas dozvědíl, že když nevozím jednopilu, vozím blikačku na 2× AAA, nechutná mi strbrno s curaçaem,… že jsem úplná … :) Budu to muset dneska spláchnout nějakým tým nefiltrem, případně porovnat se zelenou Chotěboří, ještě teda najít nějakou tu vdovu :)

• RomanH  

aby ses neposral… jako po tom nefiltru :-)

• Paja  

V nedeli jsem byl Na Konecne, ze si teda jednu tu brilantni modr dam…a od vycepu jsem odkracel s nefiltrovanym Poutnasem :-)

• p@X  

Poutníka mám teda radši čistýho :)

• RomanH  

No ja taky budu mit dnes u obeda dilema – Zeleny (Brno) mi nechutna, v hospode budou mit nejakeho zeleneho Syrovana. Pripadne je jeste na vyber klasickej nefitlr Prasak a pak klasika Zavis… Vecer mame u nas v kultasu Otakarka, takze ten Zelenej Syrovan hloda… :-)

• Jaroslávek  

Syrovan ? Co to je ?

• Paja  

Syrovar, ale musel jsem to vygooglit, stejne jako Prasaka.

• RomanH  

jj, diky za info. Jak jsem cetl na tabuli Syro… , hned jsem si to spojil se Syrovicemi / Bratcicemi a myslel jsem, ze jde o Bratcicky pivovar. Toz tohoto Syrovara asi prubnu :-)

• p@X  

Být tebou, tak neriskuju, nemáš přizpůsobenou mikroflóru :) Sladší decentní chuť = decentní ráno.

• Excel  

Prasák a Syrovar … sládek si v tom smáčí šulina, do huby bych to nevzal. To včerejší starobrno žádná velká sláva. Nablit do desiny NIC tak to chutná obdobně, pravda po těch sladkejch koblihách bylo jedno co leju.

• pepek  

tolik negativismu?

to je ten singlspeed, celou dobu přemýšlíš, jak pojedeš do toho letonického kopca, že ti ani pivo nechutná

• Polka  

Nechapu proc to furt chlascete. Ja to zkusil jednou a od te doby to nechcu ani videt.

• p@X  

Když chci něco zkritizovat, musím to ochutnat. Mě jen dostalo, že na letáčcích opět masírují bylinkami, přitom flastra za klamání nedávno dostali. Holt asi se jim to pořád vyplatí.

• Polka  

Tys nikdy driv nemel zeleny pivo, ze jim skocis na nakou novinku? :-)

• Paja  

Treba puvodni zeleny pivo vypadalo a chutnalo jinak.

• Motyll  

Každý rok chutná trochu jinak. Jedno si dám a game over.

Do hospody nechodím kvůli pivu, ale debatovat/hádat se/načerpat moudra ;-)

• Jaroslávek  

Jj, z Buku odjíždím a v hlavě jako v úle po té masírce. Než přišels, tak byly v TV nějaký borci co hopsali po šutrech v lese. Takže ses na něco zeptal nejmenovaného súdruha a on ti odpověděl: Hele, vidíš to ?

• RomanH  

+1

Ten Syrovar nakonec nebyl tak strasnej (lepsi nez zeleny Brno), ale jedno (aby se dostalo tradici) stacilo

• Polka  

Vzdyt ani to neni pravda, pokazde kdyz zacneme debatovat a dohadovat se, tak se radeji zdekujes :-P

• Paja  

• Motyll  

To už bývám argumentačně vysílen. Navíc jak dorazí Václav, už se málokdo ke slovu dostane. Leda když jdete na kanál.

• Polka  

Dyt nekdy v zime sotva nekdo vyslovil zaklinadlo „Babis“, tak uz ses zvedal ;-)

• Paja  

Na Konecne dnes zelenej armagedon, muzes si vybrat mezi zelenym Sbahnem a zelenou Chotebori O:-)

• p@X  

Tak hlavně jestli šli od sebe rozeznat :)

• p@X  

Mám před sebou vyprošťovacího Skaláka, takhle ošizený není snad ani Argus: upravený chmel, chmelový extrakt a isoextrakt :/ To opravdu z velkých jedině Bud dává neupravený hlávkový chmel? Ale zase pomálu no… A bez přidaného cukru.

• pepek  

už píšeš jak číslovka

• p@X  

Ty škopky nebo to a ta? Začínám demetnět. To je twrdy asi oboje…

• babicak  

Tak nepřeháněj :-) Nezmrzls?

• Motyll  

;-)

Koukám, že se to nějak zvrhlo.

• obda  

Náhodou někdo dneska nebo zítra?

• p@X  

Tak dnes doufám Veveří tour, v so bych dal něco velkýho…

• Polka  

Treba…velkej rizek?

• p@X  

Šnitzl rozklepané na hadru a neustále se zhoršující PU, tím mne neohromíš ;)

• Polka  

O tloustku rizku nebo dokonce kvalitu piva ale vubec neslo ;-)

• mastihuba  

kurva dal bych si. :)

• p@X  

Běž si nachytat nějaký mořský ryby na večer :)

• mastihuba  

dnes to bylo v japonskym stylu takze rejze susi vasabi a hulky. pak sem to musel zazdit nejakym veprovym ragu. :) su spalenej jak pica a mam upal. pet dni na kole a pece to tady fakt silně.

• Polka  

To je aspon dovolena :-D

• Polka  

Ty voe, ted jsem koukal na predpoved pro Palmu a do uterka ma bejt peknej hic 25–30, to budete pekne zesmahli :-) Toz pozdravuj.

• mastihuba  

vcera sem chvilu chodil po plazi bez trika a mam ramena spareny jak sele. dnes sem vyrazel uz 8:30 a kdyz sem se vracel okolo 14h tak uz to zas smazi jak dobytek. nejhorsi je ze te furt ochlazuje ten zkurvenej vitr a necejtis jak to pripaluje.

• RomanH  

Ja dal v ramci testu noveho sedla dneska kilo. Jel jsem i okolo toho previta Holomka a kupodivu jsem mel na nej stesti. Prvne jsem si myslel, ze akorat v te tonovane X5 odjizdi, ale byl to nekdo jinej (treba Jasnenka privezla na Velikonoce synatora), Holomek tam nejake plavovlase ramlici ukazoval konicky. Prvne jsem na nej chtel neco od plic zarvat, ale pak jsem si uvedomil, ze ta loni objevena pesina je vlastne supr :-)