• reborn_biker

    jelikoz stale nejsem schopen vybrat/sehnat idealni all mountain bike. premyslim, pockat na modely na rok 2008. ma nekdo skusenosti, kdy se tyto modely objevují na trhu? zají má mě kona, merida, norco, giant apod. spokojil bych se s rámem…

    0 0
    • Pavlos  

      a co takhle enduro od speslu

      0 0
      • mdk  

        No to bi ma ties zaujimalo…hladam kombinaciu endura ramu 150 nejaka a biela (zatial som nasiel len od speslu ale to bude as prilis namna drahe)…rad bi som vedel ci mam us teras zacat setrit na vypredaje alebo sa tesit na buduce modely

        0 0
      • Hurka  

        pokud zrovna teď neseženeš někde na krámě nějakej „plonkovej“ Enduro bike, už nebudou – drtivá většina se dovezla s již existující objednávkou a já čekal 4 měsíce, jsou borci, co objednávali před vánocemi a dostali ho teď – hold Spešl. samostatné rámy 100% nejsou a asi už letos nebudou. 2008 modely čekej tak za rok někdy na jaře :-( Modelů Stumpy je co jsem se ptal celkem dost, problém je jenom s Endurem – je to novinka, ale bombová! dneska dalších 70km a je to něco :-)… Pokud neseženeš Spešla, zvážil bych třeba Reigna, ty jsou velmi dobré, letošní Merida AM nic moc, to už radši loňský Transmisson, ale to není Enduro… já ho mám teď jako XC – záložní stroj :-) Norco a Konu jsem nikdy nezkoušel.

        0 0
        • reborn_biker  

          enduro od speslu vypada skvele, ale 75 kkc je na me trosku moc. reign je vice zajimavej. Avšak myslim si, ze tenhle druh kol je teprve ve vývoji a na pristi rok by se mohlo objevit nekolik zajimavejch novejch kousku…

          0 0
          • tomfree  

            Tak si kup nomáda ten je vyvedený dost a nebo 6.6,tady chybu neuděláš.:-)

            0 0
          • PePu  

            Na MTBR běží předběžné info o Spešlech 2008 (29" full, nový SJ FSR s přepákováním podobným Enduru SL…, zatím většinou jen kusé či méně hodnověrné údaje). Definitivní katalog by se snad měl objevit koncem června nebo do půlky července. V ČR se ale objeví opravdu nejdříve koncem března. :-(

            0 0
          • hanz  

            nemyslím si že je ve vývoji..giant na příští rok reigna moc nezmění(pokud vůbec), spešl svoje enduro taky ne..jestli budou příští rok nějaký změny v těchle kolech tak leda nový modely od méně zvučných značek.

            0 0
        • marapara  

          Osobně si myslím, že letošní Meridy AM jsou daleko povedenější, než loňské Transmisson. To byla spíš simulace pružení. Ještě bych tam zařadil GT I-Drive 5.

          0 0
          • JMT  

            sice ty letosni am sou lepsi, ale ne o moc, porad je to bida. A souhlasim s tim gt-fungujou fakt velmi pekne

            0 0
            • marapara  

              S tím GT můžu potvrdit také. Funguje fakt dobře ten systém. Měl jsem v pátek půjčený I-Drive 5 2.0 a koncem sezony do něj půjdu. Až na drobnosti spokojenost … viz zde: www.bike-forum.cz/…4/forum.html#… Meridu AM 800 budu mít možnost vyzkoušet možná dneska.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.