• scret

    Ahoj, tak jsem se dostal do stadia kdy bych rad misto svyho softailu a EN/FR kola,kolecko jedno a tak pomyslim na nejaky fakt lehoucky kvalitni All mountainek… Poradte co asi? Hlavne by me zajimalo na jakou hmotnost se pak taky dostanem… Super hmostnost by byla nekde mezi 12–13kg…:)

    0 0
    • kubad  

      ZA 10 – 20 – 50 – 100 – 200 ??? máš nějakou představu o ceně

      0 0
    • tutite  

      jezdím Lapierre X-control 130 na Crossmaxech a PIKE vidlou, ťuk ťuk, zatím žádný problém, Beskydy, Dolomity, fotka v profilu. Francouzský systém podobný VPP.

      0 0
    • mawerick  

      nějak víc to specifikuj… co jezdíš, jak jezdíš, kolik na to máš, co od toho čekáš, preferovaný značky… něco bližšího prostě:)

      0 0
    • wroum  

      www.norcobikes.cz/…006/bike.php?…

      az na vyplety si myslim ze to jde. ram funguje luxusne, tuhost vysoka, vaha primerena, zdvihy akorat. muzu doporucit :-)

      0 0
      • scret  

        hmm,docela pekne,kolik to cca vazi?

        0 0
        • wroum  

          to netusim, ale odhad je pod 14 kg. ja mam tu verzi 2,0 a ta muze mit kolem 15, ale ma spoustu mizernejch/tezkejch komponentu, jako treba riditka, naby, mam tam tezky plaste. myslim ze pri minimu tuningu by ses dostal s tou 1,0 na tech 13 v pohode.

          0 0
    • scret  

      Lubos mi pujcil svyho Reigna,sice vazil 15kg,ale dost me ten bajk prekvapil jak je sviznej,pekna odezva na slapani,zehli uplne nadherne,ale do kopce to jsou zbytecny kila navic… Jezdim maratonky,pohodovy vyjizdky, obcas trochu tezsi terenek… Hehe,idelani kolo by bylo 150mm zdvihu,vaha tak kolem 11kg a zrychloval by jako HT a zehlil jako FR:)))))

      0 0
    • cova  

      Tohle by nestačilo? :-)

      0 0
      • scret  

        komponentove mi vyhovuje spis az nejakej expert…

        0 0
        • cova  

          To jsi pořád s přehledem v cenovém limitu, i s případným dalším upgrade…

          0 0
          • scret  

            Myslel jsem postavit si nejakyho 120 Stumpa FSR ramu. U toho „cervenyho“ bych menil pulku veci:(

            0 0
            • filipes  

              kdyz sezenes s-works ram za slusnou cenu, nekde pres net vidli, tak se podle me vyplati poskladat vlastni mix, vyjde to i levneji nez seriovka. Casem to nafotim, ale vyslo to na 70–80, kdyz zapocitam i dily zdedene ze stareho kola jako cca nove.

              0 0
    • MlokCZ  

      Mě se nejvíc líbí www.cykloexpert.cz/…ost-amr-7500

      Jinak možná by black.horse mohl nahodit nějaké zkušenosti, jestli nakonec ten rámový set ghost koupil.

      a hned v závěsu pak ten Lapierre, kterýho jezdí tutite.

      0 0
      • black.horse  

        ten AMR se mi už líbí taky:-) první dojmy po asi 300km jsou, že je to parádní rám:-) možná bych ocenil tu verzi se 140mm, ale už mojí velikost měli prej vyprodanou… ale i tak sem plně spokojen:-) díky za tip;-)

        0 0
        • MlokCZ  

          Není zač, akorát ti ho teď závidim, ten zdvih navíc bych už teď taky rád.

          0 0
    • scret  

      Co treba Canyony?????? jakej je rozdil mezi Nerve ESX a Spectral bajkama???

      0 0
      • kubad  

        Co třeba Cannony ???

        0 0
        • scret  

          No nebranil se,ale neprijdou mi nic extra…aby stal za to nejakej,tak bych musel vysolit vic jak 100tis.

          0 0
          • kubad  

            www.vokolek-import.cz/zbozi.php?…

            Ceny nic moc, a hlavně se ti budou smát a nepustí tě do vlaku.

            0 0
            • scret  

              Leftyna mi nevadi,libi se mi:)To ze me nepustej do vlaku je mi taky sumak,svyho milacka nesverim nejakymu nadrazackymu moulovi,kterej se k tomu chova jako k plecce za 5tis. Akorat ty ceny jsou des!Kultovka to uz dneska u nas taky neni.Tak za co platit takovy prachy navic?

              0 0
              • MlokCZ  

                Vlakem jezdim poměrně často, ale vždy si beru kolo k sobě a jezdím jen vlaky, který maj zjednodušenou přepravu kol a žádný problém.

                0 0
              • kubad  

                Pokud proletíš e-shopy v Německu seženeš za zajímavější ceny.

                0 0
              • VencaV1  

                Bud si jistej ze to u nas kultovka je (aspon dle reakci lidi) :)

                0 0
                • scret  

                  nevim,podle me se uz nad tim pozastavi jenom jatrovka:) to bylo trochu s nadsazkou,ale myslim si ze doby kdy na canony vsichni slintali jsou pryc…

                  0 0
                  • VencaV1  

                    Zkus si nejakyho pujcit a uvidis sam. :)

                    0 0
                    • wroum  

                      uz chapu proc na me lidi tak divne civeli kdyz sem mel pucenyho Jekylla :-)

                      BTW fakt to nevypadalo jako pohled plny bezmezneho obdivu, spis jako „proboha ten blb si mysli ze je hustej kdyz jede na canondejlu“. A me to bylo fuk, ja jen potreboval seridit kamosovi brzdy :-)

                      0 0
                      • VencaV1  

                        Tak to ja mam trochu jiny zkusenosti. :)

                        0 0
                        • wroum  

                          Asi sem jel na blby ceste. Kdyz mas teda jiny zkusenosti, tak povez, je to tedy lepsi (z hlediska obdivu) ve Stromovce nebo na cykloztezce Podoli-Modrany :-P

                          0 0
                          • VencaV1  

                            Je to vsude stejny. :)

                            0 0
                            • wroum  

                              hmm. tak mi asi moc neslusel :-)

                              0 0
                              • scret  

                                hehe,asi ne:))tak ber to tak ze jekyl je dneska neco jako super V:)))

                                0 0
                                • wroum  

                                  super V je opravdu kultovka (nebo k tomu ma ze vsech kanonu nejbliz) a Jekyll je posledni peknej kanon. a nebylo to letos.

                                  BTW lidem to je stejne fuk, dulezitej je ten napis a ne jestli to je Jekyll nebo Prophet. A lidi co tomu rozumej stejne obe kola prehlidnou :-)

                                  0 0
                                  • Radek Broz  

                                    Kamos ma ve sklepe porad jeste mirne naprasklyho zlutyho Super V DH.

                                    0 0
                                  • scret  

                                    hehe:))ja je sice neprehlidnu,ale zadno posvatnou uctu uz ve mne nevzbuzujou:) Tak me se hodne driv libili matne cerny superV nebo jekyly.Jinak se mi libi Scalpel i Prophet,zelezi ale na osazeni a barve… Ale myslim si ze kultovka je Raven!

                                    0 0
                                    • kubad  

                                      Jo, ale praskala bohužel – vlastní zkušenost :-(

                                      0 0
                                    • blue  

                                      jo, karbonovyho ravena sem zrovna dneska rano videl, docela to jde :-)

                                      0 0
                                    • Komi  

                                      Cítím to podobně. Jen závidím těm lidem, že si to můžou dovolit a divím se, že za ty prachy nekoupili něco hezčího :-)

                                      0 0
                                  • VencaV1  

                                    Je videt, ze nemas vkus. Co taky cekat od nekoho kdo jezdi na tak osklivejch kolech. :)

                                    0 0
                                    • kubad  

                                      Byl hézkéj :-)

                                      0 0
                                    • wroum  

                                      :-) nejezdim ani na jednom co mam v profilu.

                                      0 0
                                      • VencaV1  

                                        Ja taky myslim predevsim to Norco. :)

                                        0 0
                                        • wroum  

                                          nevim proc, ale neverim ti. neverim ze se to norco muze nekomu vylozene nelibit. je to naprosto standardni stavba ramu, naprosto prumerna barevna kombinace, zadnej vystrelek, proste nic cim by se na prvni pohled lisilo od vsech canyonu, kon… proste to kolo neni staveny na masirku ani na okrasu, ale na jezdeni. kdybych chtel kolo na masirku, tak si koupim neco uplne jinyho. treba Cannona :-)

                                          0 0
                                          • VencaV1  

                                            Me se moc nelibi ta prohnuta zadni stavba, ale je fakt ze proti ty zvohejbany prisere co ma pa-dlista je to jeste celkem pekny. :) No a Canyony a podobny tuctovy kola se mi taky moc nelibej. :)

                                            0 0
                                            • wroum  

                                              tak to prohnuti taky nemusim, ale u fluida se to este da. u vsech Fr a DH full norcu je to humus a ty kola sou fakt hnusny, s tim naprosto souhlasim :-) a vsechny canyony a kony jsou proste vzhledove naprosto normalni kola, ktery nicim nevynikaj, ale presto to je pro me naprosto nejzkousnutelnejsi stavba ramu.

                                              0 0
                                              • vojtechposmourny  

                                                Řeknu Ti na rovinu, že právě letošní fluid mě svým „obyčejným“ vzhledem zklamal. Už to není klasický Norco. Jinak nejhezčí norco bylo, alespoň podle mě, tohle přiložený na obrázku.

                                                0 0
                                                • wroum  

                                                  kdyby byl letosni Fluid stejnej jako lonskej tak sem si uplne jistej ze mam jiny kolo. ten byl vylozene osklivej :-) Nerikam ze tohle je nejakej krasavec, ale je to jedinej typ Norca, kterej sem ochoten prijmout za svoje (a hlavne jedinej ram kterej jakztakz vyhovoval mejm pozadavkum). To co si sem dal na tom obrazku se mi nelibi stejne jako vsechny HC modely od Norca. Proste tohle je jediny norco se kterym dokazu zit (jinak mi ta znacka stejne nic nerika – je to takovej lepsi Author :-)

                                                  BTW – ja potreboval kolo na jezdeni a to IMHO letosni Fluid splnuje mnohem vic nez ten predchozi.

                                                  0 0
                                                  • vojtechposmourny  

                                                    To máš pravdu, ten loňskej taky nic moc. Jó, to ten z roku 2004, to je jiný kafe :-) Takovej lepší Author – možná jo (i když k tomu mám velký výhrady), ale víc do free ježdění. Nebo jinak, co je pro „normální“ kola Author, je možná pro dh atp. kola Norco.

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    to me se ten lonskej zase libil vic, ten letosni je uz takovej moc „tuctovej“ :-)

                                                    0 0
                                                  • wroum  

                                                    tuctovej… jak se to vezme, vzhledove je podobnej leccemu, to jo, ale funkcne (FSR) snad jenom Canyonu. jinak jsou snad vsechny ramy s touhle stavbou (klasickej ramovej trojuhelnik) prepakovany jednocepy a to ja nechtel, ani Canyona sem nechtel. a kdyz udelas selekci biku podle toho co bys rad (cena, FSR, klasicka stavba ramu), tak ti vyjde asi jenom Canyon a Norco nebo aspon ja nic jinyho nenasel (este asi treba Ghost, ale tam se mi nelibi ten tlumic pod horni ramovou). Z toho vyplyva, ze to co sem si koupil je jen kompromis pozadavku a v podstate jedina volba. jinak sou samozrejme originalnejsi kola :-)

                                                    0 0
                                            • Manas  

                                              Jak prohejbana prisera … teeda! :-)

                                              0 0
                    • scret  

                      No nevim,spis na me budou koukat jako na snoba,kterej ma prachy ale jezdi max. tak po stezce:))

                      0 0
            • VencaV1  

              Me se jeste mimo b-f nikdo nesmal a do vlaku me vzdycky pustili. :)

              0 0
            • MlokCZ  

              Proč by ho nepustili do vlaku? Tady jsem nějak mimo.

              0 0
              • kubad  

                Protože má poškozené kolo, chybí mu půlka vidlice :-)

                0 0
                • VencaV1  

                  Coz je pekna picovina…

                  0 0
                  • kubad  

                    Dnes už asi jo, ale opravdu se to stalo.

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      Tak věřim, že se to stalo, ale kdo má rád svý kolo, tak jezdí jak jsem psal výše pouze vlaky se zjednodušenou přepravou kol a tam si vše zařizuješ sám, takže se to stát nemůže.

                      0 0
                      • kubad  

                        Jasan máš pravdu, já to taky zkoušet nebudu :-) To byl jen fór k lepšímu.

                        0 0
                    • náčelník  

                      Stává se lecos. Tuhle mi nějakej malej kluk ukázal na revers arch a pravil: „Pane, máte obráceně vidlici.Tohle má bejt vepředu.“ :)

                      0 0
                      • scret  

                        tak to se mi stalo jen jedno a to uz je daavno,v podstate kdyz to bylo jako novinka…ale je to sranda:)))

                        0 0
                      • Radek Broz  

                        Vidis, kazdej malej kluk to vi, ale v Manitou to porad nepochopili :D

                        0 0
                        • scret  

                          Pace to dela taky a mozna dyl nez Manitou…proc nikdo nema kecy na pace??:))

                          0 0
                        • Peslezedirou  

                          Já jsem zase potkal na cyklostezce v Modřanech ženskou která měla otočenou RST jako revers arch. Si člověk holt nevybere…:)

                          0 0
                  • Peslezedirou  

                    Zdá se mi, že by si potřeboval změnu v zadním odpužení. Už jsi zkoušel Foxe?

                    0 0
      • MlokCZ  

        Canyon určitě dobrá volba, ale jednak některý modely už nejsou a pokud už náhodou jsou, tak na něj budeš čekat proklatě dlouho. Takže bys musel mít štěští a ještě být hodně trpělivej.

        Dotaz na TheIF, už ti Canyon dorazil? A schválně sem hoď datum, kdy jsi ho poprvé mailem objednal, ať má scret představu.

        0 0
        • TheIF  

          No skoro už jo (od 13.7 už čeká smontovaný v Německu), ale teď řeším jeden větší problém, jak tam převést prachy oni chcou důrazně jen – OUR pdesílatel hradí všechny poplatky a v bance tvrdí, že na to můžu zapomenout – každy musí hradí své poplatky /SHA/ jedině pokud maj uzavřenou nějakou smlouvů z tou cizí bankou (např Deutsche Bank) ale ne z nějakou jejich www.sparkasse-koblenz.de/…s/index.html?… :-(((( Jen lítam na pošty jak debil a furt si sněma dopisuju, kašlu na ně dnes jim pošlu o 30 Eur víc ať se stím poperou.

          PS: Kola objednána 23.4 PSS: Kamarádovo kolo se někde ztratilo, takže ten si ještě počká :-( //ich habe die Sache an unseren Montageleiter weitergegeben, der mich dann sobald wie möglich über den aktuellen Zustand des Bikes informiert. Ich werde die Info dann natürlich umgehend an Sie weitergeben. Bitte haben Sie noch ein klein wenig Geduld.

          Viele Grüße aus Koblenz //

          0 0
          • MlokCZ  

            A to nejde zaplatit kartou? Tou je to přeci nejjednodušší a běžně s ní platim na německých i dalších evropských shopech. Zrovna před dvěma týdny jsem něco objednal z www.starbike.com/, hned zaplatil kartou (mají tam u zboží jestli je skladem) a za 5 pracovních dní jsem měl balík doma.

            0 0
            • MlokCZ  

              Cituji z jejich stránek We offer that the foreign customer can pay by credit card. Takže zaplať kartou, to máš bez poplatku.

              0 0
              • TheIF  

                Pozdě já neměl embos kartu, takže jsem to vzal převodem – co může být těžkého,že stačí par klinutí a prachy jsou převedeny, ale po maratonů problemu z placením jsi ji už příště vyřídím kartu :-)

                0 0
          • TheIF  

            Z objednávky „skoro“ nového modelu jsem se dostal už do koupě kola z vyprodeje a za model ES6 už po mě chcou jen 1699 EUR (na webu maj pořád 1799)plus dostanu k tomu zadara ještě nějaket PACKET – pumpička…atd

            0 0
          • -Alan-  

            Blbá banka. U ČS s tím není problém, OUR nebo jinak, jak si vybereš. Do Německa k GE ten poplatek byl menší, než jsem měl za zahraniční platbu já tady, ale do Anglie byl kur..sky vysokej. Já ho zkusil nedat OUR, chlap do toho nešel, tak jsem mu to poslal za pár kaček českou poštou jako cenné psaní. Kdybych to věděl předem a věřil, tak bych to možná udělal rovnou.

            0 0
            • TheIF  

              Nj to spíš záleží z jakýma bankami mají uzavřenou tu dohodu, takže ani ta ČS nemusí být jistá. Prostě převodem už nikdy – radši kartou. Jsem zvědav co mi na to řeknou – dnes jsem jim to i napsal, že OUR nešlo a mají to v SHA + 30 EUR, tak snad mi to kolo pošlou.

              0 0
      • Peslezedirou  

        Na kraláku pár canyonů nedávno měli, ale přijde mi divný kupovat All mountain s XC geometrií…

        0 0
        • MlokCZ  

          A co na té geometrii u Canyon ES/ESX je XC-čkovýho? Mě třeba úhel hlavový trubky 69,5/68,5 přijde akorát na ten účel, na jaký je to kolo určený. Canyony XC maj geometrii jinou.

          0 0
    • Smazaný účet  

      me posledni dobou vrta hlavou, jak takhle lehky vysokozdvihovy kola, muzou bejt asi tak tuhy a odolny ? vono te to pusti do jinych rychlosti ty zdvihy a geometrie, a tam uz de dost o tuhost :-)))) pac to pak si dela co chce to kolo....., jede jinam… :-) to sou sily jako prase, co tam pusobi, si vem, ze mash 70–80kilo ( ja 85 ) a to je rozdil jet rozbitou cestou vyklepanej 30 nebo najednou letet 50satkou…

      sjezdaky maj porad kolem tech 20ceti, a ten material tam musi bejt znat a neni tam jen tak…, si tak rikam :-))

      mozna ale je to jen planej poplach :-) treba sou tydle 13tikilovy lapiery a jim podobny uplne zupa :-)

      jinak ale podle me by ti slusel reign od giantu ;-))))))))

      0 0
      • scret  

        mam 70kg,takze klidne 12kilovej lapiere by to prezil:)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          no nevim :-) radsi neco poradnyho :-)

          0 0
        • tutite  

          cenovka: nový bike s FOXkou a XL Crossmaxy, místo FOXky PIKE /plusminus stejné prachy/, místo LX klik staré /spolehlivé/ TTruvativy, pak ještě dolů šaltr, řazení, místo něj staré, osvědčené kousky, cca 80 tkc. No, ale mám tam nějaký upgradepro někoho zbytečný/ typu Ritchey Carbon sedlovka, Arione sedlo, FSA vlaštovky, WCS představec. Vpředu je 14 cm zdvihu, vzadu 13 cm. Geometrie je povedená, na centimetry je kolo dlouhé, ale posed je tak akorát, klidné ve sjezdech, ale dobře ovladatelné ve vracečkách, mám cca 173 cm, velikost je M.

          0 0
          • scret  

            diky,vycerpavajici. Mas to pekne poskladane,moc se mi libi!

            0 0
      • Radek Broz  

        No jednak tyhle AM kola maji precijen nizsi zdvihy 130–150 a geometrie ti taky nedovoli az tolik. Rozhodne bych to nebral jako odlehcenej sjezdak.

        BTW: Zavodni sjezdak ma tak 18, 20 je uz celkem dost.

        0 0
    • vifon  

      A co takto Santa Cruz? Blur LT (135 mm)resp. Nomad (165 mm). Ja som si ho zohnal od Slovenskeho ditributora za velmi fajn cenu.

      0 0
      • cabbage  

        jakou? pochlub se, tedy ne že bych si ho teď moh kuopit…;)

        0 0
      • tutite  

        Santa Cruz Blur rozhodně nebrat. Důvod? horní spojovací raménko původně bytelné z nějakého neznámého důvodu udělali strašně jemné, křehké, žádný výkovek či plný díl, jen takové 2 kousky titanu. Místo toho, aby to drželo a bylo pevné, tak se za chvíli objeví vůle a s tím spojené pazvuky. Žádná teorie, byl jsem s člověkem, kterému se to za týden rozesralo, a to u tak drahého rámu nesštve. Mrkni se na detailní fotky Lapierre, jak masivní raménka tam jsou.

        0 0
        • BB  

          tak už je to OK, v Probiku to nechali vytočit od místního důchodce soustružníka za pár korun. Problém byl identifikován tak, že při úvodních reklamacích tlumiče, jsem málo dotáhl celý čep a k „vyvaklání“ oněch spojů mezi titanovým vahadlem a duralovou rozpěrou došlo kvůli tomu. Takže na vině je nakonec Fox, který dodal tlumiče s těsněním, které nevydrželo mráz a já, protože v rámci urychlení reklame jsem to ke Švecům posílal sám a nenechal jsem to dělat v Probiku. Jinak bike už je v pořádku, nevrže a nemá vakl, doufám, že to chvíli vydrží. V téhle formě je BLT nejlepší bike, který jsem kdy měl.

          0 0
          • tutite  

            zdravím. To sis nechal vyfrézovat celé to horní rameno?

            0 0
            • BB  

              ne pouze ty duralovy vymezovaci valecky, co jsou narazeny do tech titanovych vahadel, mas se ? Vlasta jezdi jak bejk i v tomhle vedru, ja jsem misto svihu dal 3 piva u nas v hospode.

              0 0
              • tutite  

                Ale jo, celkem to jde. Na kole jsem od dovolené byl 3×, furt sedím v práci, ale na víkend se balím a zajedu si Beskyd Tour, což je drsných cca 90 km s 3000 m převýšením. Měj se, alex.

                0 0
        • vifon  

          Doteraz no problem. A to som zjazdil uz zopar brutal zjazdov (skor trialovych sekcii). Ak to je spravne dotiahnute tak sa to nema kam uhnut. Vakel sa spravil preto, ze ho nedotiahol-pise to BB. U inych bikov sa ti tiez urobi vakel na vahadle ked mas cap nedotiahnuty. Jedina chybicka je u vrchneho capu zadnej kyvky, sere sa tam spusta bordelu, co moze casom vrzat.

          0 0
        • filipes  

          Kdyby to byl systematicky problem, tak na MTBR bude hromada revu…

          0 0
    • wroum  

      vcera sem lehce projel SC Nomad a klidne bych ho zaradil do vyberu :-)

      0 0
      • Darkson  

        povídej, přeháněj

        0 0
        • wroum  

          no co mam povidat :-) bylo to skoro stejne dobry jako moje Norco :-) ba ne ted si delam prdel, je to uplne jiny. zadni zdvih je nekonecnej, zere to megalne. ve predu byl Pike, takze super a perfektni sladeni predek-zadek. oproti norcu je znat pri propruzeni pohyb klik (mozna jen muj pocit, fakt nevim nebo jde jen o zvyk) no a jinak samy superlativy. tuhost maximalni, zravost jakbysmet, v sede prejedes i mrtvolu a a ni to nepoznas :-) a ve stoje se to ani nehne a chova se to jako nizkozdvihovej ful – hodne nafouklej az na to, ze to bere nerovnosti uplne normalne, jen tvoje usili to nedokaze rozhoupat.

          priznam se ze za Norco bych to asi nemenil, norco mi prijde takovy aktivnejsi, ale za vsech rezimu, tedy i houpanim do kopce ve stoje. nicmene pohodlim jizdy po rovine a z kopce to je dost podobny (norco 146 mm a nomad 160 mm), ale pri jizde do kopce je nomad o nekolik urovni vys. jo a dovedu si predstavit jet na nomadovi kudykoliv celej den aniz bych se musel zvednou ze sedla. to kolo je super, ne nejlepsi, ale moooc dobry.

          0 0
          • dodydody  

            Nemel si pocit ze to na kasparka a nebo jinem prevodniku v nejaky stojce kde sou velke koreny a kameny taha za kliky? ps.jakej tam byl tlumic ?

            0 0
            • wroum  

              tak ten pocit sem mel. a nejen na kasparka, a i na normalni rosekany ceste (ale verim, ze po par desitkach km o tom nevis).

              tlumic byl RP3.

              0 0
              • dodydody  

                To je vlastnos vpp mne to zrovna moc nevyhovuje ubira mi to sil hlavne v tech stojkach : (
                jinak kolo je to nadherne a byl to velky favorit

                0 0
                • wroum  

                  to kopani byla taky jedina vec ktera me tak trochu zaskocila :-/

                  0 0
      • Alesh  

        povidej, prehanej, jsem taky zvedavej :-)

        0 0
        • wroum  

          nazdar ty zijes?

          ps: novej zdroj zabavy v pytlicku :-)

          0 0
      • Sparky  

        Draha sranda..

        0 0
    • Peslezedirou  

      A co třeba tohle? Takový český Norco…

      0 0
      • scret  

        si delas pr..l nee??!! Ja chtel kolo a ne hypermarket:)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Myslím to vážně. Poctivá česká práce!

          0 0
          • scret  

            „poctiva ceska prace“ chachachachac­hachacha:))))))))))) tak tos me dostal!:)))

            0 0
            • Peslezedirou  

              Co je ti k smíchu??

              0 0
              • scret  

                za 1.to ze je to poctiva ceska prace:) za 2. to ze je to all mountain,prijde mi ze to neni ani enduro,ani AMko a ani FRcko,nekde mezi tim,tudiz uplne na h… za 3. to bude tezky jak prase za 4. tuhle znacku a design osobne nemusim a musel bych ho okamzite prelakovat!

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Život je tááák těžkej :o)))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    sive, nabidnout stylovymu typovi jako je scret, AUTOHOREEEERHAAAA :-)))))))))) to je cin rovny zlocinu :)))))))) to je jakoby president mel jezdit na hrad votriskanym Faackem :-)))

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      :o))))) Některý kola na lidi fakt zabíraj :)) Aby byl biker středem pozornosti tak si stačí koupit fulla od Artura.....:)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        nejde vo stredobodvesmiru, aneb neci ego, de vo vyladenost osobnosti jako celku fcetne jeho biku :-)))) na tom nic spatnyho nevidim :-)

                        0 0
                    • scret  

                      pravdu diz!:))) pro me je Author proste jedna z mnoha asijskejch tuctovek ktera si hraje na ceskej vyrobek… Ceska znacka je pro mne treba RB,Duratec…uz i ten Spyder mi prijde vic ceskej:)

                      0 0
                • VencaV1  

                  Ten bod 2 se mi moc nezda, kde mezi tim by to tak mohlo byt? A jaky je vubec rozdil mezi endurem a all mountain?

                  0 0
                  • cabbage  

                    žádnej(asi jako SUV a allroad u aut) možná trochu je, www.canyon.com to maj lehce rozdělený…

                    0 0
                    • VencaV1  

                      To ma vic firem, treba i Cannondale. :) Ale nejvic se mi pozdavalo deleni jaky bylo v MBA. Tam to bylo neco jako: XC racing / trail bike / black diamond / DH racing.

                      0 0
                      • cabbage  

                        xc/ enduro/ all mountain/ fr-dh… jako příklad bych uvedl: SC Blur LT: enduro , SC Nomad: all mountain. ale je to dost sporný.

                        0 0
                        • VencaV1  

                          Sporny to urcite je, proto se mi vic libi oznaceni, ze Blur i Nomad jsou trailbiky. :)

                          0 0
                  • scret  

                    no prave ze nikde,neboli jak jsem psal je to na h…:)))

                    0 0
                • cabbage  

                  Tak toho all mountaina odvoláš! na tomhle bych tě poslal jet 100km vejlet v Alpách, aby s viděl jakej je to allmountain!:o) geometrie na FR, zdvihy na XC; výrobce: author
                  účel: machrování na sídlišti vol.2(po tescofullech)

                  btw: váží to přes 18kg…

                  0 0
                  • scret  

                    no psal jsem ze to neni nic z toho,natoz all mountain!:) Fakt´s to vystih,uplne jsi mi to vzal z huby,geometrie FR,zdvihy XC,pouziti na h…!:))))

                    0 0
                  • wroum  

                    jel si na tom?

                    0 0
                    • cabbage  

                      ne, jen porovnávám geo a osazení(+váhu) s tim na čem jo. enduro(nezávodní XC) to opravdu neni…

                      0 0
                      • wroum  

                        aha.

                        ja na tom jel a tak strasny to neni. 100 km by se dalo (ja ne), geometrie neni nikterak tragicka a vaha byla cca 16 kg.

                        nerikam ze bych to chtel a ze to je super kolo, ale pouzitelny to je a oproti minuly generaci to celkem pekne funguje. rozhodne to staci na mnohem vic nez na machrovani na sidlisti.

                        0 0
                        • Manas  

                          V tom pripade to ten clovek co jsem na tom jel ja to mel nastaveny desive. Fakt to bylo hruza :-)

                          0 0
                          • wroum  

                            letosni?

                            0 0
                            • Manas  

                              Hms, to bude ten rozdil – lonskej.

                              0 0
                              • wroum  

                                je v tom ***** rozdil :-)

                                treba ten lonskej mel zajimavej doraz – o sedlovku. letosni je funkcne predelanej a je vyrazne lepsi.

                                0 0
                        • cabbage  

                          ok. někde mam pocit že uváděli 18kg, to by pak bylo opravdu na nic. když dá nekdo 200km Salzku na singlespeedu, tak proč ne…

                          0 0
          • VencaV1  

            Ze by zlaty tajwansky ruce? :)

            0 0
      • dada  

        :)))

        0 0
      • Manas  

        Jel jsem na tom a hruza to byla. Za ty prachy radsi neco jinyho …

        0 0
        • cabbage  

          to samý můžu řikat o tom tvym:-P

          0 0
        • scret  

          to verim!:))) …ale tak do kramu pro rohliky dobryy nee??:)))

          0 0
        • wroum  

          tak penize sou relativni a VOC neni tak starsna :-)

          jinak sou fakt lepsi kola (subjektivne cokoliv s podobnym zdvihem a FSR), ale uplne spatny to teda neni.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.