• jurahasic

    Prosím přítomné odborníky o názor,které z níže uvedených kol je favoritem koupě.Giant Reign2-Kona Dawg-Norco Fluid2

    0 0
    • hanz  

      giant

      0 0
    • Lister  

      Kdybych měl tu možnsot si z těhdel kol vybrat tak bych bral toho Gianta. Copak asi doporučí Pádlista :o)

      0 0
    • kesu  

      konu

      0 0
    • vasil  

      čau juro – mě se líbí kona :-)

      0 0
      • -b-n-x-  

        neznam ty ostatni, ale ten Reign je moc prijemny. Jeden mistni uzivatel a vlastnik tohoto kola si ale stezoval na problemy s loziskem v cepu.

        0 0
    • hanz  

      hlavně bys měl říct jestli na tom hodláš víc chrtit nebo víc terenit…není enduro jako enduro..třeba reign dokáže bejt hodně rychlé kolo i ve výjezdech, ve sjezdech mazec. kona a norco budou dle mě trošku asi pohodlnější ale taky mín pohyblivější co se švihů týče, systemy maj starý ale dobrý(norco) a primitivní s negativama jednočepu(kona)

      vyber jak myslíš ale já bych neváhal ani minutu a vzal reigna

      0 0
      • gaston  

        mam dawga je muj prvni full, a proto nemuzu srovnavat ale o jakych negativa jde ja mam opci, ye jsem ya ten 3/4 rok zadny negativum (u ramu) nenasel.

        Dawg konkretne ma jinou slabinu a to je dle meho soudu vidlice..

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Svez se nekdy na FSR.

          0 0
          • gaston  

            Dost nejednoznacna odpoved od takoveho odbornika :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Alespon si pak udelas vlastni nazor. To sam uznas je urcite lepsi :)

              0 0
              • gaston  

                kurna to musis mi kazit sen o mem dokonalem kole … osklivaku :)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Jsem takhle minuly tyden zkazil sen jednomu typkovi. Ale ten alespon pozoroval co mu nevyhovuje, ale nevedel proc. Nakonec priznal, ze vlastne vyhodil 60 papiru jen za kolo, ktery mu nevyhovuje a pak jeste chranice, helma, rukavice… je to tezky kdyz clovek nema prehled, zkusenosti, pratele… ale od toho tu je bike-forum a jeho historie, aby se uz nikdo nemusel ptat kde vezme 85 na dalsi kolo :)

                  0 0
        • hanz  

          odpověděl sis sám, je to tvuj první ful takže nemůžeš srovnávat. jezdil jsem/jezdím: jednočep/přepá­kovanej jednočep a různý jejich podoby potom fsr a maestro.

          až si budu kupovat další kolo tak to bude na 100% maestro/vpp/fsr

          0 0
    • lubos  

      Reign.

      0 0
    • jurahasic  

      Děkuji vám za odpovědi.Chci jen poznamenat,že u Norco Fluid 2006 došlo ke změně kostky a tudíž dle mého k jistému odtučnění a ta vidle(katalogově 20papouchů),čtyřčep s horstlinkem za 50 000kč.Co se týče mého stylu,je mi 42 nemám závodní ambice,ale taky se nechci moc pohupovat.Zkrátka chci kolo pro pohodu.Ještě jednou děkuji za příspěvky minulé i ty budoucí

      0 0
    • jurahasic  

      nevím co tím myslíš-hrací kostky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.