• gomolka

    Zdar bikeři, rád bych připravil k výrobě dresy, které by následně někdo kupoval:o) Máte nějaký nápad, co a jak na tom udělat jinak, než jaké jsou stávající dresy ve kšeftech ??? Nebavím se o materiálech, to je mi jasný, že to chce kvalitu i levnější varianty, spíš mi jde o vychytávky ve střihu, grafiku … a vůbec co Vás napadne ???! Koneckonců, je to pro Vás (nebo tedy bude:o). Tak sem s nápadama a připomínkama, popř. mě kontaktujte i na mejlu, icq., či phonem :o)))

    0 0
    • mastihuba  

      Budou dresy B-F??? :)))

      0 0
      • gomolka  

        no proč ne … ale spíš best4bike collection :o)))

        0 0
        • Jogador  

          Já jsem taky pro dres b-f. A s místem, kam by si pak mohl každý lihovkou nebo barvou na látku napsat nick, třeba přes celý záda. Jinak já bych byl spíš pro dres s krátkými rukávy, verze MTB, a kapsu vzadu ne na zip, ale na suchej zip.A cena do 1000,–

          0 0
          • blue.sun  

            Je ti jasný, že bys musel udělat několik druhů? Třeba FR nebo DH by ti určitě nejezdili v klasice, mají svůj styl oblékání. A stejně tak švihaři mají radši dresy upnutější, zatímco pohodáři navolno…

            0 0
      • admin  

        budou tricka B-F, o drezech sme zatim nepremysleli ale mozna ze bysme je udealt mohli

        0 0
        • gomolka  

          Admine, do zelí Ti nepolezu :o) Trika, či dresy bike-fora nechám na tobě :o)))

          0 0
        • Meesha  

          Tricka? Super! Bikovejch je malo…

          0 0
          • enjoy  

            podle me nejsou zadny.vsechny jsou hnusny.snad tak jeste fox.

            0 0
            • Jogador  

              Hm, když nosím z P50, tak si všichni ze mě dělaj srandu, že jsem volný, ale je fakt, že my na závodě jsme si to ztěch slečen dělali taky:)

              0 0
            • Meesha  

              Ja zase fox nemusim. Mam je zafixovany pod vecma na MotoX a freeride a to de mimo me. A navic uz to delaj i sikmooci spoluobcane… :-)) Videl sem hezky trika od Cannonu, ale 1200 je krapet dost…

              0 0
              • enjoy  

                no ja bych to nenosil,protoze si to spojuju s tim samym.jenom rikam ze jsou docela hezky.

                0 0
        • Jogador  

          To je nejkrásnější zpráva, co jsem dnes slyšel, a kdy budou, dočkám se jich pod stromeček?:)

          0 0
          • admin  

            jsou dva druhy, oba uz mame udelany, ale u jednoho je problem s potiskem to resime az vyresime budou k mani pocitam ze to bude brzo (aspon doufam)

            0 0
        • enjoy  

          ja nechci prudit,ale aby ten design nedopadl jak to u nas vetsinou dopada.ale verim ti:-)

          0 0
          • Jogador  

            ale prudíš:)

            0 0
            • enjoy  

              ja vim,ale ja fakt nechtel:-)

              0 0
              • Jogador  

                Víš, já tě nějak nechci prudit, ale nevěřím.:)

                0 0
                • enjoy  

                  no ja si pockam az to tricko uvidim:-).no ale pokud tam nebudou imbecilni kresleny obrazky,tak to bude v pohode:-).ja uz radsi mlcim,abych si tu jeste vubec nekdy neco napsal:-)

                  0 0
                  • Jogador  

                    jenže ty tryčka stěmi krásnými obrázky stáli víc, než kolik jsem ochoten dát za tryčko, prodávali je tuším i v bikeexpert asi za 450,–. Jen doufám že na něm nebude velký nápis VOLNÝ

                    0 0
                    • enjoy  

                      no tak 450,– za bavlneny tricko je pro me dost levny,to vis v tech pitomejch skejtshopech jsou mnohem horsi nez nejakej nike nebo adidas.no ale ten bikeexpert.to sem tam takhle zavital a vidim tricka,tak si rikam ze bych si treba konecne nejaky bikersky koupil.jenze jak jsem je projizdel tak jsem si rikal jenom:coze?delaj si prdel?to nemyslej vazne.no proste se mi ten design moc nelibil:-).tak asi budu muset dal davat 800,– za tricka ve skejtshopech:-).a nebo si poridim tricko bike-fora:-).no a doufam ze na nem bude i muj nick:-)

                      0 0
                      • Jogador  

                        Tak jestli na něm bude nic všech lidí, co tu jsou, tak počítej, že bude počmárany jak skej?ácký stěny, a to bych si tam rovnou dal přepsat Máchův Máj:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          no to nee:-),ja myslel jenom muj nick:-).ale vyroba by asi nebyla snadna:-)

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            Jelikoz se potisk tricek dela vetsinou flockem nebo sitotiskem a vetsinou ti to nikde neudelaj pod 25 kusu, tak dost pochybuju, ze by se tam dal dat nick. Respektive bylo by to extreme drahe. Ale mame treba digitalne tisteny dresy a kazdej na nem ma svy jmeno.

                            0 0
                            • mAk  

                              Za kolik se to dá pořídit, takovej tisk? Kde sis to nechal dělat a taky esli to drží, aby se to nevopralo?! Jo a z jakýho formátu souboru se to tiskne, hergot to je otázek (c;

                              0 0
                              • gomolka  

                                pokud jde o flok (řez z plotru a následný nažehlení), to ti vyjedou od jednoho kusu, pokud jde o digitální tisk na nějaké kopírce Ti to udělaj taky od kusu, ale kvalita stojí většinou za h…o, pokud jde o digitál pomocí sublimačního tisku, tak taky od jednoho kusu, ale spíš se na tebe vykašlou (jak kde), a pokud jde o síto, tak tam se vyplatí série alespoň 20–50 ks, aby se zaplatila příprava síta :o) Jinak existují i jyný možnosti tisku, jako termotransfer (Gerber Edge, Roland …), ale tak záleží na tom, na koho narazíš a jakou má techniku, a jak je ochotnej !!! Ceny neuvádím, protože je to hrozně individuální podle toho a toho … :o)))

                                0 0
                              • blue  

                                uz to tady nekolikrat probehlo:

                                ZDM, s.r.o. , sítotisková tiskárna Okružní 22, 35201, AŠ info@zdm.cz www.zdm.cz

                                na webu ale moc informaci nemaj, mailem ti poslou vsechny potrebny materialy: cenik, sablonu, pokyny pro pripravu

                                0 0
    • kovar  

      můj ideální dres, který nelze koupit: volný, dlouhý rukáv, bez kapes-maximálně malá kapsička na hrudi, bez jakýchkoliv nápisů a obrázků a lampasů a proužků, jednobarevný -rezavá , krémové barvy nebo dvoubarevný – světlešedozelená-oranžová například.

      0 0
    • M1R3K  

      mozna bych zkusil neco jako jednu kapsu na zadech na suchac a vevnitr mozna i trochu neco proti promoknuti – kapsa na mobil…

      0 0
      • střewo  

        já bych si koupil takovejhle: letní – krátký rukávy a odvětrání pod paží podzimní – delší (pod zadeček :-)) a hlavně něco reflexního, už brzo bývá tma. a grafiky pokud možno míň

        0 0
        • Clodman  

          No ten letní s tim odvětráním se nechá koupit je to dres Sensor o2, sám ho mám a je v pohodě.

          0 0
    •  

      položím věcnou otázku: cenově by t ovyšlo na kolik(různý verze) odhadem a nějaká možnost osobního zkouknutí popř vyzkoušení?

      0 0
      • pitelboy  

        Kazdopadne u dresu „pres hlavu“ udelej ZIP az nekam po pupik, aby to poradne luftovalo, kdyz to rozepnes !!! A vzadu malinko delsi spodni cast nez ve predu.neni potreba mit dres ve predu az na stehna. A taky by se hodilo vic prostoru v podpazi..

        0 0
      • gomolka  

        … zatím sonduji, jak takovej dres má vypadat, jaký tam chcete vychytávky ? V každým případě díky všem za příspěnky a tipy :o) Cenu budu kalkulovat posléze … záleží jak na střihu, materiálu, tak i na výsledným potisku (teď mi grafik dělá nějaký návrhy). Časově to vidím tak na start nové sezony … přemýšlím i o tom, že by na každým dresu byl i podpis majitele, nebo jeho nick (pokud by byl zájem) :o)))

        0 0
        • vlk  

          tak ty návrhy hoďte někde na net a my Vám poradíme, co se nám nejvíce líbí.

          0 0
          • gomolka  

            no to hodím … ale nejde mi ani tak o grafiku, jako spíš o ty návrhy vychytávek (nepromokavý pouzdro na mobil … apod). Díky za tipy. Na svůj web umístím návrhy grafiky a bude se hlasovat o ty nejhezčí, ty se pak uvedou do výroby :o)))

            0 0
            • vlk  

              jako vychytávku bych tam dal malé poutko pro uchycení zadní blikačky.Když ji dávám za kapsy tak ji většinou ztratím.

              0 0
            • vlk  

              jinak v předu bych udělal nějakou univerzální kapsičku na hrudi abych měl rychle po ruce buzolu.Lovit to v zadní kapsi není moc supr.

              0 0
            • blue.sun  

              VYchytávky? Hmm, spíš praktický nápady: Třetinovej zip, vzadu dvě kapsy. BTW, uvažoval jsi už o materiálu??

              0 0
    • Tominec  

      Neví někdo, zda se dá sehnat dres KOFOLA? Dík.

      0 0
    • mosquito  

      osobne bych tam dal nejake reflexni materialy … nemusi to byt nutne pruh 5cm sirokej pres cely zada ale treba 1cm prouzek nekde mene napadnej, ale aby v noci plnïl ucel

      0 0
    • kankrlicek  

      V kapsách mi chybí takové to poutko ze suchého zipu na klíče a vložená přišitá kapsa z nepromokavého materiálu na mobil by možná nebyla špatná. A na maratonech mi chybí malá kapsička (tak 5×5 cm) na sucháč někde na rukávu – rád bych tam vozil konkrétně protikřečové tablety :) Zip opravdu pod pupek.

      0 0
      • Mamutt  

        Hmm, kapsička na rukávu dobrý nápad.. Já už dlouho marně sháním něco z alespoň dobře dýchajícího materiálu, dlouhý rukáv, volnější střih, prodloužená záda, zip cca po hrot hrudní kosti a pod ním kapsa na sucháč, ale klidně i klas. zip. A žádné kapy na zádech. Střihem něco ve smyslu těch klasických šus?ákovek od Hannahu, DirectAlpine a dalších, jen jako dres.

        0 0
      • K2  

        Pod kapsou z nepromokavého materiálu se budeš zaručeně potit a bude se na tebe lepit – tuhle vychytávku bych zamítnul. Jinak navrhuju na spodek zad kus neoprénu místo blatníku, integrovanou vestičku proti větru a pláštěnku pro jezdce. Na lemu kapsy vzadu integrovanou blikačku, stahovací pásky, tak aby jednoduše MTB dres šel změnit na silniční, integrovaný chránič páteře a ramen… Pokud mě přes noc napadně něco dalšího tak to přihodím. Jinak hlasuju za raglánový rukáv a třeba coolmax matroš.

        0 0
    • SavaH  

      Návrhy pěkný, ale koukam, že se nějak neberou ohledy na slečny. Takže něco přilýhavýho se zipem. 3 kapsičky na zádech a ani ta na rukávu by nemusela bejt špatná. Nepromokavá kapsa na mobil je taky good idea.

      0 0
      • vlk  

        záleží z čeho ta kapsa na mobil bude vyrobena.Aby se pak nestalo ,že bude dres na tom místě stále vlhký.

        0 0
      • gomolka  

        Tak na slečny zapomínat nesmíme, to je přece jasný :o))) Já bych viděl tu nepromokavou kapsičku na mobil vpravo vzadu na klasickým uplým dresu, ale co na dresu volným (mtb) ???

        0 0
        • blue.sun  

          Na MTB dresu ji klidně hoď taky na hruď… Když pojedeš, stejně je horní část dresu na tobě přilepená, ne? No a nebo pak jedině dozadu, po straně. Ale tam je zase problém potu a odvětrání. Já osobně mobil vozím v camelu:)

          0 0
      • MartinXC  

        Jedna moje kámoška by asi ocenila těsný dres se silikonovými vycpávkami vepředu, prádlo jí prý na kole vadí (zeptám se :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.