• rob

    nevite, kde bych mohl sehnat dres NORCO? V krame mi bylo receno, ze udajne u nas urcite ne, protoze se sem privezlo 20 kusu a ty byly hned rozprodany a pro nezajem se dalsi dovazet nebudou (zni to ale DOST rozporuplne. Kdyby nebyl zajem, asi by se jich hned 20 neprodalo). Na netu taky nemuzu nikde nic sehnat. Hlavne ani nevim kde, protoze s nakupem z „venku“ zadne zkusenosti nemam.

    0 0
    • Tomcat  

      V jakym krámě? U dovozce ses ptal? http://www.norcobikes.cz/

      0 0
      • rob  

        samozrejme ze na of. strankach jsem se ptal, ale zatim zadna odpoved, takze jsem to zkousel tady u nas na severu po obchodech

        0 0
        • rob  

          ale ted jsem si vsimnul, ze je na tech strankach i telefon, takze jeste zkusim zavolat.

          0 0
          • Radek Broz  

            Az budu mluvit s dovozcem, tak se zeptam (kdyz si vzpomenu:o). Problem je v tom, ze doprava je draha, takze vozej vsechno jednou za cas ve velkym mnozstvi. Pokud vim, tak novy veci budou az pred vanocema (takze pokud dres neni, tak ani nebude).

            0 0
            • rob  

              pak je tedy na miste moje podotazka, jestli nevis o nejakym e-shopu, kde by se dal poridit a nechat poslat k nam. Hledal jem kde se da, ale najit dres neni tak jednoduchy, jako hledat kolo :(

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Co takhle se zeptat primo na norco.com? Treba by se to nejak dalo.

                0 0
              • Radek Broz  

                V Cesku, myslim, takovy e-shop nebude. Bud se to da objednat od nich (coz ti napsali, ze nemaji) nebo koupit v shopech, do kterych vozi zbozi.

                0 0
              • Radek Broz  

                jestli to to tak stojis, tak na norcobikes.cz je v kontaktech i seznam prodejcu, ktery bych na tvym miste obvolal.

                0 0
                • rob  

                  tak s tim uz jsem samozrejme zacal. Zatim jsem v pulce seznamu :)

                  0 0
    • Meesha  

      Asi je to blbost, ale napad me Programcycle v Praze. Norca sem tam sice nevidel, ale z Kanady vozej hadry Sugoi a nedavno tam meli i Rocky Mountain… Mozna by se tam naslo i nejaky Norco…

      0 0
      • blue  

        Norco nedelaj, jedine ze by ten dres v Kanade pribalili k nejaky zasilce Sugoie (to by ovsem bylo hodne vtipny :-)) nebo RM

        0 0
    • rob  

      tak z norca mi dali vedet, ze dresy uz nejsou, ale je mozny ze budou jeste naky na shopech. Takze jestli jste tu nekdo, kdo ma prodejnu a na ni 04 freerideovej dres, byl bych vdecnej, kdybyste mi dali vetet tohle info na mail.

      0 0
    • Maara  

      Zkus se zeptat kluků z Vela Plzeň. Dělaj hodně kola Norco. http://www.velo-plzen.cz

      0 0
    • Snoopy  

      Asi ti moc nepomuzu. Norco nikde nevidet… Ja si brousim zuby na sjezdovej RB, ale radeji bych ho na vlastni oci videl, popř. vyzkousel, nez to resit objednavkou primo od RB. Cena je 1600Kc. Vi nekdo o nejakym kramu?

      0 0
      • Radek Broz  

        V Pze na Roztylskem Namesti v zakaznickem centru RB. Co ja vim, tak ale davno zadny nemaji a cekaji na vyrobu novych (ale uz jsem tam dlouho nebyl), takze bych tam predem radsi zavolal.

        0 0
        • rob  

          Velo Plzen jsem volal , jsou v tom seznamu na norco.cz. Jinak jestli v te Praze zadne nemaji a cekaji na vyrobu novych, tak se asi nedockaji :) urcite ne tenhle rok.

          0 0
          • Radek Broz  

            tohle patrilo k tem dresum RB.

            0 0
            • Snoopy  

              Dik za info, ale Praha je pro me daleko a ni v brzke dobe se tam nechystam. V Brne (hobbysport) ho nemaji. Mozna si zajedu do Prerova (selasport) nebo do Olmiku…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.