• alveta

    Jelikož právě Bladeovi nejede net,požádal mě abych zalozila tenhle zajímavej thread(nebo jak se to píše:-)): Kolik vám odpadne od huby když se posilnujete během celodenniho švihu? Myslím,že ho to napadlo při našem posledním švihu,jestli je pouze on takový bajkersky prasatko:-D viz obrazek:-)))

    0 0
    • pegas  

      z blada si nic nedelej…on radsi ji jesenky aby mu nic od huby radsi neupadlo:-)))…

      0 0
      • Blade  

        Tak s vámi přátelé, já jsem skončil.

        0 0
        • Hnoj  

          Nikam nepudeš ! eště sme neskončili !

          0 0
        • alveta  

          myslim z¨žes tohle rikal uz moooooockrat:-DD to mas za to vymachani v kaluzi a bahenni lazni…lidi bahca Blade je desne utocnej,ale myslim ze v bahennich laznich by pracovat nemoh…by je tam vsechny svou nesikovnosti utopil…:-DD

          0 0
      • alveta  

        fuuuuuuuuj Jesenky:-( ty me radsi ani nepripomineeeeej:-DDD

        0 0
        • pegas  

          ..hadej kdo se dneska vyboural..no jasne..blade…sem jen slysel z vedlejsiho udoli krik a ranu..a pak nadavajiciho blada.....si pekne doku… predni kolo..lulin jeden:-))))))))

          0 0
          • alveta  

            joooooo,prave me to rikal:-DD a vis co jeste rikal?cituji:Pegas je pako a vybira hovno trate:-D

            0 0
            • pegas  

              ..fakt?…vzdyt stal nahore na kopcu a poustel me at jedu dolu,ze on nejede..posera…

              0 0
              • alveta  

                to vis,na sebe nic nepraskne…a je pekne zakernej,dneska me 3× na 100metrech nasmeroval schvalne do prikopu…mu nedaruju:-D

                0 0
                • pegas  

                  neboj..ono se mu to dnes opet a zas vymstilo…treti sen an kole a trei drzkopad…odreny druhy koleno,tachac a prej i patka je fcoudou..vsak se ho zeptej,rad ti jiste povi…ja uz musim pryc nebo umru smichy…to neni mozny aby se stalo to co mu:-))))))))))))

                  0 0
                  • alveta  

                    jooooooo,slysela sem o tom a hned me poslal fotku..lidi kouknete jakej je Blade amater:-DDDD

                    0 0
                  • alveta  

                    jooooooo,slysela sem o tom a hned me poslal fotku..lidi kouknete jakej je Blade amater:-DDDD

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Hlavně ty neoholené nohy… :D

                      0 0
                      • pegas  

                        tos videl jen nohy!!!..takhle vypada nahoreve skutecnosti..

                        0 0
                      • pegas  

                        tos videl jen nohy!!!..takhle vypada nahore ve skutecnosti..

                        0 0
                        • alveta  

                          hej,ja se tady z toho podelam smichy:-DDDDD to nejni moznyyyyyyyy,Tome za chvilu budes vsude znamej jako nejchlupatejsi biker:-DDDDDDD

                          0 0
                          • pegas  

                            ..stydme se..takhle se bavit na jeho ucet:-))))))))))..ale ze nam to de dobre ,ze?

                            0 0
                            • Biker jak Pes  

                              To teda jo, nevím jak on, ale já bych takové háro nenacpal po přilbu… :))

                              0 0
                              • alveta  

                                tak on ma velkou prilbu:-DDD a malou hlavu:-DD by ses divil jakou hrivu pod tu helmu narvu ja..jeste ze to aspon muzu sepnout,ale on?to ma ponekud horsi..a jeste by vypadal ja buzik:-)

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.