• Thorn

    Tak som sa oneskorene dostal k clanku o Kopkovej ucasti na Great Divide Race… okrem toho, ze ten chlapik predvadza obdivuhodne vykony, mi udrela do oci jedna vec – spominal, ze sa velmi stazoval na to, ze vsetky vzdialenosti boli uvadzane v milach a on mal cyclocomputer v km/h… neviem, mam pocit, ze snad vsetky computery su prepinatelne, a ak nie, tak sa to da kompenzovat 1.6× mensim nastavenym obvodom kolesa.

    Pride mi to ako trochu absurdne po tom, co vsetko tam zazil, zneprijemnit si cestu niecim, coho naprava by ho stala 3 minuty…

    0 0
    • Clodman  

      Jo taky jsem se tomu divil, i muj Speedmaster 5000 má nastavení mezi mílema a kilometrama, asi na to během teěch hektickejch příprav zapoměl

      0 0
    • McBlacky  

      když už se tady nakousl Kopka, nedokážu si představit jeho tréninkový plán, to musí být hrozná vražda. S tím tacháčem, stane se, prostě na to asi zapoměl. Ten závod je dobrá vražda, bez podpory, spacák sebou, orinetace podle mapy, jídlo koupit na trati, 4000km za 21 dní… a jezdí na 29" bajku

      0 0
      • cabbage  

        jo taky sem to cet- husty, pro me mimo mi chapaní

        • pokud jeho tachac nema mile tak nemuze nastavit 1.6 obvodu kola protoze to nejde- uz 29"/2.1" je tesne pod hornim limitem tachace(nevim jak vase ale muj neni do nekonecna)
        0 0
        • Clodman  

          Jo asi na to zapomněl, to se stane, ale nijak nechci shazovat jeho výkon, je to hodně velkej borec a fandim mu

          0 0
        • Thorn  

          pre mile by to bolo podla mna 1.6× MENEJ, ako pre km.

          0 0
    • Darkson  

      mě osobně nejvíc dostal ten závod přes Aljašku v zimě, to byl fakt nářez. Takovej extrém se těžko překonává…

      0 0
      • cabbage  

        napada me 6 horsich- trans himalaje v zime trans sibir, severni a jizni pol, tour d Iraq a pres saharu na jeden bidon:-)

        0 0
        • Darkson  

          ááá, pán je průkopník…tak hodně štěstí v překonávání Kopkových výkonů :-)

          0 0
    • Vojtíšek  

      Obdivuju Kopku do čeho všeho se pouští, ale bohužel musím konstatovat, že na druhou stranu na něj všude slyším jenom samou hanu. Jeden příklad za všechny: loňský Malevil, kde si zkracoval tra?, to je mimo moje chápání. Holt, ale každej jsme nějakej…

      0 0
      • McBlacky  

        ono paradoxně na závodech typu 100km a míň se svým typem tréninku na bednu mít nemůže, pro extrémy musí mít natrénováno jízdu mezi AP a ANP (imho) a ne jízdu okolo a nad ANP což je případ maratonů v ČR. A to že si krátil, třeba zabloudil, nemuselo to být úmyslně. Pro mě osobně je to největší biker z ČR v tom opravdovém pojetí MTB. Ikdyž nejlepší výkony má samozřejmě Purmen…

        0 0
        • MARIN  

          O tom neumyslnem zkraceni na Malevilu.Kopka pokud vim Malevil nejel poprve,bydli v blizkosti a snad jsem nekde cetl, ze i pomahal s treti. Nicmene jeho ostatni vykony obdivuju. Skoda ze nejaka ta beseda s nim neni v blizkosti.

          0 0
          • J.A.V.  

            Nějaká náhodou je. Před chvíli jsem četl na mountainbike.cz o Posledním Zmazání které pořádá PakliSport (pořadatel Malevilu) a tam by právě měl Kopka promítat diáky a besedovat. Má to bejt poslední sobotu v říjnu.

            0 0
            • MARIN  

              Ono tech besed s nim ma byr po republice vic ale vsechny mam nejak z ruky ale snad ma byt i neco na vystave v Brne tak snad tam

              0 0
              • J.A.V.  

                Aha :) Já to v blízkosti pochopil časově, zatímco tys to myslel zeměpisně. Stanou se horší věci :))

                0 0
        • Vojtíšek  

          S tím Malevilem je to tak, jak píše MARIN. Tam nebylo možné, aby bloudil, když je místní. Naopak tam byl zřejmý úmysl, což je u sportovce jeho kalibru dost napováženou. To samé jsem zaslechl loni na Transalpu o jeho závodění tamtéž v r.2001. V prvních pár etapách se uštval se špicí, když přišla královská tak zabalil a nechal se odvézt autobusem, mázli mu limit, ale přesto vyšel oslavný článek ve Velu, jakej je king a jak dobře si vedl :-) Nevím, co je na tom pravdy, prodávám jak jsem koupil.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.