Jakou pneumatiku na přední kolo-

44 nepřečtených
  • vlk

    Jaké máte pneumatiky na předním kole-Vaše zkušenosti. Jakou pneumatiku na přední kolo nějakou univerzálku na léto a jaro.Do bahna i do sucha.jehličí,jíl,ská­la,šotolina někdy i silnice.1,95–2,1.Něco levnějšího.do 800Kč

    0 0
    • Daf  

      Co treba Continental Explorer?

      0 0
    • mastihuba  

      celoročně Z-max už mě přetalo bavit věčný přezouvání a zkoušení prostě mě stačí.

      0 0
      • Gatier  

        IRC Backcountry sa mi zda byt super napredok. Jazdim ju, ale zatial len po asfalte, takze zatial nemam podrobnejsiu skusenost v terene.

        0 0
        • vratan  

          Backcountry su zatial najvacsi shit aky som jazdil. Okrem toho ze maju velky valivy odpor, v terene vobec nedrzia v zakrutach. Moj typ na predne je Continental Vertical, alebo Explorer.

          0 0
      • Žanek  

        Máš recht! Kdyby jely líp po asfaltu tak to jsou ideální pláště.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyby jely lip po asfaltu, tak to jsou silnicni plaste. Mam to tu rad. Kazdy vi co chce. Odpruzenou vidlici co nepruzi, mtb plaste na silnici…

          0 0
          • fousac  

            tak to klidne muze byt Maxxis Calibos.. jenom ho clovek musi nasadit spravne.. ;)))

            0 0
          • Žanek  

            Je vidět, že´s asi Z.maxy v životě nejezdil, protože jinak by´s věděl, že jízda na nich po asfaltu (rozuměj, než se dostanu do lesa, ne že bych na nich v zimě najížděl kilometry po silnici)zvláš? v šířce 2.1, je očistec. Jízdní vlastnosti v terénu jsou vynikající, ale většina jiných mtb pláš?ů jede po silnici líp. Když něco hodnotím, tak napíšu rub i líc…

            0 0
            • Radek Broz  

              myslim, ze jsme s Padlistou zkusili oba dost plastu, co po asfaltu jedou jeste hur nez nejaky Zmaxy:-)

              0 0
              • Žanek  

                Netvrdím že neexistuje pláš? pro XC, který jede po silnici hůř než Z max. Ale nevím o něm. Chápu že Pádlista je nejchytřejší a nejzkušenšjší ze všech, ale většina lidí jezdí na kole jiným stylem než on, tj od komponentů čeká něco úplně jiného…BTW ty Ričiny mám na bajku, to že jedou blbě po asfaltu je bohatě vyváženo vlastnostmi v terénu..

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ja jen tak rejpu:) Jinak vozim i 3" pneu a myslim, ze jedou na asfaltu jeste o malinko hur nez ty hrozne Z maxy. Ale mam proste kolo horske a tak sice do lesa jedu po silnici, ale nebudu si kvuli tomu kupovat slicky, abych se pak v lese trapil. Myslim, ze to oba delame podobne. Jen mame rozdilne meritko.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    hele ještě k té vidli co nepruží- važim neco přes 90kg a když sem zkoušel nižší tlaky aby to žehlilo každej kamen tak sem ji při jednym skoku malem provalil(nebo prorzil? co javim jak se to řika když to tam zajede na doraz)- od te doby sem smířenej stím že nebere každej kamínek a pro změnu bere větší rany – máš k tomu co dodat? rád se přiučím.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Ano. Nafoukej na nizsi tlaky a dej vic oleje.

                      Ale je znamo, ze vzduchovky jsou mene citlive, takze rada druha. Kup si pruzinovku s odpovidajici pruzinou a konec pores hladinou oleje. Dalsi dotazy?

                      Nebo me napadla jedna jeste lepsi varianta. Hod si do te vzduchovky pruziny. Na tech bude chodit citlivy zacatek a konec dofoukas vzduchem.

                      Ale moje narazka se spis tykala vidlic se zamykanim a systemama nepruzeni.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        dík za radu zkusím to s tou hladinou oleje, ale s novou vidlou nepočítám vcelku me to vyhovuje tak jak to je. Jde mě spíš o doladění toho co mám.

                        0 0
    • morgoth1  

      mam dobry zkusenosti s aligatory od hutchinsna

      0 0
    • MartinS  

      IRC Serac XC

      0 0
    • Tommy  

      Zkus od Hutchinsona ROCK 1.95" – docela drží i na mokrý trávě – hodně málo kolem 300,– a za těch 800.- máš skoro 3× novej – taky jsem původně chtěl dražší, ale fakt mě překvapil, jak cenou, tak kvalitou. – Příjemně

      0 0
    • czertd  

      Mě se osvědčila Maxis Medůza – je má šířku 1,8. Dobře vede (hlavně v marastu) a neklade velkej odpor na silnici.

      0 0
      • fotis  

        ake mate skusenosti s wtb nanoraptor..mam v plane to dat na predok aj zadok.

        0 0
        • MartinXC  

          Když jej dáš dopředu, zabiješ se v zatáčce na šotolině.

          0 0
          • Karaya  

            Zadny zabijeni se nekona, jenom to trochu ujede.. Ale az na sterk jsem s nima maximalne spokojen, rychly na silnici i v terenu a drzi…

            0 0
      • RomanH  

        Hlasuji taky pro Medusu. Po velkem laborovani se vracim k tomu, co tvrdi vsich motorkari (enduro) -nejlepsi vzorek je kostka. Jeste by me zajimal ten IRC NOTOS XC – jesdite ho nekdo ? Na obrazku vypada docela dobre (jedna kostka vedle druhe) ?

        0 0
    • JJ  

      Panaracer Dart

      0 0
      • MartinXC  

        Jó, to bejvávaly gumy Smoke a Dart (v 1994). Nejlepší do všech terénů.

        0 0
        • JJ  

          Vzdyt se normalne jeste vyrabej, ale nemaj je vsude:(

          0 0
          • MartinXC  

            No koukal jsem na web Panaraceru, ten Dart vypada trochu jinak (ale dezén souhlasí). Pravda, pár let se po nich příležitostně ptám ale nikdo (v Brně) je nemá. Tak jsem se postuně ustálil na Hutchinsonech (př.Mosquito, hledám kde mají Scorpiona v 1.85, za.Python). Sice tak neřežou, ale valí se líp.

            0 0
    • gorgeous  

      A co treba Kenda Kharisma Lite(1.95). Mam ji s hydr. kotoucem a ma dokonalou prilnavost a v zatacce mi jeste neklouzla…dozadu mozna neco jinyho, ale na predek je fakt uzasna!A kolik stoji to netusim…

      0 0
    • kankrlicek  

      Nejlepší gumu na předek co jsem kdy měl je IRC Mythos 2.1 (ten s kostičkama). Teď mám Velociraptor a zatím to vypadá, že je to taky dobrá guma.

      0 0
      • Gatier  

        Predny Mythos sa vraj na tvrdom povrchu dost ohyba nez sa zjazdi. Potom je super. 2jj: Panaracer sa aj mne paci, nekompromisny plast,len neviem ci sa este daju zohnat.

        0 0
        •  

          Hlasuju pro Mythos, jezdim 1,95 vepředu a sem snim absolutně spokojenej už asi 4 roky.

          0 0
          • lubos  

            Mythosi jsem jezdil asi 3000km. Nebyl jsem spokojenej na suchu, nedrzi to. Pokud se tedy jedna o nesemiclick. Semislick Mythos je pokud se jezdi jinde nez na cistem asfaltu na zabiti rovnou. Ale je to takovej vcelku dobrej plast, krom toho sucha a abych byl presnej, spis o prach nez sucho, nenadchne nejak moc, ale ani zas tak moc nesklame, vydrzi vcelku obstojne, zadni je je horsi nez predni, a je to takova guma univerzal. V zime se na ni dobre jezdi, i na podfouknutejch, netvrdne v mrazu, odolnost proti defektum dobra, vaha solidni, cena solidni. Tedka ale po asi 1.5 roce se mi na boku zacinaji delat male prasklinky.

            0 0
    • Aiax  

      Já mám Schwalbe Black Shark (asi 1,9) a drží dobře. Jen do sucha a na silnici je to přece jen o něco pomalejší. V létě vpředu mám WTB Nanoraptor, to zase není nic do bahna.

      0 0
      • Thidney  

        Black Shark je velmi dobrej pláš? , na silnici mi nepřijde až tak blbě se odvalující, jako spíše hlučící ;-))

        0 0
        • Aiax  

          To je pravda, ale slick to na silnici neni. A pokud jde o hluk tak chodci aspon o me maji povedomi o neco driv. Jeste me napadl Hutchinson Cameleon, s nim jsem byl taky spokojeny – je dosta univerzalni, hlavne vzadu.

          0 0
    • RUMcajs  

      Bontrager Jones AC

      0 0
      • czertd  

        Tak o tom jsem si myslel, že bude vepředu super. Po čtrnácti dnech ježdění šel dolů, protože se podkluzoval jako sviňa. Nedovedu si to vysvětlit s těma špalíkama co má tak jsem čekal o moc víc.

        0 0
    • lubos  

      No, ja bych i poradil, a cena tech plastu je asi malinko vetsi. Jedna se o Continental Explorer (P) a Continental Escape (Z).

      0 0
      • kovar  

        KDyz Continental, Tak Vertical.

        0 0
        • winetou  

          A co takle dát si ?IOGA FUKTORY 2.1 ..? Mne sa celkom páči v predu,drží na tvrdom i makkom a ten odpor na asfalte som čakal vačší.

          0 0
          • Radek Broz  

            Podle me idealni pneu, co se jizdnich vlastnosti tyce (XC si s tim ale moc nepojezdite – kdyz slapete, jen to silne huci a stoji na miste:o).

            Nevyhodou jsou cena, hmotnost (kevlarova verze docela jde) a pomerne rychle se ojizdej.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Winetou asi mel na mysli Factory XC :)

              0 0
              • Radek Broz  

                joj, to mi nedoslo. XC jsem taky mel, ale to je takova tenka slupka, ze jsem porad prorazel (to je podle me vyhoda Tiog 2.1 nebo 2.3 DH – docela to ustoej i s nizsim tlakem)

                0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.