• default

    AAAhoj!

    Predevcirem jsem se vratil ze Slovenska a mohu jednoznacne doporucit. Byli jsme cca tyden ve Slovenskem raji a ackoliv jsou jeho nejzajimavejsi mista pristupna pouze pesky, projet se za tyden neda. Byli jsme se podivat i v Nizkych tatrach na Kralove hole, stoupani bylo mooooc pekne (asi 1100 vyskovych metru). Stala se nam jedna kuriozni prihoda. Sjizdeli jsme z nejakeho kopce, kde se nam ztratila cervena znacka. Byla to takova siroka cesta pro traktory. A najednou proti nam kourici a rvouci Skoda 120, osazena dvema asilesniky. Uhnul jsem ke strane a povidam: „Dobry den.“ A bodry lesnik odpovi: „Tady nejsou zadne turisticke znacky, nemate tu co hledat!“. A v oblaku prachu a dymu pokracoval ve stoupani do kopce. Nevedel jsem, co si mam myslet… :-(

    Ale jinak je to moooooc pekne, skoda ze jsme pobyli pouze tyden! ;-)

    0 0
    • krbec  

      JJ, to jsou ti ochranáři, ale mám pocit, že tam vykřikoval něco méně slušného, než jen, že tam nemáme co dělat:-( Jinak jsem se teď bavil s kolegou, co byl taky na Slovensku v Košicích, ve stejně době jak my a taky si stěžoval na jídlo, drahý a hnusný:-(( Prostě je to v ráji stejné jako všude jinde … teda až na ten chlast, ten byl dobrý:-)))

      0 0
      • rich  

        chlast? nemozne! na slovensku sa nepije! :-D

        0 0
      • Man  

        mohol si povedat, ze sem ide, dal by som ti par tipov na jedlo aj na zaujimave trasy.

        0 0
    • Man  

      bud rad, ze si nezazil preteky na 4×4 alebo na crosskach po lese. mne sa stalo nieco lepsie. na lesnej ceste sa oproti mne objavila felicia s komplet rodinkou a cez stiahnute okienko sa ma borec pytal, ci rastu huby. skoro som spadol z biku.

      default z idiotov si nic nerob, tych by sme kludne mohli exportovat.

      0 0
      • default  

        NJN, idioti jsou vsude…

        Btw – Priste zkusime Rohace, na bajk jsou pry super!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.