• hujer ovoce zelenina

    co to je hobík ? furt to používaj ve Velu, a vy taky…ale nějak mi uchází smysluplná definice :

    1. to je jako někdo kdo jezdí závody a dojíždí třeba na bedně, ale přitom si platí startovny ?
    2. nebo to sou takový ti strejci s pivasama a taškama na kole a nosičama v startovním poli co tberou závody jako rekreacni vyjízdku do nových krají ?
    3. nebo hobík je kategorie v XC Českého poháru ?

    vubec nechápu co si pod tím mám představit

    pomooooc

    0 0
    • Dumbo  

      neviem ci trafim presne ? :-) ja si pod slovom Hobbyk predstavujem bikera amatera… niezeby jazdil ako amater ale nieje registrovany a nejazdi za ziaden klub…

      0 0
    • aku  

      hobik od slova Hobby (alias konicek, zaliba, houpaci kun :), mit konicka … viz kazdy rozumny slovnik). Proste pohoda, zadny chrt(greyhound – pes lovecky na vysokou zkratka sprinter).

      0 0
    • dedek55  

      :-)))) hobík jsem asi já..jezdím 8–10000 ročně to dle množství roboty a jezdím takovej volnější fríroudík :-) maratony mě nebavěj protože se tam honěj všichni jako magoři..raději se třískám po šutrech :-)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        Cožééé? Že se na maratonech všichni honěj jak magoři? A byls na nějakym? Já si teda na maratonech dycky s někym príma pokecám…

        0 0
        • Man  

          tak to si Hobbík :-))). Blahozelam!!!

          0 0
        • dedek55  

          no jasně ..mám jich za sebou dost..tedy myslím maratonů..o))) no a pokud tam nejedeš vyloženě jako courák s průměrem 12km/h tak si fakt nemáš s kým pokecat..o)) ale to je jedno hlavně že nám to šlape ne ?..ale ty šutry jsou lepčí je tam větší legrace..o)))

          0 0
      • stanley  

        Jstli najezdíš 8–10000 ročně na kamenech tak to seš cool rider.

        0 0
        • dedek55  

          no snažím se..porád hledám nový a nový cesty..ale je fakt že se občas tomu posr***** asfaltu nevyhneš..o)) ted' se motáme po okolí klín'áku.docela dobrý..ale na fatru to nemá..o)))

          0 0
    • blue  

      rekl bych, ze hobik je jednoduse clovek, ktere jezdi na kole, ale nevydelava si tim, nema to jako svoje zamestnani… a je jedno, jestli ma nebo nema nejakou licenci…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hobík jsem já. Roční maximum asi 1500 km, tak 6 závodů povětšinou typu „kamarádi pro kamarády“, na maratonech jedině krátkou tra?… :o))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.