• BB

    presel jsem z bikefora sem ze dvou duvodu. Jednak se mi libi, jak to tady admin vymazlil a potom mi zacala vadit agresivita prispevku na puvodnim bikeforu. Vubec nechapu, jak si muzou lidi nadavat do buzerantu napr. pri diskusi o 29" kolech (schvalne tam mrknete, nekecam). Tady zatim nic takoveho neni a pevne verim, ze nebude. Taky u technickych prispevku by bylo dobre spise upozornovat na negativni zkusenosti s komponenty. Na puvodnim bikeforu je casto jedinym argumentem hodnoceni komponent, to, ze to mam a ze je to bomba. To prece nikoho nemuze zajimat. Za sebe se pokusim nechvalit vlastni veci, ale spise seznamovat s tim, kde jsem se napalil (i dobra komponenta muze byt zklamanim, pokud se nehodi pro me vyuziti a zpusob jezdeni). Cau.

    0 0
    • ravo  

      Tady už to je podstatně méně anonymní. A visí tady admnistrátorův „čistící“ meč:-) Nejlepší argumenty jsou z „doslechu“ :-)

      0 0
    • blue  

      no ja si hlavne myslim, ze hodnotit nejakou vec na zaklade jedny blby zkusenosti (a navic ne vlastni) odmitnutim a hazenim spiny na celou znacku je nesmysl obcas proste pri vystupni kontrole nebo vyrobe neco ujede a nevidim na tom nic spatnyho, nikdo neni dokonalej…

      a jak rikas – hodnoceni nekterych chytraku bez vlastni zkusenosti mi taky uz zacina lezt na nervy, zvlast kdyz treba nekdo zacne pomlouvat 29ky kola, protoze se na tom neda blbnout jako na trialovym ;-)

      0 0
      • Lance  

        tak na tebe sem uplne zapomnel, si to ty ten medvidek s tema ovladacema? je to on???

        0 0
        • Vojtas  

          co to tahas za prahistoricky kousky ? :-) modri vedi ? :-D

          0 0
    • BB  

      ty si toho nakecal

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.