111 111. příspěvek. Tak kdo ho trefí?

24 nepřečtených
  • Lister

    Tak co, kdo má na něj zálusk, při průměrné frekvenci příspěvků by to mělo padnout ve středu nebo ve čtvrtek. Co takhle malá soutěž o tričko BF:-) No asi ne, ale zkusím to trefit aspoň pro ten pocit.

    0 0
    • McBlacky  

      můžeš to zkusit, někdy tu v noci není vůbec nikdo, tak třeba zítra v noci bys mohl provést sabotáž a nalámat sem tolik příspěvků až by ti to dalo 111111. ale bacha na Enjoye :-)

      0 0
      • enjoy  

        jasne,bacha na me:-).jsem trefil 10000,20000,30000 a ted nevim,ale 40000 uz asi ne:-)

        0 0
    • goofy  

      sakra, sem myslel, ze se k tomu v tichosti priblizim a pak zautocim, a ted to vedi vshichni… no nic, no. bude to asi zalezet na rychlosti… :o)

      0 0
      • Lister  

        Tady se nic neutají :-)

        0 0
        • goofy  

          jo jo… ale nemusel si to ohlashovat tak verejne… :o) ted se o to strhne bitva, a nez prijdu ze shkoly, tak uz to bude v p..eli… :o)

          0 0
      • aku  

        Rekl bych ze nejvetsi sanci ma Admin. if count(prispevek) == 111110 add new prispevek ;)

        0 0
    • fousac  

      je tvuj, videl si ho prvni.. ja ti na nej z vysoka kaslu.. :)

      0 0
      • McBlacky  

        já budu bojovat za pivodraky :-) btw, jak se pozná kdo ho trefil? -no jo jsem zelenáč, ale zkusím to :-)

        0 0
        • enjoy  

          musis pridat prispevek a pak se rychle podivat,nic jinyho me nenapada:-)

          0 0
          • McBlacky  

            já čekal větší vychytávku, takhle to bude spíš kolektivní :-)

            0 0
    • MaPa  

      Předpokládám že to byla žabka.

      0 0
      • vojtechposmourny  

        No to snad radši ne.

        0 0
        • Lister  

          Pracovní nasazení mi neumožnilo se honu zúčastnit tak snad příště u čísla 222 222. Jen v kterém tématu to bylo??

          0 0
            • Lister  

              Jo jo už jsem na to přišel a vůbec mě nemrzí, že jesm tady dnes ráno nebyl. Díky bohu za tu kupu práce. :-)

              0 0
              • MaPa  

                Já zas naopak práce moc neměl a více méně jsem se smál – ale že by se to sem hodilo to zas ne. Taky k tomu patří thread „Na vysvětlenou“

                0 0
                • Lišák  

                  Nějak ten thread „Na vysvětlenou“ nemůžu najít. Ani ve vyhledávání. Admin ho smáznul?

                  0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce