• kasm

    Ahoj, prosil bych poradit vidlici pro mou drahou polovičku. Mám vybrány tři: Rock shox J-4, Manitou axel plat. RTWD a Marzocchi MX comp. Zdvih kolem tech 100mm. Je to na výšku 178cm a 60 kg. A spíš aby byla citlivější. dík moc za odpovědi

    Anketa: Kterou vidlici?

    5x
    20%
    16x
    64%
    4x
    16%
    0 0
    • vili  

      z tech tri nejspis axela, ale neni to zadna hitparada…radsi to zkus poresit jako ja a sezen neco z bazaru v dobrym stavu.

      0 0
    • McBlacky  

      z těhle tří marcoška už je vidle, zbylé dvě tak napůl J4 neznám ale je to low end u rockshoxu a ty nikdy nebyli nic moc. někde tady byly k vidění výprodejový duky a scareby, tak spíš tam bych směřoval. Navíc MX i Axel jsou krávy těžký.

      0 0
    • palladin  

      mno… nějak jsem si nevšiml, za kolik by ta vidle měla být… …ale bral bych duka..třeba na bikemarketu…

      0 0
    • MlokCZ  

      Taky se přiklánim k sehnání Skareba v nějakém výprodeji.

      0 0
    • Gorgov  

      teď sem kupoval též přítulce skareba comp včetně nový pumpy za 3200,–. Ta vidlice vypadá pekne, dobre chodi, myslim no problem. Urcite je to nesrovnatelny s tema dvema co tam uvadis. Marzocha je fakt spis pro tezsiho chlapa

      0 0
      • kasm  

        Jo tak toho duka na bikemarketu jsem prošvihl o den. Díky teda za rady, budu hledat nějaky vyprodeje. Jo a kdyby jste měli nejakej typ…tak se pls podělte:-) Na netu jsem totiž jen občas, tak aby mi to netrvalo celý léto:-))

        0 0
    • vlk  

      já bych pro přítulku sdal recona nebo duka s výprodeje. :o)

      0 0
    • mara53  

      ja sem zvolil misto RST repasovanou Suntourku za 3000, je to 80mm Axon olej/vzduch ale je fakt ze jsem asi mel kliku na kus, protoze je zatim po 1500km naprosto bez vule, a manzelka je se vzduchem spokojena.

      0 0
      • Pekáček  

        To bys teprve čučel (manželka čučela) co ta vidle dovede po úpravě.

        0 0
    • jjjj  

      Ja riešim podobný problém – na 60kg váhy a cenový limit +/- 8–10 000.- mi ponúkli Judy J4 a AXEL Platinum Air LO. Prvú som mal možnosť skúsiť v obchode – zdala sa mi rovnako tvrdá ako doterajší v praxi nefunkčný Suntour M8040. A vraj v cene do 10 000.- viac-menej nie je citlivá vidla pre „ľahké váhy“.

      0 0
      • McBlacky  

        za 10000 už máš super vidli kde se dá štělovat co si vzpomeneš… nevim kde ti nabízeli axela a J4 za tyhle prachy ale rohodně tě chtěli obrat :)

        0 0
        • Luka  

          10t v skk?..nebo czechKK ? :) ze by to byl celkem rozdil… tusim ze 10t CZK je 7t SKK plus minus, ne?

          0 0
          • lubos  

            1.33 kurz cca

            0 0
          • jjjj  

            Cena bola v Sk – Tvoj prepočet sedí.

            0 0
            • Darkson  

              i za tu cenu máš v pohodě novýho Scareba, pro holku s 60kg ideální volba

              0 0
              • McBlacky  

                právě i toho duka… Scareb je fakt super pro holky, Simonka i Medunka po přechodu z šutro-axelů to můžou potvrdit

                0 0
                • prodi  

                  Nabídnu Skareba i tchýni (když už je po přechodu) :)

                  0 0
      • martt  

        starsie axely boli velmi makke a citlive. Moja dcera mala rocnik 2003 alebo 2004 a pri podobnej vahe bezproblemove pruzenie. Lepsie ale bude kupit z dopredaja skareb.

        0 0
      • jjjj  

        Vyriešené – výpredaj: Skareb comp 2004, 100mm, SPV, OEM vidla → necelých 11000 Sk – spokojnosť. Dik za rady…

        0 0
    • MikeODonnell  

      Hlasoval jsem pro RS, protoze zensky si stejne nic lepsiho nezaslouzej :)

      Ne, byl to omyl to moje hlasovani, myslim si ze axel nebo marzoska bude ok, pricemz se to neda srovnat, Marzocchi je cenou trochu jinde se stejnou vybavou…kdyz beres ty dve cenove stejny tak bych bral axela

      0 0
    • Misfit  

      ak si z BA v kaktuse maju Duke XC za 7 litrov myslim to je pre babyu podla mna super vidla:)

      0 0
    • vili  

      na bikestore maji vyprodej manitou, maj tam skareba za necelejch 5 tycek takze bych nevahal

      0 0
      • kasm  

        Díky moc, už jsem ho objednal. Mam ale malej problém, nejsou tam návarky na V brzdy, takže musim ještě sehnat kotoučovky. Myslíte, že deore M525 budou stačit? Teď jsem je taky viděl někde na netu v akci za 1900, což je cena některejch mechanik, ale tohle jsou hydry. Budou OK?

        0 0
    • Maara  

      Scareba

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.