• ehmud

    co jite na udrzeni konstantniho vykonu na nekolik hodin jizdy?

    0 0
    • PIWNIK PONURY  

      ja si vystacim s musli tycinkama, popr. rohlik/chleba se syrem.. proste normalni svaca.

      0 0
      • ehmud  

        no ja nevim ale vcera jsem jel cca 100km a poslednich deset km bylo strasne utrpeni bolely me svaly na nohou s kazdym slapnutim a kdyz sem dojel nemoh jsem skoro chodit a zacal jsem jist vsechny sacharidy co jsem doma nasel(ovoce,ze­lenina apod.)

        0 0
        • Daf  

          To ze te boli nohy neni ani tak jidlem, jako hlavne unavou svalu. I kdyz v tvem pripade to asi byla svalova unava jeste s hladakem :) Proste telo dostalo zahul na kterej neni zvykle. Kdyz budes poradne trenovat, tak ti na 100km bude stacit jedno jidlo jeste pred vyjezdem. Jinak behem vykonu to chce nejake tycky, susenky nebo treba piskoty vozit po kapsach v dresu. Jist pravidelne treba kazdou hodinu. Kdyz uz mas hlad je uz pozde. Krize se pak prekonava tezko.

          0 0
          • ehmud  

            slysel se ze dobre jsou behem jizdy banany, je to pravda?

            0 0
            • Biker jak Pes  

              JJ, banány jsou super, sice je vozím málokdy, ale pomáhají…

              0 0
            • Daf  

              Banany jsou dobry, tycka taky. Spis ten banan se treba za jizdy dobre ji narozdil od tycinky, ktera se blbe polyka za jizdy. Ale to ma cenu resit pri zavodech kdy kvuli jidlu nestavis, nebo nezpomalis.

              0 0
          • ehmud  

            a co na regeneraci po jizde?

            0 0
          • pelt  

            Coz o to trenovat… hlavne to chce trochu zpomalit, aby se cukr nevyplacal zbytecne. Pak ujede sto kilaku i naprostej salat.

            0 0
            • ehmud  

              takze myslis ze bych mel zvolnit jo? no je pravda ze jsem se dost hnal na svoje pomery ujel jsem to asi za 4 hodiny

              0 0
              • McBlacky  

                silnice nebo terén a kopce? 100 za 4 hod je dost široký udaj…

                0 0
                • ehmud  

                  jel jsem z prahy do nepomuka za dedou pres brdy prevazne po silnicich 2. a 3. tridy

                  0 0
          • Gorgov  

            jj tak tak, na 100 km zadny jidlo neberu jidlo az kdyz se jede pres 3 hodiny Je to o treningu, telo si musi zvyknout ze nic nedostane:)

            0 0
            • Daf  

              Jezdis bezne 100km pod 3h?

              0 0
              • MARIN  

                tak to by me taky zajimalo :)

                0 0
              • Gorgov  

                jj :) no pocitam 100 cca za 3 hodiny ±autobus

                0 0
                • MARIN  

                  jo a ten autobus ma tak 30–60min spozdeni :)

                  0 0
                  • Daf  

                    Na silnicce se to urcite da, ale myslim ze i dobre trenovanej si da pekne do tela :)

                    0 0
                    • MartinXC  

                      Na jižní moravě (v oblasti brno-břeclav-mikulov-znojmo-brno) se to v létě dá, když nefouká vítr, nebo když se točí jen v zádech. Na 100km je tam převýšení ani ne 1000m.

                      0 0
                    • Gorgov  

                      No samo myslim na silnicce. Co je divnyho na prumeru 33km/h???

                      0 0
                      • Daf  

                        Nic jednou jsem to dal na 125km na biku ;)

                        0 0
                        • Gorgov  

                          no vidis. Asi pred rokem sem jel na biku stechovikou, douklo mi a mel sem doma 36km/h, ikdyz sem ujel jen asi 55km

                          0 0
                        • Gorgov  

                          sem debil, samozrejme mi fouklo a jel sem stechovickou:)

                          0 0
    • enjoy  

      jeden rohlik s necim predem a pak uz jenom chcipam:-).ne fakt.

      0 0
    • dydy  

      banany, sojovy suky a housky s margarinem a se sunkou, z domova v bidonech vodu nebo zeleny caj (neslazeny) a podle potreby doplnuju vetsinou colou na benzinkach (iontaky me nechutnaj, kola umi divy, akorat mam obcas problemy s bublinkama, nez se z lahvi vyklepou :-))

      0 0
      • dydy  

        to teda pokud jedu tak nad 120km, do 100 km vetsinou vystacim s najedenim se pred jizdou a po ceste s tatrankou

        0 0
    • Smazaný účet  

      Bolo by fajn keby kazdy uviedol aj ci ide o bike alebo ziletku. Nie je 100km ako 100km.

      0 0
      • pelt  

        no nejen bike a ziletka – ono taky dost zalezi na kopcovitosti.

        0 0
      • orca  

        Ještě praktičtější by bylo udat jen čas … ten je rozhodující … Jinak já před delší štrekou pokud to jde tak 1/2L jogurtu s vločkama a cesou nějaké muslli + 1–2 bidony pití …

        0 0
    • nadrazak 2  

      včera jsem na silničce objel 250km,trasa rožnov-karlova studánka.jedl jsem rohlíky se šunkou a sýrem,nějaké oplatky,enervit tablety.pil jsem isostar a g30.během celé jízdy jsem necítil nějakou krizi.den před tím jsem večeřel těstoviny a ráno před jízdou sladké vločky emco a kavu.

      0 0
    • MARIN  

      Pravidelne sebou beru 1ksCarbosnaku (takova jistota posledni zachrany:) nebo sojoveho kmenu nebo taky oboje na dlouhe svihy. V kapse to nic nezabere. Sojovy kmen obcas zbastim i na 30km vyjizdce protoze na nej proste mam chut:). Jinak ale jidlo resim jen kdyz vim, ze pojedu vic jak 100km silnice nebo 70km teren to si pak beru vetsinou banana.

      0 0
    • Nikdo  

      Domaci pecenou kachnu s drbakem a zelim hodinu pred vyjizdkou a pak uz behem jizdy jen doplnujes vodu. Energie staci na celej den. Neverite ? Tak to zkuste.

      0 0
    • Frankie  

      Jsem na to trosku neuvazene zalozil dalsi tema :) ale co si myslite o gainerech v bydonu? Nejsou to moc rychly cukry?

      FV

      0 0
      • JMT  

        jedine camel a do nej jedine vodu

        0 0
        • JMT  

          a este sem zapomel dodat ze to je jedinej spravnej nazor

          0 0
          • sadre  

            To vozis camel i na silnicku?

            0 0
            • Frankie  

              Taky z 90% vozim cistou vodu, ale ted do sebe nemuzu za jizdy nic dostat, protoze bych se kvuli alergii udusil … Proto jsem premyslel naprat nejakou energii v tekutem stavu do bidonu…

              Na delsi streky vozim kamila i na silnicku (Source, Spinner 2l) a nevidim v tom zadny esteticky problem :))

              FV

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.