• Honzyk

    Mam nabidku na tohoto Dominatora za cca 19000,– www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… . Chtel jsem se zeptat jestli to za to stoje nebo ne. Vybaveni je rekl bych vic nez dobre akorat neznam ten ram.

    0 0
    • McBlacky  

      za ty peníze to není vůbec dobré…

      0 0
    • Pavlos  

      ste se tu stema dominatorama nejak rozjeli ne?

      0 0
    • Pinocio  

      Vypadá to běsně, řekl bych, že za ty peníze pořídíš lepší a hlavně hezčí kola:-)

      0 0
      • Honzyk  

        Zatim dekuji za odpovedi. Jsou sice dobre akorat trochu na hovno (Vas asi zamestnava M$). Odpoved bych si predstavoval takto: Ano za ty prachy je to odpovidajici nebo Ne je to shit neber to zkus se mrknout treba na <Znacka>/<Model>. Odpovedi tohoto typu jsou opravdu na nic. Diky Honza

        0 0
    • mechanik  

      Za ty prachy máš kompletní LX i s kotoučema:-)) www.maxbike.cz/…cross/lx.jpg

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Si ňákej hustej, ne ? Zkusím ti přesto poradit: Ten design toho Dominatora je skutečně super, viděl sem ho na vlastní oči, ale ty sváry vypadaly nějak divoce a i když Dominator (Olpran) staví největší a „nejmodernější“ fabriku v čechách, tak bude ještě chvíli trvat než si tahle značka vyrábějící hlavně Tescokola vybojuje místo na slunci. BTW: to osazení je za ty prachy skutečně nic moc a vzhledem k tomu, že krom pár vidlic (na který stejně nemáš) se v crossech 2006 nic nezměnilo tak kup rozhodně model 2005. www.e-cyklo.cz/…ktu-317.html www.e-cyklo.cz/…ktu-149.html www.e-cyklo.cz/…ktu-148.html Kelly´se sice nemusim, ale tenhle je obzvláště vypečenej: www.bicy.cz/katalog/?…

      0 0
      • enjoy  

        a ta vypecena vaha!:-)

        0 0
      • Honzyk  

        Diky za prispevek. Pokud jsem Te nastval tak se omlouvam, ale vyse uvedene reakce bez konkretniho nazoru mi jsou pri rozhodovani k nicemu. Tva odpoved mi jako jedna z mala pomohla. Doted jsem jezdil silnici takze se v crossovych kolech neorientuju, proto jsem hledal v modelech 2006. Diky za upozorneni na ty Apache. Ten posledni je opravdu srovnatelny s tim Dominatorem za podstatne lepsi penize.

        0 0
    • gobike  

      To neznamena, ze kdyz na nim jezdil Kokotek s Madlem v Raftacich, ze je vsichni musite hned mit…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Počkej, počkej… ty chceš jako říct žes to viděl ? Tos teda u mne klesnul :-P

        0 0
        • enjoy  

          hmm,tak ja kdyz byl tyden pred premierou na necem jinym a koukal na tabuli jak tam ve vsech terminech blika obsazeno,tak jsem si rikal ze teda na to asi par lidi pujde.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Já sem byl na snouborďácích zhulenej jak paprika a téměř sem se nesmál (nejspíš sem si poplet žánr). To když byla olympiáda a mluvil tam ten trenér s obrovským frňákem, taxem se málem udávil ;-)

            0 0
          • kurýr na bajku  

            stejnak si vymejšlíš ! Byls určitě na Rafťácích :-P

            0 0
          • Lance  

            no ja to videl, ale kravina,asi uz tomu nerozumim

            0 0
        • gobike  

          No me pozval kamosh, kterej to sponzoroval a ja sem to nemohl odmitnout a navic kdyz to bylo zadarmo, tak proc se na to s mladou nejit podivat, ze?

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Žádná mladá by s tebou nemohla chodit, nebo jo ? ;-)

            0 0
            • gobike  

              pche, by ses divil… Nahodou ale Raftaci nejsou zas tak spatni, jak sem si mylsel… Do kina sem sel s pocitem ze uvidim nejhorsi film za tento rok, ale zatim dobry:)

              0 0
    • rock  

      Co jsem zatím viděl Dominatory v obchodech, tak byly VŠECHNY předražené proti dobrým mravům, takže bych hledal jinde.

      0 0
    • gobike  

      Jo a dneska sem si vsiml unas v Intersparu Dominatora na TX/deore, RST Gila, Truvativ kliky za 9900,– si myslim, ze se to hodi

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Zapomenul si dát na konci smajla !

        0 0
      • enjoy  

        TX.to je jim podobny:-)

        0 0
        • Janes  

          No,a co říkáte na tohle?www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… Jsou tento týden v Globusu za 12000,–Kámoš si to chce koupit,co mu mám říct?Díky za radu.

          0 0
          • JSt  

            za tu cenu to neni spatny. ale nevim, co si mam o nich myslet, kdyz daji na oficialni foto kolo s vyhrnutou prachovkou na vidli :/

            0 0
          • Santus  

            pokud do kola nechce davat vetsi penize, tak to je dobrej kup,ja bych se toho nebal.

            0 0
          • Vrci  

            Jen bych zkontroloval, jestli není na tom kole stejný jen rám a přehazovačka a ostatní optimalizováno vzhledem k ceně.

            0 0
            • Janes  

              Toho se právě taky bojím,jestli to třeba neosadí staršími sadami,kterých se někdo potřeboval zbavit a vlastně ani nevím ,jestli je to model 06,nebo jestli to nevyrobili předloni a dodnes to prodávaj:))PS.nevím ,co je na XT tak strašného,každý prodejce se naparuje,když náhodou na kole je.

              0 0
          • enjoy  

            u me takovy kolo konci ve chvili,jakmile uvidim XT prehazku.je to jenom muj podminenej reflex,ale proste jo:-)

            0 0
    • CZiko  

      www.mtbs.cz/Katalog/

      Hezky si tam vlevo naťukej cenu, k čemu to má být a pak uvidíš…

      0 0
      • CZiko  

        a jinak ten dominator je fakt na hovno:-) akorát další taiwanec na trhu – tentokrát je alespoň předražený, takže nějaká změna tu je:-D

        0 0
        • Pavlos  

          a co se nedela na tajvanu?;)

          0 0
          • CZiko  

            tak třeba Krutor:-) nebo třeba Cannondale:-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ahoj. Tak jsem narazil na toto téma ohledně kol Dominator, podle odkazu model Champion, nebo přesněji řečeno kol s rámem posetým nálepkami Dominator. Také se po tomto modelu dívám. A tak chci rozvinout debatu ohledně kvality těchto kol. Kolo je osazeno stejnými komponenty jako řada dalších v této cenové relaci, takže tam asi problém nebude. Po přečtení několika diskusí mi to připadá, že kvalitu kol dělají nálepky výrobců, nebo spíš skladačů kol. Nebudem se bavit o značkách jako je Cannondale, GT atd, tam by to snad mělo být OK. Ale co ti ostatní co montují kola s rámy made in Thaiwan. Mám horáka Treking Fox model Ultimate, hliník. Na ten rám nedám dopustit. A hádejte kdo jej splodil? Made in thaiwan. Tk bych chtěl vědět kdo z těch co na Dominátora haní, jej v praxi vyzkoušel? Abych pravdu řekl, tak grafická úprava Dominatora se mi nelíbí, je to na můj vkus nápisy přeplácáno, ale to neznamená, že to kolo je aušus. Tak a teď do mne perte, já to snesu.

              0 0
              • JJ  

                Moje GT I-drive ja taky made in Taiwan, stejne tak treba Zaskar Team a vubec vetsina ramu:) Me osobne to teda nevadi.. Ale kdyz sem mel moznost skladat par kol Dominator, tak na pulce z nich neslo poradne seridit razeni. Skoro mi to pripadalo, jako kdyby se tam davala druha jakost komponentu (konkretne razeni a prehazky Acera)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.