• dvsole

    Nemáte někdo nějaké video ze sudet? Našel jsem na netu jenom z roku 2001.

    0 0
    • jakub  

      ja mam skoro vsechny…dyz te to teda zajima…

      0 0
    • ddd - andy  

      Jeee vcera jsem na tnhle rocnik zrovna koukal.. a vzpominal.. :-) Jinak jinej nemam :-(

      0 0
      • petebike  

        jo ten rocnik byl nejhezci :-) jak si tam davas Sulina na bahinku :-)) byl to narez, cely sudety…

        0 0
        • ddd - andy  

          Na to si pamatuju. Taktickej manevr o premii.. :-) za par km defekt a totalni ztrata. :-( Ale jinak prujezd cilem byl totalni vykoupeni!

          0 0
    • jakub  

      jinak uz jsem videl i letosni… a sou moc pekny… budou v redpointu kazdym dnem k mani…

      0 0
      • jakub  

        teda letosni asi este ne myslim 05 (((-:

        0 0
      • Darkson  

        mám ho objednaný už půl roku a říkal jsem si, že už asi nepřijde. tak to jsem zvědavej

        0 0
        • jakub  

          jj urco prijde, byl tam trosku problem kvuli nemoci cloveka kerej to mel na starosti ale uz bude…

          0 0
    • Meesha  

      ja mam 2001 a 2004

      0 0
    • kankrlicek  

      Mám 98, 99, 2000, 2003, 2004.

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      A ke stažení na netu kromě Sudet 2001 žádné další nejsou? Nebo i jiné maratony, XC? Dyžtak hoďte link. Díky.

      0 0
    • jakub  

      jen jsem se chtel zminit, ze v redpointu uz maji dvd ze Sudet 05 tak gdo ma zajem, muze si je tam objednat.. na tel. cisle: 491 581 042 cau

      0 0
    • PjSky  

      nepamatujete nekdo link na drzkopady z treninku techniky v sudetech? (aspon myslim ze to byly sudety).. rekl bych 2009/2010…

      0 0
      • Kublaj  

        http://www.youtube.com/watch… myslíš tohle? ;)

        0 0
        • c0d3r  

          http://www.youtube.com/watch…

          LOL :-D sorry ale proc ***** jede do te diry?? :-D to slo urcite nadherne objet pres ten sutr sikmej vedle… muselo to asi bolet.. kvuli tomu vozit integralku :-D tahle helma ji VUBEC nepomohla :-D

          0 0
          • c0d3r  

            ted jsem to dokoukal cely a nektery jsou hrozny streva.. typek jim tam furt rika ze musej mit prdel az za sedlem.. aby se jim nezlomila vidle.. a oni jedou jak debilove prdeli u riditek :-D sorry ale dobre me to pobavilo..

            0 0
            • Darkson  

              nj, ale právě proto tam ti lidi jeli, aby jim to někdo ukázal a vysvětlil, co dělaj špatně:-)

              0 0
              • c0d3r  

                nj.. ale prijde mi prirozene, ze vyvazuji balanc tim, ze posouvam teziste :-) kdyz jdes (pesky) z prudkeho kopce tak taky nejdes predklonenej ale zaklonenej .. ale tak chapu :-) blaznum co skacou backflip se mi asi taky budou smat az se o nej budu pokouset ;-) mas pravdu.. doufam ze si odnesli co nejvic

                0 0
        • PjSky  

          jo to je vono..

          no ja se za sjezdovou star nepocitam, celkem ucastnikum tleskam za odvahu.. ale je fakt ze posledni vikendy kolem Sebuzina me hodne posunuly dopredu, podobnych mist sem tam taky par nasel a uspesne projel.

          At na to koukam jak na to koukam, jediny co me napada je:

          rychlost musi bejt.. nektery veci proste pomalu nedas, mokry, zablaceny, posypany materialem..

          a zvedat ten predek pres diry a se nezakousne a nebrzdit do toho blbe.

          pripomina mi to jeden motoristicky problem s parkovanim, kde zkuseny dedek proste „vskocil“ pozpatku do mezery. Zkouseli sme totez pomalu a neslo to :)) dodnes sem nepochopil jadro pudla.

          0 0
          • c0d3r  

            presne tak.. kdyz mas rychlost mas stabilitu :-)

            0 0
          • Shadow.1  

            u sjezdů říkám jedno, vypnout mozek, nechat kolo jet a snažit se najít vhodnou cestu v rámci možností… Zatím se mi to vyplácí :-)

            0 0
        • tonik666  

          Nádhera, chtěl bych si to jet projet. Takhle z video to vypadá dost sjízdně (a někteří na videu to potvrzují :)

          0 0
        • obda  

          Tak nějakou (klidně i trochu méně drsnou) verzi tohoto bych potřeboval jako sůl …

          0 0
    • lens  

      shanim sudety 2007 byla to moje jedina učast na kterou nezapomenu,tak vyšťavenej jsem už nikdy nebyl.když by jste někdo něco měl budu rad. diky.

      0 0
      • Shadow.1  

        na youtube toho je.. stačí zadat Rallye Sudety

        0 0
        • lens  

          ano je,ale video 2007 jsem jaksi nenašel,asi jsem špatny vyhledavač,pokud jsi lepši prosim o pomoc.diky

          0 0
    • Lada,s  

      Pěkné video ze Sudet 2010 je tu

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • smith22  

      Za to tady si to účastníci vyloženě užili :-)

      0 0
      • PjSky  

        no sakra :)

        zda se mi to nebo vetsina lidi obula duverive celkem lehky vzorky? :D

        0 0
        • smith22  

          v určitých pasážích je to asi stejně jedno jaký mají vzorek :-)

          0 0
          • PjSky  

            mirne nesouhlasim :)

            napr. rozdil mezi TrailMaster slickou a Panracer XC Pro je v tom, ze s prvnim nemuzes projizdet bazinu. S tim druhym uplne v klidu, kdyz na to clovek ma trpelivost… (staci ridit prokluz a jede to furt rovne..)

            a nemyslim si to jen ja :p

            http://www.mtbr.com/…_151crx.aspx

            0 0
    • Corbett  

      Pro mě nejlepší video ze Sudet – http://www.youtube.com/watch…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.