• jack

    máte někdo tyto rámy?a jestli jo jste spokojeni a jak jsou na tom váhově

    0 0
    • trek4300  

      Nemam nevim :D

      0 0
    • tbc  

      Vcera som nahodou narazil na ich web. Fakt tu nema nikto skusienost s nimi? Kvalita, pristup, dodacia doba… Vsetko podstatne… ???

      0 0
      • Jarda  

        Zkus jim napsat e-mail. O pristupu si uz udelas obrazek sam :)

        0 0
        • tbc  

          Inu rozhodujem sa medzi nimi, Baresom a FORTom. Obrazok si samozrejme urobim sam, az to objednam, ale pomohli by akekolvek skusenosti, alebo tipy – na ulahcenie rozhodovania. Pripadne ak poznate ineho vyrobcu CX ramov v rozumnej cene dajte vediet…

          0 0
    • Daník  

      Dělají snad i pro hradecké Lucky Bike, přítelka má od nich mtb rám s karbonovou vzpěrou (viz.foto) a spokojenost max. Sám o nich uvažuju na silničku.Na MTB jestli se nemýlím jezdil třeba Hruška, z holek třeba Severová.

      0 0
      • zirecek  

        Ano, ale HK Lucky Bike prodává v trochu vyšších cenách, :-), než když objednáš přímo.

        0 0
        • Daník  

          řekl bych, že HK už neprodává nebo jsem špatně pochopil ty okenice na krámě a mlčení na mailu a telefounu?

          0 0
          • zirecek  

            To nevím, taky jsem něco slyšel…obchod, tým; nevim.

            0 0
            • zida8  

              Ted jsem mluvil Leosem Kamarytem co LB asi neco jako vlastni a dokonce mi nabizel ze se dohodneme na silnicce kdyz uz od nich jedno kolo mam ale jsem ted v Dansku tak nevim. Pokud nekdo ale vi vice tak by me to taky vcelku zajimalo ptz mam u nich kolo na prelakovani a trochu se to tahne.

              0 0
              • Daník  

                bych tady nerad psal neověřené informace, jen Lucas už jim údajně rámy nedodává.Tak jim buď něco zbylo, nebo mají jiného dodavatele, nebo došlo k nějaké aktuální změně.

                0 0
              • smallbrother  

                Lucky Bike jako firma skončil, krám v HK je zavřenej. Reklamace rámů snad vyřizuje Lucas. Ani se tomu nedivím.

                0 0
    • grafik  

      najde se nekdo kdo vozi tento ram?

      0 0
      • grafik  

        todle je narez!! www.lucas-cycles.cz/…o_carbon.jpg

        0 0
        • zirecek  

          Nářez to možná je, ale tuhost zadních šavlí je nízká. Nářez je tohle → www.lucas-cycles.cz/…o_carbon.jpg A neříkej, že to dělá Duratec, bo Duratec to začal dělat po Lucasu, :-). Zajimavé je sledování, které trubky volit Al a které karbon na rámu co se týče tuhosti/komfortu. Varianta Al/karbon v odkazu je výhodně nakombinovaný co do tuhosti a schopnosti tlumit vibrace/zklid­nit kolo.

          0 0
          • grafik  

            jde o vzhled a ten se mi u tohoto ramu vubec nelibi. Uz jsem byl rozhodnutej temer na 100% pro ceskej ram a lucas me trosku nahlodal, kazdopadne vsak uvazuju pouze o al. Napsal jsem jim tak cekam co odepisi. Kazdopadne to necham „ulezet“ a rozhodnu se s chladnou hlavou v lednu.

            0 0
            • zida8  

              Tenhle ram dava prave LB jako svuj top.

              0 0
            • zirecek  

              Jsem zvědavý pro co se nakonec rozhodneš. LB se řešil trochu i v jiném threadu, dávám fotku i zde: www.luckybike.cz/…hruska_b.jpg

              0 0
              • grafik  

                ten se mi taky nelibi :) ja bych si predstavoval neco takoveho * v MTB provedeni, bud cervena nebo modra – podle odstinu. Bohuzel jet jen tak do hradce a podivat se na biky LB se mi moc nechce. Chtel bych videt primo „LUCASE“ v barve co chci nekde pobliz …

                * www.lucas-cycles.cz/…ola/AMC1.jpg

                0 0
              • grafik  

                cerno-bilo-stribrnou kombinaci uz nechci – proto sem taky upustil od planovaneho TEAM-SUP (a taky kvuli tomu ze nema navarky na V)

                0 0
                • zirecek  

                  Řešení designu u malosérie je třešnička na dortu, :-).

                  0 0
          • maxtor  

            Co to má ten rám za čudl na spodní rámovce?? To má vedené lanko spodem??

            0 0
      • zida8  

        Ja ho mam a jsem spokojeny…mam prave Lucky bike se zadnim karbonem…jen mi v Lucky biku udelali spatny lak a ted mi to predelavaji a to uz pomerne dlouho .nastesti jsem uz 4 mesice mimo CR takze mi to ted extra nevadi. Ale jinak s kolem max spokojenost.

        0 0
      • Uža  

        Ahoj! Sice nevozim ja osobně, ale kámoš a to rám silniční. Jezdil hořčíkové Meridy, pak Meridu karbonovou. Teď má Lucase z horní karbonovou zadní šavlí a je náramně spokojenej. (Mimochodem je to ten broznovej medailista z MS):-) Zkusím si půjčit a pak napíšu. Test biku z horní karb. šavlí od Lucasu (LB) vyšel před pár lety ve Velu a byl dost pozitivní.

        0 0
        • zirecek  

          Ano, zjistilo se něco jako:

          • horní a spodní karbonová šavle hlavního trojúhelníku pomáhají zklidnit vibrace, uklidnit kolo
          • střední a spodní šavle zadního trojúhelníku je vhodné zachovat Al kvůli tuhosti

          Může to vypadat jako marketingové keci k opodstatnění řešení. Jde o shrnutí poznatků, ke kterým se dospělo při zkouškách různých kombinací Al/karbon.

          0 0
          • maxtor  

            „horní a spodní karbonová šavle hlavního trojúhelníku pomáhají zklidnit vibrace, uklidnit kolo“ U pevné přední vidlice bych ještě tento argument bral, ale když máš v předu odpr. vidlici, tak tohle fakt neberu. PS: jezdil jsem na HT ocel, hliník a teď mám carbon. Zadní carbonová stavba na HT při správné konstrukci a zpracování carbonu, to už je něco jiného.

            0 0
            • maxtor  

              Teď mě napadlo, jestli jsi mluvil jen o silnici, tak to sorry, to jsme si nerozuměli.

              0 0
              • zirecek  

                Mluvil jsem o biku – této kombinaci (už jsme se bavili). www.lucas-cycles.cz/…o_carbon.jpg

                0 0
                • maxtor  

                  Tak v tom případě platí to, co jsem napsal výše. Mám rám tohoto provedení od Giantu (carbonové 3 trubky hlavní stavby a horní zadní šavle, ostatní hliník). Co ti neutlumí vidlice, tak carbon rozhodně nedožene. Hodně lidí tady dává carbonu skoro zázračné vlastnosti. Carbon ale zázračný není. Uděláš z něj rám tvrdý jak z kamene nebo úplnou žvýkačku jako zadní stavba dnes už nevyráběných soft tailů od Treku. Jeho struktura to dovoluje. To ale svým způsobem umí i jiné materiály, které ovšem nemohou moc komkurovat hmotností při stejných vlastnostech. Můj názor a poznatky.

                  0 0
                  • zirecek  

                    Ano, ja mluvím o rámu Lucas a zkušenostech uživatele, tam jsou karbonové trubky udělány více do pohlcování vibrací než do tvrdosti kamene.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.