• architekt

    Nenapada nekoho nejaky zajimavy ram na XC do 4k? Chtel jsem RockMachine, ale kdo vi jestli bude. Do dvou dnu bych se to snad mel dozvedet. Amulet 11.1, twister, MXM… to me nejak nelaka, ani nevim co to je :-( jak byste to videli vy?

    0 0
    • vlk  

      do té ceny se dá i spyder.Něco dělá i Leaderfox, a myslím že i maxbike.

      0 0
    • slavekRM  

      Za ty peníze RockMachine CPS4.0, když nechceš výše zmiňované.

      0 0
      • architekt  

        Presne toho chci. Jenom cekam jestli bude a obavam se ze s mym stestim… :-(

        0 0
        • slavekRM  

          Myslím že bez problémů, raději tu nezjiš?uj možné náhrady a zavolej si do cyklomaxu.

          0 0
          • architekt  

            no vidis, volal jsem do bikezonu a ten to zjistuje u dodavatele. To jsem mohl zrovna zavolat rovnou do cyklomaxu. Uz tam volam…

            0 0
    • wbiker  

      Nebo od Meridy Matts special edition. Mě se dost líbí, mít penízky, hodně bych přemýšlel.

      0 0
      • architekt  

        Na toho jsem se uz taky dival. Vypada fakt slusne, jenom mi trosku vadi, ze se dela v 18" a 20" velikosti a ja bych chtel 19". Ale je fakt, ze jsem nestudoval jak tu velikost meri…

        0 0
        • wbiker  

          No právě ta geometrie mi nějak nesedí. Brácha má Meridu, 18" rám a výška sedlové trubky podle toho, co píšou na netu odpovídá, ale délce horní rámové se pořád nemůžu doměřit. Pořád mi to vychází kratší. Tak nevím.

          0 0
          • miťo  

            Oni na netu udavaj delku vodorovne horni trubky, tak to tak na stojicim kole musis merit. Ze stredu horniho loziska hlavy vodorovne na sedlovku.

            0 0
            • wbiker  

              Jojo, takhle jsem to měřil, ale pořád mi to nevychází.

              0 0
    • Michel  

      Mi se libi Traction od Authoru… Stoji asi prave do tech 4k a vcerne barve je dost slusny. Nedavno si ho kupoval kamos a zatim maximalni spokojenost. Za ty penize…

      Jinak se mi libi CRX od RB.........takze kdybys prihodil jeste tak 5k, tak je to v pohode :))

      0 0
      • architekt  

        Me by stacilo prihodit 1,8k a mam CR 1500 :-) Vim o jednom slevnenem na 5800Kc. Uz v tom obchode lezi delsi dobu…

        0 0
        • Michel  

          No tak prihod! :))

          0 0
        • bajaja  

          to snad ani nebudes premejslet koukej prihodit a mas erbaso , se divim jak nekde muze na kramu lezet erbaso, ja uz na nej cekam 2 tydny a jeste si nejakej cas pockam

          0 0
          • architekt  

            uz mam objednany RockMachine… nemusim mit vsechno… uz tak jsem prekrocil rozpocet docela slusne :-(

            0 0
          • Singe  

            to si jěště počkáš ja už čekam 5 týdnu a pořad nic slíbily tento týden a ticho po pěšině.

            0 0
    • poiko  

      Ja nechapu uplne presne, proc se o tom takhle handrkujete. Vsechny ramy jsou skoro stejny. Myslim tim z pohledu materialu, snad ty drazsi maj lepsi design. (Neuvazuju geometrii, ale pochybuju, ze byste to meli nastudovany takhle moc)

      0 0
    • K2  

      Apache

      • 1000 za ten jejich Top model (lehký)
      • 1500 za DB 7005 s obdelníkovou eskovitou zadní stavbou, vejičitou horní rámovou a přetočenou spodní rámovou trubkou. Má ho přítelkyně na kole, ve své cenové kategorii se mi líbí
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.