• Grifon

    Omlouvám se. Vim, že takových dotazů tu bylo už hodně – procházel jsem historii, ale stejně mi to moc nepomohlo.

    Přemýšlím do budoucna o koupi novýho HT rámu (tak okolo 10ti tisíc. Ted jezdim GTčko a moc se mi líbí. Akorát GT prodáva (alespon myslim) samostatně jen Zaskara a ten mi přijde už docela dost dlouhý. Moc se mi líbí CRX. Akorát si nejsem jistý, když procházim historii a hodně lidem se nelíbí, tak nevim. Jaký rám byste mi doporučily? Klidně ňáký uplně jiný, díky.

    0 0
    • jaski  

      sakra dalsi thread jenom pro zensky.proc se chlapu nikdo nepta?:)

      0 0
    • Meesha  

      CRX uz neni v mode… napis aspon na co to chces a co od toho cekas.

      0 0
      • Grifon  

        Chci od toho, aby to něco vydrželo. Váhu ňák nehonim. Rád bych aby to bylo tak akorát na vidli okolo 100mmm a aby to nebylo moc dlouhý.

        0 0
        • enjoy  

          CRX.. v nejaky netradicni metalize.to jeste neni okoukany..

          0 0
          • Pijer  

            Nebo teď dělají FOX TITAN taková šedá polomatná (vypadá trošku jako titan :-)). Barva hezká a i s údržbou to bude daleko lepší než s matovkou.

            0 0
        • Jogador  

          Tak todle mi přijde jako popuis CRX, ten je krátký, těžší, ale víc toho vydrží ( až na patky) jen nevim tu vidli, myslim, že je spíš na víc…

          0 0
          • enjoy  

            je presne na 100mm. dokonce bych spis rekl tak 90mm.protoze kdyz vidli locknu a nemam tudiz zadnej sag,tak se mi na tom jede trosku neprirozene.

            0 0
          • ice  

            ted je na nej sleva na RaceBike.cz tak toho vyuzijte, tech prilezitosti moc neni,kde je sehnat levnejs

            0 0
    • Vojtas  

      Se sem s dovolením vetřu ;) snad sem eště někdo něco užitečnýho napíše :).

      Uvažuju taky o koupi nového rámu, ale tak kolem 5k, starý je mi malý (20"), a s tím je problém, některé rámy které se mi líbí dělají malé, třeba Pells Razzer do 21" :(. Ale hodne se mi zalíbil Superiror XP 920. Ten je 21,5" tak že nevim jestli je to na mejch 190 + naky drobny dostatecna velikost, kdybych jeste vyrostl, tak aby mi to vydrzelo pokud mozno co nejdil. Kdyžtak navrhněte něco jinyho o čem by se dalo uvažovat. Díky

      0 0
      • Meesha  

        Spyder dela stafle a za tu cenu muzes mit slusnej ram

        0 0
        • Vojtas  

          me by spis zajimalo jestli bych takto velký rám mohl mít, jestli ho nekdo jezdi, proste zkusenosti spydery se mi moc nelibej :(

          0 0
      • McBlacky  

        bych se klonil k superioru, za tu cenu paradni ramec 21,5 ti bude az az. bezne se jezdi 20 okolo 180–185. zalezi jaky mas nohy a ruce…

        0 0
        • Vojtas  

          tedka mi chyby k „idealnimu“ posedu asi 3 cm, tj. temer natazena noha, ale tak bych asi stejne nejezdil, superior by teda mel bejt vetsi o necelej centak,mam 400 mmm sedlovku na max, tak ze tak rezerva jeden a pul centaku max, ale to je jenom teoreticky no,

          0 0
          • Mamut  

            Sa neboj vacsieho ramu. Mam 192cm a jazdim 23.5", pretoze mam strasne dlhe nohy. Sedlovka asi 25cm z ramu.

            0 0
            • Vojtas  

              ja bych vetsi bral vsema deseti ale superior vetsi jak 21,5 nedela, jde o to jestli to bude stacit nebo to je fakt malo,

              0 0
        • Vojtas  

          tak že myslíš že by to mělo bejt v pohodě ?

          0 0
      • Loco En El Coco  

        Priklanim se k tomu Spyderu, nebo tady cykloshop.cz/dow­nload/merida_ra­my_vyprodej.pdf jsou nejaky starsi Meridy

        0 0
    • pegal  

      .. duratec ..

      0 0
    • stumf  

      Byt tebou tak jdu do duratecu, nebo RB…ale tak 1500, pokud tochces mit teda na dyl:-)

      0 0
    • jakub  

      ahoj ja RB CRX mam a je to naprosto super ram, ten gdo tvrdi ze je spatnej na nem vetsinou v zivote nesedel… esli chces do HT investovat tolik penez pak RB je dobra volba…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.