• chupas

    tak dneska rano me probudil neuveritelny zasyceni. kolo mam u hlavy a znicehonic se vyfouklo zadni. proste se pichlo na koberci :O vcera jsem prijel z vyjizdky a odstavil ho tam. kdyz sem to vymenoval nenasel jsem nic, zadny trn, trhlinu, diru v plasti, nic v koberci. jen duse ma cca 1–2mm diru. a vypada to jako by na tom miste byla guma zeslabena. pripomina mi to igelitovej obal, kdyz ho natahnete, tak se ztenci, ale neudela diru. cim to mohlo bejt? vada materialu? nebo moc nafoukany? vydrzelo to drtice a jeste dalsich par dnu krutyho zachazeni tak nevim. najeto na ni pres 2tisice. ale je to jinak dost komicky. mate taky takovej zazitek?

    0 0
    • kardan  

      taky jsem si píchnul na koberci, ale měl jsem docela odřený kolena :o)

      0 0
    • rock  

      Ano, to samé minulý víkend. Po švihu bylo vše OK, pak ještě večer dalšího dne (na kolo jsem se nedostal) bylo nafoukáno standartně – a příští ráno jsem přišel k biku a bylo prázdno … docela velká díra a žádná viditelná příčina … duši jsem vyhodil, považuji to za výrobní vadu a nehodlám čekat na další překvapení tohoto druhu …

      0 0
    • Daf  

      Nebyla to nahodou duse Rubena Light? Nekdy se stane ze povoli spatne nalepena zaplata ,ale to neni tvuj pripad.

      0 0
      • chupas  

        ee, byla to „Cheng ching tube“ vyrobena primo na taiwanu :D. tedka jsem tam placnul CST. ta je z „china“ tak uvidime

        0 0
    • Manas  

      Tohle jsem videl na bikrosce – chlapek prijel , zastavil. Asi tak za 20 minu kecani najednou mu vyjela duse z pneu a uz jsme utikali, pac nikdo nechce poslouchat tu slupku :-)

      0 0
    • Jester  

      Nebyla dira zespodu? Spatna paska v rafku?

      0 0
    • Bleda tvar  

      si kup slezdovou kendu :d

      0 0
    • Tomcat  

      No v baráku jsem

      • No při bunnyhopu jsem sejmul květináč.
      • V prudké zatáčce mi to ujelo na prahu nazazil jsem do futra a nasledně jsem přešel do protisměru na narazil do bráchy.
      • Při sjezdu schodiště jsem zničil vypínač světla
      • Nezabzdil jsem při vjezdu do výtahu
      • Podcenil šířku futer neprojel jsem vchodovými dveřmi.
      • Při akceleraci od poštovní schránky jsem vjel moc prudce do zatáčky a ujelo mi to na dlaždicích

      Takže jsem ohnul brzdovou páku , kotouč, odřel sedlo, ohnul hák přehazky, rozhodil výplet, nějaké odření ale píchnout se mi nepodařilo.

      0 0
      • Lance  

        ale jinak v poradku?:)

        0 0
      • Manas  

        Ted si me po ranu rozesmal jak prase :-)

        Ja jen
        Pri jezdeni na valcich v malem pokoji sundal omitku, odrel postel a narazil si koleno
        na jednokolce na pude jsem to nasil do sloupu hlavou napred
        ulomil jsem kus zdi pri snaze jet ozralej po zadnim
        roztrh prosteradlo a perinu pri pokusu vyspat se s kolem (asi 4 promile)
        hodil zada s postele pri pokusu o barspin na kolobezce (Padlista zase pri tailwhipu)
        odrel si prsty a narazil bok pri jizde nakupnim kosikem po schodech (12 schodu, 4 skocil zbytek kutalel)

        Asi tak moje indoor dopravni nehody. Mozna jich je vic, ale uz si je nepamatuju :-)

        0 0
    • Marry  

      to se mi stava taky…ale vestsinou jsem tam vdycky neco nasel zapichliho, nebo se odlepila zaplata. Ale je to sranda nikde jsem na kole nebyl, prijdu ke kolu a prazdny. A jeste pridam jednu lahudku…uz jse nekdy pichly kolo, kdyz bylo nalozeny v aute?…jsem jel a najednou siceni…tak jsem lepil jeste nez jsem na to sedl, ale byla to zase odlepena zaplata (samolepici)

      0 0
    • mosquito  

      pichani na koberci je jen pro sadomaso povahy :)) teda pokud nemate nejakej lepsi nez klasicky silonovy – neprejte si ty spaleniny

      0 0
    • Kikinka  

      to se mi taky kdysi stalo, ale mě to vzbudilo kolem 2 ráno, taky mám kolo u postele:) první jsem myslela, že je to nějaký hmyz nebo něco a až pak jsem si všimla, že mám defekt :DD

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.