Časopis Týden píše o kolech..

11 nepřečtených
  • davidak

    Je to téma čísla, přes celou dvojstránku je tam cyklista v plný zbroji(údajně nejdražší možný v nějakym obchodě) a opírá se o KTM Team Machine za 112k.. Je to článek o rozvoji cykloturistiky, lokalitách, úmrtnosti:) a o kolech obecně, docela seriózní.

    0 0
    • Luka  

      Jo, jen me vydesilo tohle: „Také chodidlo je menší, kolo je proto vybaveno kratšími klikami u šlapek.“ … ja mam totiz nohu vel.39, takze mam strach, ze moje slapky nemaji dost dlouhe kliky :D Ale jinak pekny celkem :)

      0 0
      • Eila  

        ja mam 41 a taky se necitim, ze bych potrebovala kratsi:-D

        0 0
    • sann  

      no v patek chteli zapujcit odemne z kramu nejake veci, kdyz mi zenska rekla, ze potrebuje kalhoty, bryle a td, hlavne a by to bylo pekny, tak me to dost zaskocilo a radeji jsem ji odmitl:)

      0 0
      • Banjo  

        Ty ses „obchodnik“! Mel si se s ni domluvit, veci ji pucit a treba by si za to mel svoji prvni opravdovou reklamu.

        0 0
      • JMT  

        souhlas s banjem, ses pako, sem cpes porad naky reklamy, ktrery pises jako „nekdo treti“ a tohle si moh mit jako slusnou reklamku…

        0 0
      • Quake 9.0  

        Jo a kdyby Ti to ukradli, tak se Ti zase budou všichni smát že jsi pako. Takže si vlastně nevybereš. Život je pes… :-)

        0 0
    • Eila  

      neni to spatny, ale nejak jsem cekala trochu vic aspon podle toho titulku.. a ta uzasna reklama na ktm a sirera me dorazila:-)

      0 0
      • Mamutt  

        Také jsem si říkal, co se uvnitř dočtu, když jsem na obálce zmerčil SL Ksyria… Tedy kola na fotkách nadprůměrná, informace průměrné (zase pro „civily“ to úplně špatné nebylo). Tabulky a statistiky celkem zajímavé.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.