• TinkTink

    Tak uz jste to taky zjistili? Spesl pro Cesko je nova edice vidlic ve velmi omezenem mnozstvi. Jmenuje se Manitou Bizon. Ma 145mm zdvihu a je svym nazvem jedinecna :)

    No…dobre…delam si srandu, ale kdyz jsem si prohlizel u Brettonu Trek Liquid 65, tak me to fakt bouchlo do oci – ta jejich zamena „Nixon“ a „Bizon“ je naprosto dokonala :o))))

    http://www.trek-bikes.cz/

    0 0
    • ck  

      :-) vsimnul, protoze po ty vidli koukam.netusis jestli to ma taky maznici a k tomu potrebnou pistoli, nebo to jde mazat jako u Bombera Silcalem?

      0 0
      • blue  

        koukat po ni muzes, to je vsechno, co ti ten uzasny dealer komersia dovoli… kamos se na pruzinovyho nixona minulej tejden ptal a prej neni… ja si zas naivne dovolil v pulce dubna chtit nejaky novy sortky od nemy, se zlou jsem se potazal…

        0 0
        • TinkTink  

          No vidis no… :)…to si musis sehnat jinde…ne u ni… :)

          PS: pamatujes-li si, jak jsem zvazoval Nixona, tak jsem prehodnotil a ted je #1 Sherman Flick…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ty mas teda vkus :( A to ani nemyslim na vzhled. Me to teda nesedi ani za mak.

            0 0
            • TinkTink  

              Vubec nevim co mas proti teto vidli na maratony…jestli neco jo, tak si myslim ze kecas. :)

              0 0
              • blue  

                sherman na maratony?

                0 0
                • TinkTink  

                  No…na muj maratonsky special to bude eno nuno…

                  Jinak…mam asi trosku jiny pozadavky od maratonskyho kola…maraton se da jet i tak, ze nahoru vyjedes lanovkou, ze :o)) (Drtic)…ale i Drasala si letos strihnu…)…ale jeste na 130/170 (170vzadu mam a nechci to uz snizovat…AC s tim ma mnohem lepsi chovani)

                  0 0
                  • blue  

                    a ty lanovky si pred kazdym kopcem na maratonu postavis? :-)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No holt budu muset jezdit dokola :)

                      Proste idealni maratonsky bajk – 150/170…open ur mind :)

                      0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To jses jeste hovno chrt. Mox jezdi XC na letosni Stinky (170/170) se 42z pilou :)

                    0 0
      • TinkTink  

        Nema to maznici…ma to Evila – tam je olej samostatne na mazani…pistoli tedy nepotrebujes, leda by jsi si chtel neco udelat – nebo Komersii :o)))

        Staci to mazat jako bombera…

        0 0
        • ck  

          OK.O EVILOVI SEM SLYSEL,ALE PRECE JEN SEM SI RIKAL ZE SE TO MUSI NEJAK PLNIT..POKUD TO TAM TEDA NENI NA FURT A STACI JEN VOLEJ NA NOHY:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Musis se hodne ucit. Hodne ucit.

            Mam takovej tip. Precti tu aspon 100 – 150 threadu o vidlicich a pak o nich pridej svuj prvni prispevek.

            0 0
            • cabbage  

              napsal clovek co nerozezna vzduch od pruziny:)))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jen mam o pruzine v oleji trochu jine predstavy nez to co predvadi Pike.

                0 0
                • cabbage  

                  ses deformovanej spagetama na fr(a lecos jinyho:), tohle je endurova vidle.

                  0 0
                • wroum  

                  krab ji ma ted na novym skakadle a musim rict, ze se mi libi. pjeknej chod, pevna osa, slusnej zdvih, skousnutelna hmotnost. pekna vidle.

                  0 0
          • TinkTink  

            Padlistu neber na zretel…von jenom stoura.. :)

            Plni se to spodem, do kazdy novy 16ccm…nijak se o to pak chvili nestaras…akorat jednou za velmi dlouhy interval ten olej uvnitr vymenis…

            Tak ted akorat nevim, jestli zcela chapes jakou ten Evil ma funkci :o)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.