• MIRMOR

    Neví náhodou někdo něco víc o MANITOU SPLCE pro rok 2005.Ceny nebo tech. parametry.Kdyby někdoo něco věďel tak předem DÍK

    0 0
    • pitelboy  

      je to myslim na strankach „jenosuana“.com nebo nak tak. nekdy v nakym prispevku se o ty strance zminujou

      0 0
    • pepino  

      Stačí zadat do Google Manitou Splice:-) Jinak ja jsem jen rychle přejel asi dvě stránky a překvapila mě cena kolem 330 doláčů,u nás má stát oficiálně 4990,– tak jsem zvědav..

      0 0
      • pepino  

        Jo ale teď mě napadá,jestli to nebyla ta vyšší verze s LO,ale ta má bejt taky levnější,asi 7990,–

        0 0
          • Tominec  

            A s překladem: http://the.mtbiker.sk/index.php?…

            0 0
            • davidak  

              Co znamená ffd tlumení? Nějakej elastomer??dík

              0 0
              • blick  

                pouze jednodušší TPC

                0 0
                • davidak  

                  takze zadna guma nebo neco takovyho? predpokladam teda, ze je to to samý co má skareb comp.

                  0 0
                  • blick  

                    FFD – jeden píst, TPC – dva pístky, TPC+ dva + jeden plovoucí. Na FPP nelza dát MRD, t.j. Manitou Lock Out. A Skareb Comp 05 má FFD, TPC má až Elite ten vyšší model – za necelou desítku.

                    0 0
                    • davidak  

                      dík moc. v tom aby se prase vyznalo. nejlíp stejně zní otevřená olejová lázeň:)

                      0 0
                      • blick  

                        Ale i Marzocchi používaj v nové mini olejové lázni patrony.....a různé druhy typu SSV, TST,SSVF,ETA… v tom, aby se skutečně prase vyznalo… :o)

                        0 0
    • Lister  

      Zaznamenali jste nějaký jiný rozdíl mezi splice super a black super, kromě materiálu vnitřních nohou a korunky. Cenový rozdíl je 3000 (4990–7990). Splice je těžší o 100g. Myslím, že to bych uvezl pokud by byla funkce stejná.

      0 0
      • blick  

        Možná bude jen o něco málo míň tužší. Ale jinak bejt tebou, tak bych si dva litry přidal a mrknul bych se už na Splice Super s TPC a LockOutem za 6999

        0 0
        • wroum  

          je uz nekde na CZ webu nabidka na manitou 2005?

          0 0
          • blick  

            Jelikož na Progress Cycle stále 05 nejsou, tak si asi budem muset počkat.

            0 0
            • gummo  

              progress cycle sou poradny zmr.i asi pred mesicem sem jim psal mejl kdy jim prijdou 05 modely a jeste mi nevodepsali!!! at sem napsal vzdycky kamkoliv druhej den sem mel odpved!!!

              0 0
              • blick  

                Jenom s tebou souhlasím, přejmenovali se Z Komersie, ale je to furt to samý. Manitou by si zasloužilo lepšího distributora…

                0 0
        • Lister  

          Tak kdybys byl mnou tak bys rozhodně nepřiplatil :-), protože:

          1. cena u mně dost rozhoduje. Víc do toho vrazit nemůžu.
          2. Lock-out vůbec nevyužiju. Nejezdím způsobem, který by ho vyžadoval. Mnohem více mně láka to změna zdvihu a jeho hodnota od 100–130mm.

          Chápu, že je tam lepší systém tlumení, ale nevím jestli bych to při jízdě postřehl.

          0 0
    • danno  

      uz sou na webu progresscycle.cz …

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak jsem si rikal, jak se jim ta Splice povedla za ty prachy. A ono je to mazany vazelinou. To umi Suntour i levnejc :)

        0 0
        • blue  

          a to je nejaka nemoc? ;-)))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jezis ja sem si vcera zapomel vyzkouset tvoji „bezproblemovou“ herku :) Bych tam urcite neco nasel :) Teda krome toho historickeho systemu mazani, ale ja proti veteranum nic nemam. Kdyz ma nekdo takoveho konicka, ale je jasny, ze na to pak nemuze mit takove naroky jako na moderni technologie. To sem rejpal, co? :) Proste zase mi ty Manitou prijdou jako vyhozeny penize za znacku, ktera pro me nic neznamena. Trochu jina situace je u rady Stance. To bude asi hlavne diky cene, pristi rok dost rozsirena vidlice.

            0 0
            • TinkTink  

              Tez si myslim, ze Stance bude hodne rozsirena…ted jsem zjistil, ze by sla sehnat o par procent levnej, tak zjistuju :)

              0 0
            • Air  

              no a myslim, ze Nixon se jim taky docela povedl… s tou pevnou osou, stelovatelny zdvih, 32 mm, ta vaha s cena…

              0 0
            • blue  

              jo, to tak… ty bys mi ji naschval zlamal, aby ses zbavil svoji nocni mury… :-)))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Mas pravdu. Jako servisakovi jsou moji nocni murou vsechny bezproblemova kola :) Jenze ja jsem prosty uzivatel a me stvou jen bezproblemova kola kolegu :) Nastesti bezproblemove kolo je k videni tak casto jako cikan studujici pri zamestnani :)

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce