• Zdyn

    Zdravim.Jezdil jste ho nekdo?Jak moc odpovida rozmer? Dik za info.

    0 0
    • enjoy  

      na mtbr.com je v recenzich.vysly vic nez dobre:-) rozmer tam nekdo pise 2.190"

      0 0
    • zoltan84  

      zdravim.

      chci se zeptat jakou máte kdo zkušenost s životností plášťů Fat Albert (Evo 26× 2,25 Snake Skin)? jezdím po Beskydech, takže docela kamenitý povrch..

      vozim teď merida trail 2,25 (nějak jsem je nevybíral, prostě byly na novém kole které jsem koupil..) a po 500 km mi ten zadní příjde skoro na výměnu..

      díky za názory

      0 0
      • jim1f  

        Mám na biku tlusté Bertíky a na mokru musím říct,že moc nedrží a ustřelujou.Jak psal atilla tak na tvrdém podkladu s něčím měkčím fakt nepodrží.Ale na druhou stranu jsem s nima neměl celou loňskou sezonu defekt.Teda měl,ale až na konci roku a to byl zadní plášť už dost sjetý.Letos uvažuju o NOBBY NIC 2,4".Nevíte jestli jsou lepší než tlusťochy od Alberta?

        0 0
        • MlokCZ  

          Nevím, co jezdíš za verzi a ročník FA.

          Pro 2011 už se NN a FA moc srovnávat nedá.

          Přední FA 2011 je už o hodně pomalejíš než NN, protože má měkčí směs trailstar a NN má pacestar.

          Zadní mají oba pacestar.

          A 2010 FA, které měly stejnou směs co NN držely také podobně jako NN (každý byl mírně lepší v jiné situaci).

          2,4 NN 2011 bude v každém případě držet znatelně hůře než 2011 FA, ale bude zase znatelně rychlejší.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.