• vlk

    zkušenosti s plášti Schwalbe Little Albert Light Máte je někdo.Jak dlouho vydrželi, nejsou náchylné na defekty:

    0 0
    • PePu  

      Mensi bracha Fat Alberta Light. K nemu muzu rici toto: Boky ma az prilis tenke (prodrel jsem nekde v lese diru-podlepeno kusem stareho plaste a drzi). Jizdni vlastnosti pro me potreby na HT temer ideal (XC turistika az lehoulinke free – porizoval jsem ho kvuli pohodli). Kupodivu se nesjizdi rychle na asfaltu (oproti Bontrager Jones acx 2.2, ktery mam ted), ve vetsim blate se asi zanese (nepozoroval jsem – zatim stavbou vzdy prosel), v technickych vyjezdech drzi. Defekty se neobjevovaly ve zvysene mire. Fat Alberta mam schovaneho pro zvlastni prilezitosti. Az sjedu jonese, asi zkusim (Little) Alberta nebo Big jima – tech 330Kc (koloshop) za to stoji.

      0 0
    • patman  

      jezdim Little Albert 2.1 na prednim kole, není to odlehcena verze a asi je to nejlepsi guma co jsem na prednim kole mel. I v dratovem provedeni neni uplne tezkej a na moje jezdeni primo idealni. Az ojedu zadni gumu hodim ho na zadek a na predek dam asi 2,25 v provedeni Front Only. Na asfaltu ma trochu vyssi odpor ale vzhledem k univerzalnimu chovani v terenu i za blbyho pocasi mi to nevadi.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce