• prema

    mate s tim nekdo zkusenost, resp. zucastnil jste se nekdo podobne akce? www.factorypro.cz/novinky.php?… spinning nechodim, pripada mi to jako uchylarna, nebot vzdycky se da jezdit venku, ale tohle me docela laka…

    0 0
    • Smazaný účet  

      Megaúchylárna. :o)

      0 0
    • Beeda  

      Trochu schiza ne, kdyz ti to pripad jako uchylarna a zaroven laka:-) Venku je nadherne, neni co resit. B.

      0 0
      • McBlacky  

        neříkej že jezdíš silnici v tomhle? btw. co v sobotu s náma zabrousit do terénu. Sjezdy jsou pěkný HC a vyjet se dá skoro to co v létě, zrovna včera jsem vyjel v Prokopáku ten krpál za lávkou přes potok – je to ten co i v létě ho někteří borci tlačí :)

        0 0
        • Beeda  

          Caves, Jezdim ve dne v noci – samy objemy:-) Dik, ale ja uz dohodl silnici i s Lemplem, jedem od Smich. mostu smer Stechovice s ziletkari, v so i v ne kolem 4–5h. No mel jsem cukani dat sjezdovky, minuly tyden to bylo super, ale uz jdu na kolo…B.

          0 0
          • rich  

            hmm a to som si myslel ako teto rok poctivejsie „trenujem“ a tuto hen 10hod len za vikend…kedy to stihate? v tej kose? kolko uz mas najazdene od 1.1.? som frustrovany… :-)

            0 0
            • Beeda  

              Hele me zima neni, vcera –7C, a v poho nak jsem si zvykl, (radeji venku, jen abych nemusel na trenager). Jinak je mi vetsi zima kdyz stojim na zastavce…v ne bude asi 1550km (roviny, asfalt, do AP –5tepu )..

              0 0
              • McBlacky  

                Magooooooorrrr :)

                0 0
              • rich  

                som vedel, ze so svojimi 300km som f prdeli :-) ale zase mam lepsiu vseobecnu pripravu!! :-) a bavi Ta to vobec za tychto podmienok? povedz, ze nie, nech nemam definitivnu „depku“

                0 0
              • Radek Broz  

                Sice tam mate mnohem tepleji (ja bych ted musel mit na kole snehovou frezu, abych nekde projel), ale stejne jsi magor;-)))))))

                0 0
              • Daf  

                Ty voe jak najizdis ty kilaky v tydnu … to po tme? Me to ve tme strasne nebavi. Zatim 1150km dnes me ale na kolo nikdo nedostane :)

                0 0
                • Beeda  

                  Me to po tme nevadi, mozna vetsi relax nez ve dne. Mam taky dobrou celovku – 7led od congu za 200kc a fakt super, lepsi nez 5led od Auth za 500, ktera se mi uz podelala.. Pocasi se pekne podelava, no trenager hruza, mam problem s vic jak 2h, dnes se jdu topit v bazenu;-)

                  0 0
                  • Daf  

                    Jeste ze nemam trenazer. Takhle si musu s klidnym svedomim udelat volny den :)

                    0 0
    • Jenda  

      nevim jak se jede spinning maraton ale pokud jsi ani na spinningu nikdy nebyl tak mam dojem ze na spinning maratonu musis chcipnout:-)

      0 0
      • prema  

        nechcipnu, seru na to :))). nejak jsem to prave vcera resil a hlavni problem bbyl v nepochopeni slova spinning… vzhledem k tomu, ze to nema nic spolecnyho s normalnim trenazerem, tak smula.

        0 0
    • Roman  

      Každopádně by to byl asi můj první maraton, kde bych snad už konečně nezabloudil

      0 0
    • Vazelina  

      Cau, jo jel jsem, trvalo to tri hodiny. Normalne nas obcerstvovali, a docela se makalo. Ale nevim, kdyz na nej nechodis normalne, kde to trva hodku, co s tebou udelaji dalsi hodiny navic :)

      0 0
    • Honzin  

      jo, byl jsem na tom, trvalo to tri hodky a byl to muj prvni (a zrejme i posledni) spinning. jelo se furt na maximum a instruktori se stridali, takze byli furt cerstvi (narozdil od nas). proste jako kdyz si hodinu spinningu (aerobiku) vynasobis trema :-) – s trihodinovou vyjizdkou ani trihodinovym maratonem to (krome dylky) nema nic spolecnyho

      0 0
      • prema  

        no to jsem chtel slyset. protoze me staci, ze kdyz jdu zvedat a vidim tam ty hoveda, jak tam blbnou, tak me to fakt dostava… a jeste vic me dostane, kdyz jde nekdo na spinning a oblekne si dres na kolo (ted v utery jsem to videl na vlastni oci). nechapu, proc nejdou jezdit ven (jako ja). nebo jeste lepsi je akce, kdyz nekdo beha na pasu v posilce pred oknem a cumi na stromy za sklem :))))

        0 0
        • Wiktor  

          Rad bych jezdil venku jako ty, jenze se nejak proklate brzy stmiva a pracovni doba se stava cim dal tim vic nepruznejsi… ;-) Takze ten zavrhovanej spinning je porad lepsi nez nedelat nic. Loni jsem zimu stravil doma na trenazeru, letos zkousim spojovat dve hodiny spinningu, jedu si podle polaru a je to rozhodne lepsi…

          0 0
    • rasto  

      dej si bacha! kdyzs na tom jeste nesedel, po 3 hod. Te patrne budou odnaset ;-)

      0 0
      • fousek  

        Ja kdyz na to sednul poprvy tak me ten kram malem vyhodil pres riditka, teda co kecam riditka, pres drzatka, podle me je je to strata casu a maraton je 3× takova ztrata casu

        0 0
        • Gatier  

          To hej… Len by ma zaujimalo ci je aj niekto prvy v cieli. Asi niekto z prvej rady..?

          0 0
          • Honzas  

            nejspis instruktor… a to i pres to, ze celou dobu couva;-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ma to holt zmakly. Vsak tam trenuje denne :)

              0 0
              • Martin  

                Trénuje i tlačení kola do kopce?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Určitě. Spinning tě naučí všemu. Jsem jednou viděl v noční brněnský tramvaji, tedy šalině, trénovat bobisty. Asi šli zrovna z posilovny, kde si dali pořádnou dávku, sotva pletli nohama. A chtěli eště potrénovat rozjezdy, tak cvičili v tramvaji. Musim říct že jim to šlo perfektně, techniku měli vytříbenou. :o)

                  0 0
                  • Beeda  

                    Nejvic mi dal pri treninku jizdy v haku, nauci te drzet presny rozestup 1–5cm celou hodinu :-) B.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no tak pokud by to bylo za nějakou atraktivní slečnou, tak by to i chvíli šlo. Na občerstvovačce bys pokecal :)

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.