• vojtisek1

    Poslochate negdo Dr. Dre nebo N.W.A ? (atd..)

    0 0
    • Dumbo  

      N.W.A sa mu liby to je myslim stara kapela asi 80–90roky a rapoval vnej aj Dr.Dre ? som to nedavno videl na Vh1 a dost sa mi to pacilo… mam rad americke „oldskulove“ gangstarapovky… no z Americkych mam doma akurat nejake albumy od Mobb Deep, vecsina mam Slovensky rap a nieco aj ceske… a paci sa mi aj Trought by Nature no tiez to neviem zohnat tak isto jak N.W.A ale ak mas typ na nejake hubko na DC++ sem snim :)

      0 0
      • vojtisek1  

        Na quatru nic neni, ja nevim kery hub … mozna naky americky. Jo a Dr Dre tam Rapoval (+ Ice cube, eazy-e, dj yella mc ren, pzdej i snoop) tak pís, sem si myslel ze to moc lidi nebude znat… Sak vis jak NUTHIN´BUT A G THANG

        0 0
      • enjoy  

        myslim ze temer jakykoliv hub:-) jinak teda znam,i se mi to libi,jenom uz tahle neni co byla od ty doby co jsou videoklipy o penezich,autech a vrticich se zadcich(ikdyz to se na tech klipech da jeste vydrzet:-))

        0 0
    • black.horse  

      ne:-)

      0 0
    • fousac  

      co to je???

      0 0
    • JohnLee  

      No jasneeeeeeee…pro neznale…Dr. Dre da se rict vychoval Eminema…a Eminem zas 50Centa…ale to neni co to byvalo…

      Nejradeji mam Dr. Dre + Snoop Dogg…priiima hudba…:)

      0 0
      • enjoy  

        snoop dogg je koukam cim dal vetsi debil:-).jediny co za neco stalo byl starej(ted je z nej naolejovana modelka) LL cool J a vubec vsechno do devadesatych let.

        0 0
        • JohnLee  

          No mam jeho posledni album,abych pravdu rekl,tak mi vubec nesedlo…maximalne se mi libi song z NFSU 2, Riders On The Storm,ale jinak nic…budeme na tom zhruba stejne,taky se mi libi starsi veci…

          0 0
          •  

            LOL song, dyt je to od Doors, tyhle remixy sou VYKRADANI nic jinyho, zachoval melodii a nechal svoji bandu neco do toho nakecat, fakt um…

            0 0
      • Dumbo  

        ooouuuu :) tak eminem 50cent Nely… to je uplne ina kategoria = odpad ktory MTV vytiahla na povrch… tu novu generaciu Americkeho rapu nemozem vystat…to uz sa neda pocuvat…

        0 0
        • Dumbo  

          dovolim si jeden citat: kto nepocul nepochopí :)

          „nepotrebujúúú kvéééry defky ani kapsi plnýýý prachúúúú otom hiphop nenííí ale moznááá to znááás z klipú a hodne týpúúú se nato mrdá…“

          v tychto slovach je to pekne zachytene… a plne suhlasim stymto nazorom tak ako aj s tymto

          „MC nemoze byt kazdy kto obuje najky bez talentu si ako rusky folklor bez balalajky“ :)

          0 0
          • Děcko  

            Tos vystihl pěkně, ale mám takovej divnej pocit že Orion a Vec už taky nejsou to co dřív :(. Alte schulle rulez!

            0 0
            • enjoy  

              banda machyrku..:-) kdyz se nekdy zaposlouchas do podkladu v jejich pisnickach(oni tomu rikaji hudba) tk zjistis ze je to jenom jednoducha dokala se opakujici sracka. to treba syndrom snopp… ale nic:-)

              0 0
              • Děcko  

                Prostě děti ulice :-) No co aspoň, že už tolik nečmáraj na vlaky a metra, oni z toho taky jednou vyrostou… Syndrom snopp co co mi to jenom říká, nejsou to takový ty naši menšinový spoluobčané (doufám, že sem teď nikoho neurazil!)

                0 0
                • enjoy  

                  Radka znam,to neni mensina,alespon kdyz ho clovek zazije na vlastni kuzi:-)) ale cikan je,to zase jo:-).pak nejaky rekove tusim. ale tyhle kluci maj alespon nekdy jako podklad hudbu a ne jenom opakujici se beaty jako kdoviproc slavny PSH napriklad.no a obcas ujdou i ty texty:-)

                  0 0
                  • Děcko  

                    Aha, tak už vim, už sem od nich něco slyšel nevim jak se to jmenovalo, ale ty texty nebyly marný to zas Respekt! „Nemáš dvě koruny? Co? Nýt két koróna (nebo tak nějak) Nemám! Tak di do prd…!“ :) To sem si pouštěl hodně dlouho :)

                    0 0
                    • wraftler  

                      kam sa na toto hrabe metal s temamy ako nekonecno, vecnost, zivot/smrt, ludska psychika…

                      0 0
              • Dumbo  

                tak ono v Rape ide hlavne o obsahovu stranku toho textu a oto ako to ten Typek dokaze podat… da sa povedat ze podmaz je druhorada zalezitost… no tym nechcem povedat ze na jeho kvalite nezalezi…(zalezi a dost)… ak je ten poklad dobry a raper husto nadupany vtedy vznikne husta skladba… AD: Helico scap ty pes :) eNeS forever… a taktiez čierna éra, životne krédo, benias a patias, P.S.H, Trosky, Divokej Zapad, Indy a Witch..... to su typci co tomu rozumeju…uz radsej nebudem menovat lebo na niekoho zabudnem a to by som nerad :) takze je vas dost dobrych napr. typci co boli na kompilacii SK-rapu Zvuk Ulice… ale uz radsej dost :) lebo toto je uplne iny server

                0 0
                • JohnLee  

                  Nejses nahodou jeden z ty PD Comunity? :)

                  0 0
                  • Dumbo  

                    asi nie :) mimochodom co je to PD komunita ? :)

                    0 0
                    • JohnLee  

                      Takova banda z Prievidze…tam se rodi celkem dobry skupinky raperov, ale to jsem tu ani nepsal,protoze pochybuju ze to nekdo zna…

                      0 0
                      • Dumbo  

                        ja som z Košíc…tiez je tu zopar dobrych no inac dost muka…z Prievidze ja myslim AD. ale viac asi nepoznam…v Prešove je dobra banda ludí co tvoria kvalitu…no nejak nie a nie sa ukazat napr. na koncertoch v inych mestach…proste cistokrvny UnderGraund… proste jedno demo do KE fakt nadupane… a nikto o nich nic nevie…

                        0 0
                • fousmen  

                  Divokej zapad nejsou z tech ktery by tomu rozumeli.. :) Z nich umi akorat Blaaball.. ale co, hipec se resi spis na bbaraku.. :)

                  0 0
                  • Dumbo  

                    mne sa paci od Divokeho Zapadu „mlá? skinheada do hlavi“ :) ale ne no maju dobre veci… a co takto Peneri, „vypaleny prazsky stýlo“ ? Praha rulezzzz musim dakedy dojst na prazdniny este som nevidel orloj :)

                    0 0
                    • fousmen  

                      PSH v poho, rek bych ze to v Cechach a mozna i v SK docela nakopli k pohybu.. jinak z cesky sceny: Nase Vec, ZW Cirkus, de Zrechts, predevsim Supercrooo a v neposledni rade oldschool Manzele..a par dalsich. Jinak z SK mam rad Nazov Stavby, Kontrafakt, Cistychova atd.. takovy ty znamejsi holt.. nemam k SK „undergroundu“ moc pristup..:-D

                      0 0
                      • Keli  

                        Supercrooo nejak nesnasim, rekl bych ze ucelem hiphopu neni byt za kazdou cenu hustej a osocovat kazdyho kdo Phata napadne

                        0 0
                        • fousmen  

                          De o to jestli beres jejich lyriku s nebo bez nadsazky.. Maj naprosto precizni flow, dokonale cistej zvuk a nekompromisni texty..:) Nechci je nikomu vnucovat jak to dela hafo lidi (napr. radoby jejich stylem – tj. hromadou nadavek).. Chapu ze jsou dost lidem trnem v oku a ze je proste nemaj radi..

                          0 0
                      • Dumbo  

                        no Nazov Stavby mam aj ja moc rad… su to husty typci a vedia co chcu…proste kvalita ako ma byt… znamy si skoro vsade cesko, polsko,slovensko a to aj bez toho ze sa netlacili do DekaHitov a MusicBoxu… Kontrafakt su dobry no podla mna sa nemuseli pchat do TV… o Manzeloch som pocul myslim ze Chaozz ich spominal vo svojich textoch… mohol by si mi Manzele poslat mailom ? :) nejake Mp3 ? alebo to dat niekde na net do downloadu ?

                        0 0
                        • fousmen  

                          No na net.. Ono to album ma asi 78 MB a ja mam na wz jenom 50 MB k dispozici.. Ale jo, zkusim nejaky pisnicky pregrabovat do horsi kvality, aby to nebylo tak velky a neco ti behem par dni poslu na mail, ok?

                          0 0
    • aku  

      Ted jsem vzpomel na stare dobre casy a a tocim dokola enter the wu tang (36 chambers). Mezi moje best of patri Nasuv Illmanic

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ne ze bych byl znalec, ale jak to tady ctu, tak to vsechno mam. Asi jsem kopiroval od spravnejch lidi :) Mi se hodne libi Kottonmouth King. Co vy odbornici na to?

      0 0
    • wraftler  

      velka skoda ze som nenasiel fotku co som asi pred pol rokom videl na nete… je na nej banda „basketbalistov“ v dresoch lakers a pod. sedia na schodoch pred „high school“ kazdy druhy ma na ramene velke radio, na hlavach maju take biele veci jak zaclona alebo plienka to vyzera, kazdy ma na ruke 20 potitok, na nohach bud nike alebo adidas, skeria sa jak nasprostaty a nad nimi je napisane takym rozmazanym krvavocervenym nieco ako: „This is the reason I like metal for.“

      0 0
      • Lance  

        Metal forever!:-) a muzem skatulkovat, proc se nemaji radi x s y.:)

        0 0
    • dded  

      Jak rika Eazy-E : dont get high on your own supply..

      0 0
    • Manas  

      Ja mam rad z hipecu Cypress Hill, Control Machette, Naughty by Nature, Wu-Tang, Nazov Stavby, Indy & Wich, Herbaliser, old school Public Enemy a houpavy Roots Manuwa – ty mam hodne rad. Z rychlejsich pak Beastie Boys, Dog Eat Dog, Run DMC a dalsi srandy. Ale osobne posloucham rock :-))))

      0 0
      • aku  

        Yo ja zapomel na Roots Manuva. Zasadni prehlednuti. Nekdy v dohledne dobe by mu melo vyjit nove album. Tesim se moc. Run & Dub come save me alba patri mezi moje top ten

        0 0
      • wroum  

        temer vsechno cos tam vypsal, je i moje oblast hudby (hlavne DMC, Herbaliser a Cypress hill). Jeste bych pridal jungle a drumik. Jo a ulitavam si na oldschoolu, treba takovy Shugarhill gang and 5 furious MCs…

        nedokazu vydejchat: metal, vetsinu rocku, vetsinu popu, dechovku…

        0 0
        •  

          heh tak to ja sem zase odkojenej na rocku, tedka spis metal, black metal, a tak, ale d&b muzu taky .) vlastne posloucham skoro vsecko

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.