Fotky z dnešního ranního XC výletu v okolí Starého Města pod Sněžníkem.
(vloženo dnes)
dnes 19:41
Krása, azuro i fotky.
dnes 18:54
/
dnes 18:30
Za mě opravdu krásná rozhledna.
dnes 18:29
1
dnes 18:28
Pěkné, sedma mi padla taky do oka, dobrá práce.
dnes 17:44
7 top top top
dnes 17:01
Tu rozhlednu bych chtěl taky vidět někdy naživo.