setkani s minulosti

Přidat foto

Potkal jsem se s kolegou, ktery prevzal muj prvni titan. DtHugi, keramicky mavicy, XTR900+950,MOC brzdy, tune rohy, Morati riditka. Flite. To byly casy. A co teprv ty kaťata

Porad v top forme.

(vloženo dnes)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
MichalOld
MichalOld

dnes 18:34

Je vidět, že máš ustálený vkus, co se týče vzhledu kol.

Reagovat
samorost-sazavsky
samorost-sazavsky

dnes 18:00

Kterou myslis?

Reagovat
eisman
eisman

dnes 17:40

A Prelude také ještě jezdí?

Reagovat
Lišák
Lišák

dnes 15:30

kandík: Vozil jsem „V“ s canti pákou na předku snad dvacet let. Když jsem to zvládnul já i primitif, tak není důvod se toho bát.

:-)

Reagovat
samorost-sazavsky
samorost-sazavsky

dnes 14:34

@Peslezedirou

tak snad to nepusobilo prilis prudive a ke studu ne – mam s chybujicima v jazyce spis soucit nez cokoliv jinyho, tim spis ze sam nepisu rozhodne dokonale :)

@Vilem trvalo pet prispevku nez to nekdo vytah, pozdejc nez jsem cekal. Myslis ze by tam to kombo porad bylo i 21letech, kdyby to nefungovalo? Podotykam ze kolo je celou tu dobu prubezne v provozu…

Reagovat
Vilém
Vilém

dnes 13:42

Ty Mrazky spolecne s canti pakama, to musi byt „radost“ brzdit.

Reagovat
jIrI___
jIrI___

dnes 12:59

Aduldinho: ve spojení v clinica de urologia, bancospermatico a plínou na vnější straně to už člověku musí být ukradené, čichám spíše záměr :)

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

dnes 12:21

To kolo je prostě boží, ale na zadeli bych nápis PRIMITIV, i když skomolený na „primitif“, vozit nechtěl! :-)

Reagovat
Peslezedirou
Peslezedirou

dnes 12:06

Hezké setkání…BTW pamatuji se, že jsem rám chtěl v minulosti koupit. K vidění byl někde v Dejvicích. Byl jsem hrozný ucho a řešil, jestli rám není MĚKÝ…v e-mailu jsi mě na to nenápadně upozornil a já se neskutečně styděl :))

Reagovat
MJ24
MJ24

dnes 12:05

Brzdy TOP

Reagovat

Další galerie z kategorie

samorost-sazavsky 10
Jzy 33
káňa 7
saintjv 27
TJK 44
Azmir 22