Potkal jsem se s kolegou, ktery prevzal muj prvni titan. DtHugi, keramicky mavicy, XTR900+950,MOC brzdy, tune rohy, Morati riditka. Flite. To byly casy. A co teprv ty kaťata
Porad v top forme.
(vloženo dnes)
Kterou myslis?
kandík: Vozil jsem „V“ s canti pákou na předku snad dvacet let. Když jsem to zvládnul já i primitif, tak není důvod se toho bát.
:-)
@Peslezedirou
tak snad to nepusobilo prilis prudive a ke studu ne – mam s chybujicima v jazyce spis soucit nez cokoliv jinyho, tim spis ze sam nepisu rozhodne dokonale :)
@Vilem trvalo pet prispevku nez to nekdo vytah, pozdejc nez jsem cekal. Myslis ze by tam to kombo porad bylo i 21letech, kdyby to nefungovalo? Podotykam ze kolo je celou tu dobu prubezne v provozu…
Aduldinho: ve spojení v clinica de urologia, bancospermatico a plínou na vnější straně to už člověku musí být ukradené, čichám spíše záměr :)
To kolo je prostě boží, ale na zadeli bych nápis PRIMITIV, i když skomolený na „primitif“, vozit nechtěl! :-)
Hezké setkání…BTW pamatuji se, že jsem rám chtěl v minulosti koupit. K vidění byl někde v Dejvicích. Byl jsem hrozný ucho a řešil, jestli rám není MĚKÝ…v e-mailu jsi mě na to nenápadně upozornil a já se neskutečně styděl :))