Zaujalo.

Přidat foto

Zaujalo, i když s blížící se padesátkou bych se po delší jízdě už asi nenarovnal … barevně mi to připomnělo Cragsmanovýho SUPa. Kde je sakra ten borec, jeho stavby mi chybí.

(vloženo dnes)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Další galerie z kategorie

káňa 0
saintjv 20
TJK 44
Azmir 22
Kubánec 20
KUBULA 4