Davno som sem nepridal ziadne fotky z vyjazdov, tak aspon nieco za posledny rok ±
Mix jar leto jesen zima, hmla tma …
(vloženo 3.6.26)
Krásné fotky! Těžko vybrat nejhezčí, zvědavec na 23 je bezva. Pěkně tam máš :-)
Krásná práce, to se jezdí potom samo. :-)
a este tie borovicove lesy – tie su z vojenskeho obvodu Zahorie, obrovske uzemie kde skoro nikdy nikoho nestretnem, len kopu zveri, je tam krasne
@Mito – Diky :) Zjednodusene – lesne fotky su z Malych Karpat a z Devinskej Kobyly, rovinate fotky su bud dunajska hradza (a prilahle luzne lesy), alebo blizke Rakusko, kam tiez casto jazdievam (od Bratislavy az po Neusiedler)
@sfp65 diky :)
@hawrda – to je Slnecny trail nad Pezinkom, Male Karpaty
Pěkné fotky, vypíchnul bych třeba 14, 23, 36. Tolik čápů jsem nikdy neviděl :)
Ta dvojka, jako by jí znal, ale takových pěšin je jistě mnoho.
Přesto se zeptám, kde to je?